14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • w77d
    #14605
    támogatni támogatja, csak legfeljebb lassú lesz mint a bűn...
  • bigbigle
    #14604
    Akkor még 1 kérdés: nvidia geaforce 7300 1Gb-os videókarival és 512Mb
    RAM-mal elfut-e vajon?
  • w77d
    #14603
    szerintem igen... tény hogy amikor én vettem akkor akciós volt, de így is marha jó. Pont mostanság is ezzel nyomulok :) a kiegeknél még nem tartok de az alap is király :)
  • bigbigle
    #14602
    Most már 6000Ft de annyiért is megéri?
  • bigbigle
    #14601
    Köszönöm hogy szóltál :)
  • w77d
    #14600
    igen... CDgalaxisban vettem pár hónapja...
  • bigbigle
    #14599
    azt amiben van az alap és a kiegek? (HOL?)
  • w77d
    #14598
    micsoda??? én 4000ft-ért vettem...
  • bigbigle
    #14597
    Szerintetek megéri a gold edition 10000Ft-ért?
  • MrMojo
    #14596
    ok, de mégsem jött az a nyamvadt banya (Biara)
  • Narxis
    #14595
    Warezoltra is felmegy a patch...
  • w77d
    #14594
    nnnaugye :)
  • MrMojo
    #14593
    Megvettem az eredeti játékot, felraktam a patch-eket, és MEGJÖTT Biara!
  • MrMojo
    #14592
    Üdv!

    Tud valaki eredeti magyar Heroes V-höz "angolosítás"-t?
  • MaryAnn
    #14591
    Sziasztok!
    Heroes 5 alapjátékom van és amikor online akarok játszani rákattintok az Ubi.com-ra, és ott kér egy online kódot... Mi az? És honnan szerezhetnék olyat?
    Már regisztráltam az Ubi.com-on de ott nem találtam...
    Köszi
  • Blinkye
    #14590
    Na sikerült rájönnöm. Az install végén fagyást és a játékból eltűnt menüket a windowsblinds csinálta nálam. kikapcsoltam. hibátlanul feltelepült aztán bekapcs és jó minden.
  • MrMojo
    #14589
    Sziasztok! Már sokszor volt kérdés, elolvastam a megoldásokat, mégsem műxik. HOMM V alapjáték, Ranger kampány első pálya (Refugees). Feltettem az összes elérhető patch-et, újból kezdtem a pályát 3x is, mégsem jön Biara. Van valakinek bármi ötlete?

    Köszi
  • Blinkye
    #14588
    senki? :(
  • Blinkye
    #14587
    Sziasztok. Nekem egy olyan problemem van, hogy az install végén az alap játéknál valamiért nem lép vissza windowsba. A játék működik ugyan de nem tudok hadjáratban játszani és egyedi játéknál meg nem lehet lényeket venni. uninstall nem működik. csak rendszer-visszaállítással tudom újrarakni a játékot. Párom gépén hibátanul működik ugyan ez.. Mi lehet a gond? Időm sajnos nincs visszaolvasni. Köszi előre is a segítséget.
  • pockanywi
    #14586
    Sziasztok!
    Nekem az 1.06-os patch után az alapjáték esetében nem látszódnak a hosszú ékezetes betűk. Tud valaki valami megoldást erre?
  • Slipy
    #14585
    Sziasztok!

    Ha csináltam egy teljesen hibátlan pályát a kelet törzsei-s Map editorral akkor azt a játékban hol érem el?
    Direkt több személyesre állítottam, hogy Hot-seat-ben tudjunk játszani, de sehol nem találom a játékon belül... csak a játék mappájában a Map könyvtárban...

    Valaki tud segíteni?

    Előre is köszi!
  • Csibusz
    #14584
    Hali az mitől van, hogy mikor időt nyomok, hogy jöjjön a következő játékos, akkor fekete képernyő van, nem látom a h mit tevékenykedik a gép, csak alul egy icipici csíkon... köszi a helpet..
  • NHLFAN
    #14583
    a magyar verziót is fel lehet patch-elni?Köszi
  • wolf magic
    #14582
    heroes.hardwired.hu/ itt a link van kampány végigjátszás leirva ez majd segit
  • kolt
    #14581
    Az alapjátékban a Könnyek Ossirért-1 küldetésben, hol lehet megtalálni Asha könnyét, mert már jópárszor végig jártam a pályát.
    Tud valaki segíteni??????
  • w77d
    #14580
    de ennél a játéknál minek??????? egy félőrült hörcsög is simán végignyomja cheat nélkül...
  • donatus13
    #14579
    cheatelni akar.
  • w77d
    #14578
    passz nem tudom hogyan kell... de minek kéne a konzol?
  • kolt
    #14577
    sziasztok
    az alapjátékban nem tudom előhívni akonzolt, ahova a kodokat kellene írni. mindent ugy csináltam, a hogy levan írva. tudna nekem segíteni valaki. köszönöm
  • Carmang
    #14576
    A hős Leadership (zászló, trombita) képességén belül van egy olyan ability, hogy Diplomacy (galamb, koszorú) ez befolyásolja. Persze vannak a kampányban olyan seregek, amiknél fixen be van állítva, hogy megtámad, vagy csatlakozik.
  • Drunx
    #14575
    húúú. bocsánat, visszaolvasta a helyesírásomat megbuknék 4. általánosban :D
  • Drunx
    #14574
    illetve egy olyan mentés PLS valaki töltsön fel ,amint végigvitte a kampányt!

    Mert format C volt a gépemen és nem maradt meg a mentésem... még 3 missszió maradt! Nagyon köszönöm nektek!!!
  • Drunx
    #14573
    Sziasztok!

    Az alábbi probléműm van:

    Tört Heroes V Hun verzió . 1.0 patch és crack simán megy .. felpecccseltem 1.5-ig minden ok. 1.5 crackjével el indul,de a mapokat nem tölti be és nicns map editor sem,csak ha a krekkel oda teszem!

    vki tudna dobni egy linket egy JÓ 1.5 Crackre? az 1.0-s Crack 22mb az 1.5 12??? HÁT NEM :)

    ha van valakinek official heroes v-je és 1.5 patchje és feltenné azt is megköszönném!

    Előre köszi!
  • donatus13
    #14572
    Köszi! és mi befolyásolja ,hogy csatlakozik e hozzám az egység a pályán ha meg akarom támadni? mert a hadvezetés az tudom,hogy növeli az esélyét de van más tényező is?
  • Carmang
    #14571
    Magas morálnál nagy az esélye, hogy egy egység újabb támadási lehetőséget kap akcióra, vagyis hogy "mégegyszer ő jöjjön".
  • donatus13
    #14570
    A morál mit csinál a játékban ? vagy hova számít be? sebzés ?
  • Shiwo
    #14569
    1) lényegében igen, én úgy vettem észre, hogy csak a kampányok nincsenek benne a KT-ben

    2) jó kérdés, elvileg igen...legalábbis a régiekben lehetett..mi speciel valahogy megmaradtunk a hot-seat megoldásnál :)
    neten keresztül egyszer próbáltam, az mondjuk az alapjátékkal volt, és ott előfordult, hogy pár óránként megszakadt a kapcsolat, és nem vettük észre, mert a gép átvette a játékos helyét (és még jó sokáig el is vacakolt a körével..) viszont ezt betudható annak is, hogy ahol játszottam, ott nem volt épp a legjobb a wifi térerő, s lehet az okozta a dolgot
  • Marvinyo
    #14568
    Sziasztok! Nekem két kérdésem lenne:
    1) Az ötödik rész Kelet törzsei (Tribes of the East) kiegészítője az alapjáték nélkül használható, sőt ha jól vettem észre a Hammers of Fate kiegészítőben megjelent fajt is tartalmazza. Tehát ha az egyszeri játékos csak "egyalkalmas" pályákat (avagy nem kampányt) szeretni játszani (akár multiplayerben), akkor bőven elég neki a Kelet Törzsei játékot megvennie és feltelepíteni? Ismerőseimmel szeretnénk (neten keresztül) hálózatban játszani és nem mind1 hogy ~6000 forintot kellene kifizetnie a játékért, vagy 2000ret.:)

    2) A multiplayerben játszott játékokat továbbra is el lehet menteni, majd később folytatni? (alkalmanként csak 1-2 óránk lenne a játékra, annyi idő alatt egy nagyobb térképet pedig nehézkesen /vagy inkább egyáltalán nem/ lehet lejátszani).
  • w77d
    #14567
    úgy mi értelme van a játéknak? ne bazd vele össze a játékmenetet inkább élvezd ezt a jó játékot...
  • benji0305
    #14566
    Hello mindenki azt szeretném megkérdezni,hogy a tribes of the east játékhoz van-e olyan cheat amivel katonákat lehet rakni a hős seregébe?mint az alapjátékban pl.