14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mayday
    #12523
    Ez sajnos a 4-ben volt kicsit elszurva, ott tulsagosan ki lettek emelve, tul lettek tapolva, nehany megatapos hossel ezres seregeket lehetett bomlasztani. Jobb ez igy.

    Hidd el, tanultak a 4 hibaibol, es annak alapjan csinaltak egy fantasztikus jatekot.
  • Mayday
    #12522
    Mi benne a bonyolult???
  • Rundstedt17
    #12521
    De nemcsak ez hanem az is hogy a hősök szerepét háttérbe szorították:(!
  • j0nNyKa
    #12520
    de mi benne a bonyolultabb? ugyanugy egerrel kell, ugyanugy gombokat kell nyomkodni
    gecinehez.
  • Rundstedt17
    #12519
    A Heroes 4 megfogott viszont az 5 nem tudott!
  • Rundstedt17
    #12518
    Szörnyű a gyártási rendszer túl bonyolított!Miért nem lehetet úgy megoldani mint a 4-ben?
  • Rundstedt17
    #12517
    Így értem:)
  • j0nNyKa
    #12516
    na igen de mar elotte is hanyatlottak ugymond
    ha nem balfaszkodnak, es beleszolnak a fejlesztesbe olyan szinten, hogy marpedig ne terjen el gyokereben a 4 a 3tol, lehet nem lettek volna fosban...
  • scorpeeon
    #12515
    Ennyi erővel már a Kings Bounty is New World Computing volt :) A 3DO a 4-en bukott be, ez tény, az tudta volna kihúzni a sz@rból, de messze alúlmúlta az összes addigit. Az más kérdés h a 3DO fejlesztette-e vagy adta-e ki. De már a legelső is NWC -s volt :)
  • j0nNyKa
    #12514
    kiado a 3DO, kozuk nem volt a fejleszteshez
    az a new world computing
  • scorpeeon
    #12513
    Kivéve, ha mégis :)
  • j0nNyKa
    #12512
    ez csak annyiban tevedes, hogy nem a 3DO csinalta a 4et
  • scorpeeon
    #12511
    Hát ez azért eléggé egyéni vélemény :) Főleg hogy a 4-hez képest mondja csalódásnak, amikor mindenki szerint a 4 volt a mellékvágány... (nemhiába azzal bukott be a 3DO)
  • TreDoR
    #12510
    Sztem úgy érti, hogy a harcban lényegesen kevesebb idő alatt össze lehet hozni egy jó taktikát, az "ATB panel" ami kijelzi melyik lény mikor kerül sorra; + a játék azt is kiirja hány lény fog meghalni, ez eddig nem volt jellemző a heroesra. A vár fejlesztés mindegyik várnál eltér nem úgy mint a h4ben. A lényeket a h5ben én sem a lakóhelyekre kattintva vettem meg (nem úgy mint a 4ben) mert fogalmam sincs melyik lakhely mit "gyárt", a nekropolisznál pl. azt sem tudom melyik a lakóhely és melyik csak egy sima épület.
  • Aspyrin
    #12509
    Napok óta játszogatom egy-két órát a második fejezettel. Eljutottam odáig amikor a démon csókával kellene elfoglalnom egy várost. Namost, az utolsó csatában mindig kidob az a nyomorult játék ezért képtelen vagyok befejezni :( Ötleteket szívesen várok.
  • TreDoR
    #12508
    Az ánríl túrnamentet kihagytad
  • TreDoR
    #12507
    Hát, a h5öt egyszer vittem végig, a h4-ben volt olyan hadjárat amit 4szer. A h5 sztem sok mindenben veri a 4et, de könnyen unható.
  • Mayday
    #12506
    Hat, ez is egy velemeny, meg ha eddig senki nem irt ilyet a H5 kapcsan. :)

    Teny, hogy ez az "igazi heroes filing" sokunk szamara, talan mondhatom batran, hogy kb. a jatekosok 98%-a szamara.

    A H4 volt kicsit mas, sokak fikaztak, Nekem szemely szerint azzal sem volt semmi problemam, de az a jatekelmeny, amit a H5 ad, es a H3 adott, a 4-nel nem volt meg.

    Felesegemnek is nehezkes volt eleint a H5 kamerakezelese, ez a full 3D, es hogy a dolgok soxor fa alatt voltak, de eleg gyorsan megszokta, es most mar imadja :)
  • j0nNyKa
    #12505
    atlathatatlan a gyartasi rendszer? :) :) :) :) :) :) :)
    elottem szolo kis tulzassal jol beszelt.
  • Me Ga
    #12504
    mennyé inkább csézni, dúmozni vagy kvékelni... lol
  • mooo
    #12503
    lol
  • Rundstedt17
    #12502
    Nagy csalódás a 4. után!:(
  • Rundstedt17
    #12501
    Átláthatatlan az egész egység gyártási rendszer meg maga a játék!Viszont a harc nevetségesen egyszerű!
  • j0nNyKa
    #12500
    most akkor egyszeru, vagy atlathatatlan? fogadjunk kozod nem volt meg az elethez, amikor mi mar a 3mal toltuk hajnalokig, akkor nem irnal ien baromsagokat.
  • Rundstedt17
    #12499
    Szörnyű ez a folytatás!:(.A HEROES 4 ezerszer jobb volt!Annyira le van egyszerűsítve ez a rész:(!Ráadásul az egész átláthatlan!
  • Ádesz
    #12496
    Igen de az nekem is:) Végig, csak szórakoztam a mentésekkel mer fel kellett szabadítani egy kis helyet a winyón, és eltűntettem a Dungeon 4. pályájához a mentést. És most a 3.-at nem nagyon szeretném megint megcsinálni mer az nagyon hosszú... Ezé szeretnék kérni:)
  • dsdasa2
    #12495
    Nekem van mentésem az 1. kampány 5.- küldetéséről
  • Ádesz
    #12494
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem adni a HOF Dungeon 4. Pályájának kezdetéhez egy mentést? Valamit elszúrtam a mentésekkel sztem. <[email protected]>

    Előre is köszönöm.
  • Rusy
    #12493
    Bocsánat ne haragudjatok megtaláltam, töröljétek a hozzászólásomat...
  • Toughtful
    #12491
    Javaslok egy újratelepítést, nem szükséges hozzá eredeti... azt csiripelték a madarak legalább is
  • Mayday
    #12490
    Sztem az nem lehetne akadalya, hogy nem eredeti, bar nem tudom.
  • penge25
    #12489
    Hát sajna ezt én is tudtam, írtam is lentébb, és ez nekem nem segített. Nem látom a pályákat csak a magyar nyelvűeket, amik eredetileg benne vannak a játékban. A játék sajna nem eredeti ez is lehet probléma!
  • Mayday
    #12488
    Az biztos, hogy nem gond neki.

    Nekem is igy vannak, gondolom, hasonlo helyrol szedtuk le (www.maps4heroes.com), es vannak angol es orosz nyelvu map-ek.

    Letrehoztam egy Maps konyvtarat a jatek konyvtaran belul, es bemasoltam a h5m kiterjesztesu file-okat. (Termeszetesen a jatek ujrainditasa kell neki).

    Az angol nyelvuek gon nelkul vannak, az orosz nyelvuek nevet a jatek nem tudja megjeleniteni, csak kockak vannak a karakterek helyen, de teny, hogy azokat is latja azert.

    Nekem is 1.4-es, magyaritott verziom van, CE.
  • penge25
    #12487
    Sziasztok4

    Szóval én már kiveéztem a játékot, ezért úgy döntöttem szedek egy pár map-ot a játékhoz! Találtam is bőségesen, de hiába másolom be a Maps könyvtárban, a játékban az Istenért sem jeleníti meg őket, pedig .h5m kiterjesztésüek! Egyébként az 1.4 patch van fent és a magyarosítás. A pályák angol, ill orosz nyelvűek!
    Lehet ez a gond?!
  • doncsabi
    #12486
    hali
    jó ez a küldetések
    csak 3 fö köldetés van a kiegészitöhöz?
  • TreDoR
    #12485
    Nekem egy olyan modra vagy valamire lenne szükségem ami feloldja single mapokon a várak választhatóságát.
  • Aspyrin
    #12484
    Hmm, köszi, este meglesem.
  • dr Kotász
    #12483
    A cerberusok a kulcs a sikerhez. Azok ingyen beállnak, olyan útvonalon menj.
  • Aspyrin
    #12482
    Tudom, tudom. Az a bajom, hogy nem vagyok képes összehangolni a dolgokat. Mert ugye ha menekülésre fogom és bújkálok a szentélyekbe akkor nem lesz aranyam=nem tudok vásárolni. Ha pedig előre rohanok lesz aranyam de kevés lényt tudok beszervezni. Na mindegy, majd megoldom.
  • Cobra.
    #12481
    Menet közben össze kell szedni az inferno-s lényeket (a vásárolhatóakat is).