14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Samsu
    #12563
    Szerintem igen. A demo exe verziója volt 0.9-es. Amikor az első feltört gámák megjelentek a H5-ből, akkor használták hozzá a demo exéjét, kisebb-nagyobb sikerrel.
  • Mayday
    #12562
    www.maps4heroes.com

    Itt van sok fenn!
  • Valesar
    #12561
    Nemtom nekem teljes.
    Akkor a demo crackje lenne felrakva?
  • Saccard
    #12560
    Hi! Lenne egy kérdésem. Megvan eredetiben a játék, csak nagyon kevés a multis pálya. Nem tudtok véletlenül map packet hozzá? Van egyáltalán? Kössz!
  • Rusy
    #12559
    köszönöm megtaláltam
  • AtiRadish
    #12558
    1 van fenn csutkara eszakkeleten, egy nagyon lenn delnyugaton, es egy van a palya kozepen, amit jo sok csonti ijasz ved.
  • Rusy
    #12557
    Bocs ne haragudj, de 2 az tök egyértelműen a vár közelében van, egyik észak keleten, a másik egy kicsit délre, és elég közel, a harmadik van valami trükkösebb helyen, mert nem találom
  • Samsu
    #12556
    Lebeszélni? Nem mondtam semmit Csak beírtam egy weboldalt
  • AtiRadish
    #12555
    Es megis melyik a 3.??? Honnan tudjuk te melyik kettot talaltad meg??
    Mondd meg miket talaltal meg es megmondom hol a 3.
  • Rusy
    #12554
    Hello valaki mondja meg légyszi, első kampány ötös pályáján, hol a harmadik obeliszk?
  • scorpeeon
    #12553
    ha már rászánta magát h megveszi, mért akarod lebeszélni róla?
  • Samsu
    #12552
    gamecopyworld.com
  • scorpeeon
    #12551
    Jó ötlet
  • Gaga91
    #12550
    Kösz
    Inkabb megveszem
  • Gaga91
    #12549
    Hi
    Most raktam fel a HAmmers of Fatet de nincs hozza crack-em Tudnatok adni egy linket ahonnan letolthetnék egyet?
  • Samsu
    #12548
    De igen. Nem a demo crack-jével kéne kisérletezni, tele van a net normális törésekkel.
  • AtiRadish
    #12547
    Ha jol emlekszem az a verzioszam csak a demonal volt nem?
  • Valesar
    #12546
    Hali!
    Nekem az alap Heroes 5 van meg,de 0.9es változatban.
    Azt lehet patchelni 1.0-ra?Vagy szerezzek be egy másik verziót???
    Előre is köszi!
  • j0nNyKa
    #12545
    vedd le minimumra az osszes grafikai beallitast
  • Nimrod2
    #12544
    aham. hát a proci nincs felhúzva. azon egész pontosan mit értesz,h ne maxon használjam kis a videókártyát?
  • ivan924
    #12543
    Ha pl. fel van húzva a proci, akkor szokott ilyet csinálni. És jó, ha kezdetben a videókártyát se a max-on használod ki.
  • Nimrod2
    #12542
    Kösz a segítséget. a játék elindul, fut is rendesen, csak nemtom miért teljsen random lefagy. Próbáltam többféle grafikai beállítással, desemmi. Ha erre is tudnátok mondani vmi megoldást hálás lennék.
    Előre is kösz.
  • TreDoR
    #12541
    A FAQ-ban is benne van.
  • dsdasa2
    #12540
    Töltsd le a wrar-t avval kicsomagolod beírod a jelszót és behúzod a tartalmát a dataa1-be
  • dsdasa2
    #12539
    Én tom hogy rakd fel csak ne töröld az üzenetemet jonnyka
  • Roy14
    #12538
    SEGÍTSETEK!!

    Lehet hogy béna vagyok de nem tudom feltenni a hammers of fate magyarosítását. Leírná valaki hogy kell megcsinálni. Előre is köszi.
  • ivan924
    #12537
    Esetleg... :) egészen biztos!!, hogy azt a directX-et amit a játék a telepítés során felkínál, fel kell telepítened. Nálam is ez volt anno a gond.
  • j0nNyKa
    #12536
    esetleg telepits directxet ..
  • Nimrod2
    #12535
    Hello!
    Most ismerkednék a game-val csak az baj, h indításkor a következő hibaüzenet fogad:H5_Game.exe-Unable to Locate Component
    This application failed to start because d3dx9_25.dll was not found. Re-installing the application may fix the problem.

    Ha tudtok gyógyírt a bajra lécci írjátok le.
    Előre is köszi.
  • mooo
    #12534
    értem,ok
  • Me Ga
    #12533
    Bocs, eggyel lejjebb akartam nyomni az előző hsz-hoz...
  • mooo
    #12532
    mivan?
  • sam10
    #12531
    HELP!!!
    aki tud segitsen??!!
    A triumvirátus-akadémia hadjárat.
    Feladat:1, találkozz frindannal................hol????
    2, szabaditsd ki godricot........kiszabaditás után miért nem fogadja el a küldetést.
    minden tanácsot szivesen fogadok.
    help????
  • lee56
    #12530
    az száx ;)
  • TreDoR
    #12529
    Szeretem a várostromokat az 5ben és 3ban 2ben is szerettem, főleg mikor a katapult 10 körön keresztül nem hajlandó belőni se a kaput, se a falat, a lényeim meg állnak a váron kívül mint egy zsák sz*r és nézik ahogy bedarálják őket, jaaaaaa, természetesen a teleportálás varázslat csak gyakorlott fénymágiával müxik falon keresztül, főleg ha az 800 imp elszívja az összes manát és még teleportálni sem lehet.
  • lee56
    #12528
    Teljesen egyetértek , jó volt a H4 (mivel uj, más fajta játékmenetet hozott, de ez is lett a veszte, főleg a vár ostromok, na az kaki volt rendesen), de azért jó hogy az 5. nem rá hasonlít jobban...
  • scorpeeon
    #12527
    Én a Heroes 3-al játszottam még eleinte az olyan gépemen amin éppen elfutott :) Nem keveset nyomtam, nagyon megtetszett. Aztán megjelent a 4, de 2 indok miatt fel sem tettem: szídták mint a bokrot, és el sem futott volna a gépemen valószínűleg. Aztán amikor már új gépem lett, a H4 eszembe sem jutott, hogy feltegyem rá, hallottam róla elég rosszat. Viszont ez az 5 ez tényleg üt, és mivel a 3at szerettem nagyon és ahhoz hasonlít )nem a 4hez) így nagyon tetszik ez is, a grafikája is olyan, hogy jobb nem is kellene, gyönyörű az egész. (főleg fullon)
  • ivan924
    #12526
    Na igen. Nálam is hasonlóképp volt. Annyi különbséggel, hogy a 2-vel szerettem volna sokat játszani, de későn ismertem meg, nem sokkal utána jött a 3. Az is jó volt, és akkor szerettem vele játszani. De amikor meglett a 4, na az már egész más volt. Pár hónap után is támadtak újító ötleteim pl. stratégiát, stb. illetően. Ráadásul magyar volt, és emiatt plusz a rendkívül összetett játék miatt évek múlva is le tudott kötni, hosszú éjszakákra is. Szerintem ez is sokat jelent. Ha valaki kevésbé tud. pl. angolul, akkor nem annyira jön át a heroes-érzés. Nehezebb beleélni magunkat a sztoriba, stb. H4-ben inkább a single-mapok, H5-ben pedig az összefüggő hadjáratok fogtak meg inkább.
  • TreDoR
    #12525
    Hát igen, a 4 sokkal részletesebben ki volt dolgozva (itt nem a grafra gondolok). Az 5 és a 3 nyomába sem ér ebből a szempontból.

    A heroes "fíling" pedig minden embernél mást jelent, én pl. a 2-vel kezdtem, de csak a 4-nél éreztem azt, hogy több időt játszak vele.
  • Samsu
    #12524
    Érdekes vita. Akko' én is leírom a véleményem :-)
    Ami marhára tetszett a H4-ben az a rengeteg variációs lehetőség még a hősökkel is. Ehhez képest tényleg "más" a H5. Szerintem sok embernek akik a negyedik részt fikázzák egyszerűen "túl sok volt" és átláthatatlan.
    Én imádtam pl. a Barbárral kezdeni, mire elfoglaltam a bányákat már mehetett egyedül felfedezni, a sereg mellé meg beraktam egy lovagot. Aztán ha lehetett begyüjtöttem egy Academy mágust...szóval jó volt az a rész, csak az összetettebb rendszer miatt nehezebb volt megszeretni.