14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • zaffira
    #12725
    Na a program már magyar,csak a mentéseim nem látszanak.
    Ebben segítsen valaki,ha tud?
    A végzet pörölyei almappát még mindig nem látom sehol.

    Köszi
  • zaffira
    #12724
    Sziasztok.Ezt a magyarosítást hogyan kell felrakni?
    Odáig eljutottam,hogy leszedtem a zip file-t,kicsomagoltam és utánna?
    Hova rakjam a file-okat?
    Én nem látok A végzet pörölyei almappát sehol?

    Köszi
  • TreDoR
    #12723
    Nekem nem kellett sem szerencse sem szerencse módosító, hogy legyőzzem nekro lényekkel Nyikolájt
  • gabo91
    #12722
    Neked meg sok szerencsét a csontijjász sereghez...
  • TreDoR
    #12721
    Nah, kipróbáltam és működik!

    Mikor elkezdted a mappot csinálni a muliplayer arena opcióra mentél rá?
  • Shiwo
    #12720
    akkor nem tom mi maradt ki.. hős max szintet beállítottam, pályaleírást, ilyesmit tettem bele..

    megmég:
    -2 random várat (a 2 playernek 1et-1et) (váraknak vmi specializációt beállítottam, mert mentéskor hiányolta)
    -bányákat

    és slussz
  • TreDoR
    #12719
    Azt sehol nem kell beállítani, belekevertem a h4-es map editort.
  • Shiwo
    #12718
    map editorral próbálkoztam ..1enlőre csak próba szinten...

    a cél hol állítható be ? script-ként ?
  • TreDoR
    #12717
    OK! Sok szerencsét Nyikolájhoz elfekkel, persze cheat nélkül
  • TreDoR
    #12716
    Hát, a játék map editorával csináltátok a pályát vagy a letölthető random map generátorral? Ha a játék map editorával mit állítottatok be benne, gondolok itt a cél, gondolok a max. hős szintre, a pálya leírására stb.
  • Shiwo
    #12715
    1 kérdés.. editorral alkotott pályán hogy lehet játszani ? (1.4es patch van fent) Csak mert több játékos módban próbáltam (úgy hogy ketten vagyunk 1más ellen).. elvileg a pályán csak 2 vár van...egyik a player1-é a másik a player2-é, és a map optionsban bevan állítva, hogy mindkettő lehet player is és gép is..ehhez képest a játékon bellül nem látszik a mappok közt...
  • gabo91
    #12714
    Hát szerintem is gyengék, a csontvázsereg iszonyatgyenge 1200 ijász 150-160 mesterlövész erejét produkálja csak, ami erös a szellemsárkány, de hát kevés az, és mire minden várbol elhordod a hösödhöz minden héten az rengeteg idő...
    én inkább a druidákat vinném, meg az erdőlako ijászokat, szárkányaikat, a ternatokat, és egyszervuakat sokkal jobbak, a csontoktol még az őslinc ami használható. A szellemek vámpriok meg zombik vitszesek de vitszesen gyengék is...
  • TreDoR
    #12713
    Nemtudom, nekem a nekropolisz a kedvenc vártípusom, a legolcsóbb vár és szerintem a legerősebb is, az egyetlen amivel "izomból" lehet menni.
  • Aspyrin
    #12712
    Már nem játszom vele, de csak negatív emlékeim maradtak róluk.
  • TreDoR
    #12711
    Te kb. mekkora csontváz seregekkel mászkálsz/mászkáltál a heroes5ben? Nem a max. létszámra gondolok.
  • Aspyrin
    #12710
    A necropolisi lényekre gondolok. Kifejezetten gyengék, nevetséges csontvázai vannak.
  • TreDoR
    #12709
    Egész pontosan milyen más egységekre gondolsz? Mert a 2 elf váron kívűl mást nem nagyon láttam a pályán.

    A megolsád költséges, minden aranyat bele kell ölni, és pár lényt ki kell hagyni (én pl. a vámpírokat és szellemeket hagytam ki), de szerintem bőven megéri.
  • Aspyrin
    #12708
    És szerintem egyáltalán nem olyan hatékonyak, mint a többi egység.
  • gabo91
    #12707
    Ez is megoldás, ám rendkivül költséges átalakítani öket...
  • TreDoR
    #12706
    Miután betöltötted a mappot, először ezt kell beírni consoleba:

    enable_cheats

    nyomj egy entert, utána már el fogja fogadni a kódokat.
  • TreDoR
    #12705
    Sosem vágtam, miért akad ki mindenki pont azon az egy pályán, teljesen ugyanavval a taktikával kell megcsinálni mint a másik 29-et...

    Tipp: menjál nekro várakkal, azokból jó sok van a pályán, a vadászokat, druidákat hagyd benne a csapatban, a többi lényt a 2 elf várból alakítsd át a legközelebbi nekro várban élőholtakká. Így elegendőnek kell lennie a seregnek Nyikoláj legyőzésére.
  • Aspyrin
    #12704
    Keresgélj itt.
  • gabo91
    #12703
    Én és a sylan utcso pályán vagyok, én végigjátszást szoktam olvasgatni, meg néha néha belövöm a kodokat, mert kegyetlen nehéz az biztos.
    Gondolom a sok vár meg az idegesít téged, hogy Nyikolájt megölöd ujraéle, na igen, vagy a fönixek segitségével kell megölnöd, vagy pedig kikell irtanod a sárkányokat, pályán sok helyen vannak kupacokban... (fönixekhez pedig öszekell szedni a törpe tárgyakat)
    Ezt te döntöd el neked meik megoldás a jobb, addig amig valamelyiket nemcsináltad meg adig neigen kerülj Nykoláj elé, kerüld el ha tudod, otthon nemkell olyan nagy védelemem a kezdő szigetre mert nemszoktak oda jönni. Váraidat érdemes fejlesztgetni, hogy töbet termeljenek, mert a pénzre szükség van. Ha már elegendö egységet tudnál a nekromatákbol öszeszedni akkor indulj el velük csinálni a dolgokat, Sylanal meny mindvégig mert ő a legképzetebb a másik két hőz maradjon eleinte otthon későbiekben bányafoglalásra jok lesznek ha már tiszta a terep. Szép sorjában szedd el a várakat is, majd ha megvanak a főnixek, vagy halottak a sárkányok akkor jöhet Nykoláj halála is...

    Sok sikert a pályához.
  • Rusy
    #12702
    Hello valaki, írjon már egy kis rövid leírást, trükköt a sylvan kampány utolsó pályájához, mert nem boldogulok vele, nagyon kemények lesznek én meg sehol sem vagyok, eddig sikerült megcsinálnom mindent, de ez kifog rajtam
  • gabo91
    #12701
    Ja és öszi a fájlokat!
  • gabo91
    #12700
    Na hát mivel minden öszevolt kutulva, ujratetem egész mindent, é a te fájlaida betetem ahogy kell, hát igy lett végre konzol, de a kodokat nemvette valamiért semitse reagált rá.
    Kodoknál a H5 kodjai jok, vagy az ehez lévökkellenek?
    Na csak mert ehez ugy irta pl a pézkodot hogy add_gold , még a h5 höz add_gold *** (*=menyiség)
    ugyanez a helyzet az ajándék egységekkel is.
    Nálad hogy, és mik működnek?
  • Aspyrin
    #12699
    Elküldtem a fileokat.
  • gabo91
    #12698
    Hát én már szinte mindenbe belenyukáltam sajna, és nincsenek eredeti fájlok...
    nemtudnád elküldeni öket? ([email protected])

    na a profilesben pedig igy néz ki a dolog



    //===========================================================================
    // Common section (always active)
    //===========================================================================

    bind show_console '`'

    // Mouse
    bind +cursor_x 'MOUSE_AXIS_X'
    bind +cursor_y 'MOUSE_AXIS_Y'


    Igy csináljam, vagy nehagyjak ki sort?
  • Aspyrin
    #12697
    Ötletem nincs, nálam működik. A tab billentyű feletti 0-val tudom előhívni. Vagyis mégis! :)
    Figyelj rá, hogy ne a játék alapkönyvtárjában végezd a módosításokat hanem a /Hammers of Fate almappán belül. Ott nem *.cfg -ra végződnek a fileok hanem *.a1-re!
  • gabo91
    #12696
    Hát a konzolt sehogysem tudom előhozni:(
    A Common section sor után beilleszted ezt a sor ottvan az elején szurtam be oda is, meg a végére is sehogysem jo.
    Valami ötlet?
  • gabo91
    #12695
    Köszi a segítséget!
  • Aspyrin
    #12694
    Szóval a következőket kell tenned:

    Nyisd meg az autoexec.cfgf file-t amit itt találsz meg: GAME_FOLDER/profiles
    A mainmenu sor után illesztd be ezt a sort:
    setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

    Elmented, majd megnyitod az input.cfgf file-t amit itt találsz meg:
    My Documents/My Games/Heroes of Might and Magic V/Profiles/YOUR_PROFILE
    A Common section sor után beilleszted ezt a sort:
    bind show_console '`'

  • gabo91
    #12693
    Valaki lefordithatná, vagy megmondhatná, hogy most mit kell beirni abba a két file ba hogy jolegyen a konzol, mert nálam nemmüködik. (hammer of fate-rol van szo) megtaláltam már csak nemtudok angolul ezért kell a segitség
  • Ádesz
    #12692
    Sziasztok folytatásról nem tud senki semmit? Biara kisasszony még megér egy játszmát nem?
  • gabo91
    #12691
    Feltetem a HAmmer of fate-t hát nem olyan izgalmas a H.V. höz képest, kéne nekem valmi végigjátszás hozzá, meg valami kodok ha vannak.
  • TreDoR
    #12690
    Nekem az egész Hof nem tetszett, a sima Heroes V sokkal jobb volt.
  • Aspyrin
    #12689
    Tegnap este fejeztem be a HoF-ot. Hogy milyen egy elcseszett vége volt..
  • Samsu
    #12688
    Nem ingyenes, meg kell "vásárolnod"
  • Samsu
    #12687
    Hát ez kész De azért gratulálok.
  • geri777
    #12686
    Fel peccseltem és mükxik :D hoooah Odex Gratu a géphez a Hammer of fate kiegészytő az ingyenes cuc vagy "vásároljam" meg ?