14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • rikimen
    #12765
    én régen a heroes 4-el játszottam sokat, mert nagyon tetszett, de megvan a heroes 5 is ami szerintem nagyon kemény és sokkla bonyolultabb, de viszont egy elképesztően feljavított játék a heroes 4-hez és a heroes 3-hoz képest
  • rikimen
    #12764
    ez fórum eléggé pörög
  • Kandurex
    #12763
    Forrás: Hardwired

    "HOMM V: Tribes of The East

    Mindenki meneküljön! Jönnek az orkok, hátukon a goblinok és átgázolva rajtuk a Küklopszok, ja és a szárnyas Pao Kai-ok. Az Ubisoft tegnap jelentette be a Heroes of Might & Magic V második kiegészítőjét, amit újfent a Nival készít és lesz benne jó sok brutális ork, akik örömmel fogják bepuszilni a csirkecsontozatú embereket. Az új kampányban megtapasztalhatjuk milyen pofátlanul keményen regnál Biara a bitoronc. A történet szerint az ork nem hülye nép ám, ezért rájönnek, hogy a Haven lovagjai démoni befolyás alatt állnak, ezért felcuccolnak hogy a küklopszokkal lefelezzék az Inferno veszedelem erőit.

    Hogy ne unjuk halálra magunkat csatározás közben egy új, alternatív szintre tornászhatjuk fel egységeinket, melyekkel további tápos képességekre tehetnek szert unalomig hajszolt egységeink, de persze lesz még egy jó adag garázslat, relikvia, épület és megannyi újítás - például az ork faji képesség a dühroham.

    Megjelenés idén ősszel, természetesen PC-re. És nem kell hozzá az eredeti. További ráadás, hogy a Dark Messiah of Might & Magic karakterei is feltűnnek a világban. Vigyázzatok, ha meglátjátok a szemkendős jencibéka nindzsát! Ha már rátok vetette egyetlen szemét, akkor köszönjetek jó előre, különben..."

    KÉPEK ITT! Finom :)
  • Shiwo
    #12762
    jajó...majd kipróbálom, köff...
  • TreDoR
    #12761
    Mindkét verzió jó, de ha a patchelt HOF-ra rárakod azt a magyarítást amire a piros link mutat, akkor nem elég annyit csinálnod mint amit a FAQ-ba beleírtam. Ha azt használod akkor a p3-texts.pak-ot is ki kell törölni a dataa1 mappában. Ha a másikat, ami a FAQ-ban van, akkor elég a a1p1-text.pak-ot letörölni.
  • Shiwo
    #12760


    jó kérdés..mindkettőt leszedtem, de lehet akkor rosszat írtam ki dvd-re..mellik a jó ? a vörös ?
  • TreDoR
    #12759
    Hát, melyik magyarítást használtad? Ami a FAQ-ban van (banner) vagy ami vörössel ki van írva? A 2 nem ugyanaz ezért kérdezem.
  • Shiwo
    #12758
    1 kérdés.. feltelepítettem először saját gépemre a gémet, kieggel együtt, patcheltem is, sikerült magyarítást is feltennem..az a1p1-text.pak -ot töröltem, és minden szép és jó..
    DE...

    utána feltelepítettem tesóm gépére, tök ugyanúgy, mint a sajátomra, patch, magyarítás, satöbbi...viszont ott a HoF félig angol maradt..pedig ott is fellülírtam amit kellett, és kitöröltem a dataa1 könyvtárból a a1p1-text.pak fájlt !!! szal most ilyenkor mi van ?!?
  • jimbo5
    #12757
    Köszönöm szépen a magyarítást! ;)
  • atr0p0sz
    #12756
    Sziasztok!

    Nem tud valaki olyal oldalt, ahol Heroes játékokhoz, leginkább 5-höz, és 3-hoz találok modokat?

    Celestial Heavenst ismerem, egy ideje nem frissítették a mod szekciójukat. A WoG-ot ismerem a 3. részhez.
  • 3P
    #12755
    Kicsit off a kérdés. Tud valaki valami emulátor progit, vagy más progit ajánlani, amivel PDA-ra (Windows Mobile) írt Pocket Heroes-t lehet futtatni sima asztali PC-n?
  • LCO
    #12754
    Help pliz, 1.41-hez már van működő cheat? régebbieknél tudtam használni a konzolt, de 1.41-nél letiltották....
  • atibacsi1977
    #12753
    Hello!

    Én a haverommal szoktam játszani egy gépen! Az eredeti pályákat már unjuk, úgyhogy a random map generator segitségével csináltunk egyet,de...
    Map editorban annyit szoktam rajta állitani, hogy mi együtt vagyunk (pl. 2 v 3)az MI ellen! Az a bajom, hogyha csinálok egy pályát, akkor megad pl. 8 játékost,de azokat nem lehet módositani! Tehát, ha én menedékkel akarok lenni, akkor nem választhatom ki, csak akkor, ha ö "bekeveri"! Valamit lehet rajta állitani, vagy ez igyvan, és kész?
  • AtiRadish
    #12752
    Mert?:D
  • odex
    #12751
    egyem meg a husiját annak aki ezt a játékot kitalálta!
  • G_ArchAngel #12750
    Még mindig eladó a HOMM5 Deluxe - annyira használatlan, hogy még a CD Galaxis doboza is megvan számlával, fuvarlevéllel:)

    Volt egy érdeklődő, de nem válaszol egy ideje...
  • Shiwo
    #12749
    + alapból van benne pálya-generátor és van vmi karaván is..
  • littleNorbi
    #12748
    hát az nem sok.
  • Cobra.
    #12747
    Egy új faj, 3 új hadjárat, pár új pálya, új tárgyak.
  • littleNorbi
    #12746
    Mi az új a Hammers of Fate-ben?
  • Mephike
    #12745
    Ezt én is megcsináltam :)
  • Shiwo
    #12744
    kérdés visszavonva..rájöttem a probléma okára..elfelejtettem kitörölni a a1p1-texts.pak file-t..
  • Shiwo
    #12743
    izébigyó...feltelepítettem a HoF-t, patcheltem, majd magyarosítottam..viszont maradtak részek, melyek angol nyelvüek maradtak..pl a törpe kampány-hős háttere meg még 1-2 dolog..prócáltam a banner alatt látható magyarítással is, és a FAQ-ban lévővel is..a hatás ugyanaz.. (a dataa1 könyvárba pakoltam őket..)

    van olyan magyarítás valahol, ami teljes ?
  • Shevchenko
    #12742
    Sikerült!!!Nem volt nállam a köppönyeg.
  • Shevchenko
    #12741
    Látod már mindent elfoglaltam,de még mindig kkéri a 20 csontsárkányt.





    Ha megvan a bot, kapsz egy másodlagos feladatot: a három mágusvárat változtasd át nekropolisszá.EZT HOGY CSINÁLJAM ez hiányzik szerintem???Köszi
  • G_ArchAngel #12740
    Sziasztok, van egy eladó HOMM5-öm, ha vkit érdekel, akkor értelmes ajánlattal keressen meg privátban - szinte használatlan, de nincs időm játszani, ha van, akkor is inkább az asszonnyal:)))
  • Shevchenko
    #12739
    Tovább már nemtudom fejleszteni mert megállt 1 bizonyos szinten a fejölődés és nem kínál több lehetöséget a fejlődésre.Ilyenkor mi van?
  • Samsu
    #12738
    Nem csatlakoztak? Akkor nem Markal-al "támadtad" meg őket, hozzá minden élőholt brigád csatlakozik /ez a speckója/.
    Idézni nem lehet, a nekro várakat kell fejlesztened és ott venni.
  • Shevchenko
    #12737
    A pályán már nincs több,ráadásul amik meg voltak nem is akartak csatlakozni,ugyhogy összesen 4 db van nekem,de nemtudok tovább menni mert kéri az eggyik kapu.Mit kéne csinálni?Lehet öket esetleg idézni vagy valami?
  • AtiRadish
    #12736
    A palyan szetszorva megtalalhatoak, szedd ossze oket, meg talan vmelyik varbol is toborozhatsz csontisarkanyokat
  • Shevchenko
    #12735
    Sziasztok!

    Elakadtam 1 pályán és a segítségeteket kérném.Az egész térképet elfoglaltam az összes várad,de van 1 hely ahol kér 20db csontsárkányt,hol vannak mert a térképen nincsenek?Köszi.
  • TreDoR
    #12734
    Ez melyik pálya?
  • zaffira
    #12733
    van egy küldetés a "menedék" címszó alatt,hogy küldjek 80 íjászt,15000 aranyat,15 kristályt stb.A pénzt,kristály stb.azokat elküldtem,de a harcosokat nem tudom.Lehet,hogy rosszul gondolom a játék lényegét,de remélem tudtok segíteni.
    Köszi.
  • zaffira
    #12732
    Belépek a piacra az alsó ikont kiválasztom és onnan lehet kristályt,pénzt stb.küldeni a másik játékosnak/piros/.
  • scorpeeon
    #12731
    Pénzt hogy küldesz? :)
  • zaffira
    #12730
    A pénz küldésre már rájöttem mihelyst magyar nyelvű lett a játék,de még jem jöttem rá hogyan lehet elküldeni a katonákat stb.a piros játékoshoz.
    Remélem valaki tud segíteni,mert itt elakadtam.
    Köszi.
  • zaffira
    #12729
    Hogyan lehet embert küldeni a másik játékosnak?
  • TreDoR
    #12728
    Sajna a single scenariokat nem tölti be multiba, én úgy vettem észre.
  • Shiwo
    #12727
    erm
    asszem itt lehet a kutya elásva.. :)
  • zaffira
    #12726
    Köszönöm sikerült.