14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • scorpeeon
    #12805
    Közben megnéztem a forrást és eléggé félreérthetetlen módon azt írják, amit te mondasz.
  • Shiwo
    #12804
    milyen lenne ? tedd fel a homm 3-hoz a wog-ot és megtudod :P amúgy mint írtam, valszeg nem a titán lesz felfejleszthető, hanem a colossusból lehet majd egy titánhoz hasonló lényt fejleszteni a titán helyett
  • Zóanagyvarázsló
    #12803
    Na igen, így már teljesen másképp fest.
  • Me Ga
    #12802
    Ez pontosan azt jelenti...
    Ennyire azért mégsem hülyék, hogy az előzőekben kitárgyalt "170-es max létszám" dolgot beletegyék...
  • scorpeeon
    #12801
    Nagyon jó lenne ha ez így lenne :) Milyen lenne már egy Titan upgradelve? Jujj :)
  • Shiwo
    #12800
    illetőleg annyi pontosítás, hogy alternatív... szal lehet, hogy a 3. fejlettségi változat nem lesz erősebb a 2-nál, hanem az alapépületet 2féle irányba lehet upgradelni...mittomén..alap griffet a mostani félére, vagy egy szívósabb, de lasabb verzióra..
  • Shiwo
    #12799
    lévén csak ebbe a mondatban találtam 170-et.... és ez a mondat elvileg azt jelenti, hogy minden lénynek lesz egy 3. fejlettségi szintje..és ezáltal több, mint 170 lény lesz a játékban..

    (ügyebár a 8 vár * 7 fajta lény * 3 fejlettségi változat.... plusz a "semleges" lények...)
  • Shiwo
    #12798
    "New Upgrade Level: Every creature in the Heroes V universe will get a an alternative upgrade level, increasing the total number of creatures in the Heroes of Might & Magic V line to over 170!"

    forrás...

    nyem lehet, hogy Kandúr valamit igencsak benézett a 170-nel ?
  • lee56
    #12797
    biztos hogy nem 170K a limit? 170-nek baromira nincs értelme :S
  • dsdasa2
    #12796
    Aki igen az vagy freemailomra [email protected]
    vagy msn :[email protected]
  • dsdasa2
    #12795
    Küldene vki egy Hammers of Fate 2.kampányos mentést?
  • xmacx
    #12794
    Hali!
    Ha megvan az alapjáték és a hammers of fate is akkor szükséges felrakni a 1.41-es patchet vagy a hammers tartalmazza magában és csak a 2.1-et kell feltenni?

    köszi
  • surisomi
    #12793
    de már nem akarok több időt rápazarolni.:D
    Nem tudtok akkor küldeni egy mentést, léccy:D:D
  • TreDoR
    #12792
    Volt olyan pálya ahol énis vagy egy óráig kerestem . A problémám az volt, hogy egy apró dombot jelölt a térkép, amit én egy hegynek néztem, mert kb. a térkép 1/4-ét elfoglalta.
  • AtiRadish
    #12791
    Az elso kampany 5os palyajan is asha-t kellett kiasni, ha ott meg tudtad talalni , a kamikaze palyan mie nem megy??:P
  • surisomi
    #12790
    sehogyse találom, akkor valaki nemtudna küldeni egy mentést, amikor már a hős kezében van Asha könnye?
  • TreDoR
    #12789
    Az Asha könnye elvileg mindig más helyen van.
  • surisomi
    #12788
    Valaki nemtudja hol kell megkeresni Asha könnyét, a Kazamata kampány 2. küldetésén?

    Én seholse találom, valaki megmondaná nekem, hogy hol van?
    Jah és megnéztem az összes obeliszket, de nem tom kivenni a helyet.
    Vagy valaki tudd esetleg egy mentést küldeni akkor, amikor már a hősnál van Asha könnye?
  • Szaruman
    #12787
    Miért nem tudom a runemage-val használni a rúnákat? Csata alatt ugye az ATB bar(vagy mi) fölött vannak az ikonok, amik széttört rúnákat ábrázolnak, és azt írja, h used (miközben még 1x sem tudtam használni).
  • scorpeeon
    #12786
    Ejnye, ejnye, ez tényleg nem hangzik valami jól. Ezekszerint továbbra is a sima Heroes 5-el fogok játszani... Ez a max 170 egység tényleg azt jelenti, hogy az alsó egységeket el lehet felejteni. Bár volt h idegesítő volt hogy 3ezer csonti ijjásszal jött a necro ellenség, de ilyet azért nem kéne beletenni, mert ezzel a taktika éppen hogy csökken mert elég az utolsó egységekkel foglalkozni.
  • Zóanagyvarázsló
    #12785
    Ez valami elkésett április 1-jei tréfának tűnik. Egyszerűen nem hiszem el! Már csak az kellene, hogy real-time legyen, és berakják az annak idején tervezett Forge várat...
  • TreDoR
    #12784
    Ugyanazt várom ettől az új kiegtől, mint a HOF-tól... egy nagy semmit (mármint ez nem igaz, a HOF-tól sokat vártam, de nem lett belőle semmi).Végigviszem 1x és törlés.
  • Kandurex
    #12783
    kb. ja , rejtély, hogy miért olyan emberek hoznak játékmenet változtató döntéseket, akik életükbe nem játszottak még Heroes -al.
  • Shiwo
    #12782
    csak lesz vmi játékosok által alkotott progi, ami kiiktatja a lények maximalizálását..
  • AtiRadish
    #12781
    Szal a csontiijaszbol is csak 170 lehet nalam???:CC
    Nanemaaaaar
  • Kandurex
    #12780
    Egy kis kiegészítés még mellé:

    "Tavaly év végén a 3D-be költözött Heroes-hoz a Hammers of Fate kiegészítést kaptuk, ami a törpék faját hozta el a Might & Magic világába. A hivatalos oldalon bejelentették hogy készül a következő kiegészítő is aminek legfontosabb újítása hogy irányíthatóvá válik az orkok faja.

    Az ork faj haderejének gerincét a goblinok, a küklopszok, a Pao Kais-ok és természetesen az orkok adják. Ezen kívül a kiegészítő új hadjáratot, 10 új multiplayer és single pályát fog tartalmazni. Az egy csoportban kommandírozható egységek maximumát, 170 főben határozták meg, ezzel új stratégiai lehetőségeket hozva a játékba. Számos új varázslat, varázstárgy kap helyet a játékban az orkoknak köszönhetően. Ezeken kívül mg fontos az is hogy az alapjátékra nem lesz szükség a futtatáshoz, a kiegészítő önmagában is játszható lesz. Megjelenés év végén."

    Na itt viszont pattan a húr, az egy dolog, elkúrják a mágia rendszert lsd. slow és haste magic, csak egy fajjal használható destruction (nesze neked stratégia), a relatíve kicsi harc térképek (nesze neked stratégia), másik, hogy bejön a néha totál átláthatatlan kezdeményezési sorrend (nesze neked stratégia), a törpök rúna mágiája amitől messze az egyik legerősebb fajjá váltak (nesze neked stratégia)... és most bekorlátozzák a maximális lények számát 170db -ra...darabocskára, mondjuk nem tudom melyik éleseszű vadmarha találta ki,.... így gyakorlatilag használhatatlanná válnak a várakban a 1-2-3. szintű lények (nesze neked stratégia). (A kedvenceimről a sárkányokról már nem is beszélek, ezeddig pár várnak adatott meg ezekkel a csodálatos lényekkel harcolni, most meg már lassan minden buznyák vissz magával 40-50db -ot..)

    Pffúú.-...ok, [Kandur pillanatra felállt, szekrényhez vonul, szépen sorrendbe leveszi a Heroes III. -at a hozzátartozó kiegészítőkkel, igen a Master Of Elements -et is viszi)], asszem én el is felejtettem ezt a játékot, ez már nem Heroes, hanem Nival - Ubi agymenés.
  • Shiwo
    #12779
    nem tom, de remélem meglévő HoMM-ra rálehet pakolni..fasza lesz, ha az foglal X helyet meg az új kieg még X-et..
  • scorpeeon
    #12778
    Sztem nem kell fent lenniük, jah. Viszont akkor a kampányon kívül benne kell lennie mindennek, ami a sima H5-ben és HOF-ban benne volt plusz az új dolgoknak. Mennyit fog ez foglalni? :)
  • rikimen
    #12777
    hát nem. de ez van
  • AtiRadish
    #12776
    "Jönnek tárgyak, varázslatok (na, ez nagyon hiányzott eddig) épületek, ééés... mindezt egy önálló csomagba burkolva, tehát akkor is megvásárolhatjuk a küldetéslemezt, ha nem rendelkezünk az eddigi felvonásokkal."
    Jol ertem h. nem kell fennt lennie hozza az alap heroes5 nek sem, es a hammers of fate nek sem??
    Egyebkent egy cikk nemi plussz infoval: klikk
  • Shiwo
    #12775
    akkor te nem tartozol a legtöbb közé...
  • scorpeeon
    #12774
    Nekem az volt eddig az abszolút favorit :) Meg most persze ez az 5 :)
  • AtiRadish
    #12773
    Vááááá ez nagyon jo hir!! Pont a minap gondolkoztam rajta h. azert jo volna meg egy kieget hozzadobni az 5-hoz, es tessek. Mondjuk a warcraftba is utaltam az orkokat, de zsear lesz! Kicsit messze van meg az oszi megjelenes, de addig majd lehet elkezdek kuszkodni nehezebb szinten.
  • rikimen
    #12772
    nekem a 3 full-ra nem tetszett
  • TreDoR
    #12771
    Mi a gond a reinstallal?
  • Shiwo
    #12770
    van 1 olyan érzésem, hogy lesz az még idővel 9 is..ha nem 10...
  • scorpeeon
    #12769
    Nem rossz, így már meg is lesz a 8 faj, mint a Heroes 3-ban :)
  • uniu
    #12768
    helló!
    A HoF 2.0-át szeretném upgradelni 2.01-re, DE már volt egy windows reinstall és a patch nem találja a registeryben a játek bejegyzéseit és így nem hajlandó feltelepülni. Van valakinek 5lrete, hogy hogyan tudnám megúszni mégis a reinstallt ??
  • Shiwo
    #12767
    hát aki évekig tolta a 3mat, annak a 4 nagy csalódás volt ...legalábbis a legtöbb embernek
  • rikimen
    #12766
    érdekes hogy mindenki jobban kedveli a 3-at mint a 4-et ahogy olvasgattam