14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Shiwo
    #12845
    a Haven a Menedék...
  • TrollBalint
    #12844
    ezt tőlem kérdezed? Mert én nem játszok kampány módot a Heroes-be, melyik a menedék nép? A fortress? mert azzal minden gond nélkül tudok játszani
  • Saccard
    #12843
    Hi! Boccs a hülye kérdésért,de véletlenül ha végigcsinálod a kampányokat nem lehetsz utána a menedék néppel(akár sima hot-seat modban)?
  • TrollBalint
    #12842
    Igen, azóta raktam új windows-t is (bár nem ezmiatt). És több pályát is elkezdtem (mindegyik XL-es volt 2 szintes 8 játékos) és mikor az egyik gép kezdett terjeszkedni akkor kezdett belassulni. Utánna ha elmentettem és másnap visszatöltöttem, hogy folytatom ugyanolyan lassú maradt. Fent van a Hammers of Fate legújabb patche is, de amikor csak a kieg volt fent akkor is ezt csinálta. (Az alap játéknál nem igazán játszottam, mert kevés volt az az 1-2 XL-es pálya és nem volt random térkép generátor :) )
  • Shiwo
    #12841
    ha időközben mentesz és újraindítod a géped, akkor is lassú marad ?
  • Kandurex
    #12840
    bug
  • TrollBalint
    #12839
    mondjuk grafikailag nem a maxon nyomom, úgy tünik elég neki (128 megás nvidia 6800)
    de azt nem értem, hogy a játék elején (kb. első 2 hónap) miért gyorsak a körök, utánna (nagyjbáól mikor kiirja, hogy valaki elintézett egy másik gépet) akkor meg irreálisan belassul (kb. 10 perc egy kör vagy még több). MItől támadnak ilyenkor nehezebb gondolatai a gépnek? :)
  • Cobra.
    #12838
    Legnagyobb térképen, főleg ha sok vár van, akkor a te géped elég karcsú. 2Gb rammal és egy gyorsabb processzorral jobban megy, illetve nagy pályához nem árt egy komolyabb videókártya sem (legalább 256mb videorammal).
  • TrollBalint
    #12837
    Sziasztok,

    Nálatok mennyire gyors a játék? Mert nálam miután a gép elfoglal 1-2 várat iszonyúan megnyúlik az idő, amíg a gép gondolkodik :( És nem tudom mitől van, másnál is így van? A legnagyobb pályán játszom, undergrounddal, de úgy gondolom nem kellene ilyen lassúnak lennie, elvégre egy 3000+ -os AMD és 1 giga ram van a gépbe. MIkor kiléptem winbe, hgoy megnézzem azt láttam, hogy a virtuális memória 800, a rendes meg 50 mega alatt van.
  • uniu
    #12836
    kiderult a hiba: rossz a HoF 2.1-es crack.
  • adios
    #12835
    köszi
  • Shiwo
    #12834
    küldtem linket privibe..
  • adios
    #12833
    szerintem a crack lesz a baj.Tudsz nekem egy olyat küldeni amelyik megfelel a patcheknek?Mert én a régi crackel crackeltem és akkor úgy néz ki ott lesz a gond.Privibe megadom az e-mail címemet.
  • Shiwo
    #12832
    hát..nekem is az 1.41-es patchel van fent, szintén magyarítva, de nem csinál ilyet..monduk nekem a HoF is fentvan... hülye kérdés, de jó magyarítást tettél fel ? jó cracket használsz ?
  • adios
    #12831
    Én sem értem hogy miért, de amikor magyar lett a játék akkor amikor elakarom kezdeni a hadjáratot kiír 3 dolgot.Az első lehetőség a normál mód a többire már nem emlékszem.Gondolom ezek valamilyen játékmódok lehetnek de fogalmam sincs hogy kerültek oda, mivel az angol verzióban egyszerűen csak elkezdi a hadjáratot betölteni miután a menüben rákattintok.Képet sajnos nem tudok linkelni, mivel visszatettem az eredetileg angol verziót.
  • Shiwo
    #12830
    "..feltettem a Heroes 5-t és aztán az 1.4-es patchet majd az 1.41-t,végül ezek magyarítását,s csak utána crackeltem a játékot.."

    ez eddig jónak tűnik..

    "..kír 3 lehetőséget,s amikor a "normál mód"-ra kattintok nem csinál semmit."

    ezt most hol is írja ki ? képet tucc linkelni esetleg..vagy vársz, hátha benéz olyan, aki tudja helyből a problémád megoldását..
  • adios
    #12829
    Hello!
    Olyan problémám lenne hogy feltettem a Heroes 5-t és aztán az 1.4-es patchet majd az 1.41-t,végül ezek magyarítását,s csak utána crackeltem a játékot.Minden működik is csak amikor új hadjáratot akarok kezdeni egyszerűen kír 3 lehetőséget,s amikor a "normál mód"-ra kattintok nem csinál semmit.
    Mi lehet a probléma?A választ előre is THX!!
  • uniu
    #12828
    tapasztalta még vki, hogy a HoF 2.1-es patch után a rúnakombinaciókat nem lehet használni ? Csak 2 db első szintűt. Azt írja rá ki, hogy "used".
    (a charge és valami clensing szerű runat tudok csak használni, pedig 20as szintű hősöm van expert rúnaképességekkel)...
  • Shiwo
    #12827
    az 1 hét leteltéhez még 2 napot várnia kell...RL :) szegény jól nem kapott választ...én meg még nem tartok ott.. heti 2-3szor jut időm játszani..most jön a dungeon kampány az alapgémből..
  • Lacee
    #12826
    várj még, szerintem nem feltétlenül az első héten érkezik.
  • surisomi
    #12825
    Nah már megint szar!!

    AZ elfek elsó pályánál tartok és nem jön meg Biara, pedig már a 2.hónap 2.hetében vok, és az 1hétben már megkellett volna jönnie.

    Valaki nem tudna segíteni, vagy kezdejm elölről?

    Jah és az 1.41patch van fent
  • TreDoR
    #12824
    Heh, egy patch miatt ennyit szenvdeni, főleg, hogy nélküle is végig tolható a game.
  • Shiwo
    #12823
    tedd fel a patchet is, az a biztos..
  • xmacx
    #12822
    Hali!
    Ha megvan az alapjáték és a hammers of fate is akkor szükséges felrakni a 1.41-es patchet vagy a hammers tartalmazza magában és csak a 2.1-et kell feltenni?

    köszi
  • TreDoR
    #12821
    Hát igen, ez így elég durva volt , végülis csak minimum 2 olyan szó van a mondatban, ami miatt nem lehet azt érteni alatt, hogy "lekorlátozva 170-re". Dehát ha gamestar így gondolja, egészségükre .
  • scorpeeon
    #12820
    Ejnye, ejnye, gamestarnál nem tudnak angolul? De ez még önmagában nem lenne akkora baj, csak akkor ne próbálnák egy számból kitalálni hogy az mire vonatkozik, mert ez így viccnek is rossz volt...
  • Shiwo
    #12819
    hmm...akkor télleg a gamesz(t)aros volt a hüle..
  • Shiwo
    #12818
    én is épp ezt akartam kérdezni..
  • Zóanagyvarázsló
    #12817
    Én már az előbb megfejtettem a rejtélyt:

    GameStar
  • Sarapetike
    #12816
    öö bocs már megoldotam
  • scorpeeon
    #12815
    Melyik galád oldalról idézted? :)
  • Sarapetike
    #12814
    miért nem tudom felrakni a javitást ??? azt irja hogy nem találja a játékot ??
  • Zóanagyvarázsló
    #12813
    Na, de pont egy gamestaros hírt kritika nélkül átvenni?
    No offense, én is bedőltem.
  • jacopo
    #12812
    sehol senki?
  • jacopo
    #12811
    Hi!
    Én nemrég kezdtem játszani Heroes 5-öt, megvettem az alapot és a HoF-et. Utóbbinál a törpés sorozat utolsó részében(lászló) elakadtam, képtelen vagyok legyűrni lászló csapatát. Pedig hamar kitúrtam Asha könnyét is, de hiába fejlesztek és gyűjtöm a csapatokat két városban is, az egész pálya az enyém minden erőforrásával, mégis az ellenfél gyorsabban fejlődik. Próbáltam már a csalást is, de az meg nem működik, biztosan ahhoz is hülye vagyok. A konzolt nem tudom előhozni.
    Tudna valaki segíteni? Előre is köszi!
    Csákó!
  • Kandurex
    #12810
    Én csak idéztem a hírt, lsd " "
  • Shiwo
    #12809
    passz...én biztos ami biztos alapon feltettem az alapot, a patcheket és csak utána telepítettem a kieget...
  • xmacx
    #12808
    Hali!
    Ha megvan az alapjáték és a hammers of fate is akkor szükséges felrakni a 1.41-es patchet vagy a hammers tartalmazza magában és csak a 2.1-et kell feltenni?

    köszi
  • scorpeeon
    #12807
    Jah, igaz, alternatív upgrade levelről beszélnek.
  • Shiwo
    #12806
    jó hülyék voltunk :) egyből elkezdtük szidni az ubit, miközben le sem ellenőríztük KandurX állítását...