14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • miga
    #12925
    Köszi! Kipróbálom.
  • TreDoR
    #12924
    #12231

    Ez elvileg megoldja a problémát.
  • miga
    #12923
    Igen, így van!
  • TreDoR
    #12922
    Gondolom akkor lép ki mikor az ellen egyik egysége eltűnik a pályáról, mert meghal.
  • Ádesz
    #12921
    Erre már én is régóta szeretnék választ kapni, hogy hogy lehetne multiba neten játszani ugye "virágbolti" verzióval:D
  • miga
    #12920
    Helló!
    Segítség kellene a játékhoz, mivel elakadtam. A legutolsó küldetés végén járok a hadjáratban, mikor 4-en támadjuk egymás után közvetlenül az ellent. Csata közben mindig kilép a játékból, minden hibaüzenet nélkül. Menteni itt men lehet, fenn van minden patch, a legújabb is. Nem hardwer hiba, mivel több gépen is kipróbáltam és ugyanaz a helyzet.
    Ha valakinek lenne egy használható ötlete, azt megköszönném... :(
  • Cobra.
    #12919
    Memtestet futtass le, biztos ami biztos. www.memtest.org
    Ha nem talál hibát, akkor nézd meg a legújabb alaplapi driver van-e fent, iletve a hangkártyához és a videókártyához is rakd fel a legújabbat (illetve videókártyánál nem biztos, hogy a legújabb a legjobb, ha régebbi a kártya).
  • Szabi DEMON
    #12918
    Ja és a másik ami viszont nagyon felidegelt most. Inferno hadjárat 3. küldetés. Minden patch fenn van, és ennek ellenére rendszeresen több helyen is kifagy a játék. Mi az istentől? Mit kell tennem?
  • Kandurex
    #12917
    "hamaci" a kulcsszó, sztem
  • Szabi DEMON
    #12916
    Sziasztok. Egy kis segítség kéne. Barátaimmal játszanánk neten, de midnanyian csak virágbolti játékkal rendelkezünk. Mi a teendő? Ezer bocs, ha benne van a FAQ-ban én nem találtam, és a kereső sem segített ki...
  • Shiwo
    #12915
    még "jó", hogy rossz táblázatot tettek ki hozzá...kiváncsi vok, mikor javítják..
  • Shiwo
    #12914
    akkor tegnap tették ki a linkelésem után :)
  • AtiRadish
    #12913
    Mar az infernot is kittettek arra linkre amit adtal!
  • Shiwo
    #12912
    jah megvan..
    innen...

    a Sylvan is megvan itt...
  • Shiwo
    #12911
    H 5 köv kiegjének dungeonos alternatív ápgrédjei


    bár nem tom honnan szedték..valszeg vmi bétatesztből, vagy nem tom..
  • Shiwo
    #12910
    nem kell hozzá summon mágia, legalábbis nekem nem volt, mégis megtanulta a hősöm...
  • skeleton01
    #12909
    Köszike a gyors segítséget!
  • b-type
    #12908
    Jóság, de nem feltétlen oldja meg a problémád.
    A legközelebbi várhoz teleportál..és sajnos már nem is lehet kijátszani mint régen (azaz beállítottál egy hőst a várkapuba, és akkor a következő legközelebbihez vitt).
    Szal megtanulhatod, vagy megkaphatod ajándékba is, de, bár jó dolog, nem feltétlen fogja megoldani a problémát. :)
  • wantonly
    #12907
    Ez egy megtanulható varázslat és legalább 20-as szint kell hozzá + talán még az idézőmágia is feltétele. A városban fel kell építeni a mágia iskolát és talán az V. szinten tanulható. Ez is olyasmi mint a summon creatures, azzal meg lényeket idézel a várból.

    De nemtudom pontosan, majd valami profi megmondja. :)
  • skeleton01
    #12906
    Helló Fanok!LEnne egy kérdésem hozzátok!Tolom a játékot és naon bejön meg minden nem áradozni akarok, csak olvastam a neten, hogy van olyan, hogy Town portal ,városi portál aminek az lenne a lényege hogy ne kelljen a vár mellett gecsolni ha jön az ellen hanem kalandozol és ha ott van akkor teleport és harc!
    Na az a kérdés ezt hogy lehet előhozni?Építeni kell hol?Infernó hadjárat 4. küldetésnél vagyok a föld alatt Ne U..blabla várban!
    Valaki segítsen!
  • G_ArchAngel #12905
    írtam PM-et
  • Lilithn
    #12904
    Nincs valakinek egy eredeti, angol nyelvű példánya amitől szeretne megszabadulni természetesen anyagi ellentételezéssel. Vagy ha gondolja cserével valamelyik játékra: STALKER v. Neverwinter Nights 2.
  • Gabosh
    #12903
    Most raktam fel ujra gamet (patchek magyarositások , kiegnél is .), régen nemvolt semmi gond vele , most meg megy a game , kb 10-20 p t és kifagy.
    Ötlet?
  • Sarapetike
    #12902
    de ez nem települ fel mert azt irja hogy nem találja a játékot
  • Lolozan
    #12901
    www.maps4heroes.com/heroes5/patch cimen van 1.5 Hungarian verzió
  • Carmang
    #12900
    Nekem a tiédnél sokkal gyengébb gépem van (AthlonXP 2500+, 512MB RAM, Radeon 9600XT) mégis "High" grafikai beállításokkal simán megy.
    Szerintem marha kevés hely van a vinyódon. Na és persze az említett töredezettség mentesítést ne feledd végrehajtani.
  • Sarapetike
    #12899
    hogy lehet magyarosítani az 1.5 verziot ??
  • Balli
    #12898
    pdf-ben megtaltam a hivatalos manualt de sajnos csak angolul -221 oldal
    Ez a kezikonyv nincs meg valahol magyarul? Arra lenne szuksegem
  • Balli
    #12897
    Koszonom a segitseget mindenkinek, lesz egy winreinstall mar ugy is kijart a gepemnek, remelem utanna gyorsabb lesz esetleg veszek majd meg bele ramot.
    A silver edition-t vettem meg, a hozza adott konyvecske=0. Nincs valami hasznalhato kezikonyv magyarul amit le lehetne tolteni?
    Vagy ha tudnatok adni hasznos linkeket ahol jol megtanulhatnam a jatekot, trukkoket stb.. azt szivessen vennem. A FAQ-ban nem lattam semmi hasznosat
  • lee56
    #12896
    Töltsd le a legujabb ati drivert, legujabb directXet és nemártana a heroest is megpatchelni legfrissebbre. Az általad említett gépen gond nélkül kéne max grafikán mennie optimális esetben...
  • b-type
    #12895
    Egy rendszerkarbantartás sztem elsőnek, utána jöhet a memo.
  • Balli
    #12894

    Ha meg neha lassulna csak be azt mondanam ok, csak maga a terkep mozgatasa eleg lassu mar sajnos.
    Nincs toredezettsegmentesitve a HDD, de mar amugy is ujraakartam telepiteni mar a Win-t, az egyuttal toredezesmentesit is, ugye? Maskulonben az XP-vel lehet es nem kell hozza kulon program? swap file- ezt nem ertem?
    A +1GB az sokat lenditene egy ilyen konfig mellett a teljesitmenyen szerinted is? Alig erzekelheto gyorsolas miatt nincs kedvem kidobni ra penzt
    Egy 1280*1024 medium-al nagyon elegedett lennek
  • Cobra.
    #12893
    A belassulás (ésszerű beállítások mellett) grafikától független. Nekem X800GTO2-m van és 1280*1024 mediumon játszható, igaz 2Gb ram és 3700+. Sajnos az AthlonXP-nek elég lassú a memóriakezelése, szerintem az is közbejátszik. Viszont minimum grafikán mennie kellene rendesen szerintem. Elég nagy swap file van engedélyezve, illetve rendesen töredezettségmentesítve van a HDD?
  • peeter22
    #12892
    Nem keveset segít neki még 1giga, nagyon eszi a ramot, úgyhogy azt nyugodtan rakhatsz bele a többivel nincs gond.
  • Balli
    #12891
    Megvettuk a jatekot. Hat nem vagyok elegedett:(
    Grafikat legalacsonyabbra veve is elvezhetetlenul szaggat, egyszeruen nem ertem, raadasul ugy mar a graf sem tul szep. Ugyan nincs egy izom gepem, de pl.: a Civ4, HL2 es a NFS szinte full graffon szaggatas nelkul elmennek vele, nem ertem miert nem tud megbirkozni egy ilyen jatekkal.
    Gepem: AMD XP 3200+, Radeon X850 Pro, 1GB RAM. Mi lehet a gyenge pontja, ha nyomnek bele egy kis ramot az lenditene? Hasonlo geppel rendelkezoknek is van ilyen problemajuk?
  • Razak
    #12890
    Akkor ne is keressél tovább, mert ezzel nagyon jól eltudtok játszani! :)
  • Razak
    #12889
    Szerintem már rég tervezi....... :)
  • Balli
    #12888
    Nem ismerem a játékot: ezzel lehet ketten játszani külön-külön csapattal mint pl.: a CIV 4-el a hot seat modban? Ha igen akkor milyenek rola a tapasztalatok?
    most láttam ay MM-ben akciosan kiegeszitovel 7k korul volt ami eleg baratinak tunik
    Olyan játékot keresek amivel párommal eltudnánk játszani...
  • Carmang
    #12887
    LOL.
    Még az új (második) kiegészítő sem jelent meg az V.-höz!
    Honnan tudnánk akkor a VI.-ról?
    Gyanítom hogy még a Ubi sem tervezi.
  • Francesco Totti
    #12886
    Lesz heroes 6?
    ha lesz akkor mikor?
    köszi elöre is