14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mike
    #12965
    még pár kérdés:

    1. lehet h kérdés, elnézést
    a küldetéslemez kibővíti az alapot, vagy önálló
    tehát azt indítva, az alaphoz is hozzáférek, vagy csak a kieghez (volt már erre az utóbbira is példa)

    2. hány faj van??

    3. miért nem tudom custom game-nél azt a fajt választani, amelyiket csak akarom?

    keresnem kell egy, ezzel a játékkal foglalkozó oldalt azt hiszem :)
  • Mike
    #12964
    köszi
  • barom
    #12963
    Lehet, Alt gomb, nem Shift. :S

    Szóval valamelyik funkcióbillentyű lesz (alt, shift, ctrl) ;)
  • barom
    #12962
    Csapatot szétbontani a Shift gombbal lehet. Áthúzva az egységet, átrakás előtt nyomva tartod és bejön az osztó kép, hogy kinél mennyi egység maradjon. ;)

    Magyarítása senkinek nincs? Vagy magyar verziója? :(
  • Mike
    #12961
    szerintem erre a summoning a jobb megoldás, mminden váradban dekkol egy hero, ha jön az ellen, akkor átpakolod hozzá az egységeket

    1 kérdés: nem jöttem rá, hogy lehet csapatot szétbontani
    pl. van 10 sárkányom szeretném ha inkább 2x5 lenne, ezt régen lehetett
  • Mike
    #12960
    nekem 1680x1050-ben, mindent felhúzva gyönyörűen ment
    és végre egy játék, ami nem azt csinálja, hogy nagyobb felbontásnál minden összemegy, és légypiszok fent, meg a sarokban, 3 milliméteres betükkel, végre 20"-on sem kellett gúvadozni
  • Mike
    #12959
    jó ez a játék, de uninstall lesz, mert nekem erre nincs időm
    generált pálya, 4 játékos
    tisztán 12 órát játszottam vele eddig, és még mindig sehol nem vagyok
    ennyi fölös időm nekem erre a programra nem lesz

    (azért nem kampány, mert anno az 1-2-vel sokat játszottam, szal tudtam mi vár rám)
  • AtiRadish
    #12958
    Hat max addig az egy csata erejeig allitsd gyors csatara, hatha ugy nem lepne ki. Vagy varj egy hetet, add at egy masik hosnek, vagy vegyel fel uj egysegeket vagy nem tom.
  • Shiwo
    #12957


    őszintén...gőzön nincs mi a baj.. lehet a verzió nem jó..de ez csak tipp..
  • Dopti
    #12956
    1.05 ös peccs-el is HELPme!
  • Dopti
    #12955
    Üdv...
    Az lenne a bajom hogy csaták végén kilép a progi (2 kampány 1. pálya vége)

    1.04 es magyar Digitalman verzió...
    2007.06. -os DirectX

    Vmi tipp?
  • barom
    #12954
    Sziasztok!

    Az új pecshez mikorra várható magyarítás? A linken 1.41-ig van csak :(
    Ám, ha jól sejtem p5-texts.pak kell csak egy magyar nyelvű patch-elt játékból. Ha valaki egy ilyen bírtokosa, kérem, ossza meg velem, biztos más is örülne neki. :)
    Ja, és a HoF-hez letölthető magyarítás is csak a patch-eletlenhez jó, 2.1-hez már nem :(

    Ja, és tudom, van magyar kiadás és megvásárolható, ne kelljen már csak ezért a külföldi mellé megvennem! Egy eredetiben bőven elég ;)

    A válaszokat, megoldásokat előre köszönöm! :)
  • rikimen
    #12953
    nézdd meg a célok menüpont alatt hátha van róla vmi. részletes leírás
  • rikimen
    #12952
    pfff hát őszintén megvallva fogalmam sincs.Én eddig erről tudok hogy van ilyen hogy győzz le mindenkit, meg Asha könyve....
  • Blaki
    #12951
    Senkinek semmi ötlete? :)
  • Blaki
    #12950
    Tegnap elkezdtünk multiban játszani, de nem tudjuk, hogy Generált pályánál mit jelent a cél-nál hogy Felvonás! Mert ugye van olyan, hogy győzz le mindenkit stb... de ez a Felvnás nem tudjuk mit takar!
  • rikimen
    #12949
    Én is erősen gondolkodom rajta hogy megveszem vagy megrendelem az internetről, mert nagyon tetszik ez a törpés verzió.
  • Blaki
    #12948
    Természetesen megvettem!
    Most jelent meg a Heroes V Silver Edition amiben mind a két rész benne van egy csomagban! Media Markt-ban 7000FT-volt :)
    576-ban ugyan ez 9000Ft

    Sikerült patchelni, a heroes V alapot is.

    Tényleg jobb lett a térkép forgatás! Már alig szaggat. 1280*1024 fullon.
  • TreDoR
    #12947
    Szerintem fogja engedni.
  • rikimen
    #12946
    A Hammers of Fate-t letöltötted vagy megvetted??
  • Blaki
    #12945
    Az alapjátékot nem patcheletem, csak a Hammers of Fate-hoz raktam fel a patchet. De elvileg annak az alapjáték javításait is tartalmazni kéne, vagy nem???
    Amúgy meg az hogy 320MB-os a kártya az csak annyit jelent, hogy 1600X-os felbontásoknál már nem teljesít, megnéztem sok tesztet ahol a 640MB-os kártya ne volt gyorsabb semmivel 1280X1024-es tartományban egyik játékban sem. De az hogy 1024ben csinálja kcisit vicces:D amúgy tényleg nincs különbség 1280-ban sem:D.

    Szerinted rakjam föl a patchet az alapjátékhoz? Szerintem már nem fogja engedni.
  • Cobra.
    #12944
    Ha nincs fent patch, akkor bármilyen géped van beszaggat kameradöntésnél, de a legújabb patch-csel jobbnak kellene lennie, de erős döntésnél így is be fog szaggatni, főleg ha a 320Mb-os 8800-ad van. Egyébként meg nyugodtan felrakhatod 1280*1024-re, úgy se lesz lassabb.
  • Blaki
    #12943
    Milyen gép kell ennek a Heroes V-nek? Mert nem hiszem el, hogy 2GB memória, egy Geforce 8800GTS videókártya és egy 4000+ os AMD processor mellett 1024*768-on full grafikán szaggat! Igazából a várban gyönyören fut, de mikor kint picit megdöntöm a kamerát és körbeforgatom akkor bizonyos állásoknál kegyetlenül beszaggat a játék...
  • AtiRadish
    #12942
    Nem muszaj peccselned az alapot
  • Blaki
    #12941
    Helló

    Az lenne a kérdésem, ha fölteszem a Hammers of Fate-t akkor patchelni kell külön az alap Heroes V-öt is vagy elég csak a Hammers of Fate patchet felrakni?
  • Shiwo
    #12940
    hát.. a kisebbik esély, hogy valami driver miatt nem tetszik neki...de nagyobb az esélye, hogy a laptopban lévő videókari nem elég combos a játékhoz..és akkor nem nagyon van gyógyír, laptopba macerás videókarit cserélni...
  • kisgomb81
    #12939
    És erre nincs esetleg valami gyógyír?
  • Shiwo
    #12938
    tipp: valszeg a gémnek nem tetszik a notesz videókarija..
  • Shiwo
    #12937
    nem nézted be, nem bug, a kampány-készítők szpatták be a játékosokat, hogy ne tudják összehozni..nem ő az egyedüli kampányhős, aki így járt..
  • Me Ga
    #12936
    Sziasztok!
    Még az alapjátékkal kapcsolatban lenne egy kérdésem. A Ranger kapmányt csinálom, és Findan alapból kap egy, az Attack csoportba tartozó skillt, a Tactics-ot. Így viszont nem lehet meg a Nature's Luck...
    ez bug, vagy mi? Miért nem lehet a kampányban megszerezni az ultimate skillt?
    Vagy én néztem be valamit?
  • kisgomb81
    #12935
    Üdv. Van egy problémám. A játék nem indul el a laptopomon. Típusa: Dell Latitude d610, Mobile Intel (R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family
    videókártya van benne. Nem tud esetleg valaki valami megoldást a problémára?
  • toretto r34
    #12934
    köszi nem tudtam hogy ez a magyaritás mineggyikhez jó
  • TreDoR
    #12933
    Ami a FAQ-ban mindegyikhez jó.
  • AtiRadish
    #12932
    Ez engem is erdekelne!!
    Szokta itt valaki hamachin tolni?
  • toretto r34
    #12931
    sziasztok nemtudtok magyaritást a collector edition-hoz mert sehol nem találok
  • Shiwo
    #12930
    izébigyó... hamachival mennyire stabil a gém így a kieg meg pathek után ? mert ha jól rémlik, akkor eleinte voltak szakadások, mert elmaradások a ghost módban meg ilyesmi..
  • Shiwo
    #12929
    lehet jó gémeket készít az ubisoft, de hogy nincs egy normális weblap-készítőjük, az is tuti..a multkor az infernohoz rossz táblázatot tettek ki, most meg a necrósok közül 1edül a csontit lehet kinagyítani...
  • Cobra.
    #12928
    Sajnos a pálya elején eldől milyen skilleket és varázslatokat kaphatsz, szóval ha nem kapsz meg egy olyat, ami kéne, akkor újra kell kezdeni a pályát.
  • Shiwo
    #12927
    nem nagyon..sőt, úgy vettem észre, hibába töltöm vissza, ugyanazt a skilleket ajánlja fel újra
  • Balli
    #12926
    Megtanultam az 5-os pusztito magiat a démoni csapattal, de most nem kaptam meg a földrengés varázslatot mint korábbi játékomban. Ennek mi lehet az oka?
    És lehet valahogyan befolyásolni hogy milyen uj skillek közül lehessen választani ha szintet lépek?