14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Shiwo
    #13045
    a browse a tallozás..

    a cd-n van abban a könyvtárban game manual.pdf ? ha nincs, pakolj bele 1 pdf-et, és nevezd át arra, amit kér, hátha segít... jobb tippem nincs..
  • Prince23
    #13044
    Na akkor elmondom világosabban 8amúgy köszke a segitségeteket)

    "Pls insert disk 1 that contains the file Manual\English\Game Manual.pdf."

    Megnéztem a játék manualját:
    És így van ottan: GAME_MAN
    Szal azzal kell buherálni?
    browse? az mi?
  • Shiwo
    #13043
    hát..a dvd-t akaszd fel a plafonra dísznek és szedj le 1 angol verziót, majd magyarosítsd...
  • Prince23
    #13042
    Ennyit ír, a pdf-fel
  • Shiwo
    #13041
    ír ki mellé valamit, vagy csak ennyit ?
  • Prince23
    #13040
    Hú nekem egy kicsit magas...
    az a baj, h már kiírtam dvd-re, reménykedve, h hátha jó lesz...de nem:(
    Most éppen átmásolom a dvd-ről a winyómra az egész játékot.... és akkor úgy megpróbálom átnevezni.... jól csinálom én egyáltalán?
    Az 1% megállásnál ezt írja ki: Manual/English/Game Manual.pdf. Ezzel van a gond...
    Szerintetek?
  • Carmang
    #13039
    Vagy rossz névvel lett lerakva a .pdf fájl. Amikor kéri, akkor kiírja a pontos nevet amit keres. Ha nem azon a néven van meg a mappában, akkor másold a .pdf-et a vinyóra, majd nevezd át a kért névre. Amikor pedig telepíted a játékot, és kéri a fájlt, akkor a vinyón levő (már jó nevű) fájlt "browse"-old ki neki.
  • Cobra.
    #13038
    Vagy hibásan jött le, vagy rosszul tömörítetted ki (pl újabb verzióval lett betömörítve, mint amivel kicsomagoltad), vagy eleve hibásan van ott fent, ahonnan leszedted.
  • Prince23
    #13037
    Nem tudtok helpezni?
  • Prince23
    #13036
    Valaki segítsen, létszi!
    Nem tudom feltelepíteni a Heroes (Digitalman) 5 Hungarian verzióját.
    1%-ig felteszi, de utána meg a manual english pdf-et kéri. Megkerestem megnyítottam, de úgy se.
    Mi lehet a gond?
  • envoka
    #13035
    Én is így jártam.
    Fel kel rakni az összes patch-et ! Az 1.01-től kezdve az 1.05-ig.
    Ha a HoF is van, azt utána telepíteni, és patch-elni.

  • kircsy09
    #13034
    kösszi.
    csak ha elinditom a játékot akkor meg hibát ír ki:S
  • Shiwo
    #13033
    keress rá itt
  • kircsy09
    #13032
    vki? tudna segíteni?
    feltettm a hV és vmi dll-t kér?
    azt honnan lehet leszedn?
    kösszi
  • Samsu
    #13031
    Jól emlékeztem? Csak ki-be kellett menni Markallal?
  • Jinx4169
    #13030
    a 3 kampányban(nekromanta) az uccsó küldetés,amikor el kell rabolni godric lányát. valaki elmagyarázná,hogy mit kell? kihozta markallal a börtönből és utána bementem vele lorekeepbe ahogy kérte de nem történt semmi,ahogy látom godric várát meg nem lehet elérni sehogyan,vagy igen?
  • Razak
    #13029
    Sikerült átváltoztatni! Nem kell utána nézned!
  • Jinx4169
    #13028
    már rájöttem.
  • Cobra.
    #13027
    Patch van fent, a hozzá való cracket raktad fel, stb?
  • Jinx4169
    #13026
    hali! újra raktam a gamet...eddig amikor betöltöttem egy állást akkoor töltés közben a nekropolisz vár volt a képen,most ugyanannál az állásnál szürke alapon egy griff van a képen,és amikor betöltötte,H5_game hibát okozott ezért leállt hibaüzivel leállítja a játékot...mitől van ez avgy mit csináljak?thx
  • Razak
    #13025
    Köszi!
  • Samsu
    #13024
    Asszem' csak ki-bemész Markallal és felkínálja, de nem biztos. Kissé régen játszottam a Necro kampányt, de arra emlékszem hogy én döntöttem el mikor is kell a Necro vár. Utánanézek....
  • Razak
    #13023
    De hogyan??? Ez a kérdés!
  • rikimen
    #13022
    De akik elfoglalják a várat azok úgy ahogy vannak elég bénák. Ezt kül. azért mondtam mert nekem így volt. amúgy is a nyugati várat foglalják el az erősebb csapatukkal és bent is maradnak. A többi vár az szabad volt
  • Samsu
    #13021
    Nem kell hagyni az ellenfélnek hogy visszafoglalja, akkor alakítod át Nekróvá a várat Markallal amikor akarod.
  • rikimen
    #13020
    Nekem visszakellett foglalnom fenti várakat és akkor megkérdezte hogy 10000 aranyért szeretnéd átalakítani. Úgy készüljj hogy majd 20 szellemsárkányt is fel kell támasztanod. Kül én már befejeztem ezt a küldetést. már a végén 5000 csontváz íjászom volt. Magától megkérdezi, csak hagydd hogy bevegyék az egyik fenti váradat és akkor foglaldd vissza, szerintem megfogja kérdezni. Én mikor megszereztem a botot elkezdtem keresni a varázstárgyak között és nem volt ott én is megijedtem.


  • Razak
    #13019
    Hogyan tudod átalakítani a várat, mert a bot nekem is megvan csak nem ajánlja fel a fuknciót.
  • rikimen
    #13018
    Én is ennél a pályánál tartok. Viszonylag jól haladok. Már legyőztem az elfeket, bár nem volt könnyű jól taktikázni. Szerencsére mikor megjelentek az elfek akkor a halál váramban volt egy jó pár lény, amit kénytelen voltam kimenekíteni, bár nehezen de megmenekültek, majd ezt a sereget csatlakoztattam a Markal csapatomhoz (Ezzel a sereggel győzöm le az elfeket 3 kísértetet és 2 sötét lidércet vesztve.)Hozzátenném hogy már ekkor több mint 1100 csontváz íjászom volt. Nem olyan régen fejeztem be a hadjáratot, persze még nincs kész, de a zöldek szépen egy erős sereggel már megint keresztül húzták a számításaimat, úgyhogy most bosszúra készülök. Beveszem a maradék várait és átalakítom halál várra. Mivel már Markal a küldetés felénél már szintkorlátnál állt, már annyira sok a nyersanyagom. példaként felhoznám a higanyt amiből már tönbb mint 300 van. Szóval a vár épításável gyorsan tudnék végezni. Már csak annyit kell elvégeznem hogy gyűjtsek 20 csontsárkányt és persze szerezzem meg a Dac gyűrűjét.
  • rikimen
    #13017
    Arra még várhatunk ha jól olvastam csak ősszel fog megjelenni
  • Razak
    #13016
    nem
  • steweee
    #13015
    a második kieglemez már megjelent hozzá ?
  • Razak
    #13014
    Köszönjük!
  • TBTPumpa
    #13013
    Sziasztok!
    Sajnos, csak most sikerült beszereznem a kiegészítőt így csak most tudom feltölteni annak magyar fájlait!
    Természetesen ez is a legújabb patch alól van, tehát érdemes azt feltenni először és csak utána ezt! :-D

    Innét tudjátok letölteni: http://rapidshare.com/files/40819249/homm5_hof_v21_hun_TBT.zip.html

    Remélem nem sokat késtem vele...
    jó játékot és szép nyarat!

    Üdv.:
    TBT-Pumpa
    ([email protected])
  • Razak
    #13012
    Ha valamit nem a szakszónak megfelelően írtam akkor elnézést, csak már nem volt erőm utána nézni
  • Razak
    #13011
    Na ha már előbb mondtam egy szép csatát, akkor hadd meséljek egy újat: 3 hadjárat, 3. pálya:
    A végigjátszás szerint az ellenség mindig Markalra megy, vagyis a várat békén hagyja. Sajnos ez nem így volt mivel én Izabellel, akinek semmi serege, csak ami menetközben csatlakozik hozzám és Markal durva hadserege, amit menetközben szedd fel, mert gondolom Markal speciális képességét nem kell részleteznem. :) Szóval mind a kettővel hajóztam, mert kellett a cucc és a sereg.
    De közben a gép ment a váramhoz és csekély ellenállással legyőzte. Mivel nem volt hősöm csak emberekés azért volt neki jó pár gnómja és gólemek és a vízköpő. nem nagy sereg, de a hősükkel együtt elég. Utána jött volna ki, de a másik várból 60000 arany árán felállíottam egy max hadsereget egy 1-es hőssel, de szart se ért. Volt a csata. Arra volt elég, hogy legyengítsem, ami úgy ahogy sikerült is. Utána visszavonult a várba, mert Izabellel megindultam visszafoglalni a várat. (Ha figyeltél gyenge sereggel)
    Ostrom helyzet:
    Izabell (27-es szint)
    Serege:
    Mindegyik alapegyég, nem upgardelve
    12 paraszt
    64 lovag
    104 íjász
    balliszta
    sátor
    kocsi
    és persze a katapult
    harci egységekre nincsen fejlesztve így a gépre voltam bízva
    Ellenség:
    Nem tudom (23-as szintű)
    100 gnóm (eredetileg 400 volt, de a korábbi csatában lecsökkentettem)
    230 vízköpő
    12 gólem
    50 varázsló
    ezek meg mind fejlesztve
    kapatult szerencsétlenkedett és az ellen varázsolt rögtön egy zavarodottságot az íjászomra vagyis semmivel sem tudok átlőnni..... Nice :D Tisztítás pedig nem volt.
    Ott volt a hősöm, akivel jégcsapokat nyomtam a gnómra, de az a hős meg mindig támasztott fel, de szerencsére minél többször támasztott annál kisebb volt az ép-je és végül már egy jégcsappal is letudtam szedni. De közben azért szépen kapták a tűzgolyókat is a katonáim. Végül a hősömmel sikerült szépen ütögetni le az ellent és varászolgatni és idővel persze az a kapu is betört így a gyalogossal betudtam menni és utána vittem az íjászt. Közben ő a vízköpőit másolgatta PhantomForce-szal (Korábban a gnómot, de azt csak akkor amikor 400-an volt. Így ebben a csatában nem.) Mindegyik rászállt a gyalogosra és egy büntetés áldást nyomtam a gyalogosra így mindegyikre ütögetett mindig Izabell Utána mindent leütöttem volna, csak a vízköpők maradtak meg neki. De támaszotta mindig a gnómokat. Íjásszal menekültem ki, mert gyenge volt, de végül leütötte. Semmim nem volt és én rutinos már töltöttem is volna vissza, de közben a háttérben láttam egy hülye sugarat. Utána jutott eszembe, hogy én neki annak idején kifejlesztettem az Őrangyal képességet. Mi történt? :) Feltámasztva 104 íjászom mind. Most már tudott lőni, mert nem volt rajta az átok. De az ellen hősének nem volt már mannája így ő is lőtt. Addig íjászkodtam a goblinokra utána pedig a vízköpőkre, hogy maradt 34 katonám és azzal nyertem. :D
    Szóval sima ügy lett volna csak ennyire kényelmes az ember. :D
  • Razak
    #13010
    nem hiszem, mivel ugyanaz az enginenel fog menni
  • baracsi
    #13009
    nem tudjátok, a Tribes of East fog támogatni DirectX 10-t, van erről valami hír?
  • rikimen
    #13008
    hát én sokat vártam mindent fullosra elfoglaltam, azt azért hozzátenném hogy már sokkal korábban legyőzhettem volna a főseregüket, túl biztosra mentem
  • Gabe1994
    #13007
    hy!
    megszereztem a HOMM5-t, és amikor beindítottam, kiválaztottam a küldit, 10x végignéztem, hogy hogyan csatázik a pali a szörnnyel, de nem tölti be a játékot. végignyomtam mindent(enter, space, esc) de nem ment tovább. Vki lécci segítsen!
  • Razak
    #13006
    Gyerekek: Van egy észrevételem az 1.5-ös javítással kapcsolatban. Szerencsére mellékelve volt a magyar readme fájl is így tudom, hogy miket jívtottak a játékban, amiben volt egy olyan MI módosítás, amit idéznék:
    "- Az MI figyelmen kívül hagyja a harc során a megidézett lényeket, ha gyorsan meg tudja semmisíteni a főerőket."
    Na ez annyira durva benne, hogy amikor mondjuk tehetné még akkor sem támadja meg a démonok által nyitott lényeket. Mert én úgy szoktam harcolni, hogy a pálya közepére idézem őket, mert onnan bárhova tudok mozgatni, de a gép inkább odamegy mellé, de nem támadja meg, amit én szerintem valamilyen szinten hülyeségnek tartok, de hogy elmondjam a legdurvábbat:
    Én is ma csináltam meg a 2-es hadjárat 4 pályáját, ahol a végén volt az a nagy ostrom. Volt a végén 70 ősi trent. Szépen leverte a segeremet és nem maradt más, mint egy succubus és annak az idézett verziója. Gondoltam nem adom fel, hátha még letudom őt lőni velük a hősöm segítségével.
    Succubus a sarokba volt és az idézettett pedig oda raktam neki átlóba, hogy ne férjen oda a gép. Erre mit csinált? Nem a "hamisat" támadta meg, hanem előbb szétverte a lőszeres kocsit, utána a ballisztát és utána a sátrat és csak utána ment az idézettre, de szerencsére addigra annyira legyengült, hogy nem tudta rögtön leütni az igazit és 1db maradt belőle a csata végén..... :D
    De szerintem ez akkor is durva hiba. Ezt nem kellene ennyire komolyan a gépnek kiadni a parancsnak.
    Gondolom szóltam, hogy éljetek ezzel. :D