14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • rikimen
    #13085
    Na mindegy hagyom ezt a küldetést inkább csinálom a hammers of fate-ben.
  • Zóanagyvarázsló
    #13084
    Neked kell tudnod, miylen varázslatokra van még szükséged.
    Ha ennyire nehezen megy, akkor talán érdemesvégigjátszást használni. Én nem csináltam ezt a küldetést, tehát saját tapasztalattal ebben nem tudok segíteni.
  • rikimen
    #13083
    Meg nekem Markal ilyen varázslatot nem tud sem a földrengés varázslatot
  • rikimen
    #13082
    jó de mikor ti ezt a küldetést csináltátok ti a máguscéhet felfejlesztettétek??
  • Zóanagyvarázsló
    #13081
    Puppet Master - varázslat, amivel átveszed az ellenfél egysége felett az irányítást, Level 7-es lényekre viszont expert szinten sem hat.
  • rikimen
    #13080
    Bábmesterezni?? Az mit takar?
  • Razak
    #13079
    A lényeg. A videokártyának megfelelő legfrisebb drivert.
    Legújabb javítás és a DirectX-ből is a legújabb.
  • Razak
    #13078
    Pontosan!
    A lényeg, hogy a zombikat felveszed lent és utána rögtön mész is a csajt elhozni és viszed a vár felé. De közben angyalok jönnek, amit Bábmesterrel legyőzöd veszteség nélkül. (Mert persze közben természetesen támasztod őket fel). Utána gyorsan egy új hőssel cipeled az addig megépített épületekből a lényeket és repülsz is át és meg is támadod.
    De arra vigyázz, hogy kemény harc lesz. Először a titánokat és a varázslókat üssed le, de arra vigyázz, hogy a Titánt nem tudod Bábmesterezni így vagy egy földrengést nyomsz rá vagy egy túlvilági átkot, ami eléggé megviseli a seregüket.
    Ha legyőzted akkor még lesz egy Heaven hadsereg ugyanabban a csatában. Itt is egy túlvilági átok az elején és a sereg megvan tizedelve.
    Ha nem fejlesztetted neki ki az Őrangyal képességet, akkor elméletben már senkit nem támaszt fel és nyertél!
    Nekromancia jelét pakolj gyakran, mert a végén amikor kell a mana akkor nem lesz.
  • Cult5
    #13077
    Jólvanna, hát fullra nem értek hozzá... :(
  • rikimen
    #13076
    Minél korábban kell megtámadni Godricot ugye?
  • rikimen
    #13075
    Abba segíts hogy milyen taktikát válasszak, tehát melyik várat fejlesszem inkább
  • Razak
    #13074
    Én tudok. Múlt héten csináltam meg.
    Konkrétan mit szeretnél tudni?
  • rikimen
    #13073
    Ki tud valamilyen segítséget adni a 3. kampány utolsó küldetéséhez név szerint Heresh ura
  • Razak
    #13072
    Tudtommal a kiegészítő akkor jelent, meg amikor az alap 1.4-es volt.
    Elméletben az alapot arra frissíti fel, de utána még megjelent az 1.41-es és az 1.5-ös, amit érdemes külön-külön feltenni
    A kieghez pedig megjelent a 2.1-es javítás szóval azt érdemes feltenni
  • Razak
    #13071
    akkor hogy vársz tőlünk segítséget, ha nem tudsz adni megfelelő információkat?
  • Razak
    #13070
    Hanyas verziód van fent és milyen VGA-d van?
    Mert barátnőmnek is hasonló volt a problémája Geforce 2-n, amin elméletben el sem indulna a játék, de amikor felraktam az 1.1-es javítást és a legfrisebb videókártya drivert akkor nem volt már probléma
  • Cult5
    #13069
    Hát nem tom... :(
  • Cult5
    #13068
    Hát nem tom... :(
  • Prince23
    #13067
    Mien konfigod van?
    lehet kevés a vga-ád vagy mit tom én... ha rendesen kicsomagoltad, akkor jó lehet a telepítője
  • Cult5
    #13066
    Nekem persze senki se tud segíteni... :(
  • amnex
    #13065
    hali, nekem megvan ez a "heroes 5 collectors edition-reloaded,
    és hammers of fate multi 5

    a kiegészitőhez melyik patch-et érdemes feltenni? angol nekem megfelelő lenne, és szükséges a sima heroes5-öt is patchelni ha igen melyikkel?

    kérlek segitsetek köszike :)
  • Prince23
    #13064
    Köszke mindenkinek, h segített!
    Megírtam mégegyszer dvd-re, s már telepíti! ájj, de örülök.

    Amúgy ez lesz az első ilyen gémem... Tavaly asszem játszottam ezzel angol verzióban.
  • Shiwo
    #13063
    nem mappa elrejtése, hanem ismert típusok elrejtése..és igen, visszaállíthatod, ha annyira zavar
  • Razak
    #13062
    Jó a memóriád! :D
  • Prince23
    #13061
    SIKERÜLT!!!! KÖSZI, telepíti.

    Na akkor most ha megírom megint ezzel a mappás beállítással, de előtte visszaállítom, és akkor úgy lehet e megírnom?
    Most már el van mentve az a pdf.
    és akkor vissza lehet állítani a mappa elrejtést? vagy így kell maradjon?
  • Cult5
    #13060
    Hát igazából semmit.:D csak annyit h error aztán meg akármit csinálok nem csinál semmi.:(
  • Prince23
    #13059
    Kipróbálom akkor.
    Szal tallózásnál akkor csak a DVD meghajtót keressem ki.
    Vagy ha felmásplom a dvd-ről a winomra, akkor pedig értelem szerűen azt tallózom, akkor ok.
  • Carmang
    #13058
    Pont erről beszéltem. A DVD-n "Game_Man" a fájl neve, míg a telepítő "Game Manual" néven keresi, de nem találja. Nekem is pont ez volt a probléma.

    Először is nyisd meg az Intézőt/Sajátgépet, amelyiket szereted.
    Eszközök menü --> Mappa beállításai... --> Nézet fül
    Keress olyat, hogy "Ismert fájltípusok esetén a kiterjesztés elrejtése"
    Vedd ki előle a pipát, OKézd le. Most már a kiterjesztését is mutatja, így korrektül át tudod nevezni "Game Manual.pdf"-re.
    Okés?

    Ha kéri a telepítő, akkor "Tallóz"-d ki neki ezt, el fogja fogadni.
    Utána a következő fájlt akarja telepíteni a DVD-ről, ekkor ismét kéri a helyét, itt Tallózd ki neki a DVD-meghajtód. Aztán probléma nélkül lemegy a telepítés.
  • b-type
    #13057
    pontosan mi a hibaüzenet? Annélkül elég nehéz lesz.
  • Cult5
    #13056
    De szerintem ez hülyeség.:D azért segítsen már valaki lécci!!
  • Cult5
    #13055
    Ilyen torrent izével töltöttem le de nem tom h mit csináljak. Lehet h az a baja?
  • Prince23
    #13054
    Ezt nem értem....
    Kiírtam dvd-re úgy ahogy lejött (bízakodva azzal, h hátha elindul, ha kiírom).
    Utána meg itten segítettek, és azt csináltam, h a dvd-ről átmásoltam a winomra. És úgy már tudtam átnevezgetni a pdf gubancokat.... de úgy se semmi:((
    Nem értem, akkor miért tesznek fel ilyeneket?
  • Cult5
    #13053
    Cső! Valaki segítesn már lécci! Felraktam a heroes V-öt osz amikor elindítom beadja azt a képet meg elsötétül minden oszt akkor meg csak annyit ír ki a tálcára h error oszt aztán meg zárhatom is be. nagyon lécci valaki segítsen már!!
  • TreDoR
    #13052
    Egyébként a Digitalman féle verzió az Reloaded, csak hozzá van csapva a magyar nyelvi fájl.
  • TreDoR
    #13051
    Ez így nem fog menni. Áthúztad a fájlokat DVD-ről winchesterre csak simán, vagy képfájl formátumban (ISO)?
  • Prince23
    #13050
    Áhh akkor is ez a baj... nem értem, h egy xaros kis pdf miatt nem tudja felinstalni a maradék 99-et, áhhh
  • Shiwo
    #13049
    hát kiterjesztés után nem szokás pontot írni...

    " Game Manual.pdf " legyen a neve..
  • Prince23
    #13048
    Ne legyen? na akkor lehet az volt a gond... kipróbálom
  • Shiwo
    #13047
    nem tom direkt írtál-e pontot a pdf UTÁN..ne legyen :)
  • Prince23
    #13046
    Szal akkor Game Manual.pdf.-re nevezzem?
    Most felnásoltam a winyómra ezt a buherát.