14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #13165
    Az könNY, és mindíg más helyen van.
  • csabesz1987
    #13164
    ako abba segítsetek hogy 1 kampány 5. küldijénél hol a konyv
  • AC2
    #13163
    Hogy lehet egységet szétválasztani? Láttam a FAQ-ba, de ugy nem müködik :S
  • AC2
    #13162
    Nem rossz a kicsike, majd én is mutatom az enyémet. Az enyémnek az ereje a katonáiban van, nem a hókusz-pókuszba :P
  • AtiRadish
    #13161
    Clickie

    Most igy a kerdesed lattan kedvet kaptam ujra nekiugrani a dungeon campaignnek :D
    Meg jobban fel kene gyurni Raelagot, meg tenyleg megcsinalni a warlock's luckot mert vele nem arra talentoltam.
  • AtiRadish
    #13160
    Findan volt 31.-es; Raelag 30.as , 1700 damages volt az armageddonja meg az implosionja. De sztem boven lehet tobb, 32-33 as szint szinte elerhetetlen, de ha meg van, meg egy par tuning artifacttal gondolom 2ezres damage lehetne belole, hozzacsapnam a warlock szerencseje nevu kepesseget, 4k damage OMGAY.
  • AC2
    #13159
    Csak mer az enyém kezd alakulgatni
  • csabesz1987
    #13158
    sziaztok tudtok mondani hamaci szerver jelszót meg nevet ahol lehet jáccani?
  • AC2
    #13157
    Idáig melyik volt a legbikább hősötök? Szintre és seregre egyaránt
  • rikimen
    #13156
    nem olyan régen értem haza és elkezdtem a 4. kampány 3. pályáját ahol raeleg már 300 manás (1200 Földmozgás)
  • AC2
    #13155
    Akkor többet nem megyek a Klaus-szal, mert tuning erre nem kell. :) Én idáig azt hittem h vmi speckó támadás erősítő
  • AtiRadish
    #13154
    Az megtisztitja a sajat egyseget a gonosz varazslatoktol
  • AC2
    #13153
    A palának a jousting hand képessége milyen bónuszt ad vagy mire jó?
  • dudovec
    #13152
    Na sikerult utana lenyomni a palyat , ugyhogy koszi a tippeket a Sylvan utso küldetesehez. Időközben megtalaltam a leirast a kampanyokrol a hardwireden , amit nemtom ki irt de nagyon fasza

    Azota az utobbi par napban lenyomtam vegul az academy campanyt is , ami azert valahol tul konnyu volt , igaz en az alapfokozaton kezdtem el az egesz kampanyosdit , szoval nemtom a tovabbiakon mennyire lehet nehez. Gondolom az olyan palyak ahol szamit az, hogy mennyi asvanyod van kezdesnel , azok eleg nehezek lehetnek. De mondjuk egy olyan palya , mint az academybol az utolso.... -gondolom az egysegek szama fixen van megirva , a gép nemhiszem , hogy okosabban jatszana , de ha megis , gondolom meg ugyis butus. Szal egy ilyen palyan mit nehezit a heroic?

    Leiras nelkul mentem vegig , de melohelyen elotte beleolvastam , hogy kb mire kell szamitsak. Mindenhol a főnix idezese varazslat volt emlegetve Zehirnel , hogy azt elkene erni , meg a level 28 at az utso palya elott. Hat en 26 os voltam , főnix idézést nemtudtam csinalni sajna , hiaba volt maxos a summoning magicem. Maradtak a tamado varazslatok. Valoban nemkonnyu a csata amit megkell vivni , de siman meglehetett csinalni leny idezes nelkul is , persze gondolom a leiras a legnehezebb fokozatra vonatkozik , es ott valoban nehez lehet fonix nelkul.

    Mindenesetre az eddigi heroesok kampanyai kozul ez volt a legelvezetesebb , rendes angol verzioban jatszottam vegig , egyik animaciot se skippeltem , total jovolt az egesz.

    Kiegnek is valamikor nekifogok , bar nemtom honnan lehetne beszerezni , a jatekboltokat leszamitva
  • wolf magic
    #13151
    köcce
  • AtiRadish
    #13150
    Szeptember 25
  • wolf magic
    #13149
    nemtodjátok mikor jelenik meg az uj kiegészitő
  • steweee
    #13148
    nem hiszem. értek a géphez. a direkx is a legfrissebb. vmi más gond lesz, mert néha beszitál és le is fagy

    de csak ennél, illetve pár játék telepítés után nem indult el(moha)

    de sok nagy gépigényű játékkal tökéletsen fut, gta-sa, morrowind stb.

    sztem vírusos a gépem és van amit megakaszt játék alatt
  • Razak
    #13147
    Nekem pedig gyorsult a játék utána.
    Szóval érdekes.....
    DirectX? lehet, hogy a beállítások mentek el és azért lassú.
  • steweee
    #13146
    hát én ezt nem értem . tetű lassú lett, pedig most telepítettem a legújabb nvidia drivert is. meg a peccsekből is azt gondolná az ember hogy gyorsul

    meg néhány opció nem jól jelenik meg csak krixkraxok.

    az invert mouse opció megint jó lett, vagy az x, vagy az y tengely pont fordított mint szeretném. remek megoldás
  • steweee
    #13145
    hát elég nagy bajban vagyok. megvannak a régi mentéseim, épp az akadémista wizardokkal kell küzdeni az élőholtak ellen, és markalt számolom fel épp az utolsó ütközetben

    csakhogy trainereltem annak idején mert már untam pár pályát, és most a győzelem után azonnal lefagy, sztem mert 60 black dragonom van a seregbe

    tudna vki segíteni?
  • steweee
    #13144
    de gondolom az újabb kiegben már orvosolva lesz minden eddigi probléma, és majd már csak ahhoz kellesz egy két peccs hogy tökéletes legyen

    amúgy a collectors edition mivel több mint a sima ?
  • steweee
    #13143
    na most raktam újra. elsőre majdnem végigjátszottam, de mentésem van szerencsére

    telepítéssel kapcsolatos észrevételeim

    az alapjátékra tetepítve a hof-et nem peccseli 1.4-re, mert az 1.41-hez kéri az 1.4-re való peccselést


    másodszor a CE-re nem megy rá az 1.5, mert nem találja telepítve. furi, de ez van. gondolom csak a "sima" verzióra megy rá

    a 2.01 peccs a hammerhez rátelepül szerencsére
  • dudovec
    #13142
    oke vilagos. bar remelem nemfog csakugy ujra megjelenni a terkepen , ismet 6k csontival meg ienek:)
  • Cobra.
    #13141
    Leszeded a sárkányokat és utána újra legyőzöd Nicolait.
  • dudovec
    #13140
    Ja gondolom az a seers hut vagy micsoda , ami azt a questet adta amivel kapcs a 2ik kerdesem szolt. Szal most levagtam nikolajt , akit ezekszerint mindaddig ujra megtud venni a gep , amig elnek a palyan levo sarkanyok? Vagy mostmar csak lekell csavarjam a palyan levo sarkanyokat , amit az "eye of magi" vagy miafene megmutatott az elejen..?

    Mindenesetre kosz a gyors valaszt.
  • Shiwo
    #13139
    bár a phoenixes cinkes, mert asszem túl kell élniük a csatát vagy mi..
  • Cobra.
    #13138
    Vagy úgy kell megölnöd Nicolai-t, hogy van nálad Phoenix, vagy előbb meg kell ölnöd a pályán lévő shadow dragonokat. A Főnixet akkor kapod, ha összeszeded a tárgyakat, amit a quest kér (van egy questet adó épület).
  • dudovec
    #13137
    Sziasztok. Most jarok eloszor a forumban ,de nem all modomban most vegigbujni az egeszet , szal van egy kerdesem , de nemtom volt e mar.

    Tegnap hosszu ido utan elovettem megin a H5-t , es folytattam a mentesemet , ami a (rampart vagy termeszet) campaign utolso palyajanal volt. Namost a kuldetes info szerint megkell kuralni a 'Nicolai' nevre hallgato necro hőst. Namost nalam ez a hős beallt 6k csontvazzal , illetve tovabbi tetemes egyseggel az egyik ilyen "two way" es teleport kapuhoz , ahova az undergroundbol valo tavozas utan jutunk. (a felszinen kb a terkep kozepere visz a kapu).

    Namost gyujtogettem egy darabig a csapatot , vegul nekieestem egy jokis 400 master hunter 200 druid , stb stb eleg jo brigaddal. Sikerült agyonvagni a hőst , annak árán hogy elbuktam a 35 sarkanyom (inkabb azt aldoztam be , minthogy elbukjam a 400 hunterem - tavolsagi büntetes nelkul lő a hősöm összes egysege , ranged sebzes fullon , brutalra fejlesztett luck - szoval asszem egyertelmu a dolog.

    Na de a problemam az , hogy sikerult ugy levernem a hőset , hogy nem futamodott meg vele es lehuztam az osszes artifactjat , stb. Ezutan beadott egy jokis animaciot , amiben nemigen tortent semmi. Namost ezutan megneztem es a "mission objectives" -nel tovabbra is ottvan az , hogy "destroy nicolai" - es nincs bepipalva , hiaba nyirtam ki. Raadasul a harc utan nem ugrott ki semmi , hogy lenne e uj mission objective. Namost eleg keso volt mar , szoval leleptem aludni , mindenesetre erdekelne : Hogy ez valami bug , hogy nem ert veget a palya , vagy lekell tekerni kb az egesz mapot ,gep osszes varaval / hősével együtt , hogy teljesüljön az utso map?

    Illetve egy masik kerdes: Adott egy secondary objectivet , hogy valameien ősi artifactot kene megtalalni. Az jelen esetben az obeliszk kiasasa lenne , vagy ez valami tok masra vonatkozik.

    valoszotok elore is kosz.
  • TreDoR
    #13136
    Ezt kicsit pontosabban pls!
  • TreDoR
    #13135
    Az academy vár hősei képesek létrehozni lényfelszerelést az egységeiknek (ezt a várban tudod megtenni, ha fel van húzva a megfelelő épület). Harmadik szintű lényfelszerelés a leghatékonyabb, de mindegyik bónuszt ad a lényedinek (csak academy szörnyeknek tudsz ilyeneket adni).
  • Balli
    #13134
    Meg egy kerdes:
    Van olyan varazslat amit ha ranyomok egy ellenseges egysegre akkor minden tovabbi varazslas ra dubla sebzest okoz.
    Nos ez eddig 4 ellensegnel egyszer jott csak be. Miert van az hogy nem mindig teljesul? Igy nem sok ertelme van...
  • Balli
    #13133
    Van olyan kepesseg ami lehetove teszi masodik szintu lényfelszerelést.
    Az meg micsoda?
  • vixo
    #13132
    Köszi a segítséget Shiwo! :)
  • pekka2
    #13131
    Köszi, időközben rájöttem hogy kell
  • Shiwo
    #13130
    csak a nap elején tudsz ásni, mikor még nem lépett a hős
  • pekka2
    #13129
    Sziasztok,
    hogyan tudok ásni, amikor Asha könnyét kell megtalálni valahol?
  • Shiwo
    #13128
    biztos ebben is követni akarták a HoMM3 példáját..ott is az első kieghez kellett az alapgém (AB), a 2. meg ment magától (SOD)
  • AtiRadish
    #13127
    Na majd az uj kiegbe javitanak az AI-n remelem. Azt mondtak nem kell feltenni hozza az alapjatekot se , szal csak foglalkozniuk kell a regebbi dolgokkal nem csak az uj fajjal/lenyekkel/varazslatokkal. Bar szeptember meg messze van addig lehet nekiugrok legerosebb szinten a torpos kiegnek, bar az nagyon gyilkos lesz ha hulye az AI ha nem.
  • b-type
    #13126
    de azért az első képen jó a karavánok helyzete nem :DDDD
    Az AI-nak nincs annyi esze hogy átcsoportosítsa a lényeit, így elakadt ott hogy az összes helyet elfoglalták a fejlesztett lényei, így nem tudta hova tenni a karavánok által szállított alap lényeket..azaz nem tudott kijönni a várából :DD
    Az más kérdés hogy a feljárójánál ott állt egy másik magas szintű hősöm (aki az AI hőse volt még az elején csak levadásztam-visszavásároltam), egy frankón nagy sereggel (oda mentek az 1-2-3szintű lények, a főhősnél meg a magasabb szintűek), szal sokat akkor sem tudott volna menni :)