14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • AtiRadish
    #13205
    Amugy felcsapva a 2.1es patchet nem jon laszlo olyan hamar, sot nekem egyaltalan nem jott, nekem kellett lenyomni a helyorseget es a varbol kialazni laszlot.
  • Charadras
    #13204
    THX Rikimen; ez jól hangzik, kipróbálom!!!
  • dudovec
    #13203
    Na nyomtam egy jokis funcsatat. 10 minotaur guard vs 224 zombi.
    2 minotaurt vesztettem 4 x 56 zombi ellen:D
    Mondjuk a hőssel folyamatosan pakoltam a buffokat a minotaurokra. 23 as szintu hősnel voltak , akinek minotaur a speciality. Warlock letere 52 es attackal meg 5 ös luckal olyan apritast csinalt a minotaur:D rossz volt nezni. Igazabol csak elvettem a többi seregem a hőstől , hogy kiprobaljak egy ilyen csatat. Amugy 240 mino volt , es ilyen 2 x 7k luckokat utott az 5 ös szintu ellenfelekre:D nagyondurva ez a mino...
  • IceTom
    #13202
    köszi!!
  • AtiRadish
    #13201
    MindegyItt van
  • AtiRadish
    #13200
    Este fel tudom tolteni 10-11 fele.
    Ha mar nem aktualis, van mastol szolj mar vissza .
  • IceTom
    #13199
    vki tudna küldeni egy hammers of fate mentést? lehetöleg haven kampány után..rosszul csináltam az 5. küldetést 2x is és nem szeretném elöröl kezdeni:( plz vki help!:)
  • Shiwo
    #13198
    próca ez alapján
  • hodar
    #13197
    Hello
    Heroes of Might & Magic V - Hammers of Fate-ben hogy kell előhozni a konzolt, már megnéztem a FAQ-ban és minden máshol de nem működik!
    Kérlek segítsetek fontos
    Kösz
  • Shiwo
    #13196
    én még nem, de már párszor feltették itt ezt a kérdést..
  • csabesz1987
    #13195
    ja és az alap hommal nyomom még
  • csabesz1987
    #13194
    help az infernó 4-ik pályályán vok
    a végigjátszás szerint csinálom de nem megy lemek a föld alá a várhoz de ott 1 hatalmas seregel betámadnak nálam meg pár sylvan van ha otmaradok az elfoglalt sylvan várnál és tápolnám magam akor a sylvanok támadnak meg 1 szép seregel segítsetek lécci
  • Blade17
    #13193
    már próbáltad?
  • Shiwo
    #13192
    jah
  • rikimen
    #13191
    Na én tudok neked ebben segíteni. Először az én taktikám az volt hogy elindultam az alap wulfstan sereggel megkeresni az obeliszkeket. Ne tegyél semmi embert wulfstan-hez max. a várban bent maradt embereket. A másik hősöddel vagyis duncannal pedig foglaldd el a bányákat. Az obeliszkek a térkép en majdhogynem négyszögben vannak. A vártól az obeliszkek: Az 1. keresni kelet felé induljj el azt hiszme pokolcsődör vagy rémparipa áll ott. A 2. Nyugatra van az Erődi kaszárnyától nem messze. A 3. Délkeletre van amit tűzsárkányok őriznek.( Az alap Wulfstan sereggel kinyírhatók).a 4. Dél-nyugatra található.
    Ha ezek megvannak akkor visszaviszed a várba a sereged és felveszed az mebreket vmint a várban felépíted az Asha Könnye féle épületet. Ja és a helyőrség. Ne is törődjj vele, majd az ellenfél átöri, de légy résen mindig a helyőrség közelében járkáljj, mert amikor kinyírják a helyőrsgéget egyből támadd is meg őket. Legyőzöd majd beveszed Horncrestet a helyőrségtől délnyugatra lévó várat.De vigyázz lászló nem sok idő elteltével vissza foglalja a várat de te ellencsapásként a jobban felfejlesztetteb várukat foglaldd el ahol akkor már lesz paplovag is, míg a másik várba lászló és serege bezárkózik. Wulfstannel toborozz minél nagyobb sereget, és duncannal gyere le a lenti haven várhoz. Innetől már nem lesz nehéz.
    Kül. ezt akampányt követőn hal meg godric is. Ez a pálya elég jó bemelegítéskéént szolgál a 3. kampányra.
    További sok sikert!!!
  • Blade17
    #13190
    tört cd-vel mükszik a multi mármint hamachi?
  • Charadras
    #13189
    Hi All!

    Kis segítségre lenne szükségem: A Hammers of Fate kieg. 2 kampányának uccsó, ötödik küldetésében ("Laszlo") teljesen elakadtam . Akárhogyan próbálkozom, mikor szembetalálom magam Laszlóval, már annyira erős, hogy esélyem sincs Wulfstannal, mert ugye csak egy dwarf váram van, és nem tudok annyi sereget összekukázni, amivel lenn esélyem. Ahhoz meg hogy én jussak el Laszlo-hoz és ne ő hozzám, át kellene kelnem egy garrisonon, ami durván tele van sárkánnyal, wraith-tal, lich-el, vámpírral stb, tök esélytelen az is...

    Ha esetleg lenne vkinek tippje, azt nagyon megköszönném! Ha esetleg lenne a HoF-hoz olyan leírás, mint az alapjátékhoz, annak is örülnék!

    Előre is THX!
  • AtiRadish
    #13188
    Ezt valaki probalja mar ki!
    Nekem most nincs fenn a game de vki tenyleg lecsekkolhatna ezt, mert nagyon kivancsi vok ra
  • TreDoR
    #13187
    Mármint ez akkor van ha mindenkit elhelyeztél és mindenki meghal a csatatéren; ha vannak olyan egységeid amik a seregben vannak, de nem helyezed el őket csatakezdéskor akkor nem tudom, hogy mi van.
  • TreDoR
    #13186
    Asszem nem, a leggyengébb lényedből visszakapsz 1 db-ot, de, mint írtam régen toltam.
  • Shiwo
    #13185
    jah, én is azt akartam, hogy a küzdelembe csak a fekete sárkuszokat küldtem, hogy majd jól learmageddonolom az ellent..osztán beszívtam..igaz, túlélték a sárkuszok, de szépen veszítettem belőlük...

    apropó..ha nem minden 1ségem küldöm csatába, és mindkét fél teljesen kihal mondjuk az armageddon miatt, akkor meghal a hősöm ?
  • Shiwo
    #13184
    ill lehet félreértettem...nem magyarosítottad, hanem magyar van meg ? mert akkor passz
  • Shiwo
    #13183
    nálam müxik... annyi trükkje van, hogy 2 file-t kikell törölni (fejből most nem tom melyek azok, de biztos van, aki tudja)
  • Kandurex
    #13182
    tök használhatatlan spell ez az armageddon
  • Kandurex
    #13181
    Relag egyik képessége valóban átüti az imunnítást is, szal a feketéknek is megpirul a seggük az armageddon alatt..
  • dudovec
    #13180
    Tudom , hogy a korabbi verziokban fekete sarki + armageddon apritott. Most kezdtem el a dungeon kampanyt heroicon , eshat nemtom lesz e ertelme armageddonra gyurni.. Elvegre a fekete sarkit kiveve mindenemet szarra fogja sebezni , raadasul Reagal kepessege miatt az immune magicesek serülni fognak (ha jol gondolom) igy elvileg a sarkanyom is meg fogja daralni a spell nem?
  • AtiRadish
    #13179
    Uhh vazze, lehet h. tenyleg csak 150%os, hat nekem se iden volt meg az a kampany, szal felejtek en is :P
  • Razak
    #13178
    jól emlékszel..... Az idézési költség dupla
  • TreDoR
    #13177
    Én úgy tudtam, hogy a megerősített varázslatok csak 150%-os sebzést adnak és nem 200%-osat. Bár már nagyon régen játszottam a gammel.
  • AtiRadish
    #13176
    ÓÓÓÓÓ miert nem valasztottad a megerositett varazslatokat?=(
    Kemeny 2040 et tudnal odaporkolni az ellennek :O
  • rikimen
    #13175
    Nagyon pöpec az Armageddon varázslatod, igaz megerősített. Én is ma fejeztem be a 4. kampányt Raelaggal, nekem sjanos nem volt megerősítve egyik varázslatom sem, de az armageddon így is volt 1020-as. Meg a legvégén kipróbáltam a Főnixemet hogy mennyit fejlődött az eleje óta ugyanis figyelemmel kísértem a pályafutását. Bevallom kicsit erősre sikeredett.
    Főnix:
    1750 életpont
    Támadás 102, Védekezés 92
    sebzés:520-850 (kerekítve)
  • Toughtful
    #13174
    Jah meg véletlenül nincsen valami leírás, pontosan hogyan működik a random map generátor? Jó volna tudni, milyen beállítás mit jelent, haverral imádunk játszani, de teljesen random dobál várakat, aztán úgy meg kicsit nehézkes. Jó volna, ha magunk választhatnánk ki, milyen várral induljunk... thx. mégecce'
  • Toughtful
    #13173
    Srácok, a magyarítás műxik a legújabb (2.1-es) folltal is a HOF-hoz? Csak mert CE-t vettem, felpatch-eltem, utána jöttem rá, hogy a mocskok azt angolul árulták. De legalább nem jártam úgy, mint sokan, akik megvették az extrát angolul, és utána csak magyar kiegre bukkantak :) Szal működik NORMÁLISAN, bugok nélkül a 2.1-el is a magyarítás? Köff!
  • AC2
    #13172
    Thx.
  • Kandurex
    #13171
    Srácok, nem tudtok olyan modról, ami total konverizója a III. résznek? (normálisan működik a lassítás, nagyobb harci mezők stb. stb.)
  • Carmang
    #13170
    Bal klikkel felveszed az egységet
    Lenyomod a Shift-et
    Majd egy másik, üres egység-slotba bal klikk.
    Ekkor jön fel a split-képernyő.
  • AtiRadish
    #13169
    Hat a tear of asha vision az egy spec kepesseg ja aminek segitsegevel ha egy picit mellette asol akkor is megtalalod asha csipajat, de neked a 3 obeliszket kell meglatogatni azon a palyan. Meg ha meg is van az a kepesseged nem fogja megmutatni hol van.
  • csabesz1987
    #13168
    thx
  • AC2
    #13167
    Tear of Asha vision?!
  • csabesz1987
    #13166
    de mi jelzi h hol kell ásni?