14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kapital
    #13565
    Sziasztok, honnan lehetne Tribes of the East magyarítást szerezni? Feleségem teljesen rákattant a játékra, és nem mindent ért meg angolul :-)
  • dr Kotász
    #13564
    Valahányas patch előtt nem jött Biara, emlékszem, ezzel én is szívtam. Utána viszont nagyon is jött 1.2 talán.
  • Carmang
    #13563
    A "Findannak nem szabad elhagynia a Biroldalmat" azt jelenti, hogy nem szabad a kapukon kívülre menned (délre, ahonnan a nekrók jönnek) az egész játék alatt, tehát ezt direktbe nem tudod kipipáltatni, csak elbukni.
    Amúgy meg fejleszd a hősöd, meg a várad, aztán egyszer majd jön Biara, és lezúzhatod.
  • pekka2
    #13562
    Csao
    Egy kérdésem lenne,
    Az 5. Sylvan kampánynál tartok, és nem értem miért nem jön ellenem Biara (a végigjátszás szerint kellene).
    Szóval ez az a pálya, ahol tartani kell a helyőrségeket. Ez ki is van pipálva, azonban a "Findannak nem szabad elhagyni a birodalmat" küldetés nincs teljesítve.. Mit kell tenni ahhoz, hogy pipa legyen?
  • Razak
    #13561
    Elküldtem! Bocsi, hogy 2 nap késéssel, de ritkán nézek fel a Fórumra. Egyébként az étekezetes problémára azt a megoldást találtuk, mivel mi ezt e-mailen keresztül vitattuk.
    Nekem fokozatosan fent voltak a fordítások és ebből gondoltam, hogy az 1.4-es magyarítás kell hozzá és mint utólag kiderült ezzel lehet javítani a az étkezetes problémát! A kiegészítőnek a magyar fájlt csak akkor tudom küldeni, ha megjelent magyarul és tesóm megveszi eredetibe. Ha nem akkor mást kell keresni! De a Hammer of Fate magyar neki szóval, ha van új javítás akkor azt is tudom küldeni :)
  • OliApa
    #13560
    THX!
  • Cobra.
    #13559
    Rage pontokat mutatja (ha megnézed a lény statjait harc közben, akkor ott van alul a Rage pont is). 500 pontonként kap bónuszt a lény (lejjebb be van rakva a táblázat, hogy melyik mit). Rage pontot akkor kap a lény, ha megtámad egy ellenséget vagy használja a képességét, viszont veszít a pontokból, ha várakoztatod vagy megnyomod a védelmi állást. A barbár hős is varázslatok helyett olyan skilleket kap, amikkel tudja egy lény vagy az egész hadsereg Rage pontjait növelni.
  • odex
    #13558
    helló megszeretném kérdezni hogy az ork csapatnál mikben hasznos az a piros csík amit mutat 1 egység mellet meg miért megy fel ha ölsz mondjuk 1 másik lényt?
  • laikuss
    #13557
    Kezdek belemelegedni. A hangulata kb. olyan mint a 2es-nek, csak még az zavar , h a 3-asban gyorsan át tudtam tekinteni mindent addig itt rengeteget kell kattingatnom (még) és forgatnom a tájat h átlátható legyen minden, de na majd megszokom remélem.
  • Cobra.
    #13556
    2.01-es, tehát a Hammers of Fate-hez van és a végződés alapján (gondolom) a magyar és lengyel verzióhoz jó.
  • Szebi
    #13555
    Ujra felraktam a H5-ot az uj gepre.Erdekelne,hogy hogyan kell atmenni,a:Necropolis Campaign-Mission three-The Invasion.Mar mindent megcsinaltam,elfoglaltam az osszes varat,felvettem minden artifac-tet.20 bone dragont kell csinalni,meg is csinalom,de nem irja ki,hogy objection complette,bar az 1000skeleton-nal kiirta.
  • OliApa
    #13554
    szia! ez milyen peccs?: heroes_might_magic_5_2.01_hupl.exe
  • r4pt0r
    #13553
    Nyomva tartod a shiftet.
  • laikuss
    #13552
    Nos máris van kérdésem. Hogyan lehet az egységeket több részre osztani mint régen pl. egy 10 íjjászból két 5 íjjászt.
  • surisomi
    #13551
    laikus, akkor ha már megtaláltad, nem küldöm el. jó játékot!:d
  • laikuss
    #13550
    Na most már jó a hosszú ő is. Akkor belevetem magam a játékba. A 3-as a kedvencem volt, a 4-est kihagytam mert nem tetszett. Azt mondták, h a 3-asbol sokat átvett, s ha így lesz az jó.
  • laikuss
    #13549
    Köszi! A Heroes 5 FAQ oldalon megtaláltam az 1.4-es magyarosítást.
  • The Best
    #13548
    http://heroesofmightandmagic.lap.hu/ ezt nézd meg itt van minden Laikuss
  • The Best
    #13547
    Szia laikuss itt van pár http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/
  • laikuss
    #13546
    surisomi, priviben is írtam, nem tudnád elküldeni az 1.4-est magyarítást v honnan tudnám leszedni? Köszi
  • Aspyrin
    #13545
    Nekem rendszeresen volt ilyen problémám, de nem csak azon a pályán. Hülyén hangozhat, de elkezdtem törölgetni a felesleges mentéseket és rendbejött a dolog.
  • 3P
    #13544
    Nálam volt ilyen a régi konfignál. És amolyan overclok gyanu volt. Nem volt húzva a gép, de ha a névleges órajel alá vettem a memória sebességét, akkor megjavult. Ha esetleg húzva van a géped esetleg próbáld meg vissza venni. Talán segít...
  • The Best
    #13543
    Köszi megprobálom hátha sikerül
  • AtiRadish
    #13542
    Sokaknak volt mar h. csata kozben, ugyanazon a ponton kilep, 2 megoldas segithet: ujrakezded a palyat/korabbi mentest toltesz be, vagy ami jobbik megoldas: gyorscsatara allitod annal a csatanal es nem fog kilepni (mert valoszinu vmilyen video vagy script miatt fagyogat), ez eleg sok embernel mukodott mar.
  • The Best
    #13541
    Sziasztok lenne olyan kérdésem hogy valakinek volt-e olyan amikor játszot az emberekkel a király bukása pályán mikor a vörössárkány ellen harcolok a vége elött kilépp és kiirja hogy hibát észlelt és leál.
  • 3P
    #13540
    Mármint az új kiegészítő 3. kampányának első pályáján.
  • 3P
    #13539
    Most vagy elkerüli valami a figyelmem, vagy nemtudom, hogy mi van, de a 3 kampány elején amint lemegyek a föld alá folyamatosan bukok egy rész küldit. Mit bökök el? (így még soh nem jártam egy Heroes-sal sem).
  • darth rage
    #13538
    Hali!
    Nekem is lenne egy olyan kérésem Razak, hogy küld el lécci az 1.6-os magyarosítást HoMM-hez. Előre is köszi! [email protected]
  • surisomi
    #13537
    Laikus. ez nálam is probléma volt. azt kell csinálni, hogy bemásolod a data-ba, az 1.4patch magyarosítását, aztán az 1.6magyarosítást(amit razak küldött) meg a data-ba és a datals-ba, és akkor minden rendben lesz, teljesen magyar lesz, megjeleníti a hosszú ú és ű betüt.
  • laikuss
    #13536
    Razak, köszi a magyarítást mégegyszer, csak azt szeretném kérdezni, h a hosszú ő-t nem jeleníti meg nálam . Mit tudnék csinálni, h jó legyen?
  • 3P
    #13535
    Na elkezdtem a 3. kampányt is az új kiegészítőben. Elég érdkes, hogy folyamatosan hülyül a hős, persze csak akkor, ha elfogadom a plusz segítségeket. :)
    Érdekes dolog, hogy amint lemegyek a föld alá rögtön elbukom az egyik küldit.
    A barbáros kampány szerintem nagyon jó volt. Nekem be jön a barbár vár. Elég brutálisak a lényei és még használhatóak is (ha nem is mind).
  • j0nNyKa
    #13534
    icetom:
    wikiről idézek: "Release date(s) canceled"
    ne eld bele magad.
  • r4pt0r
    #13533
    nem 10 kő kell hanem ilyen magic kavics ami a várad melleti bányában van pont 10.
  • Light
    #13532
    Hali!

    A Tribes of the East-ben a nekromantás hadjárat első pályáján nem vágok vmit. Megvan, amit kér a boszi (10-10 recourse + 50 zombi), de a játék nem enged tovább, hiába mentem vissza a sátrához és kattintok. Ez vmi bug..? Jah és tutira jót nézek, amúgy is mindenből 20 felett vagyok és van 71 zombim.

    Köszi
    Üdv
  • Rusy
    #13531
    Hello

    Valaki tudna nekem egy starégiát mondani a törpe hadjárat utolsó pályájához? mert olvastam a leírást, de azt írja könnyű a helyörséget bevenni, alig vannak benne, hát nemtudom nekem elég sokan voltak benne, ha meg sokáig várok tápos leszek ugyan, de lászló olyan sereggel jön hogy csak nézek...
  • AtiRadish
    #13530
    "A nice wallpaper from the upcoming Heroes of Might and Magic Online (also known as "the Chinese MMO"). "

    Aki tud egy picit angolul, az vagja mit jelent. Hat kivancsian varom mi kerekedik ki belole.

  • Razak
    #13529
    Rendben!
    Elküldtem!
    Mindenkinek akinek kell elküldöm az 1.6-hoz a magyarítást, de arra kérek mindenkit, hogy olyan e-mail címre kérje, ami tud fogadni 5 megásat.

    Egyébként az 1.6-hoz nem kell crack szóval, szerintem ezért nem is készítettek hozzá!
  • surisomi
    #13528
    Csá Razak. küldtem neked e-mailt, remélem megkaptad, és akkor elküldöd nekem a magyarosítást.
  • IceTom
    #13527
    nemtom ti mennyire vagytok tájékozodtak vagy lehet ez már régi dolog amit én most találtam.bár lehet hogy amit találtam az se az amire gondolok.nos ez a dolog HEROES OF MIGHT AND MAGIC ONLINE (MMORPG)

    Angyal
    egy,sajnos nem angol oldal
    És pár lény..bár az alsó 3 szörnyecske nagyon ismerős

    ti mit gondoltok?lehet hogy feleslegesen aggódok?:)
  • IceTom
    #13526
    hát én nemvagyok nagyon academy párti.és én nem öket raktam volna legutoljára.jobban örültem volna ha mást raktak volna bele.de így se rossz