14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • antibazsi
    #13605
    Az utolsó mondatot igen választékosan fogalmaztam.:)
  • antibazsi
    #13604
    Halihó!
    A Tribes of the East - Will of Asha utolsó küldetésénél járok (heart of darkness)már mindent elfoglaltam kivéve észak-keleten az uccsó várat amivel vége is lenne a küldetésnek...viszont vannak a one-way kapuk amiket nem tudok használni mert vmi mágia blokkolja,pedig jó lenne átjutni rajtuk,főleg a 3 szintnővelő fa miatt.A kapuknál levő assasinokat le kell gyakni,vagy hagyni kell,h kinyírják a succubusokat amiket nem lehet kinyirni mert tüzzé változnak és kinyirnak,ha belemegyek.Igazából mind a 2 lehetőséget kipróbáltam,de egyik után sem használhatók a kapuk.
  • dr Kotász
    #13603
    Ja, patch kell, 1.3 vagy 1.4, persze tedd fel a legfrissebb 1.6-ost.
  • AtiRadish
    #13602
    Sztem a zombi lesz a bibi. Ha jol emlekszem nem szabad upgradelt zombit vinni a seer huthoz csak simat.
  • Aspyrin
    #13601
    Tribes "Honour of our fathers" 5-ik küldetését két teljes nap alatt sikerült befejeznem.. Nem semmi kis pálya.

    Dimenzio harcos: sajnos már nem emlékszem :|
  • Carmang
    #13600
    Az ftp szerverükön kint van a peccs.
    Hogy miért nem volt nekik fontos, hogy kirakják a "dizájnos" http oldalra hírként, azt én sem értem. Az a lényeg, hogy van, és jó, és hivatalos :)
  • solikka
    #13599
    Hogyhogy nincs fent az 1.6 patch a hivatalos oldalon???
    Szerintem ez nem is hivatalos patch hiszen még törés sem kell hozzá...

    Szerintetek?
  • dimenzio harcos
    #13598
    Úgy látom már mindenki túljutott azon a részen, ahol én elakadtam.
    Kellene egy kis segítség:

    Tribes of the East - Will of Asha (Arantir) - Last Soul Standing (Mission One)

    Itt tartok és 1 kulcsot kell összerakni, hogy át tudjak teleportálni ahhoz a várhoz, amit el kell foglalnom. A kulcs egyik része megvan, nyugaton lezúztam néhány sárkányt, de a másik része nincs meg :(
    Bejártam mindent, elfoglaltam mindent - kivéve van északon egy bánya, ami elhagyatott, de hiába megyek oda, azt írja, h nem tud semmit adni,asszem az adott 10 valamit, amit a boszorkányhoz kellene elvinni, de hiába van 50 zombim, meg 10 ore-m, meg 10 valamim, nem segít. Bár ez azt hiszem mellékküldetés, de nemhogy ezt, a fő küldetést sem tudom megcsinálni a kulcs hiányában.
    Hol lehet megtalálni a kulcs másik darabját, ez lenne a kérdés?

    Köszi a segítséget!
  • Szebi
    #13597
    A helyzet az,hogy regen jatszottam ezt a regi gepemen,es a savek-et elmentettem,majd atraktam oket az uj gepre.Es egyszer mar sikerult is atmennem.Valami ojasmi remlik,hogy titanok vesznek majd korul,mikor lemegyek.A jatekmenuben nincs kiirva,hogy atmentem a kuldeteseket,csak a savek-nel birom loadolni.Mondjuk meg az is szamitasba johet,hogy csaltam egy picit,az artmoney-val beirtam egy kis + penzt:)
    Na mind1 ujra kezdem a missiot.CSak 3het utan nekem mar 300gremlinnel jon,meg 9rakshasaval,12magussal,meg stb.Kicsit csal a faszinger.
  • Carmang
    #13596
    Ja, és remélem az előző pályán egyáltalán nem fejleszted Godric-ot. :)
    Ha igen, akkor szerintem kezd újra az egész nekró kampányt.
    Most nem mondom el miért, nem akarom lelőni a poént :)
  • Carmang
    #13595
    Nekem nem volt ilyen problémám, nem tudok mit mondani erre...
    Amúgy a mentést a pálya elejétől, hogyan érted? A főmenüből újrakezded ezt a pályát és kész.
    Nem lehet, hogy új peccset raktál fel játék közben, és az zavar be? Akkor tényleg csak a map újrajátszása segít. (Bár elég durva hiba lenne, ha egy peccs miatt elromlott volna a pálya.)
  • Cobra.
    #13594
    Valami olyasmi rémlik, hogy nem a várból kell őket megvenni, hanem a pályán van ennyi sárkány és azokat kell összeszedni. De ezt valamikor tavaly tárgyaltuk itt a fórumon, szóval elég homályosak az emlékek.
  • Szebi
    #13593
    Igen meg van minden,a 20sarkany a letezheto osszes artifact meg minden.De itt meg is lathatod:

    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/hogyan+tovabb.JPG
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/hogyan+tovabb2.JPG
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/hogyan+tovabb3.JPG

    Egyszeruen mar nem tudom,hogy mi van.Megvan minden es nem birok atmenni a kapun.Ha valaki bir legyszi kuldjon mar egy save-t a Necropolis Campaign-Mission 4.-nek a kezdeterol,mert mar nem tudom mitovo legyek.
    [email protected]
    Pedig megcsinaltam mindent,hogy egye meg a fene.
  • pekka2
    #13592
    1.2 patch előtt egyáltalánnem jön Biara az Inferno sereggel?
    Én már a 4. hónapnál tartok, holott a végigjátszás szerint már a 2. hónapban kellene jönni ennek az úrnőnek...
    Nem értem, mi a fene van...
  • AtiRadish
    #13591
    Ha elkezdted a mapet akkor mar nem allithatsz, de fomenuben tenyleg lehet allitani ha neheznek bizonyul egy palya.
  • Carmang
    #13590
    Amúgy, ha nehéznek bizonyul egy pálya, akkor a Kampány menüből ha újra kezded, lejjebb tudod venni a nehézségi szintet. Talán játékon belül is lehet állítani, de ebben nem vagyok biztos.
  • Carmang
    #13589
    Markal-nál van a 20 sárkány? Amúgy a térkép északkeleti részébe kell majd eljutni az őrkapukon keresztül.
  • Carmang
    #13588
    Pojénból írtam!!! :)
  • Kandurex
    #13587
    htx
  • Aspyrin
    #13586
    Gotai, de van olyan pálya, ahol csak a csajszival kell majd menni.
  • Szebi
    #13585
    Necropolis Campaign-Mission three-The Invasion nem tud senki?
  • laikuss
    #13584
    Félreérted, csak azt kérdeztem hogy milyen a legnehezebb szint mielött azon folytatnám.
  • Kandurex
    #13583
    Tribesbe most Gotaj, vagy a luvnya lesz a főhős?
  • Aspyrin
    #13582
    Lesz ez még így se.. :) Tribes 4-ik részének utolsó küldetését csinálom, fincsY.
  • Carmang
    #13581
    Jólvanna! Nem kell felvágni, hogy te ekkora májer vagy, hogy a legnehezebb sem okoz kihívást :))

    Amúgy melyik kampány melyik pályáig jutottál el eddig? Warlock kampányban megcsináltad azt amikor, le kell zúzni a (leírás szerint) legerősebb törzset a démon haverjaikkal együtt? Na az KOMOLY kihívás. Előtte... hát nem mondom hogy nagyon nehéz, de megdolgoztat, viszont általában elsőre végig lehet vinni őket (normálon játszom).
  • laikuss
    #13580
    Lenne egy kérdésem. Én annak idején a H3-at mindig a legnehezebb szinten játszottam. Most a H5-öt elkezdtem normálon de nagyon könnyű. Folytattam nehéz szinten de így sem nehéz. Nomármost a legnehezebb szintre odavan írva, hogy lehetetlen megcsinálni, most ez csak duma vagy olyan lesz mint mondjuk a H3 legnehezebb szinten?
  • Kandurex
    #13579
    Ja, mondjuk én is gyalultam :D csak ugye első két alkalommal visszavert, aztán a harmadikra



    ezzel mentem :)
  • Cobra.
    #13578
    Mondjuk én elég sokáig gyűjtöttem a sereget, de lazán legyalultam a démont. A ballisztája tudta a legtöbbet sebezni, de az is csak egyszer tudott lőni. Nagyon durva a Necro set, szinte alig tudja használni az ellen a lényeit.
  • Kandurex
    #13577
    hm....azért ennek a map végén az a hős a várban...azé nem volt gyenge, szvsz eddig legnagyobb sereget kellett hozzá összeszednem, amit valaha is használtam ebbe a játékba
  • Kandurex
    #13576
    fene erre én is gondoltam, csak nem volt elég hősöm, hülye ésszel meg arra nem gondoltam, hogy 1 nap max 2. lehet felfogadni, azé thx!
  • r4pt0r
    #13575
    Minden démon körbe tegyél egy hőst de ne Alandirt mert őt nem lehet. Összesen 4 ilyen cucc van.
  • Kandurex
    #13574
    Tibres kiegészítőben, a necromanta hadjárat utolsó küldetésében, hogyan kell átjuttni azon a nyavajás kapun, ami előtt egy szellem áll....azt értettem, hogy az összes várat elfogalalni, meg Arantir -al kell de aztán hogy ??
  • 3P
    #13573
    Köszi a tippet, de sajna ez sem jött be. Tovább megyek úgy hogy elbukom a küldit.
  • Shiwo
    #13572
    esetleg infókat venni a tavernában ?
  • 3P
    #13571
    Más hős le tud menni, de csak egy arany bányát tud elfoglalni, van egy kósza csapat lent és ha nem a fő karival megyek oda, akkor elküld onnan. Ha főkarival megyek oda, akkor meg ugye már túl vagyok az egyik küldi elbukásán.
    Seer Hut sajna nincs. View air/earth-et én a 3. rész óta nem láttam a Hereos-ban (sajna). Még ötletelek, de lassan elfogadom,, hogy elbukom és tovább megyek úgy.
  • Shiwo
    #13570
    én még nem kezdtem el az új kieg kampányait, látattlanba tippek: más hős se tud lemenni ? vari ? (view air/earth) esetleg nincs olyan kunyhó, ami a szemekkel van összeköttetésben és területeket mutat ? (seer hut vagy mi a neve)
  • 3P
    #13569
    Van már arra valakinek megoldása, hogy az új rész 3. kampányának az első pályáján hogy lehet megúszni, hogy elbukjuk azt a küldit, hogy szerezz infót Isabelr-ről? Akkor bukom el amikor a fő hössel lemegyek a föld alá. A kis szigeten már minden az enyém és nem is tudok másik kiutat a szigetről, de amint lemegyek már bukom is a küldit. :(
    Szívesen vennék valami ötletet.
  • pekka2
    #13568
    Kösz a válaszokat.
  • Charadras
    #13567
    Tomcsikám, én is úgy tudom, hogy még nincs... ha lesz, majd jól szólok neked!
  • Shiwo
    #13566
    amennyire én tom, még nincs hozzá