14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dragon11
    #13685
    OFF:
    Értem,még annyit hasonlít silkroad online-ra?:)
    ON:
  • Shiwo
    #13684
    egyike a legrégebbi mmorpg-knek..grafra nem egy mai csilli-villi csoda, de hangulatos...és ingyen is játszható..
  • dragon11
    #13683
    OFF:
    Mi a tibia?:)
    ON:
  • Shiwo
    #13682
    uninstaláld a daemonod v alchoholod..esetleg rejtsd el Yasu-val..
  • Komtyi
    #13681
    hello megvettem eredetibe a gamet és egy hete jácottam vele utoljára most újra jáccani akartam vele és eza hibaüzim : Conflict with Disc Emulator Software detected. See http://www.securom.com/emulation_detected for more details
    segítség?
  • emixa
    #13680
    várjuk a magyarítást sok szeretettel.
  • Ranger23
    #13679
    Sziasztok!
    Érdekelne valaki tudja-e hogy a kiegészítőhöz a skillkerék létezik e már magyar nyelvre lefordítva???
    Ha minden igaz a játék magyarosítását majd megint küldöm nektek... :)
  • Aspyrin
    #13678
    Újratelepítettem. Úgy néz ki ezelőtt rossz verzióm volt, most már vannak hangeffektek is és a videókat is látom.
    Előlről kezdtem az egész Tribes-ot, szerintem most már nem lesz problémám.
  • Zóanagyvarázsló
    #13677
    Át lehet állítani a nyelvet angolra, anélkül az összes UbiSoft játék francia nyelvű leírást kap ;)
  • Carmang
    #13676
    Mi ebben a csábító?
    Hogy a csigazabálók telenyomták mindenféle cuccal a csomagot, amiből normális anyanyelvvel rendelkezők csak annyit értenek, hogy "Le T-Shirt", "Le DVD Bonus" :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #13675
    Azt hiszem ez csábítóbb a Goldnál...
  • dragon11
    #13674
    Értem,nagyon szépen köszönöm.Még annyit melyikkel szoktak az emberek nagy része multizni?(melyik rész..) és x-fire-val lehet csatizni vagy csak a gémben..?:) eredetivel persze!Na és milyen gyarkan vannak serverek azaz home,vagy bérbe adott?
  • Cobra.
    #13673
    A Tribes of the East is kiegészítő, de megy önmagában is, nem kell hozzá az alap játék. Multiról nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg a nem eredeti csak LAN-on vagy Hamachi-n keresztül játszható más ellen.
  • rikimen
    #13672
    köszi szépen, lusta voltam visszaolvasni
  • dragon11
    #13671
    Sziasztok!A heroes 5 részei amiről én tudok :-alap
    -a végzet pörölyei
    -A tribest is az?:S
    [spoiler]törten lehetne AZZAL a kieggel/vagy alappal aminél vannak online serverek elérhetők?Vagy ez hogy van ?plz help![/spiler]

    Nagyon Szépen Köszönöm A Választ!
  • Zóanagyvarázsló
    #13670
    #13634
  • rikimen
    #13669
    Ki tud vmit. arról hogy a Tribesof the East magyarosítása mikor fog megjelenni?
  • 3P
    #13668
    Volt nálam valami cuccos, csak nem tom mi és sajna már uninstall ezt, ezért meg sem tudom nézni. Az javít az agy alapú varázsaltok %-os esélyén.
  • Aspyrin
    #13667
    Nem találkoztam még vele.
  • Shiwo
    #13666
    van egy olyan varitárgy, ami megszünteti az ellenfél tudati ellenállását...azt nem tod felszedni a pályán ?
  • Kandurex
    #13665
    tűzdobáló gizi
  • Aspyrin
    #13664
    Sajna a puppetem nem hat az ördögvezérekre, csak a lángoló kutyusra, a tűzdobáló gizire és a nagy gyíkokra :DDD
    Egyébként nekiálltam újból az egész páláynak, hétvégére kiderül az igazság :)
  • 3P
    #13663
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl Puppet Masterrel vedd átaz ördög irányítását és utánna vakíts végig mindenkit fontossági sorrend szerint.
  • 3P
    #13662
    Kis erőt vettem magamon és újra kezdtem a 3. kampány 2. pályájától a játékot (ilyen még nem volt, amióta Heroes-val játszok, pedig nem ma voltaz a nap). Így hogy tudtam melyik hősöm fog csatázni a két lovag közül (Freyda) és őt fejlesztettem nagyon is könnyű lett a csata vele az utolsó pályán, illetve az összes hőssel.
    Végig tólva az új kieégszítőt azt kell, hogymondjam, hogy ötletesek lettek az újítások, akár a mágiák, akár a választható upgrade, illetve jó lett az új vár is a lényeivel együtt.
    A sztoriról nem irok, nem akarok poén gyilkos lenni, de végül is az is rendben volt.
    Kíváncsian várom, hogy mi lesz a Heroes Saga folytatása, talán egy 6. rész úgy 2 év múlva? Remélem. Bár ahogy látom sajna már közel nem olyan népszerű a játék, mint pl a 3. rész idején volt. Az okokat lehetne boncolgatni (felesleges), de ami nekem számít, hogy szorakoztató progi még mindig.
  • Shiwo
    #13661
    berzerk ? azzal is lehet jól szívózni
  • Aspyrin
    #13660
    Köszönöm! Azt hiszem tudom kiről beszélsz, egyszer meg is néztem, de mivel nem keltette fel az érdeklődésem ott is hagytam :))) (ugyanúgy, mint a csillagvizsgálót -az is csak ákombákomot jelentett nekem-)
  • fixpont
    #13659
    Toltsd le szepen a skillwheel 3.0-at es nezd meg mi kell az Arcane Omnisciencehoz aztan variald ossze, es az osszes varazslatot megkapod master szinten.
  • fixpont
    #13658
    Aspyrin: Mi az, hogy buktad??? Van az a ficko aki egy ilyen szonyeg szerusegen ul, mar nemtudom mi a neve a cuccnak, de tetszolegesen varialhatod a kepessegeidet egy kis penzert, ha valami szart vettel fel, ki tudod torolni es masikat a helyebe tenni. Ha 30as szintet elerted akkor minden keppen fel tudod venni az Arcane Omniscience.
  • Aspyrin
    #13657
    Láttad már a végső sereget? :|
    Kb. így néz ki:
    2x 45 archdevil, amik kapásból megidéznek 2x140 pitlordot, az egyik oldalon közel 700 succubus mistressel (amik egy lövésből megölik a fél állományt), a másik oldalon kb. százzal. Ja és egy adag nightmare (400 körül) plussz egy másik adag 300 körül.
    Valamit biztos kihagytam még..
    Szóval még ha blindolod is az egyik adag succubust, a pitlordok beterítenek embertelen mennyiségű fireballal. Ja és a ballistája olyan erős, hogy egy lövég -1 titan góré, amiből hála az égnek hármat lő egymás után :(
    Szóval katasztrófa.
  • Kandurex
    #13656
    frenzy, blind?
  • Aspyrin
    #13655
    Azt a skillt már biztos buktam. Viszont durva, hogy a támogatásként kapott több tucat nagy szörnnyel és 98 titán góréval is bukom a csatát. Ráadásul az a nyomoronc puppet master sem válik be :/
    Azt hiszem megint előlről kell majd kezdenem.
  • fixpont
    #13654
    Kombinald ugy a tulajdonsagaid, hogy meglegyen az Arcane Omniscience, aztan en pl. kihagytam az egyik bonusz kuldit a piros lovaggal nem kuzdottem meg (igy nem halt meg annyi egyegem) aztan jol kell kombinalni a cuccaidat es imadkozni hogy eleg legyen. :-) (Szerintem is durvan tulmereteztek azt az utolso csatat.)
  • Aspyrin
    #13653
    Valaki végigjátszotta már a Tribes-ot?
    Az utolsó pályán a végső összecsapásnál mindig megszívom.. Iszonyat nagy a túlerő :(
    Esetleg lenne valakinek tippe?
  • pekka2
    #13652
    HAli,

    a kapu mögött volt, és ott állt lefagyva..
    Visszatöltöttem egy mentést, és végülis megoldódott.
    Kösz a segítőkészséget!!
  • Carmang
    #13651
    Na épp akartam küldeni egy mentést, de kb 4MB a méret, amit a tré szolgáltatómnál biztosan nem tudok feltölteni.
    Csak annyit tudok mondani, hogy sok javítás csak akkor aktiválódik, ha újrakezded a map-ot.
    Amúgy "ott áll egy helyben" mit jelent pontosan? Ha a kapunál, vagy a saját birodalmadban van, akkor nekimész és kész. Ha a kapun kívül van, akkor szívás.

    Egyebet nem tudok segíteni.
  • pekka2
    #13650
    feltettem (1.6-ig mindent,
    És valóban megjelent Biara, de ott áll egy helyben, nem csinál semmit.
    LÉgyszi küldjetek egy mentést, mert már nagyon sokat szenvedtem emiatt..
  • Carmang
    #13649
    Nemrég volt erről szó. Tedd fel a legújabb peccset, akkor majd jön Biara.
  • pekka2
    #13648
    Sziasztok,
    légyszi valaki küldjön egy mentést az alapjáték Sylvan kampány 2. küldijéhez. Az elsőn nem tudok továbbmenni.
    pekka2 "kukac" citromail.hu

    Kösz
  • Zóanagyvarázsló
    #13647
    Értem, de akkor kinek tulajdonítottad a buta üzletpolitikát? Végülis mindegy, mint mondom, számomra is érthetetlen néhány dolog, valahol mindig elakad a folyamat. A eladások tekintetében egyetértek, azt nem vitattam.

    OFF: Őszintén szólva, ha publikálnák, szívesen megnézném néha a magyar eladási statisztikákat, egyáltalán milyen a nagyságrend, mi mennyire sikeres, milyen hatása van a magyarításnak vagy éppen a csúszásnak stb.
  • 3P
    #13646
    Természetesen nem azt feltételezem, hogy direkt teszi ezt. Azonban a tényen nem változtat, azaz az eladásokon.