14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • ivan924
    #13725
    Az leesett, hogy nincs vége, csak azt nem értettem hogy Biara sziplán meghal a csatavesztéskor vagy tartogat valami mást is...

    Aztán a törpös kieg-et nem tudtam végignyomni, utolsó pálya nem ment... így nem tudom annak mi lett a vége... mint ahogy azt sem, mi is a helyzet Isabel gyerekével...

    Az orkos kieg hadjáratának végén tetszett amikor a törp is benyögte az előtte elhangzott ork beszólást: "I like ..." :) Ja és utána a "More ... ahahaha" :D
  • Aspyrin
    #13724
    Francba, én az erősítést mindig felvettem elsőre és nem vártam, így sosem volt több 38-nál! :D
    A végéből kiderül,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy nincs vége(szerencsére) :)
  • ivan924
    #13723
    Hát ezen én is gondolkodtam... aztán abban maradtam, hogy nagyjából hasonló létszámokat ad, mint ami az ellennek van de kelljen valamit trükközni, varázslat, feltámasztás, stb.
    Jah, lehet nálam is bugos volt, vagy mi, a lényeg, hogy az utolsó csatánál 625 succubi mistress-e volt, 46-46 két fejlettebb ördögből illetve 165-165 a két fejlettebb pitlordból. És ennyi is volt neki mindig. Csak várnom kellett türelmesen plusz egy-két hónapot, 150 titánnal már jobban boldogultam. Csata elején kiiktattam a ballisztáját is. Illetve valamelyik küldetés után betett a vár elé egy-egy kupac arkangyalt, untamed küklopszot, magmasárkányt és fekete sárkányt is. ezek is hetente 2-vel szaporodtak, kb 100-nál jártak, mikor felvettem őket. Csata alatt is arcane shield, meg mighteous varázslatok ezerrel, így viszonylag sima győzelem volt.
    A csattanón csak szimplán elmosolyodtam, lehet azért, mert még nem tudok olyan nagyon perfektül angolul. :)
  • GibboRamone
    #13722
    Nekunk is volt hasonlo problemank! Mi letoltottuk a hamachi 1.0.1.5 verziojat es azzal tokeletesen ment a LAN! Ne felejtsetek kikapcsolni az auto update-et!
  • ivan924
    #13721
    Hát, elsőre nekem se sikerült... a csata "végére" az egyfejű kutyából maradt kb 500, nekem meg valami 50 föld-boszorka. Innen már nem akartam végigvinni az egyenlőtlen csatát... kiléptem, mondván máskor máshogy prbálom. Nem tudtam, hogy ha nem sikerül, akkor a másik hős azért van, hogy segítsen... Gotaival szívesebben nyomulnék, a 900 küklopsz magáért beszél... :D Meg talán jobban is sikerült vele felvennem a skilleket...
  • Aspyrin
    #13720
    Nincs mit. Egyébként nem tudom, hogy mi szerint osztja el a csapatok mennyiségét a játék, de például a barbár csajszival igencsak megszenvedtem az utolsó pályán.. Ráadásul nálam bugos is volt a game, mert ha vele nem tudtam elfoglalni a várat akkor Gotaival kellett, ő pedig elindult magától kóborolni a csata után :D
  • ivan924
    #13719
    Köszi a tippet, bejött, :) sikerült elsőre megvernem. Volt feltámasztás rúna, csak azt nem értem, hogy nem vettem észre...
    Aztán mikor a Haven hőssel, Freydával kellett ostromolnom... könnyedén sikerült. Meg is lepődtem, hogy ennyire könnyű volt? Kíváncsi vagyok az utolsó csatára.
  • Cobra.
    #13718
    Én normal fokozaton lazán megvertem a gépet az utolsó csatában, pedig nem siettem el a támadást. Mondjuk nem tudom, növekszik-e a gép serege hétről-hétre.
  • Aspyrin
    #13717
    Jelentem befejeztem, végre sikerült az utolsó nagy csatában győznöm, nagyon kemény volt!
  • ivan924
    #13716
    Köszi a tippet, megpróbálkozom vele. Egy ideje hanyagoltam az ominózus pályát, mert besokalltam tőle. Csak az a baj, hogy ezelőtt rendszeresen használtam a feltámasztás-lehetőséget, most viszont nem emlékszem iylesmire. Ha lehet, biztos észrevettem volna. Ha pedig nincs, akkor jónéhány pályával korábbról kell újrakezdenem, ahol épp azzal a hőssel kell nyomulni, asszem Wulfstan az.

    Jut eszembe, az ellen mennyire erősödik? Vagy adott időben jön? Mert ha van idő, akkor inkább vártam néhány fordulót, és erősebb sereggel nyomultam, pláne, ha közben "ajándék" sereg is érkezik. Sok sikert. ha eljutok odáig, meglátom, mik a lehetőségek.
  • Aspyrin
    #13715
    Runa mágusnál érdemes használni a 40%-os feltámasztó runát amikor már nagyon megfogyatkozott az állomány.
    Én a legvégső csatát vagyok képtelen megnyerni már hetek óta, pedig van 90 storm titanom, plussz az ajándék egységeim, de ledarál :(
  • Zóanagyvarázsló
    #13714
    Nálam most működik.
  • Shiwo
    #13713
    örm..akkor passz
  • laikuss
    #13712
    Majd visszatöltöm a mentést és megnézem neked hol lehet, mert én nem is kerestem mint írtam.
  • ivan924
    #13711
    Én is ezen a pályán akadtam el, csak már a Runa mágussal se tudom elfoglalni a várat. Tudnál segítséget, tippet adni? Előre is köszi. Akár "Spoiler"-ben is.
    Amúgy a Runa mágus egy régebbi hősünk, és ha akkor rossz skilleket szedtem fel, szopás, mert ezen a pályán csak ideiglenes hős, nem is lehet a skilljein változtatni a varázsszőnyeges alaknál. Ja, még valami. Ki tudja, mit csinál a "csillagvizsgáló"? Mert arra még mindig nem jöttem rá.
  • ivan924
    #13710
    404-es hiba, az oldal nem található...
  • Shiwo
    #13709
    10 centivel feljebb a banner kép alatt piros link
  • lasy
    #13708
    Heroes of Might and Magic Hammers of Fate magyaritását hol lehet megtalálni?
  • pekka2
    #13707
    Hi,
    én normálon viszem, és már lemaradtam a korai támadásról..nincs kedvem előlről kezdeni.
    Meg úgy vagyok vele, hogy eddig asszem 1 kampányban tudtam használni a puppet mastert, szívesen kipróbálnám megint. Valszeg meg tudom csinálni a köntös nélkül is, de kíváncsi lennék, mi kárt tud okozni 4-5K archer a nekrókben :)
    Szóval? Merre van a köntös?
  • Carmang
    #13706
    Töredezettségmentesítés lehet segít rajta.
  • Laxxa
    #13705
    össze, vissza. valamikor tudok vele játszani 10-15 percig aztán fagy ,valamikor meg 1-2 perc után. van olyan hogy játékbetöltés után egyből.
  • Cobra.
    #13704
    Pedig nem ártana egy memtestet lefuttatni (www.memtest.org). Egyébként hol fagy le, össze-vissza, vagy mindig egy bizonyos ponton?
  • livin
    #13703
    A Heroes of Might and Magic 5 második kiegészítő lemeze, amelynek különlegessége, hogy stand-alone, azaz az alapjáték nélkül, önmagában is futtatható. A játék várhatóan magyar felirattal jelenik meg, 2008 elején.
  • Laxxa
    #13702
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám. A héten megvettem a játékot eredetiben. Felpecseltem a játékot 1.05-ig. De egyfolytában befagy, letöltöttem a legfrisseb nvidia drivert a 6-os szériából, de így is fagy. Léci segitsetek ebben a problémámban nagyon szeretnék már vele játszani.
    Friss Windows telepítés (Xp Sp2) minden frissítés letöltve. Más játékok eAggyáltalán nem fagynak (Prey, Age of 3, Quake4, unreal3 stb) csak ez.
    A konfigom: Msi K7N2 Delta, 2800+Barton 2x512 Ddr(400Mhz) memória. Nvidia6600 256Mb.
  • Carmang
    #13701
    Első körben azt mondanám, hogy "port forwarding"-oljátok a router. Ha értelmes tűzfalatok van az megmondja melyik porton akar kommunikálni a játék. De lehet, hogy nem lesz elég, ez a "szerver a router mögött van" téma nem szokott nyerő dolog lenni.
  • Santata
    #13700
    Nekem se működik, nem is látjuk egymást. Router mögött vagyunk mindketten de minden más működik. Tűzfal már kikapcs. ToE-vel játszanánk. Vki tud segíteni?
  • gazmbR
    #13699
    sziasztok!
    hamachi 1.0.2.4 es verzioval nemmegy a multynk :s
    valakinek valami ötlet?
  • laikuss
    #13698
    Bocsi, h beleszólok, de ne olvass végigjátszásokat, biztos ezért keresed a köntöst. Én nehéz fokozaton viszem elöbb végig és pl. itt köntös és egyszarvú nyíl nélkül is elég könnyedén meglehet csinálni a pályát és utánna azért elolvasom a végigjátszást és mindig meglepődök h milyen nehézkesen viszik végig. Jól kell taktikázni és minnél elöbb le kell támadni az ellenfelet, így nem tud megerősödni pl. ez a pálya is olyan.
  • pekka2
    #13697
    Sziasztok,
    rákerestem, de nem lelem a választ..
    Sylvan kampány, Nyikolaj elen uccsó pálya, hol találom Sandro köntösét?
  • emixa
    #13696
    jól átvágtál mindenkit.
  • feketesarkany
    #13695
    Bocsi! ezt kérdezni akartam. Én buta ? helyett .-ot raktam.
  • dragon11
    #13694
    OFF:
    Okés,köszi
    ON:
  • Shiwo
    #13693
    hol van ? linket :)
  • feketesarkany
    #13692
    van már a tribeshez magyarosítás. Már nagyon várom.


  • Cobra.
    #13691
    Upsz, tárgytalan, megtaláltam az 1.6 readme-jében, hogy rossz helyre másoltam a mentést
  • Cobra.
    #13690
    Van egy olyan gondom, hogy folytatni akartam az alap H5 kampányát, de hiába másoltam be a régi profilt, nem lát belőle semmit a játék (régen talán 1.3-mal játszottam, most 1.5 van fent). valaki találkozott ilyennel és talált rá megoldást?
  • Kandurex
    #13689
    a tribeshez? :)
  • Kapital
    #13688
    magyarítás valakinek???
  • kr1szmester
    #13687
    Hello
    Valaki aki végigvitte a Hammers of Fate-t az tudna küldeni egy mentést? Mert neten nem találtam sehol :S
  • Shiwo
    #13686
    OFF
    passz, azt nem ismerem..
    infókat szerezhetsz róla: tibia.com, tibia.hu, tibia.uw.hu, tibianews.net, tibia.erig.net, sg-fórum tibia topic :)


    nah de most már tényleg vége legyen az offnak :)
    /OFF