14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • IceTom
    #3491
    nekem is..eltelt egy hét..azt vesztettem:S észrevettem hogy sok lénynek új hangja van pl griffnek nekem nagyon tetszik..a tündérnek háát annak nem annyira..eddig ezt a 2-t vettem észre...meg ez a haven-ös zene ami a menüben is van..hát nekem nagyon bejön..
  • zsirfecske
    #3490
    oké visszavonom, frissítettem a vga drivert és megy 64 megán is. viszont a textúrákkal nincs minden rendben, a szöveg is megkattan néha meg ilyenek.

    amúgy a játék marha jónak néz ki, nagyon szépek és egyszerűen kezelhetők a menük, skillrendszer is tetszik stb. jólesz ez...

    teljes verzió elvileg április vége, május eleje.
  • scorpeeon
    #3489
    szedem lefelé, kivi vagyok :)
  • [HUN]FaTaL
    #3488
    nah kezdem én is tölteni a Demót:) Mikorra várható a teljes verzió?
  • kene84
    #3487
    Egyszercsak kiírta,hogy kikaptam,asszem nem olvastam el a küldetést rendesen.
  • Lammer
    #3486
    nalam siman megy!!! a kisgepembe egy 64 megas gef3ti200 van szal ;)

    btw skacok lejott, ki is probaltam!!! nagyon ott van a feeling!!!!!4444
    viszont csak nekem tunt fel, hogy nincs WAIT????? csak defend van, ez igy nagyon gaz... a waittel kicsit jobban lehetne tatktikazni :CCC
  • Cobra.
    #3485
    Elképzelhető, hogy 64megás videókártyán nem megy, ugyanis ez a minimum:
    Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
  • Kabala
    #3484
    Ja engem is kidob az asztalra:-(
  • TDC Geronimo
    #3483
    Egy szó mint száz...fergeteges lett! btw archmagek animációja vmi döbbenet :)
  • zsirfecske
    #3482
    64 megás gef4ti4200-n nem megy vagy mi? kidob asztalra indítás után :(
  • precision
    #3481
    tényleg megérte
    thx a tippet
  • Shiwo
    #3480
    nah, majd akkor én is tesztelem holnap a gépemen :P végülis a wow szépen megy és a DDO is elindult rajta... (1,2-es proci, 256 mega ddr, gef 2 :)

    másnem a tesómén (1,2-es az is, csak több memóval és radeon 9600-zal..végülis az Oblivion azon már megnyikkant :)

    DE AKKOR IS HOMM5-özni fogok valahol..másnem átköltözök haverhoz
  • NeoMaN
    #3479
    ja
  • Kandurex
    #3478
    Inkább 800X600 nyomd very high -on! Megéri!
  • dr Kotász
    #3477
    És egy átlós lépés ugyanannyinak számít, mint egy sima?
  • NeoMaN
    #3476
    PONT EZT AKARTAM ÍRNI!

    Megtanulod, ennyi.
  • NeoMaN
    #3475
    négyzetek, de átlósan is támadhacc természetesen....
  • Davidus
    #3474
    nagyon baba lett a cucc:) mondjuk a haventől hányok szal már alig várom hogy nyomhassam infernoval:)
  • Acidlich
    #3473
    majd ha annyit jaccol ezzel is mint a 3-mal, egybol felismersz mindent:P
  • Lammer
    #3472
    "gef3 (!) ti200 128mb"
    hehehhe nekem itt egy 64mbos van, remelem majd megindul XDDDD
  • Sheltem
    #3471
    Igen, vannak teljesen jól láthatók a négyzetek, minden rendben van vele.
  • dr Kotász
    #3470
    Hatszögek vannak a csatatéren vagy négyzetek?
  • precision
    #3469
    ÚRISTEN! Hatalmas lett a játék, issssszonyuan überbrutál. Féltem hogy a csotrogány gépemen (p4 2,4ghz, 512ddr, gef3 (!) ti200 128mb) szaggatni fog, DE NEM! Még normalon is bőven játszható 1024ben, lowon meg maga a tökély, és a graf még igy is szép, szerintem. Szóval szerintem a gyengébb géppek rendelkezők is örülhetnek, remekül optimalizálták.
    A zene tényleg jó, hihetetlen hangulata van. Akárcsak a hangoknak. Minden egyes kis "zörej" nagyot dob a hangulaton. A csaták nagyon jók, a terepek szépek, kidolgozottak. Féltem a 3D -s nyavajától is, hogy nehézkes lesz irányítani, DE NEM, szerintem teljesen rendben van. Huhh, nem is bírom tovább megyek vissza tolni a játékot. Csak gondoltam élménybeszámolok a várakozóknak! :)
  • Sheltem
    #3468
    Na kipróbáltam....

    Sorraveszem a dolgokat.

    Menü: Warcraft3 ra emlékeztet engem, egyszerü, letisztult, mesésen egyszerü és nagyszerü(gyönyörü grafika, gyönyörü zene).

    Maga a játék: A grafikáról annyit, hogy maga a térkép csodaszép, nem is kell ennél szebb, heroes3as hangulat griddel a csatában, végre a főhős nem harcolhat a csatában főisteni szinten mint a 4. részben.

    Itt sokan isteníteni fogják én elmondom mi az ami elsöre nekem fura.
    Egységek gyönyörüek mégis nekem elsöre föleg a kisebbek nem túl tünnek ki, vagyis nem nagyon tudom megkülönböztetni öket ha alapnézet van(hangsúlyozom a kisebb egységekre gondolok).
    A kamera(hála a jóistennek) nem ugrál össze vissza csak a támadás pillanatában közelít rá ezzel minden rendben van.
    Város: 1 várost találtam az első pályán(majd belemélyedek) klassz, hogy ilyen 3d-s az egész biztos sokan azt mondják etalon nekem mégis az egységgyártó épületek kinézete semmi egyediséget nem mutat. Értsétek úgy, hogy homm3ban a városba belépve egypillanat alatt eldöntöttem milyen egységtermelő van és melyik upgradelt melyik nem(ez 1 rossz pont sokan majd vitatkoznak velem).
    Tehát 2 dolog zavar, egyrészt kicsit az egységek(amik egyébként gyönyörüek, de valamiért én láma sokkal nehezebben különböztetem meg öket elsöre mint homm3ban ez lehet egyedi probléma), a másik pedig a városnézetben az egységtermelő épületek kinézete(ez szerintem lehet csak engem zavar).
    A játék elsőre is sokkal jobbnak tünik mint a 4 de majd elválik hosszabb hadjárat alatt lesz e olyan élmény mint a 3ban.

    Gépigény: Nekem 3000+ Barton, 1gb ram, Sapphire 9800pro van(ez a videokártya ma már alsóközép kategória kb) és 1024 minden maxon +2xAA +2xAF tökéletesen röccenésmentesen fut(még a varázslatoknál is, direkt figyeltem van e valami röccenés de nincs).

    Végső vélemény: kipróbáltam, tetszett de megvárom a fullt, addigis heroes3 complete+warcraft 3 :)




  • Dant0r
    #3467
    OMG UUUtáálom amikor crc-s egy tömörített állomány
  • Acidlich
    #3466
    Amugy ez all a readmeben a gepigenyrol:
    Minimum
    -------

    - OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005
    - CPU: Pentium 4 1.5 GHz / Athlon 2000+ or higher
    - RAM: 512 MB or higher
    - Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
    - CD/DVD-ROM speed: 32x
    - Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card


    Recommended
    -----------

    - OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005
    - CPU: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon 3000+ or higher
    - RAM: 1024MB or higher
    - Video: 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 / RADEON x800 or higher video card
    - CD/DVD-ROM speed: 32x
    - Dolby Surround 5.1 sound processor
  • Acidlich
    #3465
    a betat multira szantak, ez meg singlere. remeljuk lesz hot seat mod ehhez is:)
  • Acidlich
    #3464
    kicsit mintha optimalizalgattak volna a sracok a gamen, igencsak jobban szalad, mint a beta anno:), ja es ugye a zene se recseg mar:). A csataterep mintha valamelyest nagyobb lenne mint a betaban
  • IceTom
    #3463
    akor nem is lehet multizni bent?mint a betaban..
  • Kandurex
    #3462
    Nem kell sehova, nem kell NET se. Ez single.
  • IceTom
    #3461
    hát ez is 2 óra..de mindegy..akor innen töltöm..kösz..
  • Lammer
    #3460
    hmmm az igen... encsak kedden megyek haza de remelem akkor f4szan fog futni a 3500+ 64(@2500MHz), 2GB ram, sz4rrahuzott 6800GSen, mert itt felek nem fog olyan jol menni(melohelyi gepem: 2800+os 64bites sempron+ 768 MB ram+ gef3 ti200 huzva ) szerinted a gef3ason el fog menni elvezhetoen? (yaaay szerk: tftm van itt is, es elegge dara ugye, ha nem nativban tolom... akkor forget it) :C
  • G_ArchAngel #3459
    ööö... igen...

    ezt nem tudtam, továbbra sem megy a single/hotseat net nélkül?
    csatlakozni kell valahová, mert az elég gáz...:(
  • dr Kotász
    #3458
    innen
  • IceTom
    #3457
    hardwired-es jó?
  • IceTom
    #3456
    de akor honnan töltsük?

    csomó szerver fullon van.
    és lehetöleg még ma játszani akarok
  • Kandurex
    #3455
    Szerintem megfelelő rá.

    jah, igen banner update: hardwired is magára talált, leellenőriztem, onnan maxal jön! (260k)
  • G_ArchAngel #3454
    Ez a config elég hozzá, vagy mondjam el a rendelést?:)))
  • Kandurex
    #3453
    Nagyjából sejtem mi a bajod, használd a kurzor nyilakat a billentyűn!
  • Cobra.
    #3452
    Gamestart felejtsétek ma el, 40-50k-val jön csak jelenleg tőlük.