14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • GodBadka
    #3531
    Ha sokat keresgélsz, akkor van valahol olyan, hogy quest object, vagy hasonló. Ott le van írva mit kell csinálni.

    Ez egy körös játék nem kell kapkodni. Meg lehet nézni mindent szépen nyugodtan.
    Minden gombra rákattintani és megnézni mit csinál.
  • Cobra.
    #3530
    Én is úgy vettem észre, hogy itt nem sok értelme van a várakozásnak, mert az initiative miatt lehet háromszor is sorra kerül az íjászod, mire megmozdul az ellenfél. Az Inferno Gating skillje viszont nagyon durva, könnyedén megemeled 35%-kal a harcosaid számát, ráadásul magasabb szintű hero a megfelelő skillel akár 1 kör múlva behozza az erősítést. Szerencsére a hős nem teljesen passzív, legalábbis a jelenlegi Infernosom tud sima lövést leadni.
  • Lammer
    #3529
    okes... bar ezt kezdem erezni, ahogy jatszogatok a game-mel
    szerk: rengeteget okorkodtem anno a 3mal a taktikakkal... direkt lesaveltem elotte... megneztem, ha kihasznalom a waitet, vagy nem... iszonyat volt 1-2 csata vegkimenetele... nemcsak a gyozelemert, de soxor unitvesztes nelkuli csatakat is kikombozhattal a vegere!!!
  • Kandurex
    #3528
    Akkor élek a szócsere lehetőségével:

    Nincs akkora jelentősége, mint a 3. -ban.
  • Lammer
    #3527
    semmifelekepp nem "ertelmetlen" en nagyon is jonak tartom plane, ha azt mondod, hogy "az van"... akkormeg?
  • Kandurex
    #3526
    Az van, viszont megváltozott a sorra kerülés rendszere,
  • Lammer
    #3525
    majd meglesem... meg uj a jatek... ha tenyleg nincs tavolsagi penalty, akkor max marad a "leutomazegysegetarangedmellol" style... igy meg mindig nem ertelmetlen
  • Kandurex
    #3524
    V. rész harc rendszere kicsit értelmetlenné tezsi a wait -ot nem?
  • Lammer
    #3523
    kosssszi!!!44 vegre wait(Ezt ikonkent igazan beletehettek volna :D)...
    KAndurex: hehe a wait a 3ban iszonyat fontos volt... mivel a ranged unitok messzire eleg ganyul tamadtak... waiteltel... jott egy fel mezot elore a "kuncsaft" es maris fullosan sebezted a kiszemelt jomadarat... :DDDDD
    btw a kieges sharpshooter volt olyan unit aminek nem volt se tavolsagi penaltyja, sem varfal penaltyja... igy baromi hasznos volt a wait...
  • Kandurex
    #3522
    Istenem...

    Jó, oké, még nem játszottál ezzel a sorozattal....

    [elszámol 10 -ig]

    [majd 20 -ig]


    [megnyukszik]....foglalj el egy várat.
  • IceTom
    #3521
    lehet már volt róla szó..de nincs kedvem keresgélni:) az elsö küldinél mit kell csinálni elöször?mert 1 hét múlva meghalok..
  • Sheltem
    #3520
    Mindenkinek aki a hülye kérdések helyett már leszedte.
  • Loxa
    #3519
    kinek van már meg?
  • GodBadka
    #3518
    Már változott. Május 23 :))

    A kamera meg természetesen mozgatható egérrel is.
    Jobb gomb nyomva tart és mozgat egér. Zoomhoz a görgő.
  • Norbi101 gamer
    #3517
    Kösszi, remélem pontosak lesznek.
  • Sheltem
    #3516
    Szigorúan csak elméletileg(!) május 16 usa.
  • Norbi101 gamer
    #3515
    Pontosan mikor is jelenik meg??
  • Cobra.
    #3514
    Az irányításon remélem még csiszolnak, elég gáz, hogy a billentyűzettel kell mozgatni a kamerát. A Ctrl+nyilakat remélem az 1.0-ban már lehet helyettesíteni az egér középső gomb nyomvatartásával. A kezelőfelület is nagyon más, mint eddig, ezt is meg kell majd szokni, meg hogy "hála" a 3D térképnek sokkal átláthatatlanabb az egéz.
  • b-type
    #3513
    hát a H3-h4-ben óriási jelentősége volt, H2-ben meg nem volt csak védekezés.
    Ott a kör végén léphettél ha akartál..ha többen vártak akkor a sebességüknek megfelelően.
    pl. ha blokkolták az íjjászt, akkor az a minuszos közelharctámadása helyett várhatott egyet míg egy erősebb de lassabb egység le nem ütötte a blokkoló ellent,..vagy a h4-ben elfordította.
    és így már használhatta a távolövő képességét.
    ..stb.
    sok helyen nagyon hasznos.
  • GodBadka
    #3512
    Bár kétségtelen ebben a folyamatos kezdeményezős rendszerben kisebb a szerepe, de néha jól jöhet.
  • GodBadka
    #3511
    Mert utána tud lépni miután mindenki lépett. Defend esetén meg nem.
  • Mentol
    #3510
    Aztán most elindítottam, és kiakadt, miközben tökti a pályát.
    Lehet, hogy nem elég neki az alaplapi videókártya???
  • Kandurex
    #3509
    Amúgy mi értelme van a wait -nek? Mert ugye kivár egy kört ugyanúgy, mint a defend, csak az utóbbiba kap még pár védelmi pontot...?
  • GodBadka
    #3508
    Valaki írta, hogy nincs wait a csatában. Nos íme:

    COMBAT

    defend 'D'
    wait 'W'
    auto combat 'A' or 'V'
    retreat 'R'
    cast 'C' or 'S'
    autoplace army 'A' or 'V'
    melee attack for shooters 'CTRL'
    switch turn order bar / combat log 'TAB'
  • GodBadka
    #3507
    Na ma reggel kipróbáltam. Eddig jónak tűnik.
    Ami nem tetszett, az a kamera mozgatása az egérrel. Akár invert módban van, akár nem, az egyik irányba mindig szokatlanul mozog a kamera. Itt egy kicsit kevertek a srácok.
    A város kicsit átláthatatlan. Valóban nem látszik elsőre olyan egyértelműen, hogy most mi is van építve, vagy mi nem. Persze ezen a játékidő majd biztosan segít valamennyit :)
  • Mentol
    #3506
    Én ma reggel szedtem le a HardWiredről. A firefox átlag 3500kbps-t írt letöltési sebességnek...
  • Kandurex
    #3505
    Kurzor nyilak a harc alatt hasznosak.
  • NeoMaN
    #3504
    azt hozzátenném, hogy a 3D azért hozta magával a szokásos gondokat:
    -ostromnál forgattyúzni kell a képernyőt, hogy lásd hol omlott le a fal, ill. ki áll a torony mellett/mögött
    -a térképen néha alig lehet észrevenni dógokzokat, úgy kell zoomolgatni-forgattyúzni a mapot

    Dehát ez az ára a 3D-nek, és sztem még belefér. Akkor van cumi, ha néha elfelejted...
    :P
  • Shan
    #3503
    SG-ről is lehet tölteni...
  • Sheltem
    #3502
    Nálam nem fagy.
  • b-type
    #3501
    meg előtte x napot..
    Nekem is tetszik, bár nem különbözik nagyon az elöző verziótól, viszont ahol különbözik ott sztem jobb lett.
    Tényleg látszik hogy sokat optimalizáltak a géphasználaton, sokkal jobban fut most.
    A menü zene is nagyon jó, bár nekem bejövős volt a H2-ből vett is. :)
  • Smuge
    #3500
    Nem tapasztalt valaki fagyási problémát? Megy a game és véletlenszerüen lefagy. Elöbb pl amikor kiszabaditottam a prisonert a toronybol. Hiba az ön készülékében van?
  • Sheltem
    #3499
    "Ez egy tökéletes game :D"

    Az ilyen hozzászólásoktól mászok falra :(

    Játszol fél órát egy teljesen új játék demójával és megállapítod tökéletes.
    Na de nem akarom elvenni a kedved, jó játékot neked!
  • Acidlich
    #3498
    hat igen. vastaps a nivalnak
  • Acidlich
    #3497
    kiszabaditod a var melletti prisonbol a lovagcsajszit, aki mellesleg igen magas szintu, na azzal siman leversz barkit a palyan
  • Bladez
    #3496
    Ez egy tökéletes game :D És ezt úgy mondom hogy a heroes 2 3 4 plus kiegészítőkkel játszottam (3 a nagy kedvenc):D
  • Kabala
    #3495
    Hogyan frissítetted a VGA drivert???
    nekem geforceMX440 64 MB kártyám van
  • Evogordon
    #3494
    Ohh a playware-ről 300-al jön fjamatosan nekem :)
  • Bircsike
    #3493
    Hogy vigyem végig ez első kampányt? Iszonyat erős az első inferno-s csávó aki nekem jön, van vagy 5 ördögje kapásból, és nincs elég időm felkészülni ellene, ki hogy oldotta meg?
  • Acidlich
    #3492
    lesz az junius is