14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • krizsuli
    #13765
    Laikuss: Nem kampánypája. Egyszemélyes egyszerű pálya.
  • ivan924
    #13764
    Én kínomban már a legkönnyebb fokozatra váltottam. Tipikus esete annak, mikor sok mindent kipróbálsz, mégis könnyedén lecsap hataémas seregével, holott addig te nyomtad ugyanígy. Egyetlen dolog csupán, ami másként kellene csinálni, egy varázslat, vagy "mittudomén", de eleddig még nem jöttem rá. És egy darabig már nem is fogok, mert elegem van abból a pályából. Ha végignyomtad, és nem derült ki, akkor viszont most már nem is fogom erőltetni azt a pályát.
    Alapjáték hadjáratai végig, plusz két kieg hadjáratai "végig", az egyikből hiányzik fél pálya... na bumm, annyi baj legyen, sose legyen több. :)
  • laikuss
    #13763
    Ivan929 "Aztán a törpös kieg-et nem tudtam végignyomni, utolsó pálya nem ment... így nem tudom annak mi lett a vége... mint ahogy azt sem, mi is a helyzet Isabel gyerekével..."
    Én nemrég fejeztem be (szerintem hard-on nagyon könnyű volt) de még nem derült ki és csak azért nem írok többet róla nehogy elrontsam valaki játékát.
  • laikuss
    #13762
    Írd le azt is melyik kampányban van, mert ennyi pálya után már nem emlékszem hol volt ez.
  • II Rocky II
    #13761
    már megvan a válasz: nálma ujraindul másnál nem..winreinstall és nézni meg ugy:D
  • krizsuli
    #13760
    Hello! Van egy olyan egyszemélyes pálya hogy "Könnyek Ossirért". Abban meg nem tudom megszerezni a grállt :(. Követtem a táblákat addig amíg azt nem írja hogy "lépj vissza kettőt és kezdj el ásni". Felástam az egész T-t de semmi. Nem tudja valaik hogy ilyenkor mit kéne csinálni?
  • II Rocky II
    #13759
    hali vki tudna segiteni????? felteszem a game-t és mikor elindulna az ubisoftos logo meg a video is elindul de mikor annak vége akkor ujra indu agép de vajon miért??
  • ivan924
    #13758
    Ha a végén neked van több várad, akkor szimplán vársz... több várból több lény lesz (pláne ha neki csak egy vára van), így előbb-utóbb beéred a serege létszámát, aztán meg le is hagyhatod... Minden a türelmeden múlik. :)
  • Carmang
    #13757
    Köszi, én is megtaláltam ezt, de nem figyeltem, hogy a Mages kampány alul van leírva.
  • Chaoslord3
    #13756
    Halljátok! az orc küldetés utolsó pályáján ti is meg szenvedtettek az utolsó várral amit el kell foglalni? Nekem naon durva 51 titán 87 rashka stb... szal elég durva gondolom újra kell kezdeni és hamar le kell támadnom ne hogy igy kifejlődjön?!?!?!
  • Chaoslord3
    #13755
    #13752
    ha még egyszer elakadnál a küldetésben akkor ajánlom ezt a linket! Az igaz h angol de meg lehet érteni azért ha csak egy kicsit is konyitasz az angolhoz.>>http://www.maps4heroes.com/heroes5/campaigns_walkthrough_eng.php
    Amugy a MAGEes mission a kommenteknél van majd észre veszed csak görgesd le és ott vannak a telej mapok a pályákról és a tanácsok elég hasznosak ha nem tudsz mit csinálni már!
  • Shiwo
    #13754
    magyarosítást nem, csak magyarítást, azt is csak az alapjátékhoz és a Hammers of Fate kiegészítőhöz
  • 50cent911
    #13753
    helo valaki tud hozzá magyarositást?
  • Carmang
    #13752
    Csak sikerült megszerezni a várat. Legutóbb az volt a gond, hogy nem volt elég manám elementálokat idézni, szóval azt a meccset eleve buktam, és meg is untam közben. Most elég simán ment minden.
  • laikuss
    #13751
    Már rég volt ezért visszanéztem egy mentésem. Annyira emlékszem, hogy elmentem előbb jobbra aztán fel az arénához, balra visza a temető irányába az útra fel a kapuig, be aztán a vár és az első hét hetedik napján már a várban ültem. Még annyit hogy hard (nehéz) fokozaton vittem és nem volt nehéz megcsinálni.
  • Buddy
    #13750
    Sziasztok,
    13746-os vki...bitte

    Hammers of Fate-tel is megpróbáltam randopm pályákat...de az artifactokat itt is mindig kispórolja :(

    Mit lehet tenni, hogy ez megszűnjön?
  • Carmang
    #13749
    Egy kis "walkthrough"-t kérnék az alap játék, The Mage kampány első pályájához.
    Harmadszorra ugrom neki, és a gép harmadszorra ver le.
    Ha egyenest a nekró várnak megyek, akkor a nekro hős lever, mert hát ugye vár mögül könnyű.
    Ha meg a mobokkal küzdök, hogy erősebb legyen Zehir, akkor meg azok szedik szét a seregemet szép lassan, és akkor még annyi esélyem sincs a nekró vár ellen. Ha meg felveszem az út széli dwelling-ekből a teremtményeket, akkor meg rossz morál szállja meg a sereget, és a létszámbeli fölény elillan.
    Ti hogy zúztátok le?
  • Cobra.
    #13748
    Más játék, 3DMark hibátlan? Ha máshol nem jön elő a gond, akkor érdemes a DirectX-et frissíteni és másik (esetleg régebbi) videódrivert felrakni. Persze az új driver felrakása előtt uninstall a régire.
  • htr93
    #13747
    Basszameg pont hogy szarakszik a gépemen! Elindul, Nem akadozik, de a várban csak a háttér színes, a házak teljesen feketék+ az intrók és a főmenük is szórakoznak. rohadt textúrák!
  • Buddy
    #13746
    Sziasztok,

    Egy érdekes dolgot vettem észre, talán tudtok segíteni:
    A Tribes van fönt és hiába csinálok random pályákat, szépek, meg jók, de az artifactokat mindig lehagyja (egy darabot sem rak a pályára sose)...ez miért van, mi lehet az oka?

    Előre is köszi a segítséget.
  • ivan924
    #13745
    Igen van. Csak hát... egyetértek laikuss-sal, örül az ember, hogy összeszed egy valamirevaló sereget, nemhogy még feláldozza őket. Akkor már inkább a sok tárgyat áldozzuk fel, amit úgyse használunk. Mellesleg úgy vettem észre, az inferno várban nem ad olyan sok tapasztalati pontot a lényekért cserébe...
  • laikuss
    #13744
    Ja, csak a h3-ban mint ivan924 is írta tárgyakat is lehetett áldozni. Én is inkább tárgyakat áldoztam mert néha nagyon sok volt már olyannyira hogy a hős már nem is tarthatott annyit magánál. Ezért volt szerintem ilyen szempontból jobb a h3 mert több hőst is ki kellett képezned hogy hatékonyabb legyél mig itt a h5-ben úgy látom, hogy egy fejezetben mindig csak egy hőst érdemes tápolni.
  • TreDoR
    #13743
    Van valami ilyesmi az alap h5 inferno várában is nem?
  • ivan924
    #13742
    Ezek az oltárok ugyanolyanok, mnt a HoMM 3-ban voltak, annyi különbséggel, hogy itt külön van választva a kétfajta oltár, melyek azonban ugyanúgy néznek ki. Ha egy ilyen oltárhoz mész, (1) vagy a lényeid közül, (2) vagy pedig a tárgyaid közül feláldozhatsz valamennyit tapasztalati pontokért cserébe. Lényeket nem áldoztam eddig, de pl. tárgyakat igen. Egy-egy jobb tárgyért, pl törp-kalapács, stb (amik több ponttal növelik valamely, akár több értékedet) 3-4000 akár 5000 tapasztalati pontot is kaphatsz, de az egyszerűbb tárgyak is (melyek csak egy értéket növelnek 1-2-vel), mint pl a lóhere (+1 szerencse) is minimum 1000-1500 tapasztalati pontot ér. Ha a hősödnek nincs még túl sok szintje, pár tárggyal pl 3-4 szintet is lehet lépni, ami mindig marha jól jön. :)
  • alfi24
    #13741
    Az új kiegészítő magyarosításáról vki tud vmit? Lesz egyáltalán?
  • Chaoslord3
    #13740
    doncsabi!
    Azon a pályán van a várak közelében olyan piros oltárok nah oda mindegyikre ráállítsz egy hőst Alaric a főhősöd nem lehet köztük!!! Így kifog nyilni a kapu és eltudod foglalni az utoló várat...
  • AtiRadish
    #13739
    Az oltár pontosan mit takar?
  • doncsabi
    #13738
    hali
    hogy kel megcsinálni a orkos kiegészitö nekroman utolso pájáját?
    elöre is köszi
  • ivan924
    #13737
    Szerintem igen, jó az új vár, a hadjárat pedig különösen jó. Nekem tetszik, kicsit újítottak a térkép főleg a csatahelyszínek kinézetén is, jah, és most már vannak oltárok is (ami legutóbb a HoMM3-ban volt) :)
  • gabo91
    #13736
    Sziasztok.

    Milyen az új kiegészítő? Érdemes letölteni?
  • laikuss
    #13735
    Köszi, így megtaláltam a szükséges infót.
  • TreDoR
    #13734
    A FAQ-ba hónapokkal ezelőtt beleírtam...
  • laikuss
    #13733
    "Remek", neked se működött, akkor aki feltette fűzzön hozzá néhány sort a témához vagy aki tudja hogyan lehet működőképessé tenni, az tájékoztasson minket.
  • ivan924
    #13732
    Nekem nem működött anno... nem tudom másoknak milyen tapasztalatai vannak...
  • Chaoslord3
    #13731
    Hát nagy bugos ez a sz.r!!! csal a gép vagy nem tom de mikor a tant akarom támadni jön a teal és olyan sereggel jön hogy csak lesek. vki segítcsen már hogy a TOTE orc mission 2. pályájában. Elöre is köszönöm.
  • laikuss
    #13730
    Régebben fent volt és innen szedtem le a Hammers of Fate magyar file-t. Most ki akartam próbálni, de nem működik vagy a 2.1-hez nem jó?
  • Cobra.
    #13729
    Nekem nem volt gondom a csatával, ezért nem értem a problémádat.
  • Chaoslord3
    #13728
    Kösz ez hasznos információ volt! Nah mind1 majd próbálkozok amig nem sikerül :P
  • Cobra.
    #13727
    Visszamész és összeszedsz elég katonát, hogy le tudd győzni a kijövő csapatot.
  • Chaoslord3
    #13726
    Hellósztok!
    A TOTE kiegészítőben szereték segítséget kérni. Az orcok kületésének a 2 missionnél. mikor van egy kapu tele orc sereggel mire felfejlödöm h letudjam győzni akkor jön a teal és legyap vmi ki....ot nagy sereggel (persze az enyém hez képes)ti hogy tudtátok megcsinálni??