14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #13805
    "Your Uninstaller!" elvileg csodákra képes (bár nekem még nem kellett használnom szerencsére).
  • Csibusz
    #13804
    Ami zavar az az hogy még törölni sem lehet a rendszerből... vezérlőpultban törlöm erre semmit se töröl ki... manualisan mappát kitörlöm akkor me ga rendszer maga nem fogja fel hogy nincs már benne... érdekes más játékkal nincs baj:(
  • Csibusz
    #13803
    Minden mód müködik csak a hadjárat nem:S máasnak is van digitalman-es játékja ??
  • bucyka
    #13802
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni,hogy tud-e valaki Tote magyarositást küldeni illetve linket ajánlani.
    Köszönöm előre is!
  • Csibusz
    #13801
    ha a single modra kattintok akkor megy ha a kampányra akkor nem...
  • Csibusz
    #13800
    tisztába vagyok ezekekkel de ha a vezérlőpultban is törlöm egyszerüen enm törlődik a játák....
  • Zóanagyvarázsló
    #13799
    A Vezérlőpult fele keresgélt az uninstallt, nincs az előírva, hogy csak Start menün keresztül lehet.
  • Carmang
    #13798
    Nem igazán értem, hogy miket írsz...
    #13793-ban írtad, hogy csak azt látod, amint a pap meg az ördög küzd, de tovább nem sikerül menned. Ebből én arra gondoltam, hogy a főmenü esetleg nem működik. Most meg azt írod, hogy single mod megy de kampány nem, de a single mod-hoz ugye előbb el kell jutnod a főmenün keresztül, tehát mégis tudsz tovább menni.
    Azt sem vágom mit értesz az alatt, hogy "kiXelted", meg "manuálisan törölted", meg manuális törlés után megint szívni fogsz. Ha rendesen Uninstallálod, akkor törli a registry bejegyzéseket is és onnantól kezdve nincs fent a játék a gépeden. Tehát telepítheted újra, immár gond nélkül.
  • Csibusz
    #13797
    meg a vicc hogy single mod az megyXD csak a hadjárat nemXD
  • Csibusz
    #13796
    a vicc mi??:D csak manualisan lehet kitörölni:D:D és utána a gép megitn elkezdi ez ta nem hsizem el hogy fent van balbalbal de ne ma vindóz a rosz mert minden más primán fut.. e za Digitalman hungarian version.. szóval?:D
  • Carmang
    #13795
    Szerintem most, hogy a vindózod és te is elhiszed, hogy telepítve van a H5 a gépedre, nyomj egy uninstall-t. Aztán telepítsd újra.
    Nem tudom, hogy a rendszer visszaállítás miatt nem adná-e ki a főmenüt, de nem lennék meglepve...
  • Shiwo
    #13794
    5let szinten... reinstall gémet ? a kieg eredeti ? ha nem, akkor esetleg más verzióval is próbálkozhatnál, hátha az hibás, amit leszedtél..
  • Csibusz
    #13793
    Megcsináltam rendszervisszaállítással:) Most már csak az a bajom hogy elinditom a hadjáratot és akkor ugye csak anynit látok hogy az a varázsló meg az a pokoli muki küzd a fa mellet de tovább nem nagyon megy...
  • Shiwo
    #13792
    próca regcleaner-rel.. nem biztos, hogy bejön, de 1 próbát megér..
  • Light
    #13791
    Hali!

    Én is egy hibával fordulnék Hozzátok:
    Faterom játszik a game-mel, konkrétan a 'Tribes of the East'-tel. Eddig minden tökéletesen ment neki, de most önhibáján kívül egy "bug"-ban (??) akadt el. Az utolsó kampány 2. pályája (azt hiszem), a 'Tearing the Veil' címűnél történt ez. Játszotta a küldit és ott, ahol (ha jól láttam) felrobbantanak 2 várat, 3 egységet pedig átváltoztatnak a hordák (ez az ingame animáció), az utána következő párbeszédnél a játék a Windows tipikus hibaüzenetével (A program szabálytalan ...) kilép. Próbáltuk úgy (miután neki nem sikerült úgy sem továbbmennie itt, h 4x-5x betöltötte az állást + 1x újrakezdte a pályát), h minden grafikát levettem, meg egyebek, de semmi nem változott: ugyanúgy kidob a Heroes az asztalra. Eleddig semmilyen ilyen típusú probléma nem volt vele (az eredeti Heroes 5-tel sem).
    Úgy gondolom, h elég egyedi a problémánk (hazai és külföldi fórumokon semmi hasonlót nem találtam), de gondoltam, hátha vkinek lenne vmi 5lete.

    Köszönöm előre is a visszaírást!
    Üdv
  • Csibusz
    #13790
    Sziasztok. Lenne egy pici problémán felrakta melsőnnek a játékot és ugye véletlenül kiXeltem..sebaj mondom újra felrakom tökmindegy..de valamiért ajkáhogy is kiszedtem manualisan a rendszerből mindig azthiszi hogy még mindig benne van és addig nem rakja fel mig ki nem törli..a baj hogy nem töröl semmit mert nincs mit de mégis akarja... Plz Help
  • Aspyrin
    #13789
    VISSZAOLVASNI LUXUS?!
    #13779
  • Peti011
    #13788
    Ja és még azt kérdezném hogy azt hol lehet leszedni?
  • Peti011
    #13787
    Tote-nak készen van a magyarítása?
  • Peti011
    #13786
    Kössz a magyaritás helyét!
  • Requiem88
    #13785
    értem... köszi!
  • Zóanagyvarázsló
    #13784
    A TotE ún. standalone kiegészítő, függetlenül tepeíthető és játszható az alapjátéktól, illetve a Hammers of Fate-től.
  • Requiem88
    #13783
    ha felraktam mindkét kiegészítőt, külön kell elindítanom őket hogy a kiegészítő újításaival játszhassak? most raktam fel és úgy vettem észre a HoF indításakor, hogy csak 1 új vár van. vagy csak én nem vettem észre? Ha a TotE új várával akarok játszani, azt kell elindítanom?
  • Zóanagyvarázsló
    #13782
    Innen. De ez benne vana FAQ-ban is.
  • Peti011
    #13781
    Sziasztok!
    Kéne egy kis help!
    Már régota keresem a Heroes V of Might and Magic Hammers of Fate MAGYARÍTÁSÁT. Valaki linkelje ide PLZ!
    Meg köszönném!
  • Drimi
    #13780
    Köszönöm a választ! Akkor bízzunk!
  • Zóanagyvarázsló
    #13779
    Még nem jelent meg magyarul. Elvileg ebben a hónapban lenne esedékes, de ez így volt novemberben és decemberben is.
  • Drimi
    #13778
    Hali!

    Tudna vki küldeni vagy megadni egy címet, ahonnan le lehetne tölteni
    a H5-TOTE magyar file-jait!?
    Vagy vmi infót adni ezzel kapcsolatban?
  • Cowek
    #13777
    Csak elkerülte a figyelmem, de második válasz kicsit kézenfekvőbb volt... Köszi.
  • Shiwo
    #13776
    shift
  • Requiem88
    #13775
    olvass faq-t
  • Cowek
    #13774
    Szét lehet szedni az egybevont csapatokat valahogy?
  • II Rocky II
    #13773
    pedig nekem ez van fenn:S..megnézem akkor azt.hát erre nem is gondoltam hogy ezis hiba lehet,mármint hogy elindulna a game és kodec miatt indul ujra:S köszi szépen.
  • Cowek
    #13772
    MEGVAN Köszi!!!

    Arantírral nem kellett volna beleállni :-) Köszi még1x!
  • Aspyrin
    #13771
    Ha arról a pályáról beszélsz, amin található jópár teleport meg elfoglalandó vár, és a várak mellett egy pentagram díszeleg akkor valóban csak annyit kell tenned, hogy az összes helyre ráállítasz egy embert(a főhős nekrót nem!) és eltűnik majd a varázslat a fenti kapuról.
  • Cowek
    #13770
    Köszi!
    Megcsináltam, de a ghost és a kapuk sem változtatnak semmin :-(
    Fontos lehet hogy a hősöknél legyen valamilyen egység?
  • laikuss
    #13769
    Én úgy csináltam, hogy az ostrom megszüntetése után Freydával elfoglaltam a másik emberi várat, igaz ott a kapu sok ezer parasztal de a vakítás és az ujraélesztés varázslattal szinte veszteség nélkül átjutsz, közben a sötét elf csajszival a föld alatt a lejárathoz közelebbi kapun keresztül sorban elfoglalod a démoni várakat, a másodikban volt az erősebb hős kicsi veszteség de itt utána mindjárt fefogadsz erős lényeket és a harmadik könnyű. Mivel két emberi várad van az egész egy sétagalopp és a másik három hősre szügségem se volt.
  • alfi24
    #13768
    Ha jól emléxem venni kell hősöket, és bekell velük állni a várak melletti csillagokba...
  • Cowek
    #13767
    Tribes of the East kieggel nyomom, és most elkadtam sajnos a Heart of Darkness pályán :-(. Kinyírtam mindenkit szinte, de a hídon átmentve egy Ghost visszazavar, a kékektől és a kaput sem lehet elfoglalni. Ez az 5. pálya. Mondjuk a High Necromancer secondary küldetésem beégett, talán ez miatt csukva van egy pár varázslattal erősen őrzött teleport is :-(

    Sajnos angol hiányosságaim pont kijöttek, pedig általában ez nem jelent gondot...
  • Cowek
    #13766
    Szinte biztos hogy CODEC problémád van. Gordian Knot Codec pack... ez kell neked. Nehogy ACE Mega codekezz, mert az nagyon lelassítja a gépet (többnyire).