14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • lalinov
    #13845
    hellósztok ti voltatok már úgy hogy sima egyypályásat nyomtok mondjuk a hadurak pályán és az ellenfél gép nehézen van 120 fekete sárkánya meg 176 titánja nekem meg 52 titánom és a többi egység és simán levertem és általánosságban neki több volt a kicsi egységekből mint nekemelvileg a maga 300 legerősebb egységével már csak azokkal le tudna győzni de mégse ki érti ezt
  • Tyucsev
    #13844
    OK, köszi az infót mindenkinek!
  • TreDoR
    #13843
    Vagy vinned kell magaddal phoenix-eket a csatába és legalább 1-nek életben kell maradnia a végére.
  • Carmang
    #13842
    A térképen található összes fekete sárkányt le kell zúznod, a Hut of the Magi megmutatja hol vannak. Csak utána tudod véglegesen Nikolájt elpusztítani.
  • Dant0r
    #13841
    Néha más is kell csinálni, nem csak ölni!
    Mondjuk quest log-ot olvasni.
    (nem tudom pontosan mi a teendő, rég játszottam, de az tuti h le van írva)
  • Tyucsev
    #13840
    Sziasztok!

    Az elfes hadjárat utolsó küldetésénél járok, amikor Nyikolájt kell megölni. Egyszer megtámadom utána visszavonul egy várba, utána megölöm de ujjászületik, és több száz sárkány lesz nála és minél tovább várok annál több sárkánya lesz, volt hogy 21ezer volt :-)
    Valaki tudna segiteni mi itt a teendő? Valami trükk esetleg vagy lassú vagyok? Második napja próbálom megcsinálni ezt a küldetést de nem megy, tök mindegy mit csinálok a végén mindig ujjászületik többszáz vagy jóval több sárkánnyal.
    1.41es patcel játszok alap heroes 5.
    Segítségetek előre is köszi.
  • TreDoR
    #13839
    Hát igen, ott végig kell rohanni az egész pályán, lehetőleg lényveszteség nélkül, és kénytelen vagy kihagyni szinte az összes erőnövelőt. (Nival megcsinálta...)
  • Kori
    #13838
    második eleje mikor átmész gonoszba
  • Carmang
    #13837
    Mellik pálya volt az?
  • laikuss
    #13836
    Valamit rosszul csináltok ez biztos. Én ikább azon évődöm, hogy lehetne nehezebb is.
  • Kori
    #13835
    az ominozus jelenet egy pálya elején történt ahol még nem lehetett a hőst fejleszetni
    kvázi alap volt a védő is meg a támadó is
  • Carmang
    #13834
    Ha elrontod a hős fejlesztését, és gyenge lesz, akkor még szép hogy egy erősebb ellen hős "kezében" a kevesebb katona szétszedi a te nagyobb sereged. Az a trükk az egészben, hogy nem igazán érdekli a játékost, hogy milyen erős hősnek megy neki, csak a serege létszámából ítélkezik.
    A varázslatok megfelelő használata a megfelelő időben szintén döntő egy csatában.
  • Carmang
    #13833
    Érdekes én végig tudtam vinni a játékot. És sok más is aki itt hozzá szokott szólni. Még véletlenül sem gondoltál arra, hogy nem a játék a nehéz, hanem valamit marhára rosszul csinálsz?
    Keress végigjátszást a neten, azzal könnyeb lesz, meg belerázódsz a dolgokba.
  • Kori
    #13832
    van bőven igazság abban amit írsz, de sztem az alapjáték is elég hibás ebböl a szempontból
    ugyanaz a két karakter ha velem van akkor 25-nek semmi esélye 50 ellen ha viszont ellenem van akkor 1 legyőzi az én 50 katonámat

    szerettem vele nagyon játszani de úgynézki befejeztették velem
  • Broafka
    #13831
    most mindenki fikázhat, de ez a játék egy nagy rakás szar!
    a simával játszom, de a küldetések egyszerűen nevetségesen nehezek! ha össze gyűjtök még a legerősebb egységből is 50-et akkor is leigáznak, mert jön egy 2000-es sereg ellenem, ha meg nagy nehezen lekűzdöm, és mennék hogy elfoglaljak egy várost amit el kell foglalnom a küldetés szerint, akkor az ajtóban ott ácsorog egy szintén 2000-es sereg mindenből! jah és úgy van beállítva temrészetesen hogy minden körben ő jöjjön, így cirka 5 perc alatt leszedi a 2 milliárd arany értékű seregemet!

    az iylen játéknak mi az értelme?
  • TreDoR
    #13830
    Hát igen, mindenhol ezt írják, ezért énis kivettem a seregeket, aztán csak néztem amikor az ellenség átmászott a területemre...
  • ivan924
    #13829
    A hozzászólásodhoz még annyit hozzáfűznék:
    ha már valaki úgyis újrakezdi azt a pályát, érdemes a helyőrségből minél hamarabb "kivenni" a seregeket, ugyanis se Biara, se mások nem jönnek majd beljebb. A Shift lenyomása mellett lehet seregeket szétosztani, majd az 1-1 kis pixie-t pl. kicserélgetni a nagyobb seregekkel. Kár lenne a nagyobb sereget feláldozni, akkor már sokkal több haszna van, ha összegyűjtöd. A végén is könnyebben nyersz majd. :)
  • laikuss
    #13828
    Ez az amikor Biara jön majd? Állítólag sokaknak volt ez probléma, fel kell tenni a patch-eket és akkor jó lesz és azt a kampányt ujra kell kezdeni.
  • antibazsi
    #13827
    Halihó!
    A ranger első pályán szívok.Eddig egyszer támadták be az elején az egyik helyőrséget visszafoglaltam és azóta semmi...már kb 1 évnél tartok és már rohadt uncsi nem csinálok semmit csak gyüjtöm a sereget...mi tévő legyek?
  • TreDoR
    #13826
    Régebben is volt már valakinek valamilyen hasonló problémája és akkor codec-kel volt gond, vagy talán VGA driverrel.
  • fachox
    #13825
    Nekem ugyanaz a problémám mint kory83-nak(#13821) csak 1.5 patchel.
    Valakinek van már valami megoldása ?
  • ivan924
    #13824
    Sok sikert! :)
  • Cobra.
    #13823
    Ha nem eredeti, akkor rossz a crack valószínűleg. Illetve még kis esélyel okozhatja valami codec pack is.
  • laikuss
    #13822
    Na szóval, most hogy már majdnem kivégeztem az összes H5-öt, meg kell hogy mondjam többet vártam a géptől. Nehéz fokozaton vittem és az ellen csapatok csak szaladgáltak a pájyán mint a töketlen kutya, minden taktika nélkül. A H3 ebben a tekintetben okosabb volt. Ráadásul azok a fix ellen hősők is kiszámíthatóak. Szóval többet vártam taktikában az ellenféltől. az egész olyan henteselés benyomású.
  • kory83
    #13821
    Sziasztok!

    Feltettem a játékot. 1.1, 1.2, 1.3, 1.4-es patcheket is.

    Mikor rámegyek hogy egyszemélyes - hadjárat - A Királynő (Egy királynő születéséről) - A Királynő (első küldetsé)

    És mikor erre kattintok a menü eltűnik, de a játék nem tölt, hanem csak a menü videója megy mikor egy szörny meg egy lovag harcol egy fa mellett....

    Mi lehet a gond?

    Köszi!
  • Aspyrin
    #13820
    Titkolódzom? :) Hiszen ugyanezt tanácsoltam előtted én is hajszálnyi különbséggel(hajó idézése helyett építés).
  • laikuss
    #13819
    Aspyrin nemtom miért titkolodzik. Én azt csináltam, h a várakban talizmánt lehet csinálni és mindjárt az első az a hajó idézése. Tehát a harmadik vár felet kimész a tengerpartra és a megidézett hajóval már oda tudsz érni.
  • Charadras
    #13818
    Köszi szépen a tippeket; én is hasonlókkal próbálkoztam, csak kevesebb sikerrel mint te

    Újra megpróbálom majd, és amikor eljutok ismét ahhoz a harchoz, akkor bevetek mindent!
  • ivan924
    #13817
    A helyedben inkább "csak" a jóval korábbi mentéstől folytatnám, mintsem az egész pályát. Jobb nem jut eszembe. Nekem se sikerült elsőre bevenni az inferno-várat, de másodjára vagy harmadjára sierült. Nem rohamoztam agy nélkül, hanem a Horde's Anger-ral a succubikat és a háromfejű dögöket aprítottam, illetve amint ledőlt a kapu, úgyis özönlöttek kifele a várból. Csak azokat támadtam, amik eredeti lények, a megidézett lényekkel nem foglalkoztam, bármilyen sokat is leszedtek a seregemből. Előbb-utóbb (pláne ha okosan támadsz) elfogynak a valódi lények, csata megnyerve, a megidézett lények meg eltűnnek. :)
    Fontos hogy a succubikat és a háromfejű dögöket addig aprítsd, amíg benn vannak, mert ha sokan maradnak, az idézettekkel együtt kegyetlen sokat elpusztítanak a seregedből. Az ördöggel nem szenvedtem annyit, illetve a slayer-eimet az első változatra fejlesztettem, mert így duplán csap le az ellenből.
  • Charadras
    #13816
    Szia!

    Azzal a hőssel nem lesz esélyed megszerezni a 30-as szintet, ami kell a Howl of Terror-hoz, úgyhogy nem érdemes küzdeni ezzel túlzottan...
  • zsirfecske
    #13815
    sziasztok.

    volna egy kérdésem: sikerült már valakinek howl of the terror skill-t összehozi (-6 to enemy morale)? megéri egyáltalán? tote első kampányban gondolkozom, hogy unlearneljem-e majd miatta az alapból meglévő fallen knight skillt a hősnél...

    köszi
  • turando
    #13814
    Megvan az a resz is,bejartam az egesz keleti szigetet,ahol a 3. fonokot megtalaltam. De azt irja,amikor a varban hajot epitenek,hogy nincs emberem,aki megepitene. (Vagy valami ilyesmi) A penz megvan hozza. De akkor tovabb probalkozom,koszonom azert.
  • Aspyrin
    #13813
    Miután csatlakozott hozzád a harmadik törzsfőnök (jobbra fent, csak a vizből tudsz bemenni egy kapun át a területre), onnantól kezdve ha lesétálsz a sziget déli részére hajót is építhetsz.
  • turando
    #13812
    Sziasztok!
    A Tote-t nyomom,a To Honor our Fathers kuldetes 2. palyaja. Vizes palya,talalkoznom kell mas torzsek fonokeivel. A 3/4 resze meg is van,de a terkep jobb also felebe sehogysem tudok lemmeni. Nem latok monolith-ot,amik oda transportalnanak,a hajok pedig a sziklak miatt nem tudnak atmenni a szoroson.
    Mi a megoldas? Elore is koszonom!
  • Charadras
    #13811
    1.) Köszi szépen az infót!

    2.)
  • Aspyrin
    #13810
    Nincs rá patch. Rengeteget szívtam vele én is :( Muszáj Kujinnal győzni!
  • Charadras
    #13809
    Hali!

    Tanácsra lenne szükségem: A Tribes utolsó kampányának utolsó küldetésénél (The Flamboyant Exit), amikor Kujin-nal és Gotai-jal kellett levernem az inferno várban a hőst, akárhogyan variáltam, Kujin mindig meghalt, ezért hagytam a fenébe, és Gotai 900 küklopszával tettem pontot az ügy végére.

    Csakhogy jóval később kiderült, hogy ezzel kijött egy bug a játékban: a legutolsó harcnál, Biara vára előtt nem érkezik meg az erősítés (arkangyalok, sárkányok, stb.), akiket fel tudnék venni; Gotai meg csak rohangál le-föl a hülye kis küklopszaival.

    Az erősítés nélkül ugye a Biara elleni harcban annyi esélyem van, mint hógolyónak a pokolban, mentésem meg persze csak közvetlenül a Kujin-nal/Gotai-jal megvívott harc UTÁN van, előtte nincs, csak jóval korábbról

    Tud nekem valaki esetleg segíteni ebben a problémában? Orvosolja ezt vmi patch? Vagy van esetleg bárkinek bármilyen ötlete (a kezd újra a pályát-on kívül)?

    Előpre is köszönöm!
  • Zóanagyvarázsló
    #13808
    A fordítás állapotát nem ismerjük, talán pont azért csúszik a megjelenés. Sem a hazai forgalmazó, sem a fordítással megbízott cég nem fogja a polcokra kerülés előtt közzétenni a magyarítást, de utána sem. Meg kell várni a magyar megjelenést. A Sevenm oldalán még mindig januárt írnak, majd elválik.
  • Peti011
    #13807
    Valaki tud valamit a Tote magyarításáról?
    Már jólenne ha kész lenne.
  • Peti011
    #13806
    Sziasztok!
    A Hammers of Fate-ben a hössel lehet runát használni?