14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #5422
    bug
  • j0nNyKa
    #5421
    sheltem, akarmennyire szanalmas, sztem ezt ird bele faq-ba 1. pontba :]]]]]

    Aki elakadt az 5. palyan (az egyreszt szerencsetlen), masreszt

    Elindulsz felfele, elfoglalod a fenti varat
    Var felett jobbra van 1 csapat pitlord, megolod, mogule kiszabaditod Isabelt
    Isabellnek odaadod a sereget, bemesz vele a varba, veded a tamadasok ellen
    Godrickkal ekozben felfedezel, vagy amit akarsz
    Miutan ki kell asnod a tear of ashat, es ki is astad, elvitted a varadba, jon meg1 tamadas
    Utana nem kell tovabb vedekezned, elindulsz a palya jobbalso sarkaba
    Lesz ott 2 kapu, az egyik KURVAEROS, a masik, a lentebbi egy gyenge kapu, ezt elfoglalod, majd odebballsz a hiroiddal
    Varsz 2 napot
  • kHares
    #5420
    Normalon 30.000 heroicon meg 5.000? Én hardon nyomom de nekem is 5.000-et ad! Bug vagy feature :) ?
  • j0nNyKa
    #5419
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD ezt mar nem lehet kibirni rohoges nelkul :]]]]]
    heroesban elakadni. :]]]
  • Dant0r
    #5418
    Másik kapu.
  • reger
    #5417
    A Haven 5.pályáján ugye bár az a lényeg hogy miután kiástam azt a valamit ,és meg is építettem el kéne foglalni a lenti kaput .Csak akkor mi a búbánatot csináljak ha 690 ördög,ezer ló ,2000 imp stb. védi(a számok nem nagyzolás ténylega annyi)?
  • Lynx_TWL
    #5416
    mert az nem város?
    foglald el...
  • atkaq
    #5415
    Segitsen már nekem valaki legyvives.A heven kanpány 5.pályáján vagyok az a küldetés hogy 1 hét alatt el kell foglalnom egy várost.De sehol nem találom egyet sem csak azt amit amúgy is el kell foglalnom.
  • Rettenthető
    #5414
    ""Akinek nem tetszik, az ne játszon vele. Egy rajongói topicban folyamatosan ócsárolni, már .szom kivan ettől."

    bocsesz, nem tudtam hogy csak egy bizonyos véleményt lehet leírni."


    A hangsúly a folyamatosan-n van. Lehet negatív véleményed róla, meg is hallgatunk, de hogy folyamatosan, és másból sem állsz ki, az az ami krva unalmas. Ezért mondom, ha nem tetszik, nem kell vele játszani. Ennyi.
  • HunnernesKonge
    #5413
    Tudom hogy 10 ből 8szor más fórumról hozok dolgokat(kérdés,vélemény stb) de ennek lehet örülni fogtok
    Artifact-ek leírását tartalmazó javítás letölthető INNEN (3 kByte)

    Telepítés:
    1. kicsomagol
    2. total commanderrel megkeres a játék data könyvtára és megnyit a texts.pak
    3. bemásol oda, ami ki lett csomagolva, szintén total commanderrel
    4. játék indít, élvez

    a javítást készítette: N.M.I.

    Köszönjétek Feri bácsinak
    /From pcdome.hu/
    Szerk:nem próbáltam,de 90% hogy működik
  • Lynx_TWL
    #5412
    sztem meg az 1 volt a leghangulatosabb a többi mind visszafejlődés....
  • markastor
    #5411
    Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy mit csinálnak az olyan varázstárgyak, amikhez nincsenek odaírva a hatásuk és a nevük fehér helyett sárgával van írva (pl. Helm of Chaos).
  • j0nNyKa
    #5410
    tenyleg, elnezest
  • b-type
    #5409
    "Akinek nem tetszik, az ne játszon vele. Egy rajongói topicban folyamatosan ócsárolni, már .szom kivan ettől."

    bocsesz, nem tudtam hogy csak egy bizonyos véleményt lehet leírni.
  • NeoMaN
    #5408
    Én biztos nem jelentettem ki ilyet, valakivel keversz...
  • b-type
    #5407
    Az mellett hogy valóban unalmas (ezért kértem amit..)
    Szal az mellett ne érezd szükségét hogy megmond hogyan legyenek a dolgok.
    Van benne szó a H5-ről is.
  • Rettenthető
    #5406
    Hiába is, nah.
    Nem lehet mindenkinek jó játékot írni.
    Bár - amit ugyan soha nem fogok megtudni - van egy olyan sejtésem, hogy ha nem lenne 3D, meg nem lenne változás a skillrendszerben, akkor is ugyanazok vernék itt a nyálukat, mint most (hogy 2006 van, mijez a graf, meg uaz a szr skillrendszer)...
    Akinek nem tetszik, az ne játszon vele. Egy rajongói topicban folyamatosan ócsárolni, már szom kivan ettől.
  • z0ty #5405
    szerintem meg értelmesebb erről vitatkozni/beszélni, minthogy a 'a haven kampány 0. pályáján hogy kell megépíteni a hidat azzal a cipővel?' kérdéseket kelljen olvasni. amúgy az inf 3. pályájával eléggé szenvedek, de inkább szenvedek egyedül, minthogy. szal.
  • j0nNyKa
    #5404
    fejezzetek mar be. unalmas, nagyon. van privi
  • b-type
    #5403
    ááá ember, A HoMM rajongók 95% hőrdült fel a 4. rész láttán és 70% nem is játszott vele többet fél napnál...ahogy én sem.
    na de aztán ha mégsem hagy békén a dolog, rámásztam és kinyomtam az összes kieggel asszem hadúr fokozaton...mert sztem egy HoMM jó tulajdonságai emelt nehézségi szinten jönnek ki.
    ..és aztán megváltozott a véleményem.
    A külcsín most sem tetszik...nem is fog, és az sem hogy nem a régi földet taposom, a hangulata változott meg.
    DE
    Van a körökre osztott játékoknak egy tulajdonsága,..és ez tulajdonság miatt játszanak übergyenge grafikával rendelkező játékkal is a rajongók, a stratégia..az összetettség, és az előnyszerzés ami majdnem egyenlő egy crpg-s tápolással.
    NA az csökkent szvsz a jelenlegi H5-ben.
    Mert a H2 után jött a H3 ami még összetettebb volt, még kidolgozottabb volt mint az előző rész, aztán jött a H4 ami még összetettebb volt és még kidolgozottabb mint az elöző rész, és most jött megint a H3.
    hát ez az én bajom.
    ..mert igen az Ability rendszer új lett.
    meg elvették a körös harcot.
    Talán..talán lehet stratégiának nevezni azt hogy szaladgál egy/több hős a vár és a főhős között...talán lehet stratégiának nevezni hogy gyors lényekkel tankolok én ütök aztán visszaütnek.
    meg az összes H3-as 'stratégia'
    De ezt már mind tudjuk, nehogy már ebből álljon a HoMM!
    Mindegy, ha valakinek ez kell, akkor hajrá, én szerintem nem attól áll meg évekig egy játék hogy nem fejlődik.
    nyomják majd egy darabig és vissza a H3-hoz, mert jobb mint a jelenlegi..lehet hogy már uncsi kicsit, lehet hogy ennek szebb a grafja, de az fut minden gépen, ahoz van egy csomó térkép, kampány, WoG, ..stb.
    még hogy a H4 [email protected]ő tartalomban sztem ezt a jelenlegi részt rongyá veri, hangulatban meg még mindig inkább a H3 mint a H5...bár nálam inkább a H2.
    ehh mindegy.
  • eXequtoR
    #5402
    Remek h utolag nem lehet javitani a hibákat. grrr
  • eXequtoR
    #5401
    Hát ez remek, tegnap ugye szivtam kemenyen inferno 3. kampánnyal, elborult agyam elöröl kezdtem egeszet, mikor eljutottam ugyan ehhez a részhez elsöre simán végigment... nem támadtak hetente a gép... vmi pecs féle nemártana mert ha minden résznél lesz 1 ilyen kitépem összes hajam.
  • Lynx_TWL
    #5400
    hívd fel 576ot...
  • narazzino
    #5399
    erre már senki nem tud mit mondani?
  • gamerman01
    #5398
    Ez a megjelenési időpont(kb. máj. 19) ez a boltok polcaira kerülését is jelenti??
    Én az 576 Shopban rendeltem elő. Oda egy kicsit késöbb érkezhet??
  • j0nNyKa
    #5397
    mer nem te jelentetted amugy ki, hogy nem fogod megvenni.
  • NeoMaN
    #5396
    ALT+F4 na
  • NeoMaN
    #5395
    Az is röhely, hogy a csatából nincs load game. Csak F4, vagy kivárom míg szarrávernek. :)
    Egyébként: szerintem dirrekt vannak a bugok. Hogy szokja a sok warezos. :D
  • j0nNyKa
    #5394
    akkor ez IS bugos.
  • Tutilevi
    #5393
    alap
    azzal kezdtem
    ez továbbra is nullán van de ez a jatekot nem igen zavarja
    az történik,hogy betölti a gamet,és 1 másodpercig 30.000 aranyam van (innen tudom hogy normal a fok)
    aztán mikor kiírja hogy minek a hete van,egyből visszaugrik 5000re(átállítódik a fok heroicra)
    de custom gameen meg működik rendesen
  • j0nNyKa
    #5392
    ilyesmiket probaltal mar piszkalni ?

    setvar select_campaign_mission_difficulty = 0
  • Tutilevi
    #5391
    most kaptam egy campaign.sav ot és megsőlt az elméletem,mert továbbra is heroicon van a játékban a difficulty
    de akkor mi a rák okozhatja????????
  • j0nNyKa
    #5390
    atkuldom
  • Tutilevi
    #5389
    asszem ez a fájl tartalmazza az aktuális állásod a kampányokban
    és mivel minden más okot kizártam,tuti ide van berögzülve valami
    már csak azért is,mert ha custom gamet kezdek ott átállítja
  • Tutilevi
    #5388
    aham én rá érek válogatni
    de nem a savegame kell iagzából (bát azis jó) hanem a mappában lévó campaign.sav
  • j0nNyKa
    #5387
    visszaolvasol es jo lesz
  • j0nNyKa
    #5386
    en kuldenek, de igazabol nincs kedvem eldonteni, hogy a 60 savegamembol meik az.. atkuldjem mindet ? :D
  • ayus
    #5385
    Hy valaki segitsen nekem van crack valahol a heroes V höz?? elöre is köszike!
  • j0nNyKa
    #5384
    lehet igen
  • Tutilevi
    #5383
    esetleg valaki aki az inferno 3. pályájánál tart és normaé nehézségen nyomja át tudná küldeni ezt a fájlt?
    [email protected]