14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Tutilevi
    #5382
    hát ez hihetetlen
    már újraraktam gamet , a profile configfájlában is beállítottam a nehézségi szintet (sőt még írásvédettlé is tettem)+letöröltem az összes save gamemet kivéve a campaign savet és még mindig 5000 arannyal indulok (ami nem is hard hanem heroic asszem)
    szal sztem a campaign.sav-ba van ez berögzülve,valaki nem tudna segíteni?
  • Csibe001
    #5381
    Mario meg tetris mi Sheltem? ;)
  • narazzino
    #5380
    ez a crack. lehet hogy azzal van gond?
  • narazzino
    #5379
    legalábbis csak azt találtam meg a hibajelentésben
  • narazzino
    #5378
    h5_game.exe
  • Lammer
    #5377
  • j0nNyKa
    #5376
    nezd meg hibajelentesben h meik file okozta a hibat . .
  • narazzino
    #5375
    na?
  • Tutilevi
    #5374
    aham és ilyenkor hogy oldható meg a nehézségi szint visszavétele?
  • j0nNyKa
    #5373
    Vegigjatszas a FAQ-ba :

    1. palya : OLVASD EL A SCENARIO INFORMATIONT
    2. palya : OLVASD EL A SCENARIO INFORMATIONT
    3. palya : OLVASD EL A SCENARIO INFORMATIONT
    4. palya : OLVASD EL A SCENARIO INFORMATIONT
    5. palya : OLVASD EL A SCENARIO INFORMATIONT

    tok egyszeru nem ?
  • j0nNyKa
    #5372
    ***** ****d az te **** ***** kezdjel el visszaolvasni.
  • GothiK Aesh
    #5371
    nem veszed észre mert egyenlöre lenyügöz a játék vagy nem taktikázol...
  • nyx
    #5370
    ez nem is olyan kemény..., na végre én is megycsináltam, elfoglaltam az öszes várat és a béna meg 7 napig nem tudott elfoglalni egyet sem így kipusztult, nem volt egyszerű pálya, de jó volt, a következő viszont nagyon tuti, nekem naygon bejönnek ezek a nagy mamutfenyők amiktől semmit sem lehet látni. bugok meg tényleg vannak, dehát miben nicsenek? tök sok cucc, (egység, artifact) van amin nics engedélyezve a jobbklikk, ilyen azért egy H3-ban nem volt, volt olyan artifact amire cska nevét arta ki, azt hogy mit csinál, azt nem, ez gáz
  • Tertovan
    #5369
    Hello

    A 3./?/ palyan /the trap/-nal hogy tudok atjutni a tuloldalra?
  • rezo
    #5368
    Nektek melyik vár jön be legjobban??
  • rezo
    #5367
    Mindenki bugokról beszél!
    Én még egyet sem tapasztaltam.Vagy nem vettem észre?!
  • j0nNyKa
    #5366
    en is ezt tapasztaltam.. bug sztem
  • Tutilevi
    #5365
    hi all
    mivel hardon elkenődtem az inferno 3. mapján,ezért gondoltam visszaveszem normálra a nehézséget
    miután ezt megtettem és újrakezdtem a mpaot,azt vettem észre hogy ugyanannyi nyersanyaggal indulok,mint hardon, és az ellenekből sincs kevesebb
    kérdésem:ezek normalon is ugyanannyik és csak az AI bénább,vagy bug miatt nem vesszi vissza a szintet?
  • Sheltem
    #5364
    "Sheltem, szerintem lassan elkezdhetnéd betenni a FAQ-ba a végigjátszást is."

    Hogyne.

    Ha megírod én biztosítok neki tárhelyet és kilinkelem a faq-ba.
    De(bár de vel nem kezdünk mondatot), hogy én végigjátszást írjak egy Heroesról, hát lóf*szt már bocs.

    Akinek ehhez végigjátszás kell már megbocsá de menjen inkább mariozni vagy tetrisezni.
  • j0nNyKa
    #5363
    na itt van a nagyon kemeny elf hiro
  • bgabor
    #5362
    Furcsa dolgokat írsz.
    Ha figyelmesebben elolvasod, amit írtam, rájössz, hogy egyáltalán nem állítottam hogy "full benyelhető" a sok bug, a térképek és a barbár vár hiánya, hanem hogy jóval könnyebben orvosolható (patch/kiegészítő képében), mint a H4 hibái, amik a játék alapvető rendszerének szerves részét képezték, és mint ilyenek, nem voltak orvosolhatóak.

    Az, hogy a negyedik rész szar volt, azért nem írtam szvsz-el, mert nem magánvélemény, hanem tény. A H4 megjelenésekor a H2-őn és H3on nevelkedett rajongók egy emberként hördültek fel a "nagysikerű" új koncepció ellen.
    Mivel a régi heroes-rajongók 75%-ának nem jött be(kb ilyen arányban oszlottak meg a szidó/dícsérő hozzászólások annó a jelentősebb H4 topicokban), nyugodtan kijelenthetjük, hogy a H4 bukás volt, és ez tény.

    A hozzászólásomban (amit teljesen félreértelmeztél) arra utaltam, hogy a H5 sokkal jobb helyzetből indul a tökéletesedés útján mint anno a H4, aminek a hibái jó része javíthatatlan volt. A H5 hibái ezzel szemben (bugok, kevés térkép,barbár vár és térképszerkesztő hiánya) könnyedén javíthatók, valószínűleg nemsokára megérkeznek az első patchek, amik a bugokat szép számban kigyomlálják majd. Aztán néhány hónap múlva pedig kijön a kiegészítő, ami meghozza majd a várva várt barbár várat, térképszerkesztőt és egy rakat új custom mapot is.
  • Rettenthető
    #5361
    Félreértés ne essék, de néha az az érzésem, hogy az emberek nem a Heroes-zal felejtettek el játszani, hanem játszani felejtettek el, mint olyan.
    Én még ugyan nem estem neki - csak megnéztem fut-e -, de azért ez akkor is meredek hogy minden 2. kérdés a Leviathan cipőről és a börtönös pályáról szól...

    A játék sajna tényleg elég bugos ahogy olvasom. Szerencsére én eddig csak olyannal találkoztam, hogy felkapok egy artifact-t és elfelejti kiírni a tulajdonságait..., valamint a csatánál nem mindig írja át a lények számát a mittomén milyen bar-ban alul, ahol még azt mutatja, hogy az ellennek van 6 ördöge, de valójában már csak 1 van... nyah mind1.


    A játék csal...? Melyik nem?
  • Kmarha
    #5360
    Jakuza megválaszolta, de egyébbként egyértelmüen le van irva a küldetéshez: keresd meg a sneeakármicsoda házat. :) ehez még angol tudás sem kell igazán :D
  • [Jakuza]
    #5359
    A hid mellett van egy kis haziko oda latogass el, s ezutan kapni fogsz egy tippet, hogy talald meg a Boots of leviatan cipot.
    Ezzel a cipovel mar attudsz kelni a vizen, na persze csak akkor ha fel is veteted a hosoddel.
  • narazzino
    #5358
    de a többi codec sem segített, továbbra is ez a probléma. ötletetek van?
  • UltimateGamR
    #5357
    hello! kellene egy gyors egyszerű válasz. A legelső kampányban az utolsó előtti küldetésnél van olyan hogy leszakadt a híd és találkozni kell valakivel aki a hid másik felénél van , de az a problémám hogy sehol se tudok a hídnál továbbmenni. mi a teendő ??
  • narazzino
    #5356
    nekem ettől nem lett jobb ,bár én nem custom installt csináltam...
  • j0nNyKa
    #5355
    nem ertem, az miert jo, h ez a legnepszerubb tema ? soha nem ertettem
  • Cobra.
    #5354
    A 6-os DivX kezeli az Xvidet is (és már van 6.2.2-es DivX), szóval nem kell mellé még az is, Vobsub-ból meg van újabb verzió VSFilter 2.37 néven. Egyébként még elkellhet egy ogg codec is CoreVorbis néven.
  • Lammer
    #5353
    mondjuk igaz encodolashoz jol gyon :D
  • NeoMaN
    #5352
    XviD mellé nem kell divx.
  • Lammer
    #5351
    nekem EZ van fonn, es egy deka jatekkal sincs problemam(jo igaz, custom installt csinalok, node... :DDD)
  • Kandurex
    #5350
    Szedd le az összes filmezéshez felrakott videó codec -et, helyette, csak az alap: Divx 6.1, Xvid 1.03, AC3 filter, VobSub 2.23 rakd fel.

    Ezeket mind megtalálod itt, az SG letöltéseknél.
  • G_ArchAngel #5349

    Legnépszerűbb témák
    1. Heroes of Might & Magic V.
    2. SilkRoad Online
    3. Football Manager
    4. FORMA1
    5. GTA: San Andreas
    6. Battlefield 2
    7. 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal
    8. A Pc-s játékoknak leáldozott
    9. Tekken6
    10. Pc tuning
  • kutjus
    #5348
    Nekem az volt fura, hogy az Inferno kampány 2. pályája végén a csatát elvesztettem a másik infernós ellen, mégsem lose. Mondjuk nem baj ;)
  • Kmarha
    #5347
    nincs
  • donatus13
    #5346
    Valaki mondja meg van random map?
  • narazzino
    #5345
    és mit javasolsz, mit tegyek?
  • Lammer
    #5344
    loool :DDDDDDDDD
  • Kandurex
    #5343
    Szerintem codec hiba