14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mayday
    #6140
    Az nem sok. Remelem, idoben rendeltem meg, es nem adtak le elottem mar sok-sok rendelest... :/
  • Sheltem
    #6139
    Köszi
  • j0nNyKa
    #6138
    rdy
  • Sheltem
    #6137
    "Az infók szerint a PCDome, Comgame és CDGalaxis fogja árulni a 300 db angol Collector's Edition Heroes V-öt. " Ez mehet F.A.Q ba J0nNyKa.
  • Sheltem
    #6136
    Bővült a banner ezzel az oldallal is meg a heroes.hardwired.hu val is(annak elég nagy múltja van kb 2 éve látogatom).
  • Shaman
    #6135
    hátööö :-)))

    ettől még lehet elírás..
  • precision
    #6134
    de beám, nagyon jó kis site, grat a készítő(k)nek
  • Kandurex
    #6133
    Házigazdié a terep.
  • Shaman
    #6132
    ops lekéstem sry :-)
  • Shaman
    #6131
    ezt a linket esetleg be lehetne a banner alá tenni,nem?
  • Kandurex
    #6130
    Viva la'revolution! Komolyan mondom szabadság harcost gyártassz belőlem! . Szerintem ez a csíra, erős dolog. Bizonyos területet hagyni kell az embereknek. Hidd el nekem. 7 éve vagyok itt. 1 éve vagyok a játékosok fórumának moderátora. Tapasztaltam már eleget mi vezet a túlzott diktatórikumhoz. Ezért is csinján bánok a bünti pontokkal stb.
  • precision
    #6129
    ha leugatásnak vetted a véleményem akkor sry, nem az volt a célom
    én nem érzem hogy durva lettem volna, elmondtam a véleményem éppúgy mint ahogy te is elmondtad
  • Sheltem
    #6128
    Hát ezért kell még csírájában elfolytani, hogy továbbra is úgy maradjon
  • Kandurex
    #6127
    Persze, de vannak finomabb jelzők is, és ebbe a primitív mindenképpen beletartozik. Pl., nem mindegy, hogy primitív vagy, vagy egy tahó f*szparaszt, érződik a különbség nem? Had ne menjünk már bele, naponta kétszer átvizslatom a játékosok fórumát és hidd el nekem, hogy ez a topik még egészen fénylik a sötétségből
  • Sheltem
    #6126
    Kiraktam bannerba, megérdemli.
  • Sheltem
    #6125
    Hmm van itt Shaman is? Akkor mégsem elírás volt Elnézést
  • j0nNyKa
    #6124
    kifejezetten igenyes, sgrol csinaljak valakik ?
  • izsook
    #6123
    Nekem rózsa szín!
  • Sheltem
    #6122
    Ha én azt mondom valakire, hogy primitív az nem személyeskedés? Azt hittem igen. Átveheted a házigazdaságot ha úgy érzed jobban tudsz "tisztogatni", nem dőlök a kardomba, nem sértődöm meg.
  • Kandurex
    #6121
    "Primítiv" részre értettem, a személyeskedés megint csak más tészta.
  • Kandurex
    #6120
    Szeretném figyelmetekbe ajánlani eme kis feltörekvő oldalt, kellemes információk, bővülő kínálat, magyarul!
  • Sheltem
    #6119
    A személyeskedés nem ide való maradjunk ennyiben.
  • pinehead
    #6118
    ez csak a szépen foglamazott "válasz" miatt:
    azért jöttem fel, mert mint nevéből lejön, ez egy nyilvános fórum, ahol adott témakörben véleményeket lehet(és kell is!!!)közölni.
    nem a fikázódás volt a cél, mások ebben jobbak amúgy is.
    leírtam a véleményem pár olyan személynek, aki ezzel kel-fexik, erre leugatnak nem éppen jólnevelt szinten. ha ez másnál topikmegnyilvánulás, én kérek elnézést helyettük. itt tényleg pont.
  • Kandurex
    #6117
    Az én véleményem az, hogy bizonyos fokig simán benne lehet hagyni a hozzászólásokat és ami fontos benne kell hagyni. Nem azt mondom, hogy "jók*rv*nyázás" benne maradhat, de saját véleményem szerint, jelen pillanatban, még nem érkezett (vagy csak nem láttam) olyan típusú post amit törölni kellett volna.

    A vajszívem tönkretesz Viccet félre. Szerintem alapestben Pinehead se nyitott volna agresszívan, ha csak nem végigkövette az elmúlt napok eseményeit, és látta, hogy itt bizonyt, kést éleznek, eret tapintanak, ha valaki másképpen látja a dolgokat. Erre utaltam tegnap amikor azt írtam, hogy "itt már mindenki csak félve mer kérdezni".

    Had menjen minden a maga kis medrébe. A különösen retinenseket amúgy se tűrjük meg a fórumon. Nem kell elidegeníteni, vagy rögtön elüldözni mindenkit!
  • pinehead
    #6116
    ez csak a szépen foglamazott "válasz" miatt:
    azért jöttem fel, mert mint nevéből lejön, ez egy nyilvános fórum, ahol adott témakörben véleményeket lehet(és kell is!!!)közölni.
    nem a fikázódás volt a cél, mások ebben jobbak amúgy is.
    leírtam a véleményem pár olyan személynek, aki ezzel kel-fexik, erre leugatnak nem éppen jólnevelt szinten. ha ez másnál topikmegnyilvánulás, én kérek elnézést helyettük. itt tényleg pont.
  • pinehead
    #6115
    korrekt kommentek 2emberkétől.----OFF:
    véleménykülönbség, miegymás, páran ránézhetnek az Értelmezőben.akit sértett a kommentem, elnézést, nem vágom tönkre más topikját pár "emberke" miatt.
    kérem törölni az eddigi kommentjeim, köszönöm.
    sg-fórumáról vélemény eddig is megvolt, erősödött, kinőttem belőletek, ennyi.
    ON.
  • Agamemnon
    #6114
  • Sheltem
    #6113
    Semmi nehézség nincs abban a küldetésben. Oda kell adni a kiszabadított puncinak a lényeket bemenni a várba és védve lenyomni. Alig volt veszteségem szinte.
  • Sheltem
    #6112
    Ahol "primitív" stb jelzők vannak a hozzászólásban nem érdekel ha értelmes kérdés is felmerül ugyanabban a hozzászólásban azonnal törlöm.
  • valaminick
    #6111
    Láttátok jött ki egy movie: "Haven Hőseinek Története" Hardwired link
  • Kandurex
    #6110
    Csak Te. Bár vannak egyéb fórumok, ahol mások is készítenek skill összefoglalót. Na, majd meglátjuk mi sül ki belőle.
  • Kandurex
    #6108
    Pedig szólásszabadság van, meg mindenféle demokrácia. Véleményt nyilvánított, ami bár jelen esetben negatív, még is csak egy vélemény. El kell fogadni és nem rögtön élezni a kést, eret tapintani.

    /általánosan gondolkodtam a hozzászólás megírásakor, észre se vettem, hogy közben Agamemnon fiúnak postolom, sorry/
  • Sheltem
    #6107
    Peace
  • Agamemnon
    #6105
    off

    Kedves pinehead, nem értelek, hogy miért jöttél fel erre a fórumra? Egyszerűen azért, hogy elmond, hogy neked nem tetszik ez a játék, mert az összeset előtte végigjátszottad, de ha valaki reagál az észrevételedre, arra meg már nem vagy kíváncsi? Komolyan, Te megkérdeztél bárkit is, hogy érdekel-e a véleményed, amit már olyan sokszor leírtak itt? Ebből a 6000 hozzászólásból legalábba fele arról szól, hogy a 3., 4. rész ebben volt jobb, amaz ezért szar, amaz azért szar, ez így nem tetszik, az meg úgy nem tetszik.

    Csak azért kaptál olyan durva választ, mert már ezt nagyon sokan, nagyon sokszor elmondták itt, és el lett mondva mindenkinek, hogy lehetőleg ne ezen a fórumon áljon neki összehasonlítani a játékokat. Attól, hogy ezt nem a legszebben közölték veled, még ne sértődj meg, és mondd azt, hogy Téged nem érdekel más véleménye. Köszönöm.
  • precision
    #6101
    jó mind1...kicsit nehézséget okozott egy pálya ezért "szar a játék, meg nem hereos feeling"...végülis logikus :))
  • j0nNyKa
    #6100
    leirhattad volna 2 szoban is : "igazad van" .. :P
  • pinehead
    #6099
    amúgy elhiheted, hogy különösebben nem érdekel a véleményed, játékkal-vagy Velem van-e probléma.
    az első részeket élveztem, ez már nem Heroes-fílingű nálam, szal pont.
    ha vélemény érdekel magamról, pszichológushoz fordulok.
    legközelebb aláírások tanulmányozása utáni kommenteket plíz, mert nem véletlen az sem ott, ahol van...
  • precision
    #6097
    az a pálya rémegyszerű
    és nem az első héten támad be az ellen hanem pár körrel azután miután kiszabadítottad a nőt
    ja, amugy elhiheted, hogy az emberek többségének semmi gondot nem okozott az a pálya, így szerintem a hiba nem a játékban van...
  • j0nNyKa
    #6096
    hat ha 4 reszt vegigjatszottal, nem 1 "nehez" palya miatt fogod letorolni az 5ot :] ez igy nem ertelmes
  • Shaman
    #6095
    az nem rózsaszín,hanem magent vagy mi...