14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kutjus
    #6180
    Sceanario information gomb - jobb felül a kezelőgomboknál és puzzle map
  • Szaruman
    #6179
    "P" betü. Istenem... Vagy "O", és ott puzzle.
  • armandusy
    #6178
    jah hogy random ok viszont egyszer láttam hogy lehet meginn megnézni a puzzle mappet mert ha odamegyek az obeliskhez nem látom meginn plz hglep
  • dr Kotász
    #6177
    Rakd be a screenshotot, akkor meg tudjuk mondani, hol van.
  • Szaruman
    #6176
    Random
  • armandusy
    #6175
    Hy all 5 ös mappen vvagyok!
    Miután ki kell ásnod a Tear of Asha-t, és ki is ástad (puzzle map),

    mindegyik obelisket megtaláltam a puzzle map látam de nem vágom holvan plzz help mee
  • SaGa Jr
    #6174
    Időközben sikerült megoldanom a küldetést.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Speciel akkor fogadta el teljesítettnek a dolgot a progi, ha az egyik megmentendő hőssel mentettem ki a másikat. Ehhez persze kellett még egy harmadik is, mert valakinek el kellett mennie az első hős kiszabadítására, merthogy a fővárost jobb volt nem otthagyni hős nélkül, mert baromi nehéz tartani.
  • Szaruman
    #6173
    Van egy kapu. Az elején ott állt egy zöld hős. Azon kimész keletre, ott lesz egy vár, az a neve, h Wenlan. Azt elfoglalod. Fölépítesz minden szart. Megveszed az összes egységet, kalandozgatsz, és megnyered a pályát. Normál fokozaton nem okozhat gondot.

    Amúgy a nec 5. pályán vagyok, de igazán nehéz helyzettel még nem találkoztam:)
  • sleepwalker77
    #6172
    En elfoglaltam az elf varat, de az infernot kezdtem fejleszteni. :)
    Aztan mikor jott a fohose, elfutottam az eszakkeleti varaba es ott vartam be.
    Nem volt konnyu de megvertem, utana nem sokkal valtottam csak elf egysegekre.
  • bloodrayne2
    #6171
    Nagyon vicces de szerinetm ha idáig eljuttottam akkor nem vagyok olyan béna és amugy is melyik Elf várra gondolsz??Délire??
  • Szaruman
    #6170
    Rögtön az elején foglald el az elf várat, és azt fejleszd. Ha normál fokozaton sem megy, akkor uninstall.
  • bloodrayne2
    #6169
    KÖSZI majd megpróbálom:D
  • bloodrayne2
    #6168
    Valaki HELPELJEN !!!
  • sleepwalker77
    #6167
    Az nem konnyu palya, de meg lehet csinalni.
    Ha mashogy nem akkor menekulj a fohose elol es foglald el a tobbi varosat, lehetoleg het vege elott, majd vedd be ott az egysegeket es menj a kovetkezo varos fele mivel a fohos valoszinuleg el fog indulni feled. :)
  • bloodrayne2
    #6166
    Amikor Agreonnal vagy kivel elkell foglalni a összes Elf várat de lehetetlen mert van egy olyan Elf hős mindig megöl....:(((
  • bloodrayne2
    #6165
    Hy a The Cultis Kampányba a 3. küldit hogy lehet megcsinálni azt tudom mit kell de lehetetlen...PLS HELP!!!!!!
  • Szaruman
    #6164
    2x kattints az épületre. De ha az van ott, h upgr. limit for this building in this town has been reached (vagy mi a fene:D), akkor nem lehet megépíteni, mer nem engedélyezett.
  • globalsidius
    #6163
    Áhh eszt nem értem... Holvan az építés ikon?Az ilyen építményeket magában a várban lehet megépíteni? (bocs hogy láma vok , de nm vok 1 nagy heroes-os)
  • Lacee
    #6162
    megépíted a stable-t és utána engedélyezi. nyilván lovak nélkül neéhz lovasságot állítani :)
  • j0nNyKa
    #6161
    epites ikonnal
  • globalsidius
    #6160
    Jousting Arenat hogy kell építeni (ahol Paladinokat lehet venni)??? Meg egyáltalán hogy lehet építeni? :D
  • Lynx_TWL
    #6159
    :DDDD Tim
  • haxoror
    #6158
    És tényleg!

    Jó rég láttam a filmet asszem beszerzem megint :)
  • sleepwalker77
    #6157
    Nem tudom hogy mas hogy van vele, de a palyak kozti atvezeto animacioknal neha olyan erzesem van mint mikor a Gyalog-Galopp-ban a lovagok talalkoztak Merlinnel, aki minden megjegyzese utan tuzgolyokat lott vagy szikrat szort. :)
  • Nenrandil
    #6156
    /elégedett sóhaj/ oylan jó hoyg ki lehet szedni a zenéjét a játéknak... annoa háromnáls éa négynál is szerettema zenéjét hallgatni...d e most is nagyon jóóó... és még mp3ba is át lehet alakítani...már látom lelki szemeim előtt ahogy tépek át zuhogó esőben az utcán és közben dübörög a fejemben az egyik battle zene :)))
  • sleepwalker77
    #6155
    Ja, meg ha mar ugy hirdetik be elore a Cyrus bacsit hogy o olte meg Sandro-t, akkor legyen mar eros, szerintem. ;)
  • sleepwalker77
    #6154
    Hat igen, ha 30-as szinthez tartozo ertekei es jo varazslatai lettek volna akkor vagy nagyon megizzadok vagy elver a csataban. :)
    De igy se jo, hogy szinte nulla veszteseggel vertem meg, pedig erosen keszultem a csatara, volt legalabb 1000 gyalogos + ugyanennyi ijasz csonti.
    Na mindegy, legalabb lesz mit javitaniuk a patchben. :)
  • SaGa Jr
    #6153
    Hali!

    Bug lehet. Nálam sem voltak jók a statjai, de mikor a lényeit néztam azoknál minden jóval magasabb értéken volt, mint alapesetben. Nagyjából olyan 6-8 pont volt mind az attack, mind pedig a Defense értékükön, noha a nagyfőnöknél nem volt ilyen stat.

    De szerintem ez is csak egy előre lefixált dolog lehet, hogy tényleg legyen lehetőséged bedarálni a főmágust és nem túl gyenge csapatocskáját (mert azért egy 30-as szintű mágus figura, minden varázslattal azért nem kicsit túl erős ellenfél lenne). Valamilyen kampányba integrált dologról lehet szó, mint amikor a démonoknál a vezértől elszökdöstek a sylvan lények. :-)
  • sleepwalker77
    #6152
    Ezzel a buggal talalkozott mar vki?
    Necro 4. palya vegen a 30-as ellenfel wizard ilyen ertekekkel rendelkezett :
    attack : 0
    defense : 0
    spellpower : 8
    knowledge : 3

    Sztem vmit elszabtak a keszitok, mivel igy pillanatok alatt meghalt az amugy nem is rossz serege.
  • SaGa Jr
    #6151
    Hali!

    Lenne egy kérdésem azokhoz, akik esetleg messzire jutotak már a játékban. Hátha van már aki ennyire elöl tart a játékban. :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ranger kampány, 3. küldetés (Defense). No itt az van ugye, hogy védeni kell a fő várunkat, begyűjteni bele a kellő mennyiségű és erejű lényt a védelemhez, aztán elmenni és kiszabadítani két hőst. Eddig rendben is van. De hiába szabadítom ki a hősöket, miután engedve van a dolog, nem veszi klésznek a feladatot. Az egyik kiszabadított manus esetében ha vissza viszem a fővárost védeni és bemegyek vele is meg a fő karakterrel is a fővárosba, akkor elfogadja annak a mukinak a begyűjtését. De mit kéne csinálni a másik elfogadásához? Mert ellenfél már egy darab sincs életben a pályán.
  • GodBadka
    #6150
    CDGalaxis:

    ► Heroes of Might and Magic 5
    PC DVD, magyar nyelven
    (várható: június, 11 990 Ft)
    ► Heroes 5 Collector's
    PC DVD, ANGOL nyelven
    (várható: május, 14 990 Ft)
  • mukika
    #6149
    most csináltam meg 1 perc alatt, pedig az előző Heroes részek kimaradtak az életemből. nem mondanám, hogy teljesen, de nem voltam akkora fan idáig. szégyellem is magam.
  • uniu
    #6148
    mert kishitu vagy. eleg korrekt sereged van azert a kezdo hosodnel!
  • Sheltem
    #6147
    Én amint megtudom, hogy kapni idehaza a collectorst 2szer akkora piros betűkkel mint amivel a f.a.q van írva, ki fogom írni a banner alá.
  • Sheltem
    #6146
    http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=33339 Itt Június 2 van írva,
    http://www.galaxisnet.hu/elorendel1.php?id=100108 itt viszont május.

    Namost ez nem jelenti azt, hogy csak júniusban jön mert az 576 köztudottan lassú(azonkívül, hogy drága sz*r is) szóval én inkább cdgalaxis infója felé hajlok.
  • Sheltem
    #6145
    A jó hír az, hogy a collectors még májusban jön(elméletileg!) a magyarított sima csak júniusban. Mivel május 18 van napok kérdése a dolog (szerintem).
  • Mayday
    #6144
    Hat igen, de pl. nem tudom, Oblivionbol mennyi CE volt kishazankban, de a topicban igenycsak kapkodtak erte az emberek, nem mindenkinek jutott. :(

    Es a Heroes meg elegge az a jatek, amit a sok warez kozott szivesen megvesz az ember, csak itt a topicban is mennyien varjak (varjuk).

    Szoval nagyon remelem, hogy jol latod, es nem lesz gond, de akkor leszek csak boldog a dologgal, ha mar a kezemben van :)

    Sheltem: idopontrol nincs valami konkretum?
  • Sheltem
    #6143
    Nem kötözködöm csak pontosítok: 15 ezer.
  • Botond #6142
    Hát azért tudod Magyarországra 300db 16ezres játék. Sztem így is túl kalkulálták magukat,fog még nekem jutni abból júniusban.
  • Sheltem
    #6141
    Collectorsba simán bele fogsz férni szerintem.