14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • pinehead
    #6094
    nálam uninstall volt, az első 4rész után csalódtam ebben az epizódban.
    haven-kampány, 5.küldetésben vicces módon 1hét alatt várat kell szereznem, nőszemélyt kiszabadítani, pluszban betámad egy 6-os démon által vezetett sereggel, lóvé nix, vár üres...tiszta vicces, komolyan..
  • j0nNyKa
    #6093
    ez teny
  • armandusy
    #6092
    shaman köszönöm a válaszodat !!!!!
  • Dant0r
    #6091
    Ez tény vagy spekuláció?
  • j0nNyKa
    #6090
    semmiben.
  • izsook
    #6089
    Tipp: A faq helyére rakhatnátok egy rózsaszín témobil gombot, ha valakinek kérdése van :)))

    Ha valaki hozzá jut az eredit gémhez kalapáljon mér be pár sort, hogy miben különbözik az újratöltvétől!
  • DummyBoy
    #6088
    OFF:

    Hmmmm Doom III, Q4 ... ezek nem GL-es játékok? :)
  • foxxi
    #6087
    Közbe kiderült az amit nem tudtam. A driverben csak OpenGL-t lehet beállítani. A D3D-nek nyoma sincs...ez azért egy 915i chipsetes csodától és egy 910/915ös alaplapi (még ha csak alaplapi akkoris) 128megás vga-tól nevetséges. Ki az a hülye aki még opengl-re fejleszt. szal szopacs. Esetleg megnézek valami régebbi drivert de nem tom... nincs 5letem :(
  • precision
    #6086
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alul van egy kripta, ahol ha kinyirod a necro lényeket kapsz egy csizmat amivel át lehet menni a vizen...átmész a leszakadt híd mellett és vége is a pályának
  • Tutilevi
    #6085
    az nem rossz morál miatt van csak így van direkt megcsinálva az a kampánypálya
  • kHares
    #6084
    Elfogynak? Az nem csak egy adott pályán van? Inf 04?
  • Agamemnon
    #6083
    Ez nekem nem volt új, inkább az, hogy a rossz morál miatt "elfogynak" az egységek. Néztem, hogy hová tünt ez, meg az az egység, hiszen, a legutóbbi csatában még megvoltak, vagy 4 helyett 5 volt. Ezt tényleg nem tudtam, bár lehet, hogy csak nem olvastam el valamit...
  • Agamemnon
    #6082
    Nem szükségszerű vesztened, én simán legyőztem őket. Bár én normálon játszom.
  • Shaman
    #6081
    ööö Spoiler-re van egy makró,legközelebb azt használd pls!

  • Newfronter
    #6080
    Sajnos úgy néz ki mindenképp június a megjelenés, az 576 oldalán 2.-át láttam, de pl. PCDome jún.16.
  • Sheltem
    #6078
    Boots lett volna csak elírtam.
  • Tutilevi
    #6077
    xem:az inferno 3-as titka hogy atomgyorsan el kell foglalni az első tünde várat,aztán CSAK azt tápolni,és amint lehet el kell foglalni a 2. tünde várat is:bal oldal közepén.ja és normal szint

    haxoror:nyugi velem is ez történt.nem tom bug-e,de sztem valószínű

    és nem book hanem Boots of Levitation,és a járat végén a kriptában van
  • Mayday
    #6076
    Ugyebar a magyar Heroes oldalon van a fenti, majus 19-ei datum megjelenesre.
    Nem tudja valaki, hogy CDGalaxis mikor kapja? Vagy magyarorszagon mindenhol kaphato elvileg holnaptol (a CE)?
  • xem
    #6075
    üdv mki.

    Volna 1 kérdésem:
    Valaki az inferno 3. küldetését már kivégezte?
    Mert hiába gyurom a seregem, vagy tápolom a varázstudományom az a gril hös mindig talpon marad 1-2 emberrel ami bosszant. Kérnék 1 jó tippet. Előre is köszi.
  • Sheltem
    #6074
    Ja és hozzáteszem semmi élsimítás nincs bekapcsolva, annyi hogy a picture quality High-on van.
  • Sheltem
    #6073
    Egyébként gépigény terén elég érdekes a tapasztalatom.
    Most nem villogni akarok, de 7800gt vgaval és amikor a csata közben valami mass(tehát mindenkire ható) spellt süt el a hero akkor egy pillanatra belassul(minden alkalommal szinte). Nem hinném, hogy ilyen játéknak sebességgondokkal kéne küszködni egy valljuk be nem rossz videó kártyával. Na mind1 ez csak lehet nálam jelentkezik.
  • Sheltem
    #6072
    Ha jól emlékszem a várad alatt kicsit balra lenn(átlósan) a griffeket leverve le tudsz menni az alvilágba(underworld) és ott találsz egy cipőt amit felvéve át tudsz "repülni/sétálni" a víz felett. Valami book of levitation talán a neve(vagy ilyesmi).
  • Sheltem
    #6071
    Mégegyszer utoljára megkérem a magas pacis emberkéket, hogyha nehezükre esik válaszolni akkor inkább ne tegyék, mostmár tényleg bárki kérdéssel jön ide elhajtjátok a...
  • haxoror
    #6070
    Egy idő után feltűnt hogy az egyetlen egység heaven mindig bepánikol a démon seregemben, mókás így menet közben rájönni a dolgokra pl hogy a morálja ezért volt szar

    Mindegy, majd csak belejövök
  • haxoror
    #6069
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inferno kettesen simán bedarált a démon a végén (mass suffering hogy kapja be :P) mégis tovább tudtam menni, párbaj, kavics, druida stb
    Ez normális szal vesztenem kellet hogy továbbjussak?
  • haxoror
    #6068
    Nyugi, előbb-utóbb úgy is megkönyörül rajtad valaki és beírja hogy mit kell csinálni :)
  • j0nNyKa
    #6067
    en konkretan CSAK sylvan lenyeket hasznaltam, infernolenyek ott nem ernek tul sokat
  • armandusy
    #6065
    alaron jajj már most mit kell fikziózni nem igaz hogy ne lhet segíteni mit kell itt felháborofni itt mindenki olyan rohadt okosnak képzeli magát ne hogy segítenél és nem kéne ennyit feleslegsen irogatni k9össz
  • armandusy
    #6062
    találtam azaz kerste m de sehol sincs válasz rá plz ird le!
  • Lacee
    #6061
    no igen, a sylvan lényeknek nem is tetszik (3-as morálból 0 van emiatt), de ezért fölöslegesnek éreztem kkülön herot állítani, mivel az inferno várból túl kevés egység jön ahhoz, hogy a cuccokat védő szörnyeket le tudjam csapni. vagy csináljam így, és Agrael meg maradjon a seggén inkább?
  • j0nNyKa
    #6060
    hy csinálom a "Keresés a témában, vagy ugrás # -re:" -t, és tök ügyes vagyok, hy
  • armandusy
    #6059
    hy csinálom a missiokat és elakadtam a the trap nev. missional alagor vagy kinek a csapataval kell taliznom de hol nem tlálom a váram melett le van dolve egy hid ennyi plzz help mee'''
  • j0nNyKa
    #6058
    mondjuk azt kapasbol elkurtad h egyesitett demon-tunder sereged van
  • Lacee
    #6057
    az inferno campaign 3. küldetésének van valami ügyes megoldása, amire nem jöttem rá? másodjára sem akar összejönni, a visszatérő gilraen mindig elkeni az egyesített démon-tündér seregemet.
    egyszerűen nincs szerencsém vagy valamit kihagytam? :)
  • j0nNyKa
    #6056
    FLÉM!
    tul kedves vagy
    FLÉM!
  • Kandurex
    #6055
    Én voltam
  • Sheltem
    #6054
  • Agamemnon
    #6053
    Dehogy, semmi gond vele. Tök jót mosolyogtam, mikor megláttam. Remélem azok is meglátják, akiknek kellene...
  • Sheltem
    #6052
    Nem tudom álmos vagyok. Azt hittem felháborodásból írtad.
  • Agamemnon
    #6051
    Nem azért írtam személy szerint neked. Egyszerűen csak Te vagy a házigazda, ezért gondoltam. Miért meg kellett volna lepődnöm, vagy nem értem?