14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Cobra.
    #7714
    Jó hogy kijött, csak free trackeren nincs fent...
  • dr Kotász
    #7713
    Jó ötlet, ki kell próbálni. Ugyanígy nyerő lehet az obsidian gargoyle sereg is: alapból immunis tűzre, úgyhogy jöhet az armageddon. Multiban asszem óvatosan kell majd kezelni a gargoyle: zounds/multitude/legion + nulla egyéb lénnyel mászkáló playereket...
  • dr Kotász
    #7712
    Totálisan egyetértek. Light vagy destructive magic-kel nem állhatsz ki sokkal nagyobb sereg ellen. Viszont egy expert raise dead, pláne phantom forces-zal durva. Dark magic esetében meg a blind/frenzy/puppet master trióból ha bármelyiket ismered, már van esélyed. De ha még ezek hiányoznak is, egy mass slow/mass confusion kombó kiiktatja az ellenfél íjászait, és mivel nem vágnak vissza, nyugodtan rohangászhatsz a legerősebb lényei között.

    Szóval tényleg dark/summoning magic rulez.

    +még egy tényre felhívnám a figyelmet:

    expert raise dead = 210 + 30 x spell power (2-es szint)
    expert resurrection = 210 + 30 x spell power (5-ös szint!!!)
  • haxoror
    #7711
    Ja és pont a destructionra kihegyezett dungeonnál ez nem nagyon működhet a resistance áttőrő spelljei miatt de az összes többinél igen
  • haxoror
    #7710
    Magical Immunity (level 4 light) full immunissá teszi a kiválasztott (csak saját) lényeket, utána az Armaggeddon rájuk már nem hat (elvileg, még nem próbáltam)
    Szal elméletileg bármelyik fajnak jól jöhet ha a híró light és destruction orientált és kevés fajta de erős lénnyel nyomul
  • Newfronter
    #7709
    Abban +3 map addon van meg az aura.

    De ha érdekel , akkor megtalálod bizonyos helyen a Limited Edition Bonus lemezét, amin extra movie-k és zenei anyagok kaptak helye, és Heroes 3, 4 is rajta van, 2 DVD-s. Ha netán kell a link akkor privizz rám!
  • dr Kotász
    #7708
    Elvileg a black dragon. De a warlock faji skillje (irresistible magic) lehetővé teszi, hogy sebezd valamennyire az immunis lényeket is. Tehát csak akkor nyerő ez a stratégia (sárkány + armageddon), ha nem warlock a hősöd.
  • j0nNyKa
    #7707
    Heroes of Might and Magic 5 Collectors Edition (c) Ubisoft - RELOADED

    hmhm. :]
  • Lammer
    #7706
    najo akkor enis belekavarodtam mar =) akkor melyikben van a soundtrack???
    /neki az kene =)
    szerk: megtalaltam -> Heroes V Limited Edition
    akkor nekem ez kene :DDD csak ahogy nezem a ltd ed 2 dvds, ebbol hogy varazsolodik ki a soundtrack resze? mert akkor igy adatkent lesz rajta... nekem meg rendesen audiocdn kene... :DDD
  • Lacee
    #7705
    valamelyik sárkány immunis a varázslatra, nem? ha olyanod van, akkor jól tud jönni egy armageddon :) vagy ha nagy a restistance-ed, esetleg nem sajnálod a jelenlegi egységeket -> kamikaze-üzemmód
  • j0nNyKa
    #7704
    meteor shover uberel mindent, es pont. :]
  • Mhosah Myth
    #7703
    Hogy lehet beállítani, hogy több ramot használjon a game ezzel elősegítve, hogy ne akadjon?
  • SaGa Jr
    #7702
    Destruction expert kell hozzá, meg 5. szintűre felhúzott varázstorony. de ekkor sem biztos, hogy ezt adja be.

    Amúgy miért jó ez a spell? Kiírt válogatás nélkül ellenséget és saját egységet is nem? Akkor már inkább a legerősebb curse a dark magicból (minden nem élőhalott és nem inferno lényt nagyon brutálisan sebez) vagy a light magic változata ennek a spellnek, a word of light vagy mi. Az ugyanezt teszi pepitában. Bár sajna valamiért sebzi a warlock városok népességét is, így nem a legjobb buli warlocknak ilyet adni.
  • Lysandus
    #7701
    Szerintem ugyanaz. Amit én vettem az se nem collectors, se nem limited, hanem vmi harmadik neve van, de van benne térkép, táblázat, mindeféle könyvecske, és a Heroes II Gold (ez a bónusz).
  • Kandurex
    #7700


    idővel, várból, mágus torony segítséggel...vagy articraft, esetleg tekerccsel...
  • cseszter
    #7699
    Hi aszt szeretném megkérdezni hogy hogy juthatokhozzá az armagedonn spellhez?

  • Dns5000
    #7698
    a Limited Edition nem = a collectors edition?
    ha nem akkor mi a kulonbseg?
  • j0nNyKa
    #7697
    beraktam faqba koc
  • Newfronter
    #7696
    Gyere privibe, akkor mondok valamit! :))
  • 3P
    #7695
    Én cak azt sajnálom, hogy itthon a Limited Edition nem jelent meg, pedig abban van egy bonus disc is... :(
  • 3P
    #7694
    A banner alatt a link!
  • Newfronter
    #7693
    Egy fórumon találtam, nézzétek meg hogy jó-e:

    GEFORCE MX USEREK, és mindenki más, akinek nem megy a progi videókártya probléma miatt (kidobja a pálya töltése közben a windowsba a gém).

    Korrekt módon az ubisoft egyetlen kódsorral tiltotta le az mx-eket. Hogy miért? Azon el lehet gondolkozni... biztos nem fogytak a videókártyák.

    Ezzel az exével: http://depositfiles.com/files/67122/H5_game.html

    cd-nélkül, geforce 4 mx-el megy a gém. Kipróbáltam, teljesen fasza.
  • werter
    #7692
    mit tartalmaz a Heroes of Might and Magic 5 Collectors Edition

    ???
  • I love Techno
    #7691
    hát azér ehez igen gyenge ellen kell vagy anyi spellpower meg olyan varázslat ami egykör alatt kiirtya az egész ellent miközben téged nem sebez
  • I love Techno
    #7690
    de lehet hogy azért van mert olyan hősel harcolsz ami mongyuk minusz morálal vagy -szerencsével sujtya az elent. (gondolom van ilyen is nem?)
  • I love Techno
    #7689
    én nem vagyok egy alapvetően agreszív ember (a forumokban legalábbis) de ez már ténleg vices hogy szó szerint ugyan azt a kérdést minden nap feltegyék , mert egy néhány ember mindig van aki új a forumok terén , és én sem érek rá mindig olvasni a forumot , és én sem szeretek viszaolvasni , de azért ami megtalálható itt a lap tetején szépen megírva érthetően , miért nem lehet elolvasni? hátha eccerübb a dolog neked is.... "Kérünk Titeket, hogy a lehető legalaposabban tanulmányozzátok a F.A.Q. -t mielőtt kérdést tesztek fel!"(ebben mi nem érthető?) "F.A.Q.-Gyakran feltett kérdések" itt! van! a lap! tetején!
  • haxoror
    #7688
    Én is így vagyok vele a Luck és a Logistic alap
  • haxoror
    #7687
    Most Raelag-al 33 a Spellpowerem, de még csak most kezdtem az utolsó pályát szal lesz ez több is!

    Warlock-al KÖTELEZŐ a Destruction, eszellős overpower megy főleg ha még a megfelelő artfactok is megvannak, evercold, phoenix cape, titans trident meg minden ami spellpowerre ad vagy luck-ra (Warlock's Luck, na az büntet ha bejön, márpedig gyakran bejön! )

    Csak egy példa, warlock utolsón Shadya-val lemaradtam és betámadták, összesen volt a csapatomban egy Shadow Dragon és 10 Dark Raider, íme az eredmény, hát nem a sereg nyerte meg hanem a spellpower
  • Dns5000
    #7686
    nem tud valaki olyan leirast ahol az alap skillek is le vannak irva hogy mit csinalnak pontosan? pl 1 attack/deffesense mennyi sebzes +-ad, luck az hanyszoros sebzes, 1 pont luck hany % esely luckra?
  • Acidlich
    #7685
    Rafer meg egy jo eros balance a jatekra, pl a luckkal kapcsolatban, mintha kicsit tul sokat szamitana a szerencse. Ezzel meg igy nem is lenne bajom, de nagyon megkoti a kezed a hos fejlesztesenel, h az alapbol 6 skillferohelybol 1et elvisz a unique skill, 1et a luck, es nem art ha van logisztikad is, szoval igy mar ott tartunk h a fele elfogyott a slotoknak. Igy ott tartunk h elvileg minden hos felig egyforma:) najo a fo skilleleken belul van egy kis elteres, de akkor is.
    Azt eszrevettetek h ha olyan hossel csataztok akinek van luckja, onnantol a tied nem mukodik, legalabbis joval ritkabban jon be mintha neutral csapatok ellen nyomnad, persze az ilyen hosok seregeinek mindig beadja a szerencset. Ez valami hihetetlenul idegesito
  • j0nNyKa
    #7684
    http://www.sg.hu/galeria/10909125811147979211.jpg
  • Menő
    #7683
    Mit kell csinálni az emberknél az ötödik küldetésben? Már a váratis elfoglaltam, de amikor lemegy az egy hét meghalok.
  • Acidlich
    #7682
    azert warlockkal kotelezo felvenni a destructiont, iszonyatokat lehet sebezni, a tobbi kaszttal telleg nem annyira eri meg
  • Kandurex
    #7681
    Egyébként aki varázsló kaszttal nyomta, mennyi volt eddig a legnagyobb spellpower amit elért?
  • Kandurex
    #7680
    Pont azon variáltam, hogy az összes mágus iskola közzül a Summon és a Dark ami ér valamit! A light -ba talán csak a ressurection ér valamit, a destrukt -ba a meteor shower.

    Míg a Dark -nál ott a puppet, a frenzy, slow, blindness aztán a summoning -nél meg raise dead, phantom force, conjure phoenix, element summon!

    Light - Destrukt ki van herélve --> <-- Dark, Summon übertáp!
  • Cuchulainn
    #7679
    Esetleg próbáljátok meg lejjebb venni az AGP-t 4x-esre?
  • SaGa Jr
    #7678
    Adjál neki még annyi ramot, amennyi a gépedben van. 1 Gb már nem az a nagy dolog, de sokat lendíthet az akadás problémájának megoldásán.
  • GothiK Aesh
    #7677
    nekem ilyen videokarim van, de a durva hogy randomba mindig kifagy olyan 20 perc után, és hibaüzivel kilép, már megprobáltam mindent de semmi se segit
  • Kandurex
    #7676
    Akkor kezd el szokásos a lépéseket: videó + hangkáryta driverek cseréje a legújabbra, DX reinstall a DVD -ről, win reinstall stb.
  • gtom
    #7675
    jó lenne valami patch. mert baromira szaggat nálam és nem értem miért.
    radeon 9600 pro 128 mb, 512 ddr, amd athlon 3000+ 64 bit.
    van ötlete valakinek? még very lowon is szaggat. azért ez druva.