14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mhosah Myth
    #7674
    Lehet már tudni valamit mikor jön ki a patch?
  • Zoliz
    #7673
    Hali az Inferno/Conquest pályán elakadtam. Mert kinyírtam mindenkit, de hová menjek hogy végre jöhessen a következő gyakás. Már minden piros. Kinyírtam azt az elf szektát is a magas fáknál, de semmi.
  • Cuchulainn
    #7672
    Ilyen nekem is volt, csak én 18 assasinnal futottam bele 52 horned demonba :D Bár mondjuk az assasin böszme erős, sztem egyedül is leszedte volna a demonok felét mire kinyírják...
  • NeoMaN
    #7671
    Hát betojok.
    Necro kampány: hardon kitépem a hajam olyan nehéz (el s bukom a vége felé mindig a pályát), normálon meg röhögve futok végig.
  • gallik
    #7670
    Akkor talán a procid a háttérben dolgozik vmit. A memóriát is át kéne vizsgálni, hogy mi az ami ennyit "eszik" .
    Velem is előfordult már hasonló, sokszor az egerem sem mozgott pár másodpercig.
    Vagy videókártya probléma ! Driver frissítés kellene, vagy visszatérni olyanra amivel működött a gép normálisan.
    Nekem ez utóbbi vált be!
    Ha semmi sem segít, akkor windows reinstall! Ghosttal pár perc az egész visszaállítás!
  • j0nNyKa
    #7669
    h5 vegigjatszas (angol)
  • Mhosah Myth
    #7668
    Az lehet probléma, hogy Geforce 6600gt van bent egy 4x-es agp portot kezelő lapon és ezért akad?
  • Yoki
    #7667
    hello
    azt szeretném megkérdezni hogy miért fagy ki a játék ép hogy elkezdek játszani és mindig kifagy csak nálam van ez igy és lehet e valamit ellene tenni
    a választ elöre is köszönöm
  • kutjus
    #7666
    Nekem az tetszett, mikor nem figyeltem és 1 minóval belefutottam egy 12-es kis minó csapatba, ami közben megjelent az útban. Ez csak egy alap futkározó hős volt, de nyertem... :) Szegény kis minót körbe-körbe rohangáltattam, míg a hőssel varázsoltam a legközelebbi csapatot, ami max 2-t vitt le. Aztén 2-3 kör múlva csak ütni tudtam. Az elején azt hittem végem, de örülök, hogy megpróbáltam.
  • j0nNyKa
    #7665
    kuldd el nekem, en feltoltom szivesen. :]
  • IceTom
    #7664
    csak jól kell taktikázni:D mint mindenhol...multkor úgy nyertem egy csatát..(különpályán)úgy hogy ö támadott meg,,3x erősebb serege volt.mint nekem..és nyertem..ki is mentettem .csak túl nagy a mérete..nemtom felrakni..de kb ilyen serege volt..40 treant,230 Unicornis,10 dragon,200 ranger,150 Druid,400 Pixie nekem 4 angyal,200 paraszt,150 squire,100 marksmen,40 clearic.20 griff..és necro várban voltam..úgy taktikáztam és megmaradt 140 squire-m:):)))
    45 percig csatáztam:D
  • j0nNyKa
    #7663
    Valahogy ugy, a raise dead spell az undead-ek kivetelevel minden fajnal csak a csata erejeig tamasztja fel az egyseget. A papjaid (es igy az osszes egyseged) mar reg halottak voltak, az a 4 csak addig a csataig elt. Nyertel ugyan, de minden egyseged elfogyott, igy meghalt a hirod is vegul, eshat az ugye default win. Olyasmi feelingje van ennek, mint mikor armagedonnal megolsz minden egyseget a harcmezon. :]
  • Rambo 20
    #7662
    Lol ez a Haven 5. pálya tényleg szívás:)
  • IceTom
    #7661
    ha jól értem akor a végére 10 cerberus meg 4 papod maradt..na szal ha raise dead vagy mit használsz az csak csatába érvényes..mármint hogy gyógyul ..ha vége van akor vissza lenyomja az életét.ezért gondolom már rég meghalt vagy nemtom:S
  • koosadam
    #7660
    Nah ez poén volt. Tudom, hogy csak demo de akkor is el kell mondanom:
    Felállás: A felturbózott hős cuccokat szerez míg egy kis sereg (17átalakított griff+8pap+10íjász+40paraszt) benn a várban nézeget hetek óta. Jön az ellen: 40succu+60demon+30imp+4sárkány+15ló+40kutya. Nah ez izgi egy ilyen kis sereggel. A kimaxolt hős baomi messze 4+ nap lenne visszaérnem és ez a sereg megtámadja a váram. Nemtom, hogy hogyan de a felállás 10kutya vs 4pap+őrtornyokra csökkent. A hős varázsol én healelem a papot. Így szépen lassan leveszem a kutyája összes életét. Uccsó lövést a pap adja le és erre a támadásra kinyiffan (tudja fene miért). Kiírja, hogy győztem meg minden. Leokézom és erre kiírja, hogy szintet léptem. Jaj de happy vok és jön a kövi üzenet: "You failed!" WTF?? Megölöm a seregét és failed? Nah ha ezt tudja pls magyarázza meg vki...
  • Kandurex
    #7659
    Már így inferno 4 -sen tök szokatlan, hogy lehet használni az inferno egységeket,...már tök hozzászoktam a druidás zöldekhez,....olyan idegenül hatnak a pirosak
  • haxoror
    #7658
    Na ezek meg kicsodák?
    Nem Death Knight hanem Black Knight, ez már a második Gyalog Galoppos fíling a másik az állandó varázslat lövöldözés a dialógusok alatt (Merlin)
    Most már csak a lovagokat kell megtalálnom akik azt mondják hogy NI!
  • j0nNyKa
    #7657
    ott a palya kezdetekor lehettek szovetsegek, kozben nem voltak alakithatok, itt egyelore ilyen nincs, szerintem majd a mapeditorral egyutt jon be a jatekba

    a nyersanyagcseret nem tudom, hogy akarjak megoldani, de az teny, hogy kene bele.
  • scorpeeon
    #7656
    hali! lenne 1 kérdésem: szövetséget nem lehet kötni valahogy? Meg olyat nem lehet, h közvetlenül cserélni vkivel erőforrást? (kő, fa, pénz, stb.) Mintha lett volna vmi hasonló a 3-ban, vagy csak rosszul emlékszek?
  • hammett
    #7655
    rakerestem a forumban, de nem talaltam valaszt a kerdesemre (vagy csak bena vagyok), de valaki masnak van olyan bug-ja hogy ha lich az ellenfel akkor kilep a jatek? Mintha a Lich tamadasa hianyozna nekem a progibol es emiatt kilep....Eddig nem volt problema mert quick battle-val at tudtam menni a Lich-eken, de most pont a Boots of Levitation kene, es toobek kozott egy Lich is van az azt orzo csapatan, es epuletekben nincs quick battle....HELP
  • Acidlich
    #7654
    probalkozunk probalkozunk...
  • NeoMaN
    #7653
    Hát én ezt nem játszom tovább hardon.Nincs nekem ennyi időm. 6-8 órás játékom megy kukába bazz. Ez túlzás. Nem tudom mi lehet heroicon, de megnézném, hogy melyik épeszű csinálja végig.
  • Dns5000
    #7652
    en hozza sem erek es belassul aztan normalis belassul aztan normalis, a hang is beszaggat ilyenkor :/
    es nem akar elmulni :(
  • Agamemnon
    #7651
  • Killer0078
    #7650
  • Killer0078
    #7649
    Senki sem tudja hogy mikor jön az a démon sereg a sylvan 1 pályáján?
  • gallik
    #7648
    Nekem akkor lassul be, ha forgatom, döntöm a kameranézetet. Ha visszateszem felülnézetre akkor semmi probléma.
  • Lammer
    #7647
    ize sracok azt neztetek, hogyha beidezek egy elementalt es a Succubus Mistress-el lovok 1et, akkor a Chain Shot lesebzi a summonomat is?

    ok kozben megneztem, tenyleg... hat ez disznosag XD
    "Creature inflicts damage to selected target and the three other targets nearest to it. Each successive enemy struck receives half the damage of the previous one.The Chain Shot does not trigger on Demonic creatures."
  • fernando torres
    #7646
    itt is volt de elmúlt
  • Dns5000
    #7645
    Valamiert 10mp kent nagyon belassul, van 30-40fps aztan leesik 6rak 5mp is aztan vissza. Ez igy nem valami jo :/
    Masnak is volt ilyen talat ra megoldast?
  • narazzino
    #7644
    az nehez lesz
  • Reyes
    #7643
    Thx, thx!
  • dr Kotász
    #7642
    20-as szinttől tanulható.
  • Kandurex
    #7641
    Town portal spell
  • Reyes
    #7640
    Sziasztok!

    Láma kérdés...Hogy lehet hazateleportálni a hősömet? Vagy van valami, amivel elkerülhetem, hogy végigbandukolom az utat a váramig?
  • j0nNyKa
    #7639
    ugy hogy nem buksz az elejen semmit.
  • narazzino
    #7638
    a Haven kampány 5. küldetésével van gondom. Egyszerűen a második támadást a vár ellen már nem bírom kivédeni. miután visszavertem az elsőt, alig maradt seregem. azt a maradékot is benthagytam a várban, hogyha jönnek, akkor valami legalább legyen bent. Eközben Godrickal hiába is mennék az obeliskekhez, vagy akármihez, mivel neki nincs is serege és a pályán lévő csapatokat nem bírom legyőzni. Aztán mikor a váramra jön a második ostrom, simán elbukom...Ezt hogy lehet megcsinálni?
  • j0nNyKa
    #7637
    lehet hogy tul tulok modszernek tunik, de nekem meg mindig az empowered meteor shover a bestof :]
  • NeoMaN
    #7636
    Kis puppet master és Phantom forces bejátszott.
    Ez a két varázslat nagyon durva.....
  • NeoMaN
    #7635
    INF 4 uccsó csata a várnál:


    Ez má fasza. :)