14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #7754
    Bocs, hogy megkérdem, de te tényleg játszottál a 3. résszel? Amit írsz az magas fokú tájékozatlanságra vall...

    Azt csak hallkan jegyzem meg, hogy Heroic szinten itt is érdekes 1-2 pálya, komolyan kell stratégizálni, persze az is lehet, hogy én sokkal bénább vagyok...
  • j0nNyKa
    #7753
    Na akkor Limited edition :

    DVD1 (1,28 Gb) tartalma: Heroes 3 + Heroes 4
    DVD2 (2,87 Gb) tartalma: Heroes V Bonus DVD

    Ez aztan sok mindent foglal magaban, like:

    - Heroes V official screensaver
    - Wallpapers
    - Avatars (5 darab 64*64-es mozgo .gif kep, csak havenes, es infernos kepek)
    - Icons (ugye windowsos ikonok, ettol sem kell leesni a szekrol)
    - Signatures (6 db banner, minden fajbol 1)
    - Audio / Video (csak dvd lejaccoban lehet megnezni, GG)

    Az audio / video-n, illetve a .bmp kiterjesztesu hatterkepeken kivul (.jpgben ugyanazok megvannak) feltoltok mindjart mindent.
  • Lammer
    #7752
    "Extra movies and musics" jah music mpeg sourceal... kosz nem :S a tobbi salata(megvan eredetiben a 2-3-4), ugyhogy szamomra marad a sima kommersz verzio megvetele + ha kiadjak normalisan cd-da (NEM mpeg sourceal :P) a soundtracket akkor azt is meg fogom venni XD
  • Botond #7751
    25öt lehetett,és minden egyes megölt ellenfélből lett 1db ghostod.
  • G_ArchAngel #7750
    Köszönöm a segítséget, most meg elindul - én már nem értem az egészet, ugyanaz a gépem van, mint este...
  • Sheltem
    #7749
    "A harmadik részben pl. egyetlen csata volt minden mapon, mikor először szembekerültem a gép hősével. Azzal el is dőlt minden. Ultralame."

    Ez volt eddig a legnagyobb hülyeség amit heroes3 al kapcsolatban olvastam

    Megnyerted az arany citrom díjat.
  • zippofcy
    #7748
    Mivel eddig az összes részét végignyomtam (kivéve a 4.-et, de azzal úgyse játszott senki :) ) ezért íme rövid kritikám a játékról:

    A történet az első campaign alapján tök sablonos.
    A harmadik részhez képest az újdonságot az jelenti hogy
    1. a hősök is képesek direkt támadni (lvl 20-on kb 100as sebzéssel :) )
    2. a fejlettebb lényeknek van 1-1 speckójuk, amit csata közben 1x (esetleg többször is, de ha ilyen lényeink vannak akkor a csata úgyis max 3 kör :) ) tudnak használni, pl. Archangel - feltámasztás
    3. a GFX full 3D, nem pedig rajzolt.

    Játékélmény: még mindig semmit nem fejlődött a legeslegelső rész (King's Bounty, 1990 !!!) óta. A lényeg hogy összehozz EGYETLEN erős sereget (mondjuk gyenge lényekből 1000ret, vagy a legerősebbekből egy tucatot) aztán kész, azzal végigirtod az egész pályát.
    A harmadik részben pl. egyetlen csata volt minden mapon, mikor először szembekerültem a gép hősével. Azzal el is dőlt minden. Ultralame.
    Ja és ráadásul a fentiekből okulva az 5. részt már eleve hardon kezdtem el.

    Szvsz ha vki olyan körökre osztott stratégiával akar játszani, ami KIHÍVÁST jelent, az válassza az Etherlords 1-2-őt (Heroes+kártyajáték összemixelve) vagy a PCs Yu-Gi-Oh-t (sima kártyajáték)
    Mert ez olyan mintha a HL2őt a CSS wh-jával + aimbotjával nyomnád végig. Meglepő sőt mulatságos, de sikerélményt nem ad. :D

    Emléxem anno C64en a King's Bounty-t 20db ghost-tal nyomtam végig. Asszem összesen ennyit lehetett benne toborozni. Iszonyat gyengék voltak, csak a parasztokat bírták lenyomni. De ha a 20al megtámadtam 10 parasztot, lett +5 ghostom ...
    A legutolsó várba bementem vmi negyvenezer ghosttal. Az a 2000-3000 sárkány aki benn volt egy ütésre feküdt :D
  • BADE
    #7747
    volt már valakinek a kezében Mo-n Limited Edition?Mi az 576-ban vettük,de ott is csak Deluxe verzió volt.
  • j0nNyKa
    #7746
    picit undorito modon beleirtak a jatek infojaba, h
    * Experience everlasting adventure thanks to the map editor provided.

    ok, tudom, hogy lesz, de meg nincs...
  • j0nNyKa
    #7745
    reggel fogom feltenni, vagyis delelott, ahogy sikerul felkelni, azutan csinalok majd screenshotokat
  • markastor
    #7744
    Egy tök egyszerű artifact, amihez custom map-en juthatsz hozzá.
    Sajna nem tudom, hogy milyen képességeket javít. :(
    Felraktad a Collector's Editiont?
    Milyen az egyedi hős nyom, amit nem lehetett beikszelni a normál verzióban?
  • j0nNyKa
    #7743
    scannelve lehet... :P

    egyebkent valaki nem tudja, hogy ez a unique hero item "Aura" ez micsoda ?
  • markastor
    #7742
    " * A printed map of Ashan
    * Sixteen page artbook by heroic fantasy artist Olivier Ledroit
    * A faction document summarising lall the creatures' skills"

    Ezeket biztos nem. :)
  • j0nNyKa
    #7741
    na most akkor van maga a jatek, es vannak:

    Heroes.Of.Might.And.Magic.V.Limited.Edition.Bonus.Discs-Unleashed
    Heroes.of.Might.and.Magic.5.Collectors.Edition-RELOADED

    ezek osszessegeben ezt adjak:

    * Heroes of Might & Magic 5 (of course)
    * Unique in-game icontent including three additional single player
    scenario maps and a unique hero item "Aura"
    * A printed map of Ashan
    * Sixteen page artbook by heroic fantasy artist Olivier Ledroit
    * A faction document summarising lall the creatures' skills
    * Extra movies and musics
    * Heroes of Might & Magic 2 (complete game)
    * Heroes of Might & Magic 3 (complete game)
    * Heroes of Might & Magic 4 (complete game)

    egesz szep kis gyujtemeny. nice, nice.
  • haxoror
    #7740
    Sylvan 1-nél meddig kell azokat a kurva garrisonokat tartani?
    Hetek óta idióta csatákat vívok allulképzett csapatokkal, a városomban szinte minden lényen upgrade tiltás van, gondolom Agrael pusztítása óta elfelejtették az elfek hogy hogy kell építkezni...
    Mit kell csinálnom hogy végre a vezetés engedje a támadást?
    Valami időpont triggereli vagy mi?
    Ez így kurva unalmas, én már sehova sem fejleszthetek szal innentől már csak a köcsögök erősödnek.

    Ja meg külön tetszik hogy én ipari szinten szoptam a ghostokkal, most hogy ellenük harcolok (Expert Luck) van hogy 6-7 támadás után tudom csak eltalálni őket [#lefáradt szmájli]

    Komolyan már csak azért tolom végig mert már közel a vége, gondolom sokaknak bejön a single része de szerintem totál elkúrták
  • Lammer
    #7739
    no azert gazos sracok, hogy a LIMITED EDITION amiert kiad az ember Xsok penzt es tartalmazza a soundtracket(igaz gagyi dvdbrowsolos megoldaskent) az MPEG* source-u!!! GAAAZ en inkabb megvarom mig kijon rendesen audiocdn es megveszem majd...

    *LE edition 2es lemeze DVDfilm, abbol decrypterrel kinyertem a wav streamet(stream processing, demux stbstb), majd egy laza aucdtect meg audition checkel raneztem a dolgokra, hat persze, hogy mp3 volt a szorsz! LOL!
  • Cobra.
    #7738
    Akinek nem indul a játék, annak van valami képfrissítés szabályozó program a gépén? Csa kegy tipp, de több játék is létezik, ami nem szereti, ha más szabja meg a frissítési frekvenciát. Egy teszt erejéig rakjátok 60Hz-re a képfrissítést, illetve ATI-nál Same as Desktop-ra (Nvidia-nál is lehet van ilyen, nem tudom). Továbbá lehetséges még codec akadás, szedjetek le minden codecet a gépről és úgy próbáljátok. Ha ezután se megy, akkor pech
  • Kandurex
    #7737
    Na jó, de a ressurection megmarad csata után is, a dead -es forma meg csak az élőhalottaknál marad permanensen.
  • j0nNyKa
    #7736
    jovo heten patch, addig mostmar kibirod, remelhetoleg utana meg mar nem lesz gond
  • Mhosah Myth
    #7735
    Én ma vettem meg a game-t a westend-ben az 576-ban de még nem próbáltam ki mert már fel van rakva a game amit internetről szedtem pár napja. Remélem nekem nem lesz ilyen problémám mert akkor fölöslegesen dobtam ki 15ezer ft-ot az ablakon... :S Azért remélem ha mindegyik ilyen visszaadják a pénzt! :)
  • tsilli
    #7734
    Köszönöm....

    Leszedtem az F.A.Q-s cracket, de csak fekete képernyő van.
    Csak annyit sajnálok, hogy nagy hévvel megvettem 15k-ért, és most ott porosodik asztalomon. Olvasgatok más fórumokat, de ott is sokan küzdenek ilyen problémával, de senki nem tudja a megoldáést. Hiába a csúcs asztali masina, ha vmi beüt, akkor beüt:(
  • Newfronter
    #7733
    Hát akkor várj a patchre, vagy netán szedd le azt a cracket, ami a FAQ-ban van.
    A videókaris résznél. Igaz nem a te problémádra készült a crack, de hátha megoldja.
    Jobbat nem tudok. :S
  • tsilli
    #7732
    Nincs túlhúzás, minden szűz, minden.
    Érdekes, mert első 20 perc jó volt, majd utána 5-5 perc game, egy darabig, mostmeg azonnal kidob, ha tölr a képernyő.
    minden más game tökéletes. Annyit hallottam, hogy nvidia kártyákat nem szereti, de feltettem a crack indító exe-t, elindul, de full fekete kép van már az intrótol kezdve....
  • Kandurex
    #7731
    Asszem 3P is ilyesmivel küzdött, ott valami túlhúzás gond volt, lehet nála(tok)d is ez a gubanc.
  • tsilli
    #7730
    Sziasztok.....

    Nagy öröm ért, hogy ennyi idő után, mint nagy HoMM fun végre kezembe foghatom eredeti HoMM 5-ösömet. Libbentem is gyorsan haza, hogy install , majd függőség, de picit másképp lett. Gondolom vannak páran , akik hasonló gondban vannak, vagy voltak.
    Nvidia 7800GTX TOP karim van, és hát a helyzet nem túl fényes. Kb 20 perc gamelés után kifagytam, és utána minden egyes alkalommal a töltőképernyőről dob ki.
    Kérdem én, van-e valakinek vmilyen megoldása erre, hogy ne a peccset keljen várnom, hogy működő képes legyen. Próbáltam crackelést, wincsere, nvidia driwer csere, de semmi...


    Előre is THX!!

  • icewolf
    #7729
    Pontosan mit csinál? írd le, rakj be rólla képet... hátha tudok segíteni.
  • Agamemnon
    #7728
    mi lenne?
  • Lammer
    #7727
    de azert megprobaltad?
  • grotesk
    #7726
    mi lesz akkor ha kijátszom a campaign részt?
  • G_ArchAngel #7725
    Na a másik gépen is kivág hibával...

    nagyon morcos vagyok, lehet visszakérem a pénzem és lesz@rom az eredeti játékot - még én utazgassak be Budapestre vagy fizessem a futárszolgálatot?
  • G_ArchAngel #7724
    szerintem azért vettem, meg, hogy legális tudjak csatlakozni, letölteni, patch-elni, upgradelni...:)
  • Lammer
    #7723
    probald meg a "crackfix"el, tudom L0L de hatha...
  • G_ArchAngel #7722
    gondoltam felrakom a vadonatúj HOMM5 CE-t az asztali gépemre: install után indítanám - kivág hibajelzéssel...:(
    kipucoltam a gépet/registry-t, reinstall... ismét kivág...

    most kúszik fel egy másik gépre, ha ott sem indul, akkor ne rendeljetek a CDgalaxistól, mert holnap felgyújtom...
  • Agamemnon
    #7721
  • j0nNyKa
    #7720
    vagy azt hogy miafaszomnak van bannerban a faq ha nem olvasod el.
  • Me Ga
    #7719
    Köszi. Máshol valami dupla klikk+Shift kiombót olvastam, de az persze nem működött...
    Egyébként írhattál volna egy egyszerű "Shift"-et is... :-)
  • Acidlich
    #7718
    ezt ki is probaltad? hat a sajat black dragonokra a sajat spelled?
  • Acidlich
    #7717
    a billentyuzeted bal also sarkabol kiindulva felfele a 2. gomb segitsegevel
  • Acidlich
    #7716
    kizart. azt kiirna a leny statjainal, de maxon volt. nem egy esetben figyeltem meg ezt a dolgot amugy se, szal valami nem koser itt
  • Me Ga
    #7715
    Sziasztok!
    Azt szeretném megtudni, hogy pl. 2 hős között hogyan tudok elosztani egy egységbe tartozó x darab lényt. Azaz ha az egyiknél van 40 db lény, akkor abból hogyan tudok 20-at áttenni a másikhoz (azaz nem az összeset).
    Köszi