14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • sleepwalker77
    #7794
    En Amigan jatszottam vele, de a par ora meg gyors toltessel is tul rovidnek tunik.
    Raadasul sose szerettem "rohanni" egy jatekkal, szep nyugodtan jatszom, mar ha lehet. :)
  • Botond #7793
    Fent van a gépen. ^.^ Heroesok jönnek mennek,csak a King's Bounty örök. ^.^
  • tomo
    #7792
    king's bounty
    probald ki a PC verziot, par ora alatt vegig lehet jatszani.
    C64 en is csak azert tartott sokaig, mert 5 perc alatt toltott be egy uj kepernyot ( csata , var, terkep valtasok )
  • sleepwalker77
    #7791
    Ja, ez is remlett, de mar regen jatszottam vele. :)
  • Botond #7790
    Egyből ott a helyszínen csata közben belázadtak,ha több egység került a csapatba,mint amennyit irányítani tudtál.
  • Kandurex
    #7789
    Explorerel szépen egymás mellett vannak a képek, FOX -al egymás alatt!


  • sleepwalker77
    #7788
    Azt tegyuk hozza hogy a Kings Bounty-ban nem lehetett akarmennyi lenyed, ugyanis a het vegen ha tobb volt mint amennyit tudnal iranyitani akkor fellazadtak.
    Raadasul a penz se lett volna eleg a heti zsoldra.
    Ezt persze ki lehetett trukkozni time stop segitsegevel, plane a sivatagban kellett ahol szinte nehany lepes utan hetvege lett.
    Ha jol emlekszem time stop nelkul meg se lehetett volna csinalni, mivel a vegere mar bazinagy sereg kellett az utolso var ellen.
  • Newfronter
    #7787
    Még nem kapható magyarul tudtommal, majd nemsokára. Nézz körül az 576, CD Galaxis, stb. oldalain!
  • Mentol
    #7786
    Hali!

    Valaki, aki megvette a játékot, mondja már azt, hogy minden magyar benne! Ha így van, akkor nem lehetne valahogy megbuharálni az angol nyelvűt, hogy magyarul közölje a dolgokat?
  • Newfronter
    #7785
    Hát az meglehet, de legalább el tudja dönteni, hogy tetszik-e neki a játék vagy sem.
    Persze meg lehetett volna oldani, hogy menjen MX-el is hiba nélkűl, ha jobban optimalizálják.
  • uniu
    #7784
    Vszinu azert lett letiltva ez a kartya, mert nem korrekt modon muxik alatta a game.
  • valaminick
    #7783
    hu hu ok:D
    lol
  • Kandurex
    #7782
    Akkor meg örülj, hogy ennyivel és több az annyi!
  • Kandurex
    #7781
    Megnéztem a readme -t, nem írt hülyeséget, a játék valóban nem támogatja alapból.
  • BADE
    #7780
    azzal a crackkel sikerült is elindítanom a game-t
  • j0nNyKa
    #7779
    en nem tudom, ezt 1 juzer irta, o talalta kulfoldi forumon, enmeg csak szo szerint bepakoltam faqba
  • Kandurex
    #7778
    "Korrekt módon az ubisoft egyetlen kódsorral tiltotta le az mx-eket"

    FAQjúban ez van, lehet, hogy vannak egyéb okai is, mint csak üzleti.
  • j0nNyKa
    #7777
    tamogatja, volt rola szo lentebb, meg a faq-ban is bennevan
  • Kandurex
    #7776
    Hátőő....hirtelen nem vagyok benne biztos, hogy támogatja a játék az MX kártyákat
  • BADE
    #7775
    nálam a pályaszéleken a kék ég látható ill. csatában a varázslat rajtamarad a csatatéren ,elég zavaró,másnál is előfordúl?(VGA:Geforce 4 Mx)
  • j0nNyKa
    #7774
    de en meg tudom, ezert irtam le.......
  • uniu
    #7773
    Bodrick a Fekete Viperaban van!:)
  • valaminick
    #7772
    hát nemtom
  • j0nNyKa
    #7771
    szines kor volt, de ez mashogy nez ki, ez kiegeszul (ha jol latom nehany keszito becenevevel), illetve jobban nez ki, cifrabb

    ezek szerint viszont akkor ez az a bizonyos hero aura
  • valaminick
    #7770
    "Ez lenne a special hero trail, vagy ez az a bizonyos aura?"
    a special hero trail, az a simában is van, mert én eleve úgy játszottam, hogy be volt kapcsolva és akivel mentél annak "megfelelő csíkot" hagyott maga után:)
    a szines körök amik a herok körül vannak azok is voltak eleve a sima verzióba..
    szoval ezek nem extra dolgok:)
  • valaminick
    #7769
    "a unique hero item Aura" nemtom én ezt máshogy értelmezem, szerintem ez nem tulajdonság vagy képesség, hanem egy megszerezhető dolog pl. mint egy artifact nem?
  • j0nNyKa
    #7768
    az godrick, es ne na'kolj :]
  • xem
    #7767
    Üdv mki.
    Néztem a faq-ot de nem találtam benne.Igaz az angolom nem tökéletes.
    Volna 1-2 aprocska kérdésem a necro 5. pályánál: Elfoglalják a bányáimat, de nem látok ellenséges hőst amit eltudnák fogni, ez bug, vagy igy van oldva? Meg van valami 3 hónapos feladvány ami alatt kellene elfognom bodrick hugát?
  • j0nNyKa
    #7766
    de mer miaz ? :]
  • GothiK Aesh
    #7765
    hát hallod szánalmas ez az aura... meg ugy az egész instabil xar
  • gallik
    #7764
    köszi
  • j0nNyKa
    #7763
    parancsolj
  • gallik
    #7762
    Érdekes, hogy mennyi embernek nem indul a játék. Picit talán "elkapkodták" a kiadást, bár így is a nép nyomására tolódott el.
    A multi rész mintha nem is lenne ! Így kiadni és terjeszteni egy játékot ! Nagyon kell már a patch !

    Manualt vki fel tud tölteni vhova ? Ha van... :)
    Köszi!
  • NeoMaN
    #7761
    rátetteM
  • NeoMaN
    #7760
    Már rátette a CE peccset, így 9 van nálam is. Hogy elötte mennyi volt nemtom...

    Ez a goodies pack szánalmas...
    :((((
  • j0nNyKa
    #7759
    sima verziod van fent? nezd mar meg nekem legyszi, hogy neked is ennyi mapod van-e (multiplayer mapok most nem erdekesek, elmeletileg 3 uj skirmish map van)
  • NeoMaN
    #7758
    LOÁL
    :DDDDDDDDD
  • j0nNyKa
    #7757
    Na hat CE.. nem egeszen ertem

    Ti itt latjatok a 3 uj mapot?


    Ez lenne a special hero trail, vagy ez az a bizonyos aura? (olvassatok benne a szoveget :D)
  • j0nNyKa
    #7756
    nekem dual ramom van, minden agyon van huzva a gepben, es nincs a vilagon semmi baja, szoval ja, a heroes 5 kenyes, mint 1 kislany... :]

    nekem szerencsem volt, Neked nem

    Na es akkor az igert cuccok a Limited Editionbol
  • 3P
    #7755
    Nagyjából igen, de még sem. Rögtön meg is magyarázom...

    Szóval soha nem volt semmi húzva a gépben, de a Heroes V még a memória normális órajelét sem viseli el, ezért lejebb kellett venni. 266 MHz-es az FSB (nem mai a cucc), a memóriának is 266-on kellett volna mennie, de fagyot, 200-on már nem fagy. Az érdekes az egészben, hogy a ramok elvileg pedig 400-asok, így a 266-ot bírniuk kellettt volna.
    Önállóan mennek még a Heroes V-ben is 266-on, csak együtt nem tudnak. így az időzitésük lehet rosz. Ennek az oka gondolom az, hogy nem teljesen azonosak a modulok (nem is azonos a gyártó). Hiába nem egyszerre vettem őket, ez nagy hiba volt.

    Szóval összességében bár nem volt túlhúzva, de a jelenség mégis olyan mert nem overklockot vettem vissza normálra, hanem a normált az alá.

    Azért egy patch még segíthet ezen is, mert egyetlen más progi sem hisztizett eddig a gépre, csak a Heroes V, így gondolom valami nagyon ki lehet benne hegyezve a memóriára.