14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • uniu
    #7834
    Kerdes: a demoban jatszhato heaven kampanyban is benne van a 2. "kurva eros" kapu ? Mert en csak 1 kaput talaltam az egesz map-on, azt, ahol Godrick-al be kell hajtani. Nagyon uber seregem volt a legutolso mentesemnel, szeretnem megkostizni azt a kaput.
  • littleNorbi
    #7833
    nekem 5.9 van fent és elég sokszor kidob és VGA problémát ír...
  • 3P
    #7832
    6.4 és a 6.5 tuti, hogy jó hozzá, de szerintem a régebbiek is.
  • 3P
    #7831
    Egyetértek. Heroic szinten az Inf 3 már nehéz volt nekem is komolyan át kellett mindent gondolni (fejlesztés, építkezés, stb...). Sőt be is vallom, hogy a load nevű "varázslathoz" is folyamodnom kellett.

    Arra meg nem is akartam reagálni, hogy valaki úgy állítja, hogy nincs kihivás, hogy könnyű fokozaton tólta... :)
  • littleNorbi
    #7830
    -t
  • littleNorbi
    #7829
    Melyik ATi driver támogatja a játék ?
  • NeoMaN
    #7828
    Nem normalon kell játszani.
    Itt a 5.-ben pedig az egész első Haven kampány csak bemelegítés hardon is.
    INF 3-nál kezdődik a móka. :)
  • b-type
    #7827
    Mert nem normálon kell játszani, és nem gyári kampányt, mivel ezek bár kidolgozottak, alapvetően úgy vannak állítva hogy ne riassza el nagyon a játékkal ismerkedőt, sőt.
    Ha jó térképet akarsz, nézz körül a heroes.hardwired.hu-n, és akár a fórumpan, akkár a térképeknél fogsz találni.
    De olyat ahol az állított nehézségnél - 10lépésszám és elbuktad a pályát, és akkor még a csatákról szó sem esett. :)
    De a sima versenytérképeket is érdemes csinálgatni.
    Ha keresel, akkor találsz nehézséget. :)
  • Thanatos
    #7826
    nem normalon kell jáccani... :)
  • zippofcy
    #7825
    Látom más is emléxik még a King's Bountyra :)
    Természetesen Time Stop-al kellett menni végig. A sivatag pedig nem jelentett problémát, mivel csak akkor telt ott gyorsabban az idő (járt le 1-2 lépés után a timestop) ha olyan lény is volt a seregedben amelyik nem tudott repülni. A ghostok tudtak ... :D
    Mivel csak repülni tudó lényekkel a seregedben fel lehetett szállni (asszem F betűvel, de lehet magától csinálta) ilyenkor a hős már nem lovon ült, hanem sárkányon, az idő pedig maradt állva :)

    Azt pedig továbbra is fenntartom hogy az összes eddigi HoMM rész iszonyat könnyű. Igaz azokat mind normalon játszottam ... épp ezért ezt most végigtolom hardon, hátha ebben mér lesz kihívás. (most még csak az első campaign ucsó küldetésénél vagyok)

    De pl. a 2. vagy 3. rész legutolsó pályáját, amit úgy kellett volna megcsinálni "hivatalosan" hogy az előző pályán nálad levő hadsereged veled maradt, na szóval azt úgy csináltam meg anno hogy 4 db black dragonnal kezdtem. Amilyen figyelmes voltam nem vettem észre hogy az előző map ucsó csatája után ennyi maradt nálam. Azt hittem hogy ennyit ad kezdésnek :) És még így is megcsináltam (igaz párszor vissza kellett töltenem az állást :) ) Ráadásul ott is csak egy csata volt nehéz. Akkor mi lett volna ha átviszek 20-50 sárkányt?? Szóval miért is nem túl könnyű a HoMM sorozat?
  • mark113
    #7824
    HUHA
  • valaminick
    #7823
    jaja és pont ezért mondták neki 2x, hogy olvasson vissza:P de mivel így is sok volt a flood, ezért inkább beírtam;)
  • j0nNyKa
    #7822
    #7753-ben leirtam, mi van LE-ben ... :\
  • valaminick
    #7821
    Itt ugye én a limited edition Bonus Disc-ekre írtam:) a #7810 hsz kapcsán
  • izsook
    #7820
    Hagyátok, majd Én:

    szóval töltsél le egy másik verziót :) vagy van egy még jobb ötletem vedd meg a boltba és akkor tuti működik
  • Kandurex
    #7819
    Kandzsal, próbáld a mondanivalódat egy darab hozzászólásba rögzíteni, a kedvünkért...

    Patch: megjelenése állítólag jövőhét.

    Edition: tartalma, tulajdonképpen egyezik a collector's -val, lsd. banner.

    Crack: gamecopyworld; torrent; DC; zinternet
  • mark113
    #7818
    Sziasztok 1 kis segítséget kérnék! Előre szólok h teljesen láma vagyok!
    Leszedtem a játékot, kitömörítés után nem a szokásos cue, stb mountolni való fájlokat kaptam, hanem rendes mappákat, köztük a setuppal. Installnál 1%-nál megáll és a Game Manual.pdf -et kéri a cd1-ről! Se cd1, se a kért fájl! Mit tegyek? Köszönöm a segítséget
  • valaminick
    #7817
    nemtom lehet arra gondol, hogy már 2en is leírták hogy olvass vissza és megtudod mik az extrák amik azon vannak... 1 dvdn a Heroes 3-4 teljes játék van a 2dvd-n pedig videok soundtrack háttérképek iconok stb...
    Én speciel meg arra gondoltam, hogy túl sok post-ot küldesz egymás után..
  • kandzsal
    #7816
    nem tudjátok mikor jelenik meg a petch? és aztán kussolok
  • kandzsal
    #7815
    Miért?
  • kandzsal
    #7814
    Miért?
  • dr Kotász
    #7813
    Sheltemet kérném, hogy lépjen akcióba...
  • valaminick
    #7812
    floooodd
  • kandzsal
    #7811
    Cracket honnan lehet leszedni???
  • kandzsal
    #7810
    az lenne a bonus disc ami a wanadoon ids van?????
  • kandzsal
    #7809
    Az igért cuccok a limited edutionból az mi?
  • NeoMaN
    #7808
    olvass vissza 50 kommentet
  • NeoMaN
    #7807
    Köszi fiúk. Úgynézki kimaradt a 3. pálya. BUG vagy ennyire jól nyomtam, hogy nem szükséges??
    :)))))))))))
  • kandzsal
    #7806
    Bocs de nem találok konkrét választ a kérdésemre:(
  • SaGa Jr
    #7805
    Az első nekró pálya amikor nincs városod, csak át kell jutnod a varázslók között és elpicsázni fenn a felső sarokban egy lovagot.
    A másodiknál Lorekeep visszaszerzése a cél.
    A harmadiknál kell végigverni a varázslók városait és összeszedni a varázstárgyakat (meg ekkor kell az 1000 csontit és 20 sárkányt is begyűjteni).
    A negyedik pálya ez az üldözősdi valahol az alagutakban. Nincs város, fix sereggel mész.
    Az ötödik meg Godric elverése. itt Van griffin és nekro városod is.
  • Dant0r
    #7804
    =D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nekró 1. pályája a wizard-kergetős, a második a godric-os hajósos, a harmadik lesz a nagyfoglalós-ereklyegyűjtögetős, a 4. pálya a földalatti kalandozós, az ötödik pedig lesz ... na itt még nem tartasz, nem árulom el :D
    szóval vagy most, vagy az előző játékodban jött be az a bug.
  • j0nNyKa
    #7803
    leirtam lentebb, ha tudsz olvasni, megtalalod.
  • kandzsal
    #7802
    Hali ! Nem tudjátok mi az a bonus disces valami a wanadoo-n miben més mint az előbbi???
  • NeoMaN
    #7801
    Vagy csak 2 volt elötte???? Mittoménmár. :))
  • NeoMaN
    #7800
    Igen ez a 4. pálya, és 3-at is csináltam meg elötte...

    Viszont mikor elsőre játszottam még nem tartottam itt az tuti, viszont volt egy olyan pálya akkor amit itt nem kaptam meg.
    HOGYVANEZ?
  • Dant0r
    #7799
    Ismét ugrott egy pályát a game. Campaing menüből válaszd a 3. pályát, aztán vidd végig úgy:) a 4. lesz az a pálya, amin most vagy.
  • sleepwalker77
    #7798
    Szoktam. :)
    Meg le szoktam jegyzetelni, hogy melyik varosban milyen spellt kapni, melyik kastely melyik varos kornyeken van (teleport miatt), stb.:)
    Igy eltart egy ideig. :)
  • NeoMaN
    #7797
    Valmai furcsa történt:
    Újra kezdtem a játékot mert elvesztek a mentéseim. Tudtommal a Nekró 3. vagy 4-en voltam.

    Most megcsináltam a nekró 3-at, és vártam a következő pályát a 4.-et, ami az a HATALMAS térkép lett volna tudtommal, amin össze kell szedni a 4 (3?) erkelyét. Nem ezt dobta be, hanem valami föld alatti pályát, amiben a küldetés megtalálni valakit (alapból 900csonti, 100 csonti ijász és 20 bone dragonnal indulok).

    DE!! Az tuti, hogy mikor először játszottam a nekró kampányt NEM VOLT ILYEN PÁLYÁM!

    Most a kérdésem: Amikor elsőre játszottam akkor kimaradt nekem ez a pálya vagy mitörtént?
  • tomo
    #7796
    [URL=http://www.rpgclassics.com/shrines/genesis/kingbounty/index.shtml]aranyos king's bounty "leiras"[/URL]
  • tomo
    #7795
    2-3 ora, es nincs rohanas,mindent elfoglaltam, mindent megoltem, mindent megtalaltam.
    de majd meglatod.
    persze, ha bamulod a kepernyot, ugy el lehet huzni a dolgot. :)