14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Killer0078
    #7994
  • Lacee
    #7993
    télleg nem kötözködésből, de miért olyan pici a frame?
  • j0nNyKa
    #7992
    print screen gombbal...

    na emberZ, mostmar jo ie-ben is az uj faqdizajn, lehet velemenyezni

    faq v2
  • gomba001
    #7991
    Mivel lehet képeket csinálni gépen??? Nekem is kellene ilyen program!!!
    Könyi modjátok meg honnan tölöttétek le!!!???
  • Killer0078
    #7990
    Valaki tudna adni tippet,hogy hogyan csináljam meg a Sylvan 3. pályáját?
  • j0nNyKa
    #7989
    persze persze, igy ne legyen kicserelve, most keresem a problema forrasat
  • dr Kotász
    #7988
    Mindenesetre ha IE alatt nem jó, akkor talán várni kéne vele, nem?
  • Lacee
    #7987
    nekem tetszik, bár szerintem túl kicsit a szövegablak, nyugodtan lehetne akár folytatólagos is, mint a régiben volt.
  • mukika
    #7986
    tűzróka alatt jó
  • b-type
    #7985
    Nálam is jó Mozilla-val.
  • j0nNyKa
    #7984
    operaban van tartalma, ieben valami baja van az iframe-el... esetleg ha van tobb bongeszod, nezd meg masban

    amugymeg nem tom mi lehet baj :|
  • dr Kotász
    #7983
    ööö... mit kéne látni?
  • j0nNyKa
    #7982
    hm nalam ie-ben nem jo, csak operaban
    masnal ?
  • j0nNyKa
    #7981
    uj kinezet faqra

    velemeny ?
  • izsook
    #7980
    Ja az tuti nincs a kocsmában, de kampány közben lehet kivenni izmosabb hősöket, ha szerencséje van az embernek.
    Szerintem is megéri a poroszkáló hős, viszont egymás ellen megváltoznak a szabályok és megéri több hőst is foglalkoztatni, de legalább két olyat, akit ölésre használunk, egyébként ohatatlan, hogy ne menj vissza a várba, mert pl a Knight meg a Mage képességeit ugye csak ott lehet használni sajna :(
  • Kandurex
    #7979
    Doncsabi:

    Fent a bannerban: "gyakran feltett kérdések"
  • b-type
    #7978
    Persze..tény hogy nem lehet mindig ideálisan menni, csak törekedni rá.
    Alapvetően érdemes úton menni, mert ott kevesebb lépésszám fogy, ha lehet útbaejteni minden lépésszámnövelő helyet, és a nyersanyagokat mással felszedetni.
    A mögötted bóklászó futkosó hős amugy is jó ha van, ha betelt nálad a létszám, akkor a legnélkülözhetőbbet átadni neki, hogy az esetlegesen beállni kész seregek nagyobb eséllyel csatlakozzanak, a skill-t adó helyeket is érdemes vele megnézetni...és természetesen ő is részt vesz a seregszállításban, sok haszna van, de logistic-os kell, mert különben visszafogja a haladást.

    A kocsmában felvehető hősök között pedig szerintem a történetben is nevesített, de levert AI-t ne keressünk, arra biztos ügyeltek a készítők hogy az ne kerüljön vissza a 'kosárba', mert az csúnya bug lenne.
  • doncsabi
    #7977
    Sziasztok hogy lehet meg csinálni az inferno küldetést amikor ranger az elenfél és nagyon erös csapata van szinte a duplája ami nekem lehet?
    köszi elöre is
  • izsook
    #7976
    Én elég Nekro párti vagyok és az szokott lenni a taktikám, hogy kiveszek 1-2 erős sereget, meg csontikat és megyek előre, mint a barom közben minden erőmmel a csontokat védem, mert az a cél, hogy azok jól megduzzadjanak, meg a végére, mikor elfogynak az erősebb szörnyek jó nagy pufók hősöm legyen.
  • izsook
    #7975
    Na jó, de ha nem ismered előre a pályát, akkor annyira nem tudod optimálisan kiszámolni a lépés pontokat se!
  • b-type
    #7974
    Term. ez inkább emelt nehézségen kell, alapon nem kell mindenre figyelni.
    pl. ennél az inferno 3-as pályánál, mivel elolvastam akaratlanul is hogy hű de kemény, ezért eléggé odafigyeltem az apróságokra is, így amikor jött nem volt semmi különös, elémentem és gond nélkül megkaszáltam.
  • b-type
    #7973
    Nwm mindig adja be, vagy lehet hogy csak a következő héten, ha magas szintű hős volt, akkor lehet érdemes menteni, és kivásárolni egy hőst hogy berakja-e a helyére.
    Ezekkel sokat lehet spórolni, ha kell egy sátor, vagy a ballista (és az kell), akkor érdemes a kocsmában lévő hősnél megnézni hogy van-e, mert akkor megvásárlásnál máris umond ingyen van.
    Nálam a fősereg/főseregek után/közelében ballag mindig egy futkosó, hogy az szedje össze a nyersanyagokat, egyebeket. A fő csapásom :) az általában mindig gazdaságosan használja ki a lépésszámát.
  • dr Kotász
    #7972
    Nekem ellenséges hős leverése után továbbra is ez eredeti két hős megvehető a tavernben... Hogy is van ez?
  • b-type
    #7971
    ja és lehet alap mert ez már a H3-ban is alap volt, de minden hét elején meg kell nézni a felvehető hősöket, azt is hogy mi van náluk, lény, katapult-sátor, esetleg varázstárgy.
    Ellenséges hős leverése után mindenképpen,..inkább mi vásároljuk ki mint az AI.
  • b-type
    #7970
    Ez az a pálya ahol csökkent mindig a Sylvan sereg az Inferno-s főcsákónál?
    kell egy logistic-os Sylvan hős, aki kör végén mindig átveszi a Sylvan sereget az inferno-s csákótól,..elég sokat lehet így spórolni.
    Bár sztem sokaknálinkább az lehet a baj hogy elhúzódik a játék és nincs náluk a fölény, ..mert csak akkor okozhat gondot sztem.
    Fel kell húzni a nehézséget, akkor ki lehet tapasztalni a játékot, és a sok ügyeskedésből nagy lehengerlő csaták lesznek biztos győzelemmel, ahol max azért lehet idegeskedni mert leütöttek egy lényt..pedig talán meg lehetett volna úszni.
  • j0nNyKa
    #7969
    hat en beleneztem a script fileba, elmeletileg a nehezsegtol fugg, h meik nap jonnek, normalon 2 tamadasnak, majd biara tamadasanak kell lefolyni a 40. napra

    persze b*szik tamadni, szar bugos script :[
  • V1P3R
    #7968
    Agrael helyett egy elf heroval nyomulj! Válassz neki Luck, Attack, Defence skilleket, ami tetszik. Jobb lesz a morál, nincs vége a játéknak, ha meghalsz, és a végén, amikor már egyértelmű a fölényed, Agraelt simán felviszed Level Limitig a Druidák speckója miatt (pár Swarm of... és meg is van).
    Nekem Heroicon bejött!
    A következő pályán is ez a legjobb módszer - veszel egy elf hero-t, és azzal nyomulsz a Sylvan vár seregével.
  • dr Kotász
    #7967
    Javaslom, használd az autosave funkciót. Akkor nem kell elölről kezdened a pályát, csak 2-3 kört újrajátszani.
  • SaGa Jr
    #7966
    Változó mikor indul el a tényleges ellenfél ellened. A nekrók speciel egyszer sem támadtak be engem sem, túlságosan felerősítettem a határvédelmi állásokat, meg ha nagyon megközelítettek egy kapumat, akkor oda beálltam, így eltisztultak. Kicsit unalmas volt, de egyszer csak az 5. hét végén beugrott a tényleges ellenfél és lehetett zúzni.

    Viszont jött már nekem a 8., 12. héten is, de volt, hogya 3. héten bekukkantott. Nem tudom mitől függ a dolog.

    Elképzelhető persze, hogy egy bug, mert valamiért rosszul indult a pálya. Ilyenkor kezd újra és megjavul.
  • j0nNyKa
    #7965
    kussmar, ez 1 forum nem vaju

    mnorbi: sajnos az bug, nem indul el rendesen a script (egy piros inferno hironak kene jonnie)
    kulfoldi forumon azt irjak, hogy sajnos ujra kell kezdeni a palyat.. :(
  • wesker24
    #7964
    persze a várból meg már nem tudtam utánpótlást kérni mert ahhoz kellett volna még három nap !!!!
  • mnorbi
    #7963
    Sziasztok !

    Lenne egy kérdésem , Sylvan campaign első pálya amikor nem lépheted at a határokat , de meg kell védeni a határokat..
    Szóval nem jön át a gép en meg kiirtottam mar az en reszemet , mit neztem félre ? vagy idő scriptes a páyla és majd egyszer csak megindul ?

    Köszi elöre is.
  • wesker24
    #7962
    és már a Druidákat is megöltem annál ahol körbeálltak !!!!
  • wesker24
    #7961
    már a harmadik várban is csak egy két paraszt volt !!!
  • wesker24
    #7960
    Hogy a franc essen bele ebbe a játékba !!!!!
    Végre hooszú idők óta sikerült volna megcsinálnom az Inferno 3.pályáját a három várból már 2 megvolt és sikerült legyőznőm Gilraen-t is de a seregem 80 %-a elveszett ez még nem lenne gond ha még lépni is tudtam volna de mivel nem tudtam lépni ezért a sötétből elöjött egy újabb elf hero és le is támadott és mivel nem én kezdtem igy tehát simán kinyirt !!!!

    És most megint kezdhetem elölröl ezt a xxxxx pályát !!!!
  • j0nNyKa
    #7959
    akkor is zavaro, hogyha valaki ossze tud allitani 1 faq-t, akkor mas legalabb elolvasni legyen mar kepes...
  • Cobra.
    #7958
    Nyugodjatok meg, más topicokban se nézik a FAQ-ot. LEgjobb, mikor valaki megkérdezi, hogy mi az a FAQ, majd hogy hol találja meg
  • b-type
    #7957
    OFF:
    Nem azért kell ideirányítani vkit, mert itt bátran kérdezhet bármit.
    én ha idelinkeltem (nem ebbe a topic-ba ugyan) az SG-re, akkor azért tettem mert pörgős topic és a topikkeresővel könnyen lehet válaszokat találni, vmint jó a FAQ-ja...ezek egyébként igazak erre a topic-ra is.
    Egy fórumban/topicban nem a kérdés az első amit lehet, hanem az olvasás.
    ezt a cimbidnek is tudnia kell :)
    ON:
  • Ombika
    #7956
    Akkor is ez az igaszsag ha tettszik ha nem!!
  • izsook
    #7955
    Azért, hogy ne kelljen a "hogy kell ezzel a játékkal jáccani" hozzászólásokat olvasni