14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #7954
    ezt mar tobben javasoltak.. vajon miert ? :D
  • Cuchulainn
    #7953
    Szerintem le kéne szedni a bannert és a helyére 72-es betűmérettel betenni a FAQ linkjét...
  • j0nNyKa
    #7952
    jo ne tetezd kerlek. koszi
  • Ombika
    #7951
    Sajnalom haveromat ide kozvetittem es nem tehetek rola ,hogy vakon van a pancserja!!! Sorry
  • deathstarh
    #7950
    Tudja-é Valaki honnan lehet leszedni a:
    printed map of Ashan-t?
  • deathstarh
    #7949
    Meddig kell védeni a várat a The Defense pályán, ahol ez a feladat, már vagy 15x levertem a lila ellenfelet?:

    Prepare the garrison of Syris Thalla
    The time has come to keep his promise and meet with Tieru. But if Findan leaves to travel to the Dragonmist Islands, Syris Thalla will be attacked.
    The city garrison must be prepared to repulse attacks. Assemble 50 Elder Druids, 30 Silver Unicorns and 10 Green Dragons do defend it.

  • j0nNyKa
    #7948
    http://www.sg.hu/galeria/10909125811147979211.jpg

    ez tudna segiteni. istenem.
  • Ombika
    #7947
    The Fall Of The King-nel tudna vki segiteni mit kell csinalni?
  • Soundmaker
    #7946
    Akkó sorry :D nem volt időm átnyálazni 4000 hozzászólást :D
  • j0nNyKa
    #7945
    tenyleg vo'tma' parszor
  • 3P
    #7944
    Hmm. Érdekes folyamatosan figyelem a topicot, de ezek szerint én is átsiklottam felette.
  • dr Kotász
    #7943
    Csekkold a 4840-es hozzászólást...
  • G_ArchAngel #7942
    volt már, párezer kommenttel ezelőtt...
  • 3P
    #7941
    Hát ez LOL... :D Jó szemed van! :)
  • Soundmaker
    #7940
    Heroes V - Easter Egg?

    javítva
  • Soundmaker
    #7939
    Hi All!

    A Trap című mapon találtam egy Easter Egg-et vagy nem tom mit .. egy Tank áll a map bal alsó sarkában az erdőben.. A Heroes Világában kicsit szokatlan az ilyen

    Itt egy kép az Ultimate Weaponról.. talán az Ősök hagyták Enroth világában? :D

    Heroes V - Easter Egg?
  • j0nNyKa
    #7938
    kipipalod h show multiplayer maps..
  • G_ArchAngel #7937
    oké, megvan: hot seat módban a gépet állítom be ellenfélnek...
  • G_ArchAngel #7936
    Lenne egy kérdésem:

    én anno szt szerettem, hogy a H3-ban rengeteg custom map volt, ahol szabadon választhattam népet, amivel küzdök - itt elég kevés a pálya, amit tudomásul vettem, de nem is választhatok saját fajt...

    béna vagyok, vagy tényleg nincs lehetőség rá?
  • Lacee
    #7935
    a tulajdonságai a spell powertől függenek; a képen levőnek is 870hp-ja van, nem 150 :)
  • Kandurex
    #7934
    Tévecc!
  • troc
    #7933
    ja, csak itt 150 hp-s kis csoffadtakat kapunk. a tenyésztehető sárkány erősebb.
  • j0nNyKa
    #7932

  • IceTom
    #7931
    van főnix?:O v.ki feltudna rakni róla egy képet???
  • troc
    #7930
    kérek egy kis segítséget. elfekkel utolsó pályán vagyok, nagyon elhúztam a dolgokat és Nicolai meg Vagyimir túlságosan megerősödött - 13 ezer csontujik van már, fejenként. nem bírom megállítani őket. Blind spell nem műköödik rájuk, 40 trentet meg 30 sárkányt lőnek le, meg persze duplázzák őket varázslattal... kezdjem újra, vagy mi? 5 főnix megvan de nem érnek sokat. Ha a pályán lévő árnysárkányokat lecsapom talán segítet? köszi!
  • Axsys
    #7929
    de legalább menni fog
  • izsook
    #7928
    Ami a Celestialhavensen van Black Knigh mod, azt próbálta már vki? ha igen vélemény?
  • littleNorbi
    #7927
    de akkor meg akadozni fog.
  • j0nNyKa
    #7926
    igy van. :]
  • Cuchulainn
    #7925
    Nekem azon van és így megy, 8Xoson ugyanezt csinálta mint nálad.
  • Cuchulainn
    #7924
    A jobb vagy a bal oldaliba?
    Komolyra fordítva a szót, sztem ez a kép már egy kicsit túl csicsás, dehát ízlések és pofonok...
  • littleNorbi
    #7923
    4x-esre ??????
  • j0nNyKa
    #7922
    innen, itt Heroes5 -> leírások, EGYÉB (hátterek, képek, infók)..., -> Egyéb koncepciók

    egyebkent en ebbe a kepbe vagyok beleszeretve
  • Charadras
    #7921
    Figyi, KandurEX, ezek a képek nincsenek meg véletlenül neked nagyobb felbontásban? Vagy ha megmondod, honnan vadásztad őket, az is nagyon jó lenne, mert überfaszák!

    Előre is THX!!!
  • Cuchulainn
    #7920
    Vedd lejjebb az AGP-t
  • 3P
    #7919
    F.A.Q.
  • dunga
    #7918
    Haven hadjárat 5. részében,- amikor is egy hét alatt meg kell szerezni a várat- egy 5-ös szintű Demon van az ellenségnél.
    Az ellen szerintetek mi a legjobb ellenszer azon a szinten?
  • littleNorbi
    #7917
    Hibaüzenet

  • dr Kotász
    #7916
    Szerintem is nagyon jó lett. A 3d meg azért kevésbé zavaró, mert elforgatás nélkül is átlátható a pálya. De ez már OFF...
  • I love Techno
    #7915
    lehet azért unta mert béna volt hozzá , mert ugye vmi olyasmit is írt hogy a 3. campaign-ot már elsem kezte mert unta a történetet.... , jellemző mindig az tud a legnagyobb vehemenciával véleményt meg kritikát formálni , írkálni egy játékról vagy bármi másról aki nem is jácott szinte vele , az ilyen emberek véleményére nem igen kell adni.(szal ha valaki már nyilvánosan kritizál valamit szerintem az alap hogy azt a dolgot teljeségel megvizsgálja , mert pl.: hogy fikázza a történetet mikor még csak a történet 1/3 dánál is alig jár , nyilván vannak hibák a játékban de nekem öszeségében tecik a játék egésze is és a történet is.