14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #8035
    ...izé. Hát, na. Olyan jó. Csinálj valami flash -es brutált arra majd visongok
  • j0nNyKa
    #8034
    hat ez nem gyozott meg. :]
  • Kandurex
    #8033
    Végül is jó.
  • Lacee
    #8032
    :))))

    amúgy pont a sokat emlegetett harmadik részben voltak olyan AI-csalások hogy hello... emlékszem, volt hogy valahol a harmadik-negyedik héten előjött a gép körülbelül 1500 arkangyallal, hát vicces volt.
  • j0nNyKa
    #8031
    Kedves Technofanatic!

    #8019: "mongyuk", "elenheróban", "pályályán", "anyi", "egyépként", "ecer", "főhérólyába", "semi", "bene", "kövkörben", "spectre dragon" "3 mas", "pályályát", "hösömet", "ecer", "hüjébb", "anyi",

    #8026: "ecerüen", "tucc"

    #8030: "hüje", "semiből", "semi", "10 szer", "anyi", "össze szed", "anyit", "semit", "teccik", "kihangsújozni", "jonnika", "tecett", "asse tugya",

    Es akkor most ideznek toled erre meg 2 dolgot:

    "asse tugya miről beszél"
    "a helyesírási hibákból neked is kijut...."

    Most akkor flameljunk, vagy inkabb ne, es beszeljunk h5-rol (nem hulyeseget) ?
  • I love Techno
    #8030
    nekem alapvetően az volt a problémám sokszor hüje módon a semiből lettek neki hatalmas seregei , azzal semi problémám nem lenne ha pl 10 szer anyi várbol tápolja magát és össze szed anyit , de az hogy csak ugy beleterem , és közben semit nem csinál ez olyan trágya (ilyenekre az előző részekből nem nagyon emlékszem) , sztem azért jobban is megtudták volna csinálni (de persze ez csak egy két pályán volt nagyon érezhető) , amugy nem fikázni akarom , mert kurva jó játék és teccik , nem akartam én kihangsújozni , csak jonnika lekezelő stilusa nem tecett , mert magyarázat nélkül csak ugy lefikázza a másikat ugy hogy asse tugya miről beszél.(feleslegesen okoskodott)
  • Cuchulainn
    #8029
    Nem tudom ezen mit kell annyira kihangsúlyozni, a stratégiai játékok elég nagy részében ez így volt és még így is lesz elég sokáig. Egyszerűen egy olyan AI megírása, amelyik méltó ellenfele lenne az embernek egy körökre osztott stratégiában nem éri meg a fáradtságot-ha lehetséges egyáltalán. Az RTS-ekben persze a gép jobb "reakcióideje" kiegyenlíti valamelyest a képet, de gyakorlott játékosok még ott is lazán megverik a legkeményebb gépi ellenfeleket.
    Így aztán a gép csal és csalni is fog még egy jóideig. Persze idegesítő meg nem realisztikus de mit lehet tenni?
    A campaginek a heroesben mindig is olyanok voltak, hogy egy túlerőben lévő ellenfelet kellett legyőzni. Ezt pedig csak úgy lehet, ha az ellenfél buta, mert ha nem lenne az akkor leradírozna minket. És ez nemcsak Heroes betegség, hanem általános fantasy gixer. Mindig a gyengébb szerepébe bújunk és szépen lassan túlszárnyaljuk az ellenfeleinket. Most őszintén, szerinted izgalmas lett volna, ha pl. a démon kampányban egy iszonyatos túlerőben lévő démonhordával kezdesz, akiknek senki sem tud ellenállni és ledózerolod a világot?
    Ami meg a történet gagyiságát illeti:nekem pl. kifejezetten tetszett, hogy nem akarták a régi kliséket erőltetni mindenáron. (Jaj, énvagyok a Havenes jókislány egész családomat kiirtották de azért mindent megbocsátok mer rendes vagyok- Bumm, bumm én vagyok a gonosz démon legyakom aki a szemem elé kerül aztán sátáni kacajjal elviharzom) Persze van így is klisé benne elég, de legalább a legalapvetőbbeket nem erőltették.
  • Ombika
    #8028
    Jah es olvasni kuldtem ,meg is tette csak vakon :P

    REszemrol off
  • Ombika
    #8027
    Azert kuldtem ide,mert fennt bannert lattam ,hgoy millio cucc van o vegig is nezte de legtobb helyen feltoltes alatt volt az mondta de nemlatta a legnagyobb szoveget!!

    Igy remelem mar ok a dolog!! :P
  • j0nNyKa
    #8025
    na frissitsd, mostmar elvileg jo
  • j0nNyKa
    #8024
    de, majd este megcsinalom rendesen
  • Kandurex
    #8023
    Tippek, FAQ, SG fórumnak nem túl alacsony a felbontása?
  • j0nNyKa
    #8022
    bocsass meg de 1 sor utan meguntam olvasni, hogy 1 szavadban 4 helyesirasi hiba van.. majd ha leirod rendesen, reagalok
  • j0nNyKa
    #8021
    ittvan

    de nem kell berakni, egyszeruen atnevezem az uj mappat a regire, ha tetszik
  • Kandurex
    #8020
    Na, muti azt az új FAQ -t, ha jó, berakom én.
  • I love Techno
    #8019
    az hogy hetente novekszik mongyuk az elenheróban silvan 5. pályályán 1000-2000 csontváznyilassal a számuk , ugyhogy látom hogy a höse csak bent áll a várban szal nem is csatázik?mióta lehet anyi csontvázat kivásárolni?(egyépként ecer olyan is volt hogy a főhérólyába mikor mentem megölni egyik körben még semi dragon nem volt bene mikor kövkörben megnéztem újra hirtelen lett a hősében 2000 spectre dragon) , vagy az hogy kipróbáltam pl heroicon az inferno 3 mas pályályát és tudod mit csinált a gép? leszarta a várakat a bejáratuk előtt 3 lépésnyire futkozott el a hösömet kergette , ecer nem vásárolt semmit az alap lényei voltak benne azok amikkel elindult , és a középső úton ingázott , épp abba az irányba amerre én mentem (egyik várból ugye a másikba tápolódni) eközben ő olyan 1-2 hónap leforgása alatt szert tett 25000 pillangóra és 15000 war dencerre 4000 master hunterra az utratermelődő lényeket csatlakoztatta , szal a normál meg a heroic fokozat között az a különbség hogy a gép hüjébb csak 100* anyi cucc terem a térképre és azok mind joinoltak hozzá , vagy elbugosodott a játékom? mert ez volt nálam
  • j0nNyKa
    #8018
    de 7.jere leirva mar annyira nem izgalmas

    sheltem! where are you ?
  • fixpont
    #8017
    *SPOILER*
    De mondhatnam az utolso elotti palyat a 3 hossel, Izabel kivetelevel ~3 het alatt mindent bevettem, aztan honapokig csak boklasztam a hosokkel mire mindet feltapoltam aztan ugy mentem Izabellnek. stb stb stb
  • fixpont
    #8016
    A palyak 70%-at 1 honap alatt vegigtoltam, most ami a fejemben van az utolso kuldetesbol az academy campaign, sehol nem kellett tobb mint egy 1 honap, hogy (esetleg a foellenfelet kiveve) minden var az enyem legyen. A 3. palyan pl. ahol elvileg a fold ala kene menni nemfigyeltem, es 2 het alatt legyaktam az osszes varat (azonnal lekanyarodtam jobbra), indultam a Marlak vagy Markal vagy ki ellen, lenyomtam es a game kilepett!!! Mondom mi a fene, akkor nezem meg a feladatokat, hogy ki kell szabaditani valakit meg talalkozni utana 1 masikkal, de mondom, meg 3 het nem telt le es minden az enyem volt, aztan mehettem vissza a fold ala meg tapolhattam a hosoket ~2 honapig, hogy mindenki felvegyen mindent, megtanuljon minden varazslatot stb. De mondom a legtobb palya (amikor mar magas szintu a hosod) siman lerohanhato par het alatt.
  • I love Techno
    #8015
    nem hát és ebben a játékban meg különösen érdemes minden lehecséges szintet meg statot megszerezni mert a végén nagy szükséglesz rá.
  • j0nNyKa
    #8014
    az hogy nem kapja csak ugy a lenyeket, elore meg van hatarozva a szamuk.. argh.
  • b-type
    #8013
    Ez nem csalás.
    Nagyon is fontos dolog néha blokkolni az ellent.
    Sőt a H4-ben a lénytermelő helyek bejáratát, hogy nem indulhasson karaván.

    Egy hősnek fejlődnie kell egy több térképes történetben, sok pályát meg lehet oldani egy gyors rohanással, de később nagy szenvedések lesznek, ha nincs felszedve amit fel lehet.
    Van hogy unalmas bejárni az egész térképet, keresve hogy hol írja hogy ezt még nem látta, de ettől még ez nem csalás.
  • I love Techno
    #8012
    és mi ebben a butaság?
  • j0nNyKa
    #8011
    te sem sokat turkaltal a jatek filejaiban
    legyen eleg annyi, hogy butasagokat beszelsz
  • I love Techno
    #8010
    abban egyetértek hogy az al egy kalap szar benne , nevecséges volt hogy egyik pályán elindulok 2 hétel a pálya kezdete után és szembetalálkozok 3000-4000 csontváznyilassal nem csinál semit a gép csak ecerüen a hösöderősségéhez mérten eccerüen kapja a lényeket nem hazamegy hogy akkor megvegye a heti adagot vagy ilyesmi , de ettől fügetlenül nekem tecett a történet is meg úgy az egész is , és a 4. nél szerintemis mérföldekel jobb
  • Warden
    #8009
    Az hogy kinek milyen gém jön be az egyéni izlés dolga és tiszteletben van tartva odáíg míg az nem sért vagy bánt senkit.Neked nem tetszett másnak meg igen és én is ehez a táborhoz tartozom.Szerintem remek kis game lett klasszisokkal jobb mint a 4. rész de ez perzse teljesen saját vélemény ugyanúgy mint a tiéd.

    Hogy a történet nem jó?! miért ne lenne az? ez nem egy FPS vagy TPS ahol a történeten bukik vagy áll a gém, ez változatlanúl egy körökre osztott stratégia és te hogy "végigtoltad" pont a körökre osztott stratégiának az ízét vetted el magadtól hogy szét tartainerezted a fejed.

    Mielött azt mondanád hogy te ugyan nem mert sosem csítelnél akkor azt a sort nem kellett volna beírnod hogy "alljak be a vara ele 1 nagy sereggel, amig a hosom maxra be tudja jarni a palyat, minden levelet begyujt amit lehet es osszeszedi a tulajdonsagpontokat".

    Nyilván való hogy van a játékon mit javítani de ezt majd pach-el kiegészítőkkel megoldják de nincs miért szégyenkezni a készitőknek sőőőőt!!
  • j0nNyKa
    #8008
    fogunk
  • grotesk
    #8007
    mi történik, ha kijáccom a campaignt? mert nem sok pálya van utána, amin hobbiból lehet játszani. kapunk újat?
  • Subtitle
    #8006
    -k
  • Subtitle
    #8005
    Pontosan mikkor lesz pecs nem tudjatok?
  • fixpont
    #8004
    Sorry. :-(
  • j0nNyKa
    #8003
    most ?
  • mukika
    #8002
    így már jobb, de az a betűtípus szvsz nagyon gány.

    szerk: természetesen a menü betűtípusára gondoltam.
  • 3P
    #8001
    Szerintem ez már egész jó.
  • j0nNyKa
    #8000
    nagyitottam rajta, csekkoljatok legyszi
  • 3P
    #7999
    Basszus! Nem ismered a SPOILER fogalmát?
  • fixpont
    #7998
    Jah az meg, hogy a palyanak nem akkor van vege, amikor en akarom, hanem amikor megcsinalom a kijelolt celokat egyszeruen nevetseges, millioszor arra voltam kenyszeritve ne oljem meg az utolso herot, hanem alljak be a vara ele 1 nagy sereggel, amig a hosom maxra be tudja jarni a palyat, minden levelet begyujt amit lehet es osszeszedi a tulajdonsagpontokat, szegyelljetek magatok akik csinaltatok.
  • fixpont
    #7997
    Vegigtoltam, nem tetszett. Az egesz jatekban az volt az erzesem, hogy ugy akarnak kihivast teremteni, hogy beir egy nagyobb szamot az ellenseghez, ha lenyomsz 5 sarkanyt, nem baj, legkozelebbi barrisonban lesz 20, azt is lenyomod? Nem baj, akkor a kovetkezoben lesz 100....ugyerzed mar nyertel, akkor legkozelebb jon 3000 imp vagy 4000 csonti ijasz, jol jatszol? Sebaj, en nagyobb szamot tudok a programba....errol szolt ez a jatek lassuk be, es semmit nem adott az elozo reszekhez. Az AI egy kalap szar, ahelyett hogy azon finomitottak volna (az az erzesem egy az egyben atvettek az elozoekbol) ez a megaloman feeling van amit fentebb is irtam. Sok palya nem kihivs, hanem szo szerint szopatas. Aztan koronakent jon az erre az utolso palya, ahol persze a nagy herot mindenkivel le kell nyomni szepen egymas utan, mentes nelkul, 4+8 csatat..... A story kozepszar, jobbat vartam, es az egvilagon semmi lenyeges plusz nincs az eddigiekhez kepest. Uff en szoltam.
  • Cobra.
    #7996
    Nem az igazi, téntleg nagyobb ablak kellene, ez kb 640*480 lehet, de 1024*768-ra érdemes megcsinálni.
  • Lammer
    #7995
    kulturalt joak!