14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Cobra.
    #8206
    Van egy texts.pak file, lehet elég azt lecserélni.
    Milyen gépen játszol most ArchAngel?
  • Mayday
    #8205
    Ez engem is fog erdekelni :)
  • öregharcsa
    #8204
    pl: hypersnap dx5
  • gomba001
    #8203
    Jó jó elnézést mindenért de mondjátokmár meg legyszives hogy mivel csináljátok a heroes képeket!?
  • Yoki
    #8202
    hello
    nekem egy olyan problémám van hogy egy idő után mindig lefagy töle a gépem
    olvastam a faq ot felraktam az új directx felraktam az új vga drivert
    van xp sp2 mi lehet még a baj a gép: 2.8 d celeron gforce 5700 vga 1 giga ddr ram
    a választ elöre is köszönöm
  • G_ArchAngel #8201
    kérdés: ha nekem megvan az eredeti HOMM5 CE, és letöltök mellé egy magyar változatot, akkor bizonyos fileok kicserélésevel elérhető a magyar CE, vagy csak a reinstallhoz kerülök közelebb?:)
  • Cobra.
    #8200
    Vagy csak nézzen rá az image tartalmára :)

    Találtam egy érdekes "bugot" (gondolom nem szándékos): a vámpír egy undead mob megölésekor is szív életerőt.
  • Lacee
    #8199
    rákerestem neked a FAQban linkelt angol fórumban :)

    "Both Raeleg and Shadya have to go past the garrison."
    vagyis ha mindketten átmentek a bal alsó sarokban levő kapun, megjeleneik az ellenfél heroja, akit le kell csapni.
  • blackadder
    #8198
    sziasztok!
    meg tudná valaki mondani hogy mi a szöszt kell csinálni a dungeon 5dik pályáján??
    lerombolta az összes várat,elfoglaltam az összes kaput meg bejártam mindenfelé a térképet de nincs vége a pályának és nemtom mitcsináljak!jah és nemvan gyikban ugyhogy nemkell leüvölteni... :)
    köszi a helpet!
    üdv!
  • Amigo
    #8197
    szerintem jó a játék, csak lehetne valami magyarosítás.
    ha valaki tud szoljon!

    :)
  • Reyes
    #8196
    Thx, thx:)
  • Infernal
    #8195
    Kövesd az utasítását és tedd be az EREDETI lemezt.
    Ha nem akkor használd a Net-et......

  • ElekAdam
    #8194
    Hellósztok
    Letöltötem a collector edition versiót és amikor el akarom indítani akkor ezt írja ki:Wrong disc inserted.
    Please insert the original "HOMM5" CD/DVD
    Mit kellene csinálnom ????
    Ja amúgy nincs benne a F.A.Q.-ban
  • Dant0r
    #8193
    Létrehozol te egy szobát, haverok meg abba belépnek szintén hamachin keresztül. Aztán meg go Local Area Networközni és látnotok kell egymást:)
  • I love Techno
    #8192
    add át egy másik hősben a lényeket , vhol a pálya közepén az elf wár felett van egy kocsma , miután elfoglatad kb ugy a 2 . nap az elf várat egyből spuri megkeresni a hős vevő helyet (és mivel azt nem tudom hogy csak a főhéróból vagy az összes démoni hősből vesznek-e a lények az a legbiztosabb ha elf hérót veszel , átpakolod bele a lényeket és azal foglalgatod a bányákat meg avval harcolsz addig míg megnem csinálod a másodlagos küldetést (amugy a másodlagos küldetés nélkül is végiglehet vinni csak kicsit hoszadalmasabb , én is kb mikor már ilyen 50 emeráld dragonok tüntek el , akkor kapcsoltam )
  • troc
    #8191
    kérek egy mentet állást a játék legvégéről, vagy az 5. kampány 5. küldijétől. becsíteltem az értékeit az elfnek, aki most visszatérvén legyőzhetetlen, de így meg nem jó játszani. :)

    nagyon köszi!
  • Reyes
    #8190
    Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy Hamachi-val hogy lehet neten játszani?

    Addig eljutottam, hogy a Hamachiban beállítottam egy új network-öt.

    Ezután? Végig kell csinálni azt, ami a FAQ-ban a 12-es pontnál van belinkelve???

    Vagy lehet egyszerűbben is? Ha igen, akkor valaki pm-ben válaszolna nekem, ha szépen kérem? Köszönöm, tisztelettel: Reyes

    Jah és a heroes5hun network-höz nem tudtam csatlakozni, mert be van telve a 16 hely:-/
  • dr Kotász
    #8189
    Sheltemet kérném, hogy lépjen akcióba...
  • protunius
    #8188
    ja és nem mondtam hogy közben 2* egymás után beállt a pestis
  • protunius
    #8187
    eddig mondjuk nagyon könnyű volt a játék, talán túl könnyű is
  • protunius
    #8186
    már próbáltam, de amikor visszafelé mentem (nagyon legyengült sereggel) akkor az ellenség letámadott és fűbe haraptam
  • protunius
    #8185
    szedjem el az infernót?
  • protunius
    #8184
    hát akkor mit csináljak? azzal a sereggel amit szerváltam szart se érek
  • Kandurex
    #8183
    hmm, észre se vettem
  • Lacee
    #8182
    meg van mondva az elején egy videoban... a sylvan lények nem szeretik Agraelt, ezért egyszerűen lelépnek. sz'al nem bug, szándékosan van így...
  • protunius
    #8181
    Hi! Mé van az, hogy az Inferno campaign 4. küldijében szépen sorban tünnek el a lényeim? (Inferno hőssel sylvanos lényeim vannak csak) Választ please sürgősen!!
  • j0nNyKa
    #8180
    kerlek ne ordits.
    egyreszt azert nem kaptal valaszt, mert senki nem tudta, mivel az ubi nem mondott semmit
    masreszt ha tudnal olvasni, visszaolvasnal 1 par hsz-t, es meglatnad, hogy le van mar irva
    es tudod mit? mar csak azert sem masolom be, keresd meg.
  • gomba001
    #8179
    ELOLVASTAM!!! DE MIKOR JELENIK AZ A KIB... PATCH??? eGY CSOMÓSZOR MÁR MEGKÉRDEZTEM!!! DE MINDIG SZART MINDENKI RÁ!!! ÉS A FAQ-BA NEM ÍRJÁK HOGY MIKOR ADJÁK KI!!!
  • j0nNyKa
    #8178
    figyelj csak, volt eddig sacperkb 8 kerdesed ebben a topicban, es mind bicskanyitogatoan hatott az emberekre, mivel azt tukroztek, hogy nem tudsz olvasni

    viszont 1 forum lenyegeben abbol all, hogy emberek irnak egymasnak, es olvasnak egymastol

    ha valaki nem tud olvasni, miert forumozik? a takaritonenit sem ultetik forma1es autoba, hogy nyerjen vele futamot.
  • dr Kotász
    #8177
  • dr Kotász
    #8174
    Bug. Várj patchre.
  • j0nNyKa
    #8173
    de nem jo mer piros a lo. :D
  • b-type
    #8172
    :))
    Ha jól emlékszem, nem messze a hídtól van a lejárat a felszín alá, le kell menni, és valamerre lesz a kripta..meg lehet találni.
  • Killer0078
    #8171
    Valaki segítsen már!!
  • Cuchulainn
    #8170
    Hát akkor passz.Bróbálj meg régebbi mentést, pályaújrakezdést, lófehérítőt..
  • Wask
    #8169
    De odamegy....klikkelek mint az állat és semmi nem történik:(
  • Cuchulainn
    #8168
    A piros ló azt jelzi, hogy harcolni kell ott. Abban a cryptben kapod meg a csizmát.
  • Wask
    #8167
    Ne oltogassatok már!:D Hülye nem vagyok
    De nemtudok bemenni a Cryptbe.....:( Adjatok már egy screenshotot hogy melyik helynél kapom meg a csizmát pontosan....Lécike
  • Cuchulainn
    #8166
    Sajnos ez egy bug. Azonnal uninstallálnod kell a játékot és soha de soha nem teheted fel újra...
  • Kandurex
    #8165
    Szóval asszondod, hogy a ló piros...aham. Del.