14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • b-type
    #8164
    piros a ló???
    Lehet megbetegedett :D
    Asszem vhol lent van egy kriptában a csizma.
  • Szaruman
    #8163
    Jézus. Uninstall.
  • Wask
    #8162
    Srácok....nemtudok begyalogolni a 4ik pályán a crytába...piros a ló:(
    Nem tudom hol lehet megszerezni a csizmát amivel átmegyek a vizen...Már kiirtottam szinte mindent! Segítsetek!Köszi
  • Killer0078
    #8161
    Tudna nekem segíteni valaki aki már megcsinálta a Sylvan 5. pályáját,hogy hogyan gyözzem le a portálon túli nekro sereget
  • j0nNyKa
    #8160
    :( mieeeeeert? :(
  • atkaq
    #8159
    Kérlek segitsetek nekem az angol változat van meg tudom hogy van magyar változat de nekem csak a magyaritás kéne.Ha valaki tudja honnan lehet letölteni?
  • SaGa Jr
    #8158
    Akkor fogja elfogadni, ha nem mozdulsz ki a városból a főhőssel, felveszel egy lótifutit és vele szabadítod ki az első (föld alatt raboskodó) elf hőst. Aztán ezzel a kiszabadított csókával kell kiszabadítani a másikat és mindkettővel visszamenni a fővárosba ahol védekezik a főhős. Ekkor el lesz fogadva garantáltan.

    De amúgy is oda kéne őket gyűjteni és ha ott vannak, akkor egyikük bemegy a városba, a másikuk beáll a városba a főhős meg kinn dekkolhet.
  • dr Kotász
    #8157
    Trent: "You have to understand that it takes a lot of time and energy to create a patch, let alone one that is bug free. We are working very hard to get it out as soon as possible. Expect it sometime early next week. Thank you for your patience."
  • gtom
    #8156
    Mikor lesz patch?
  • j0nNyKa
    #8155
    megtorpent
  • 3P
    #8154
    Szerintem néhány kezdő játékosnak sokat segíthet a #8143 kommentemben adot lURL a kampány összes térképéhez JPG formátumban, talán érdemes lenne felvenni a F.A.Q.-ba.
  • Acidlich
    #8153
    modjuk aki elakad ennel a palyanal, az a campaign 2. feleben meg nagyobb szopasok ele nez...
  • Acidlich
    #8152
    komolyan mondom errol az inf 3asrol kellene csinalni egy vegigjatszasi videot, vagy vegigjatszas kepekben, amolyan diafilm modszerrel:)
  • agy666
    #8151
    Meg lehet csinalni.
    Masok is megcsinaltak az inf3 palyat.
    Nekem mondjuk csak masodszorra.
    Ha bevonulsz egy "jo" varba az sokat segit, hogy egy
    tuleros sereget legyozz.
  • Dant0r
    #8150
    Meg különben is, ha ennyi figyelemre sem méltatod a játékot, hogy az nem Galeron, hanem Gilraen... Majd a patch-ban lesz easy mód, max. vársz addig:)
  • dr Kotász
    #8149
  • doncsabi
    #8148
    2hete csinálom ezt a küldetést már kezdem hinni hogy nem is lehet megcsinálni
  • doncsabi
    #8147
    hali
    hogy lehet elérni hogy inferno 3 dik küldetésében több legyen az emberem mint az elenfélnek akár hányszor is kezdem ujra galeronnak mindig mire ütöképes lesz a seregem már nem tudom legyözni annyi ijásza,druidája és sárkánya van?
    elöre is köszi
  • hitman55
    #8146
    Nekem egyszer a gta-val volt ien már az utolsó küldetést csináltam mikor újraindult és nem lehetett megnyitni a mentést!!!!!!!
  • j0nNyKa
    #8145
    lehet h bugos a script, es nem fog jonni soha.. nalam is ez volt, ahogy tobbeknel
  • Eprom
    #8144
    Miért van az,hogy az elfeknél a harmadik küldetésben nem tudom teljesíteni a feltételeket?
    A két hős megmentve,várat védők megvannak (50 elder druid,30 silver unikorn,10 green dragon),de mégse fejeződik be a játék
    Mit kell még csinálni?
  • 3P
    #8143
    Most olvastam a SeVeN M-en"
    "Hereos rajongók figyelem! Jó hírem van azoknak, akik kicsit többet szeretnének látni az éppen aktuális küldetésből. Ma délután megkaptuk a Heroes 5 össze pályájának térképét, amelyet a letöltések rovatunkban már megtaláltok."

    Heroes V pálya térképek.

    Nekem ez már csalás izű, így részemről kihagyom...
  • Dant0r
    #8142
    Sylvan első pályán mennyit kell várni már?!
    (ugye nem annyit, hogy csak na? :DDD)
  • j0nNyKa
    #8141
    csinalj annyi embert, hogy csak na
  • doncsabi
    #8140
    hali hogy lehet meg ölni inferno 3 dik pályályán galeront?
    elöre is köszi
    pár kör után annyi embere van hogy csak na
  • djatb
    #8139
    Nem, kis hazánkba MAGYARUL jelenik meg hamarosan(június 12-én)!
    Hiába van angol Deluxe nem készít egyik magyarító csapat sem honosítást hozzá!

    Ez van......
  • SaGa Jr
    #8138
    A profilod ment tönkre? Mert ha nem, akkor csak simán válaszd ki a kampány módban azt a pályát ahol tartottál és azt kezd előlről.
  • wesker24
    #8137
    ha valamiért meghibásodott az elmentett fájlok nem lehet semmit csinálni hogy jó legyen ??
  • wesker24
    #8136
    Hello nem tudna valaki egy elmentést küldeni az Inferno 4 pályájáról !!!!!
    Please

    Ugyanis épp az Inferno hadjárat 4 pályáján vagyok már minden megvolt már csak az utolsó elf várat kellett volna legyőzni de ez a k@rva számitógép gondolt egyet és újrainditotta magát minden ok nélkül mikor vissza akarom tölteniaz elmentett állásokat nem tudom mert meghibásodott az összes !!!!

    Már megint kezdhetem elölről az egészet már 4-edszer !!!

  • SLICK
    #8135
    akkor ez nem csak nálam fordul elő? :o

    bocsánat de FAQ-ban nem nagyon találtam ehhez ahsonló problémát, csak a pályákkal anynit h majd egy patchben remélhetőleg lesz 10 új map -.-
  • j0nNyKa
    #8134
    hato, most azt varod valasznak, hogy mindenki szenved ? :]
  • Clava
    #8133
    lesz hozzá külön magyarítás?
  • SLICK
    #8132
    nem tom h ti hogy vagytok vele, de engem az már nagyon zavar h kevés single pálya van ami tűrhető, de nem igaz h megtámadok vmiylen ellenséget és abból a csatából sosem kerülök ki győztesen.
    megjegyzem: nem vallom magam bénának de az már kicsit dúrva h normálisan nem is lehet játszani mert akárkivel küzdök kinyír :o (ja hazt kiahygtam, h az ellenfél túlerőben van, és ezért akpok ki)
  • dr Kotász
    #8131
    Sajnos tényleg ez a helyzet...
  • Nenrandil
    #8130
    Ah... sajnos egyet kell értenem az angol nyelv pártiakkal... ami angolul születik meg az utána már kevésbé élvezhető magyarul...
  • j0nNyKa
    #8129
    h4: "karaván szeráj"

    omg. :]
  • sleepwalker77
    #8128
    Emlekszem meg a settlers magyarositasara :
    sawmill = fűrészde
    :)
  • j0nNyKa
    #8127
    nekem sok magyar szo olyan idiota, dilis, angolul jobban raall a fulemre.. de ez en vagyok, az meg te
  • Thanatos
    #8126
    szvsz emg az ahngzik furcsán hogy van aki azt szereti :P
  • djatb
    #8125
    Hát szerintem pedig az a pláne ha magyar egy ilyen kiváló játék!!
    Én simán megvehetném a Deluxe verziót angolul,de inkább várok még egy hetet a magyar verzsönre......

    (na de tényleg ez szerintem "ízlések és pofonok"-elég furán hangzik azé hogy nem szeretjük a magyar verziót)