14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Lacee
    #8246
    a modok linkjei hol vannak a FAQban? nem találom.
  • Cuchulainn
    #8245
    Wow, ez kiba***tt jól néz ki! Teszem is fel! Vajon miért változtattak?
    A wait/load gombokkal nincs gond? Az oldalon azt olvastam, hogy a spec. képesség gomb helyére teszi be. Akkor az hova kerül?
  • SaGa Jr
    #8244
    Amiről te beszélsz (amikor lelépnek a démon hőstől a sylvan lények) az már az inferno 4. pályája. Az valóban könyebb a 3-ashoz képest. De az sem ördöngősség.

    Nem a megszokott kivárok és jól megszedem magam stratégiát kell erőltetni, hanem menni előre, begyűjteni mindent amit lehet, aztán még a 4. hét előtt leverni a főnixeket és elfoglalni a nyugati várost a főnixeken túl. A 4. héten kezd el betámadni Gilraen, hacsak nem merészkedett nagyon ki a démon hősünk és nem mászkált fel nagyon a keleti város környékére.

    Aztán csak rohangászni kell a városok között, begyűjteni a csapatokat és a lehető leghamarabb megütközni Gilraennel. A második hónapban még nagyon könnyű leverni, ha az ember odafigyelt a hőse fejlesztésére és elegendő varázslattal van megáldva.

    A pálya eleji Inferno városban elég csak megépíteni a silót és a pénzt hozó épületeket. Másra költeni ott felesleges.
  • j0nNyKa
    #8243
    frissitgettem a faqt, beletettem a modok linkjet is
  • Kandurex
    #8242
    Úúúúúúúúú>..Srácok ez nagyon jó!! kipróbáltam a módokat. Az egyik a load, save, wait gombok! Nagyon hasznos! A másik meg az treant kinézet módosítás, nagyon JÓ!!!!


    Ilyenek lettek a treantok: (csak külsőleg változott, tulajdonságuk ua. maradt)

  • RangeR
    #8241
    Ezt egyszerűen nem értem, hogy mitől ilyen nehéz az Inf 3. küldetés!?!? Azért nem tudnék segíteni benne senkinek, mert nem értem, hogy miben kellene a segítség. Érdekes és izgalmas map volt, de ennyi, meg sem szorongatott a comp., talán még hőst és várat sem veszítettem, ha jól emlékszem. Ez az a pálya, ahol az elfeket ki kell rugni a démon hertól mert lelépnek körönként, és kétméterenként teli van az erdő bladedancerrel meg pixikkel igaz?! Tök jó pálya, de semmi extra. Akkor már a dungeon első 3-4 map érdekesebb, ott volt amelyiket újra kellett kezdeni.
  • Kandurex
    #8240
    Csak úgy közölném, hogy vannak olyan módok is amik csatában engedi használni a save, és load opciót! Ebből a save csalásnak minősül nállam, viszont a load nagyon hasznos lehet, mert hát ugye, valamilyen agyament okból nincs quit menü, csak exit to desktop belőle...
  • Cuchulainn
    #8239
    Hogy néztek ki a treantok a bétában? Mert azt a modot lehet feltenném-a mostani kinézetük irtó béna...
  • Cuchulainn
    #8238
    Nekem a wight bejön, szvsz inkább a csontváz/szellemsárkányt és/vagy a zöld/smaragd sárkányt kéne lecserélni, nem tartom jónak, hogy a várak felében a sárkány a főmufti. Lehetett volna a sylvanban a főnix (csak nem ilyen erősen) és mondjuk a necroban ez a lovag, vagy esetleg valami különleges élőholt förmedvény (demilich vagy valami hatalmas csontvázgólem vagy nemtom) a többi sárkány meg neutral lény...
  • Lammer
    #8237
    " Black és Dead Knight" ez allat!!!! ;)
  • Kandurex
    #8236
    Mondjuk a black knight mód faszintos lenne, de félek, hogy übertáp speckója miatt** kiborul a bili, vagyis a "nemlétező" balance

    **
    (% sansza van, hogy megütött lények FELÉT!!!! megöli, egész kellemetlen, ha megüt 1db knight 100 arkangyalt és marad 50 -en)
  • Kandurex
    #8235
    "Mára rengeteg Heroes V-ös mod összegyűlt. Így például találhatunk olyat, amely a Necropolis Wightját és Wraithjét Black és Dead Knightokra cseréli, olyat, amelyik az Ancient Treantből a bétában szereplő szuperóriást hozza elő. Van még új kezelőfelület is, no és olyan pakk is akad, amelynek hála az AI nem jut különféle bónusz juttatásokhoz. A listát linkekkel együtt itt találhatják az érdeklődők."


    by gamestar
  • Acidlich
    #8234
    azert mert amennyi segitseget, tampontot, infot kapott az aki itt elakadt, azok alapjan sztem siman meg lehet csinalni. ezt fokepp olyanokra ertem akik mar legalabb a 3. resszel nyomtak, aki most kezdte az mas kerdes, nekik nem konnyu megoldani ezt a palyat az biztos. nekik - mint ahogy azt mar elottem is tanacsoltak - erdemes a single scenariokon alaposabban kitapasztalni a jatek menetet
  • Mentol
    #8233
    Csak azt nem értem, hogy számotokra (itt azokra gondolok, akik heroic szinten játszanak - tehát a topic törzse) miért olyan felfoghatatlan, hogy van akinek ez nehézséget okoz?
  • Mentol
    #8232
    Lehet, hogy az, de nekem nem ment. Nem vagyok vérprofi stratéga, de azért nem szoktak kifogni rajtam az ilyenek... Ráadásul én is normal fokozaton próbálkoztam.
  • Acidlich
    #8231
    azt tenyleg viccbol irtam:)
    de szamomra hihetetlennek tunik h aki "nem most kezdte" , ennyi info utan amit ebben a forumban leadott mindenki errol az "elatkozott terkeprol" , ne lehetne normalon megcsinalni max 2-3 probalkozason belul. #8223--> melyen egyetertek
  • Acidlich
    #8230
    es ez meg csak a kezdet a durva csitek soraban amit a gep kovet el a kampanyok folyaman(mondjuk azt azert nehezen hiszem el h egy kor alatt bejarja az egesz "páját"). Az eddigi legdurvabb csit amit lattam tole, vagyis pontosabban egyik havernal tortent, megpedig a nekro kampany utso palyajan: a vegso, nagy utkozet soran az ellen hiroja undorito, szemunket kivero modon csal. Szegenykem nem volt valami nagy spellcaster(knight letere), volt vagy 30 manaja, de valami hihetetlen, egesz varazslonemzedekeket megszegyenito modon hasznalta a magiat, mindezt ugy h a csata vegere tobb manaja lett mint amennyivel elkezdte, minden spellt 1 manaért nyomott el, vagyis nem, minden spellert meg manat kapott vissza:) na ez az igazi unique skill. Volt olyan verzio is(persze mindez amit irtam heroic fokozaton torpent) h a masfel ezer footman ertekeit tolta fel olyan 60 korulire...lol ezt az osszes lvl7es leny megirigyelhetne.
    nagyon ugy tunik h a H4 ai-ja koszon vissza rank megspekelve nemi csalassal, egyszeruen hihetetlen h minden szart ott hagy a foldon a gepi jatekos, megis mindene megvan az epitkezeshez, ez annyira kiabrandito( nem ugy mint a 3ban, ott tok csupasz volt a terep mindenhol amerre jart az ai hiro, ugy laccik ott meg normalisan meg volt csinalva ez a resze is az ai-nak)...asszem nem fogok annyit nyomulni a gep ellen mint a 3mal, marad a multi, de ahhoz meg jo lenne randommapgenerator ugye, ami a legujabb infok szerint amit elobb irtak itt, nyar vege utan jon... hat az meg nem most lesz sajnos, orulok ha karacsonyra kiadjak
  • Mentol
    #8229
    Köszönjük a tippeket!!!
  • j0nNyKa
    #8228
    off
    tessek heroes 2
    on
  • Mentol
    #8227
    Hali!

    Hát igen. Szerintem átestetek a (piros)ló másik felére. Lasan már senki nem semmilyen segítséget, mindig csak a FAQos szöveg...
    Az inf3 küldetést nekem sem sikerült megcsinálnom, pedig nem ma kezdtem(9-ik próbálkozás után inkább elkértem a haver save-jét).
    Aki ideírta(vicces? hangnemben), hogy kéne róla egy videót készíteni, annak - szerintem - igaza volt!
  • Yoki
    #8226
    hello
    nem tudja valaki megmondani az elözö kérdésemre van e valami megoldás
    a választ elöre is köszönöm
  • j0nNyKa
    #8225
    ha mutatsz nekem errol screenshotot, elhiszem. :]
  • Botond #8224
    Tehát multi javítás a második patchben? Hm,akkor addig meg sem veszem.
  • Cuchulainn
    #8223
    Ügyesen és okosan...ne haragudj de senki nem fog tudni jobbat mondani. Ha normalon nem megy, akkor vagy várd meg a patcet az easy móddal, vagy játsz jobban. Más megoldás nincs. Nem olyan nehéz az...Pár tipp:
    -A várban először a lények lakhelyét, és a capitolt építsd meg. A fejlesztések ráérnek, fontosabb, hogy meglegyen a lény, mert akkor gyűlni fognak, még ha nem is tudod őket megvenni.
    -Minnél előbb foglald el a két közelli aranybányát
    -Bátran támadj meg akár nálad nagyobb és magasabb szintű neutral seregeket is. Ha ügyes vagy, minimális veszteségekkel győzni fogsz, és így fejlődik a hősöd, ráadásul kincsekhez is jutsz.
    -A hellfire ability nagyon jó, érdemes felvenni, csak aztán figyelj a manádra.
    -Már többen mondták, hogy minnél előbb nyírd ki a főnixeket, és foglald el a második várát a gépnek. Ez már csak azért is fontos, mert az elsőben nem tudsz kastélyt felhúzni, és emiatt kevesebb lényt kapsz.

    Ha nagyon nem megy az egész akkor hagyd abba, és próbálj meg lejátszani pár custom mapot, hátha ráérzel az ízére. Jobb tanácssokat nem tudok adni...
  • Szaruman
    #8222
    Te nem heroicon tolod véletlen?:)
  • doncsabi
    #8221
    ha el indulok akkor máris a nyakamon van elf hero alegerősebb és a következö körbe már nekem is jön akkor hogy lehet fel jutni a várakhoz?
  • gtom
    #8220

    Heroes V patch közeleg - itt vannak a válaszok!

    A Nival Interactive végre megválaszolta azokat a kérdéseket, amelyek a megjelenés óta foglalkoztatják a rajongókat. Nézzük hát:

    # Az első javítás a következő pár héten belül megjelenik.
    # A pályaszerkesztő legkésőbb augusztusban lesz kiadva.
    # A véletlenszerű pályagenerátor a pályaszerkesztő után érkezik.
    # Elképzelhető, hogy kombinált artifactokkal is találkozhatunk majd.
    # A harcközbeni betöltés/kilépés lehetőség is belekerül a játékba.
    # Egy részletező kézikönyv hamarosan megjelenik, amelyben mindenről extrarészletes infót kaphatunk. A pakk ingyenesen letölthető lesz.
    # Új pályákkal a második javításban találkozhatunk.
    # Különféle multis továbbfejlesztésekkel is találkozunk majd, azonban a direkt IP alapján történő többjátékos módban való csatázás csak akkor lesz elérhető, ha arra kellő igény van.

    Azért remélem optimalizálás is lesz a játékban, mert nekem egész jó gépem van és még így is szaggat....
  • doncsabi
    #8219
    neki a duplája van adigra
  • doncsabi
    #8218
    jo jo gilaren de akoris durva hogy pl: 2400pixi,500ijász,160druida ,22sárkány van adigra neki duplája van és akor nyerjem meg a páját ,ja és arrol nem beszélve hogy ö szinte egy kör alatt be tudja járni az egész páját és egységet kap ugy hogy nem is megy a várba hanem az én váramnál van .akor hogy lehet megcsinálni?
  • G_ArchAngel #8217
    öregharcsa - VIP 2005. 08. 28. óta regisztrált VIP fórumozó
    ma 08:54 | Privát | Válasz | #8204
    pl: hypersnap dx5
    Válasz 'gomba001' üzenetére (#8203)
  • Szaruman
    #8216
    Fognak egy digit fényképezőgépet, lefényképezik a monitort... Folytassam?^^ (Prt Sc - nem egy sportclub)
  • öregharcsa
    #8215
    #8204....!!!!
  • gomba001
    #8214
    Ha hó mivel csináljátok a képeket a JÁTÉKBAN???
  • Turboraider
    #8213
    Mondom h NEM SZAGGAT!!!
  • Redokee
    #8212
    a gef4 ti miatt szaggathat... vedd le minimumra
  • Turboraider
    #8211
    Nekem P4 2,4 Ghz Gef4Ti4200 128 mb 1,5 giga ram és mégse szaggat a Heroes 5... Talán az Op renszereddel volt baj nem?
  • Redokee
    #8210
    nem tudja valaki hogy direct ipn keresztül, lehet e hamachival nyomni heroes v-t?
  • G_ArchAngel #8209
    na, ez szép történet...

    Volt nekem egy asztali gépem (most is itt van mellettem, de már dobozban, szerencsére elviszik...), ami egy P4-3GHz, Radeon 9800Pro 128Mbyte, 2GByte ram, stb. hardverekből állt...
    Ezen nekem minimál settingsben szépen szaggatott a HOMM5...

    Most egy HP-Compaq nx9420 notebookon játszom, amiben szintén 2GByte rammal van szerelve, de egy x1600 256Mbyte-os videókártya van benne - ezzel mindent fullra húzva tudok rezzeéstelenül játszani...

    Egyedül azt nem értem, hogy a játékban is választható 1680×1050 felbontás mellett miért torzít ennyire...

    Egyszóval álom-notebook, nagyon megy rajta minden, stabil, gyors, és a teljesítményéhez (vagy egy Vaio-hoz hasonlítva) nem is drága:)
  • R10
    #8208
    nincs meg valakinek a heroes 2?

    tudom h ez itt heroes 5 topic de ide sokan járnak heroes fanok és gondoltam hátha sikerrel járok
  • blackadder
    #8207
    oké rendben köszönöm szépen....én mindig csak realaggal mentem át a kapun :(
    köszi!
    üdv!