14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #8326
    Július-augusztus? Mikor csúszott így el? A CD Galaxis-nál még június virít. A Seven M honlapján meg ezáll egy június 2.-i hírben:
    "A magyar verzió reményeink szerint június 12-én megjelenik."

    Szerintem nem csúszik az annyit, hogy akár augusztus legyen.
    Mondjuk én így is örülök, mert az angol CE változatból szerencsére még jutott nekem is... :)
  • Cuchulainn
    #8325
    Pedig de.
  • dr Kotász
    #8324
    Hát ez eléggé bugszagú... Várd meg a patch-et.
  • Birokingdom
    #8323
    Hi!
    A Haven kampány utolsó pályájánál elfogyott a tudomány! Legyaktam mindent, minden bánya az enyém, már csak a piros garrison és a vár áll!! Erre van vagy 7000 embere a garrisonban, nekem 20 év alatt se lesz annyi!!!!!!!
    Pls help!! Lent is elfoglaltam mindent!
    Köszi a segítséget
  • dr Kotász
    #8322
    Én megcsináltam a kampányt hardon, de nem emlékszem melyik a 3-as pálya. Adj még egy kis infót pls.
  • React
    #8321
    NE ADD FEL!!
  • bld
    #8320
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    moddal kapcs.ban lenen egy kérdésem, nekm a data mappámban 3 pak file van és hát oda így nem sok értelme van bemásolni, vmi tipp vagy okosság? nem vágom h lehetne megcsinálni
  • windly
    #8319
    Sziasztok!

    Vagy nem jól csinálok valamit vagy találtam még egy bug-ot.

    INF 3 as pálya: mindenkit megöltem már, összes vár az enyém stb. bemegyek a druidákhoz, kijön a videó aztán lenyomom őket idáig rendben is volna

    Na de amikor mennék ki a helyszinről újra eljátszódik ugyanez, sőt ha ki be járkálok akkor mindig kijön, már 12 szer vertem le oket:)

    Valaki valami 5let?
  • atkaq
    #8318
    Valaki megcsinálta már a necromata kamány 3.pályáját.Én kb 10x kedztem el már a zöldet is kinyitam meg elfoglaltam +2 várat is de aztán irreálisan erös sereg jön ellenem.Merre induljak nem tud valaki valami jó módszert?LEGYSZI
  • SLICK
    #8317
    htx -.-
  • jazzy
    #8316
    Ugy ertsd hogy o tamadjon teged amikor varban allsz.
  • SLICK
    #8315
    hi!

    a faqban olvastam az infernó kampány 3 pályáján h érdemes várból öln iaz elfet... ezt úyg értsem h a várát támadjam? :o
  • Tutilevi
    #8314
    pedig ez viszont színtiszta bug
    nekem eddig egyetlen egyszer jött elő egy sima vérvédésnél,de igen idegesítő volt
    mit lehet erre mondani?várjuk a patchet
  • Agamemnon
    #8313
    Nem mintha a gép annyit gondolkodna... vagy legalábbis nem olyan sokáig.
  • Cuchulainn
    #8312
    A gép úgysem tétovázik soha, szal nem lenne értelme...
    Multiban meg meg lehetne úgy oldani, hogy mindkét fél beleegyezése kell a váltáshoz.
  • j0nNyKa
    #8311
    jo mondjuk gondolj bele, az csalas lenne, amikor te lepsz, kikapcsolod, amikor az enemy, akkor meg be..
  • Cuchulainn
    #8310
    pedig én is arra gondoltam :)
    És harc közben kikapcsolni se lehet:(
  • j0nNyKa
    #8309
    jahm ertem
    van 1 sejtesem hogy miert, de nem akarok mindent arra fogni, hogy bug bug bug :]
  • Dant0r
    #8308
    Akárhol bekapcsolható, mind single, mint multi játékoknál.

    De én is figyeltem, hogy egyes campaign csatákat így _kell_ lejátszani, nem tudom miért.
  • j0nNyKa
    #8307
    ez az un. dynamic battle system, ez elmeletileg csak netes duelben van azert, hogy ne tartson 1 lepes 10 percig, merthat az unalmas..
  • Agamemnon
    #8306
    Ezzel én is találkoztam, nem tudom miért volt. Néhány csatában ezt csinálta, utána meg nem...
  • Cuchulainn
    #8305
    A hősöd túl sokáig állt egy lávató mellett, és meggyulladt a lovának a farka. Később emiatt lehet, hogy piros is lesz, és nem tud bemenni a kriptákba.
    (sry de ezt muszáj volt)

    Amúgy az mi miatt van, hogy elf hősök ellen harcolva néha időre mennek a körök? A lény és a hősök ikonján mikor sorra kerülnek megjelenik egy visszaszámláló, és ha nem lépek amíg lejár akkor az illető nemes egyszerűséggel kimarad. Nem láttam ilyen skillt-meg elég hülyeség is lenne- valami artifact, vagy mi lehet?
  • Kandurex
    #8304
    Csak el ne akadj a játékban Matkovec, mert ha te ide beírsz, a jó isten nem igazodik ki rajtad :DD
  • matkovec
    #8303
    koszi szepen
  • Kandurex
    #8302
    A játék egyelőre csak angolul kapható, várható magyar megjelenés: valamikor július - augusztus!
  • j0nNyKa
    #8301
    http://www.sg.hu/galeria/10909125811147979211.jpg
  • matkovec
    #8300
    sziasztok hogy szerezhetnek a games ba magyaritast? mert nalunk slovakul jelent meg es nekem a angol verziom van meg es nemnagyon tudok angolul elore is koszi
  • j0nNyKa
    #8299
    fu nekem nagyon nem, utaltam hogy amint elindultam tamadni, mehettem vissza, mer 1 geci helyen mindig kikotott, akar 1 napi jarasra is a fo varamtol... broaf :]

    ha van igeny aranykopesekre, eskuszom berakom :D

    es ezuton kernek meg mindenkit, hogy ne kuldozgessen privat uzeneteket vegigjatszasert, nem vagyok se telefonkozpont, se lexikon... faqban van link, ahol lehet olvasni 1-1 palya vegigjatszasat angolul, faradjanak oda azok, akikre ez vonatkozik.
  • Acidlich
    #8298
    jo ez a faqban ajanlott hamachi csatorna, csak kar h mindig tele van:)
  • Lammer
    #8297
    lesz uj patch? es miket fognak belerakni az uj patchbe? =)
  • Lammer
    #8296
    ize a 4re nem emlexem, de a 3ban tutibiztos, hogy minden helyen ki lehet szallni a hajobol... ez nekem hianyzik az 5ben :(
  • Lammer
    #8295
    LOAL! :DDDDDDDDD ilyen "bash.hu" styleban nekunk is kene csinalni ilyen "aranykopesek" aloldalt, szerintem j0nNyKa betehetne a FAQhoz poenbol...
    ezeken olyan jot derulok enis mindig
  • j0nNyKa
    #8294
    jaigen, hajo, lehet, h az undergroundbol lehet csak megkozeliteni azt a szigetet, ha nincs rajta semmi, akkor meg sem lehet, vagy pedig hajoval a megadott kikotohelyeken (ezeket ugy ismered fel, hogy a fold igy belemelyed egy kis reszen a vizbe)
  • j0nNyKa
    #8293
    ha mar eros vagy, a fajhoz illo "fustos csikot" fogja huzni a hirod
    ha jol sejtem, te inferno voltal, mert annak van egyfajta fustje, a sylvannak pl. ilyen kis lepkekkel teli csikja van :]
  • Yan
    #8292
    nem számít, mert ma hárman ugyis rákérdeznek. :)
  • b-type
    #8291
    :)))))
    Jók ezek a dumák..ki kellene gyűjteni :D
    "
    - Piros a lovam mi lehet a baj?
    - A hősöm egy idő után mintha füstös csíkot húzna maga után, mi lehet a baj?
    "
    :D
    Egyébként sry, de nem tudok érdemben segíteni, csak jót vigyorogtam, a 'füst' az sztem gyári fícsőr, semmi gáz nincs. Multi-t még nem néztem.
  • koosadam
    #8290
    Sziasztok,
    végre meglett a tekljes játék :))) Kezdtem egy multit az egyik haverommal de lenne 2 kérdésem:
    1. A pálya két sarkából indultunk és a kettőnk között van egy sziget amire hajóval lehet eljutni. Viszont hajóval nem lehet sehol sem leszállni. Eddig csak ott tudtam ahol vettem a hajót és kész. Mi lehet a gond?
    2. A hősöm egy idő utrán mintha füstös csíkot húzna maga után. Ez miért van?
  • Kandurex
    #8289
    Jahogyvótmá? Sorry,
  • McW
    #8288
    Próbálta már valaki a Black Knight modot, mert nekem nem működik. A Treant tiszta sor, de ez nem megy. Írja le legyen szíves, hogy mi a trükkje aki tudja...
  • j0nNyKa
    #8287
    stip stop holnaputan !!4 :D