14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • doncsabi
    #8367
    na kezdek rá jönni hogy is lehet meg csinálni inferno 3 dik pájáját köszi a tanácsokat
  • j0nNyKa
    #8366
    aki maganak szeretne megtartani a hudeszuper creditskepernyo unlockolasat, annak ez SPOILER

    credits kepernyo
  • j0nNyKa
    #8365
    persze, tok jol kinezo credits kepernyo.
  • Strangereister
    #8364
    és van valami bonusz?
  • Ádesz
    #8363
    Igenm már mindennel próbálkozok, de eddig eredménytelenül, viszont most muszály lefeküdnöm mer holnap nehéz nap lesz,
    Köszi mindenkinek a segítséget

    Hello, jóéjt
  • I love Techno
    #8362
    ja
  • I love Techno
    #8361
    én is szoptam hasonló buggal volt egy olyan sylvan feladat szabadíccs ki két hérót kiszabadítom őket fasza minden beaggya filmet meg kipipálódik az objectíva , erre utána elcsesztem load be aztán újra kiszabadítom ugye akkor meg semmi , hát ott elnyomtam pár betöltést és vmejik korábbi mentéssel jó lett , hálistennek nekem kellett teljesen újrakezdeni , szal ha van vmi olyan mentés , ahol még nincs meg de közel vagy a célhoz meg lehet próbálni
  • Strangereister
    #8360
    Valaki végig-gyűrte már az összes kampányt?
  • dr Kotász
    #8359
    Vagy várd meg a patch-et.
  • Ádesz
    #8358
    köszi megpróbálom
  • Cuchulainn
    #8357
    Sztem próbálj meg kidobni annyit, hogy 19 maradjon, aztán szerezz még párat, hogy megint 20 fölé menjen, hátha akkor elfogadja...
    Ha nem akkor restart map sajnos-én legalábbis nem tudok mást ajánlani :(
  • Ádesz
    #8356
    Nem, nincs kipipálva a Raise 20 bone dragonos feladat, a Markal-lal mentem és nála van a 39 sárkányom, meg még egy csomó másik emberke
  • dr Kotász
    #8355
    És nincs kipipálva a feladat? Nem egy másik hős seregébe raktad a sárkányokat? Vagy a várban hagytad?
  • Ádesz
    #8354
    de beleléptem már és még mindig az a baja hogy csináljak 20 sárkányt, pedig van 39
  • dr Kotász
    #8353
    Lépj be a teleportba.
  • Acidlich
    #8352
    igaz, es ebben az a vicc h meg igy is qrvajo:)
  • j0nNyKa
    #8351
    nem akarok egyebirant kukacoskodni, de sheltem nagyon inaktiv, es rengeteg a buta ember.
  • j0nNyKa
    #8350
    ja hat igen, mert kesik a lenti csik, ez ugymond "alap"
  • Ádesz
    #8349
    nagyon sajnálatos, mert a kedvencem
  • Ádesz
    #8348
    ez az átkozott játék tele van buggal
  • Acidlich
    #8347
    dehogy, hanem arra h az initiative savban az egyszem gyikot mutatja mikozben a black dragonok lepnek
  • Ádesz
    #8346
    De .urva idegesítő hallod. valahogy megpróbálom megoldani, Köszi a segítséget
  • j0nNyKa
    #8345
    így kell, nesze
  • Dant0r
    #8344
    Igen, bug, velem is előferdült.
    Végül egy régebbi save-vel oldottam meg, akkor jó lett.
  • Yapci
    #8343
    Segítség!!!!))
    Heroes5-nél
    Map Name: The Fall of the King pályát hogy kell végig vinni?Képtelenség megcsinálni
  • j0nNyKa
    #8342
    hogyhogy az mi? arra gondolsz h miazaz 1k, 2k?
    mert az az, hogy 1k=1000-2000 egyseg, 2k=2000-3000 egyseg, stb.
  • j0nNyKa
    #8341
    nincs ilyen itt sajnos
  • Ádesz
    #8339
    Próbáltam, de ezt írja ki: "Markal must recruit twenty bone dragons before he can pursue Cyrus" Nekem már 39 van vagyis sztem bug
  • Acidlich
    #8338

    ez mi a gyik?:)
  • Tutilevi
    #8337
    menj csak be a portálba és kész a map
  • Tutilevi
    #8336
    nem tud valaki olyan modról ami a town portal spellnél választhatóvá teszi a cálvárost?
  • Ádesz
    #8335
    Szijasztok.

    Van egy nagy probléma lécci aki tud az segítsen: A necropolis 3. küldijénél vok amikor is össze kell gyűjteni 3 ilyen varázstárgyat. Már az összes mellék és fő küldetés megvan kivéve az hogy össze kell gyűjteni 20 Bone Dragont. Nekem már 39 van de mégse csinál semmit...Mi lehet a probléma?

    A választ előre is köszönöm
  • blackadder
    #8334
    háth nemtom...kimentettem egy másik heroval mindd a 2 valakit akit megkellett menteni ottvan a findan is meg aza 2 is a föváramban/ekött de a gép az csak jön egyfolytában és nincs vége a pályának :(
    mi lehet a baja???:(
    üvd!
  • Acidlich
    #8333
    ha valakinek lenne kedve multiplayerkedni kicsit, az jojjon a heroes5hun2 hamachi csatira
  • SaGa Jr
    #8332
    Nem időre megy. CSak maradj benn a főhőssel végig a városban, indíts egy másik lótifutit, ami majd kimenti az egyik megmentendő hőst és ezzel a megmentett személlyel szedd ki a másik megmentendőt a börtönéből. Aztán go vissza a fővárosodhoz, majd ott be ezzel a két mókussal és vége is a pályának.
  • dr Kotász
    #8331
    Már emlékszem. Csak a nekrót fejleszd. Az elfoglalt várakat változtasd Necropolis-szá. Így egyre több lesz az utánpótlásod. A ranger hőst kapd el a hajóján. Foglald el a kis szigeteken levő bányákat. Az academy várak magic guildjében rengeteg jó varázslat van, ezeket tanuld meg és használd. A pálya végére a sereg fő ereje a több ezer skeleton archer. Sok sikert :)
  • atkaq
    #8330
    Van két várad egy necromata + egy heven.Egy szigeten vagyok a tékép alján.Lehet menni felfelé jobbra ott van két vár eymás fölött + egy áttjáro éz az átjáró a másik szigetről ami a térkép bal oldálán van.Ott egy vár van ezek voltak a naracssárgák+ van még egy zöld akinek nincs vára csak egy hőse ami egy idő után megtámadja a váradat.
  • koosadam
    #8329
    Köszönöm a választ esetleg ha tudnál mondani egy nevet erre a jelenségre örömmel meghalgatlak ha már kritizálsz legalább támaszd is alá...Na pá
  • blackadder
    #8328
    hello!

    most meg olyan kérdésem lenne hogy a sylvan 3dik pályám(the defense)ott mddig kell védekezni a purple player ellen??
    a másik ellent kinyirtam kiszabaditottam a 2 höst meg megvannak a cuccok a várban is ami kell,de már hetek ota folyamatosan csak jön a lila hös és enm fohgy el??
    valamit nemcsináltam meg vagy idöre megy?
    köszi!
    üdv!
  • Nenrandil
    #8327
    Gyerekek... ez a Treant így már kinéz valahogy... sőt... a járása is sokkal "entesebb" :))