14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • scorpeeon
    #8447
    Hát, én nem vagyok egy profi játékos, összesen max 5 játszmát játszottam eddig a Heroes 5-el, (a Heroes III-at is toltam valamennyire még anno) de nekem messze az Academy jön be a legjobban! Ott van az egyetlen olyan 7es szintű egység, aki messzetámadó (titán - ISTENI!! :D), alatta egyel a Raksaha Raja vagy h hívják, - elég ütőképes egység, és ha sok van belőle, az is tud pusztítani eléggé, a Dzsin jön be még a legkevésbé, elég drága, és ahhoz képest nem tud sokat, hamar megölik, ha jól is sebez. Az Archmage szintén nagyon ott van, aki eleve sokat sebez + ha "jól" áll be az ellenség, akár 3 egységén is átlő (vagy többön, bár ilyen még nemnagyon volt). A maradék 3 (gólem, Gargoyle "mózesköve:D", Gremlin) nem érnek sokat, csak tömegével, mint a többi fajnál, de ezek sem rosszak. Nekem ez a faj jön be a legjobban :D
  • Dant0r
    #8446
    Najó, ez már nem tűr nyomdafestéket amit gondolok...
    Hogy hamarabb kijön a patch a HONOSÍTOTT, hungarian változathoz, mint ahogy az eredeti magyar megjelenjen?!

    Baaazzz, hogy mi hogy lehetünk _ennyire_ bénák, hogy egy ilyen kaliberű program fordítása sem tud időben elkészülni...
  • Kandurex
    #8445
    #8433
  • mzprox
    #8444
    Elolvasgattam az említett fórumon a "melyik a leggyengébb" ill. " melyik a legeősebb frakció" topicokat és azon a véleményen vagyok, hogy a címre legesélyesebb 3 közül az nyer, akinek az ijjászai előbb lőnek. Akár parastokból ugradelt ezernyi marksman, akár a létezés egy más formájának örvendő feltámasztott skeleton archerek, akár a kettőt lövő és szintjéhez képest brutálisan sokat sebző master hunterről van szó: az nyer, aki előbb jön... imho :)
  • Ádesz
    #8443
    Na én vok tegnapról a Necropolis 3. küldijénél bug miatt elakadt emberke, ugy néz ki nem ment meg a régi mentés mert így is bugos és nem létja a 20 sárkányomat.. ugyhogy patch, merhogy nem kezdem újra az ziher
  • bazsi123
    #8442
    nekem nem igazán ment a loaderrel. igazad van, jobb lenne megvenni, ez a gáma télleg megérdemli. meg is veszem, ha valaki kifizeti helyettem a kocsim műszakiját :-D de ez off volt :-)
  • ProGabe #8441
    Ja igen,ugyebár ehez még nincs crack,és megelőzve a kérdéseket van miniimage meg securom loader.
    Tehát aki nem tudná hogyan:-patch feltesz(csak eredeti exere megy rá gondolom)
    -miniimage bemountol a rendes image helyett
    -asr.exe elindít,és kiválasztani a H5_Game.exe-t
    Így sem biztos hogy mindenkinek jó lesz,szal a legjobb ha MEGVESZED AZ EREDETIT.
  • bazsi123
    #8440
    köszi. remélem, hamar megtörik ;-)
  • ProGabe #8439
    Na igen.
    Ennek:-EASY mode
    meg ennek:-Campaign map 'The Conquest' Main Sylvan hero Gilraen weakened, his script fixed meg mégtöbben fognak.Talán ezzel megszünik a noob áradat.
  • Lammer
    #8438
    nekem jon tokeletesen!
    btw hasznalj "wget"et vagy valami flancos letolto progit ;)
  • Tutilevi
    #8437
    csak én nem tom a nival oldalál leszedni a patchet vagy ti sem?
  • Lammer
    #8436
    hehe ennek sokan fognak orulni! "Water shaders fixed" remelem a sebesegen optimalizaltak :D
  • mzprox
    #8435
    A gatingről jut eszembe..: ha megnézitek a skill-listákat minden hőstípusnak van egy ultratáp képessége. ezt kb a 20. szintre tudja elérni, DE ehhez az kell, hogy az első szinttől kezdve tudatosan arra hajtson valaki és szerencse se árt (hogy azokat a választási lehetőségeket kapd meg) pl egy skill fejlesztő hut tönkreteheti ez irányú terveidet. (a hat skill-ből 5 100%-osan kötött, egy hatodikat lehet még tetszőlegesen választani hozzá)
    A nekrók ilyen képessége a -6 morál az ellenfél egységeinek, rangeré: minden ütés szerencsés, az infernóé instant gating...
    Van valaki,aki elérte ezeket?-mondjuk a kampányokban?
  • Cuchulainn
    #8434
    Szvsz Academy talán az ami leginkább nehezen játszható. Nem mondanám, hogy gyenge, de tény, hogy döbbenetesen drága (különösen az artifactokkal) és bár a lényei jól támadnak, a lövöldözős és varázsolós ellenfelek leírtják őket. Ez alól persze kivétel a gólem de az meg kiba**tt lassú...
  • Kandurex
    #8433
    Az inferno utolsó pályáján hol található az a trium vagy ki? Már unom az egész térképet, bóklászok fel alá :(
  • ProGabe #8432
    Azt tudjátok hogy kijött a PATCH?
  • Lammer
    #8431
    az infernorol jutott eszembe... neztem a celestial foruman volt egy poll, hogy melyik var a leggyengebb az uj reszben... a sok luzer beikszelte az infernot... (talan 1 egyben igazuk van, hogy a devilnek 1el tobb speed kene(ugye modban meg is csinaltak, kivancsi vagyok a hivatalos patchben megadjak-e!...) de most komolyan, ez olyan mint a necros nyavogas... tudni kell vele jatszani... en olyanokat OWNOLTAM a GATINGgel, hogy orom volt nezni... sooot tovabbmegyek, a gating nagyon tap
  • bazsi123
    #8430
    valaki nem tudja, hogyan kell a kiszórni a p1cs@ba a trógereket, akik képtelenek egy faq-t elolvasni????????
  • DaveMoto
    #8429
    valaki nemtudja hogyan kell cracelt változattal onlinebe játszani
  • I love Techno
    #8428
    nem okosabb a gép csak nagyobb létszámúak az utonállók meg a seregei is.
  • 3P
    #8427
    Igen én is Heroic-on tolom. A takitka nagyon hasonló volt, bár nem volt Phantom Force-om.
    Egyébként nem lehetetlen így sem játszani egy a trükk, hogy relative gyorsan kell menni és a ládákból szinte csak lóvéra lehet menni. Ja és a harcos hős rulz... ;)
  • j0nNyKa
    #8426
    mindenkeppen infernos egysegeket keress, ha minden infernos egyseget megoltel a palyan, hidd el, hogy kesz leszel

    egyebkent sztem meg nagyon becsulendo, hogy hajlando voltal szotarhoz nyulni, es nem forumban kerdezted, hogy mit jelent az az "attack"
  • kispimasz
    #8425
    Tudom várom azt is csak addig nem bírom ki XD
  • Lammer
    #8424
    ahogy erzed, en biztos nem mazoznek :D... csak azert erzed, hogy -> "ES JELEN ESETUNKBEN LESZ!"
    rgo lesz magyarul is... ;)
  • sleepwalker77
    #8423
    Ha jol emlekszem az eszakkeleti reszen van egy emelkedon nehany devil, majd utana neked ugrik egy enemy hos is.
    Asszem ez volt a 3. palya.
  • kispimasz
    #8422
    Haha...Igen nem tudok angolul németül többet tudod de attól nem fogom magam eltiltani a játéktól. Angolul több játék van ezt el kellett fogadni de amint látod vannak rendes emberek akik segítenek.
  • Kodlovag
    #8421
    Hello Mindenki!

    Egy ideje már követem a fórumot, de eddig még nem szóltam hozzá. Most a Nekromanta második pályáján járok. A harmadik hét elején vagyok, és már kinyírtam az egyik hajózó hősét. Szóval haladok.
    Nekem az eddigi pályák nem tűntek annyira nehéznek. Inkább csak körülményesek. Csak bámulom az itt bemutatott seregeket: pl #8376-77, ami gondolom egyszerre volt meg az illetőnek. Nekem azon a pályán egyértelműen kisebb seregem volt (főleg sárkány meg unikornis volt kevesebb), de azzal is végigmentem a garrisonokon, és a várat is bevettem nem túl nagy veszteséggel. Jó, mondjuk én csak normál fokozaton játszok.

    De most itt olvasva ezeket a hard meg heroic fokozatos hozzászólásokat, valaki elárulhatná nekem, mit jelent a Heroes V-ben a nehezebb fokozat? Jobban játszik-e a gép, vagy csak neked nehezebb, mert kevesebb nyersanyaggal kezdesz, a gép nagyobb előnyből kezd, csal a gép, erősebb semleges csapatok, stb szivatások.
    Szóval jobban játszik a gép, vagy csak én vagyok extrán szivatva? Mert ez utóbbi esetben nem sok értelme van nehezebb fokozaton játszani.
  • Lammer
    #8420
    sraczok!
    aki ennyire suta az angolhoz, az miert blame-eli magat a jatekkal? en biztos nem kezdenek neki mondjuk egy nemet nyelvu jateknak, hanem turelmesen megvarnam(ha van ES JELEN ESETUNKBEN LESZ!!!44) mig nem jon olyan nyelven amit ertek is... -.-
  • kispimasz
    #8419
    Íme:
  • kispimasz
    #8418
    Nah igen csak északon merre? az egész térképet bejártam (mármint 1-2 helyet kivéve) de a fekete részekre nem lehet elmenni hegyek vagy dombok miatt...
    Dr. Kotász: a kövi üzenetemben jön a kép
  • dr Kotász
    #8417
    Haven camping? Zuhanyzó van?

    viccet félretéve: másold be ide a kipipálatlan feladatodat, lefordítjuk és akkor menni fog.
  • mzprox
    #8416
    Valahol északon van egy adag devil, őket kell megölni.
  • kispimasz
    #8415
    Vki PLS HELP! Haven camping elején vagyok a 3. részében. Fel kellett építenem a várban a Paladint de a többi részét nem értem mit kéne tennem! Az egyik hogy öljem meg a "kémeit" az ellenségnek. Ezt csak szótárral fordítottam. Kinírtam minden ellenséges szörnyet a páján (ami nem akart csatlakozni vagy elfutni) de még mindig nincs kész :/ A másikban meg nyers fordításban ennyit tudtam lefordítani: Isabel élje túl a harcokat. Ez gondolom logikus tehát gyanús.
    PLS HELP
  • j0nNyKa
    #8414
    korlimittel ja, dehat a korlimit meg nem valami fasza dolog :|
  • j0nNyKa
    #8413
    ha ki van kapcsolva a ghost, vagy ha dueleztek, akkor lehetseges normalisan multizni ja
  • Acidlich
    #8412
    2 perces korlimittel egy normal nagysagu palya nem tart olyan qrvasokaig, par ora. amig a masik lep, addig gyonyorkodhetsz a grafikaban vagy zenet hallgatsz stb
  • Tutilevi
    #8411
    de ti tudtatok már normálisan multizni?(tehát hogy a playerek szinkronban voltak)
  • j0nNyKa
    #8410
    az a baj h geciunalmas, a ghost modban meg uberfos a szinkron, bar azzal is unalmas, mer kb nem nagy kaland a ghost mode
  • Acidlich
    #8409
    egyx rendezhetnenk egy multi-bajnoksagot, ott kiderulne ki mekkorat kamuzott
  • j0nNyKa
    #8408
    dupla heroicon nem !!!!4