14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • mucsácsó
    #8487
    lol, biztos :DDD
  • mucsácsó
    #8486
    hát ilyen felfogással nemtudom ki a geci...baz...hát most nem találta, Istenem...régebben jogos volt még, mikor napi 500hsz volt, hogy: "jajj, elakadtam bazd, segíccsetek má" -az ilyenekre a FAQ...
    de most már viszonylag úgy látom, hogy lenyugszik a topic, mostmár azért lehet ennek az egy-két szerencsétlennek segíteni, ha nagyon nem találja...
  • j0nNyKa
    #8485
    de most hiaba martirkodsz, tenyleg nem tudsz olvasni... ok tudnak, te nem
    it's simple
  • Zzozzo
    #8484
    THX!
    Ja és tényleg nem tudok olvasni ezt is a nagyim olvasta fel nekem
  • j0nNyKa
    #8483
    de akkora gecik vagytok, azt vartam h magatol ratalaljon, vagy tovabb pattogjon h nincs benne.. :[
  • jazzy
    #8482
    ne legyel mar gyorsabb:\
  • jazzy
    #8481
    2. Haven kampány ötödik pálya / The Fall of the King / (eleje; puzzle map; vége)

    Elindulsz felfelé, elfoglalod a fenti várat

    Vár felett jobbra van 1 csapat pitlord, megölöd, mögüle kiszabadítod Isabellt

    Isabellnek odaadod a seregedet, bemész vele a várba, véded a támadasok ellen

    Godrickkal eközben felfedezel, vagy amit akarsz

    Ezután ki kell ásnod a Tear of Asha-t

    A pályán van 3 obelisk, kb átlósan jobb fentrõl balra lefelé (a default nézetben)

    Ezekbe belemész, mikor mind3 megvan, kiad 1 térképet, hogy hol a Tear of Asha

    Megkeresed, kiásod (kör elején, max lépést igényel), elviszed a váradba, ezután jön még 1 támadás, kivéded Isabellel

    Ezután nem kell tovább védekezned, elindulsz a pálya jobbalsó sarkába

    Lesz ott 2 kapu, az egyik -a fentebbi, ami mögött a vár van- KURVAERÕS, a másik, a lentebbi egy gyenge kapu

    A fentivel NEM KELL FOGLALKOZNI (és nem csalás, direkt olyan erõs...)

    A lentit elfoglalod, Godrick-kal bemész rajta, majd odébbállsz a hiróiddal

    Vársz 2 napot, és nyertél is


    Megtalaltam a valaszt a FAQban. Nagyon bonyolult volt, 2 kattintas.
  • Cuchulainn
    #8480
    2. Haven kampány ötödik pálya / The Fall of the King / (eleje; puzzle map; vége)

    Elindulsz felfelé, elfoglalod a fenti várat

    Vár felett jobbra van 1 csapat pitlord, megölöd, mögüle kiszabadítod Isabellt

    Isabellnek odaadod a seregedet, bemész vele a várba, véded a támadasok ellen

    Godrickkal eközben felfedezel, vagy amit akarsz

    Ezután ki kell ásnod a Tear of Asha-t

    A pályán van 3 obelisk, kb átlósan jobb fentrõl balra lefelé (a default nézetben)

    Ezekbe belemész, mikor mind3 megvan, kiad 1 térképet, hogy hol a Tear of Asha

    Megkeresed, kiásod (kör elején, max lépést igényel), elviszed a váradba, ezután jön még 1 támadás, kivéded Isabellel

    Ezután nem kell tovább védekezned, elindulsz a pálya jobbalsó sarkába

    Lesz ott 2 kapu, az egyik -a fentebbi, ami mögött a vár van- KURVAERÕS, a másik, a lentebbi egy gyenge kapu

    A fentivel NEM KELL FOGLALKOZNI (és nem csalás, direkt olyan erõs...)

    A lentit elfoglalod, Godrick-kal bemész rajta, majd odébbállsz a hiróiddal

    Vársz 2 napot, és nyertél is

    Tessék, kimásoltam neked (Igen, a F.A.Q-ból). Persze nyílván most írtuk bele és eddig nem volt ott...
  • j0nNyKa
    #8479
    jolvan zozo, semmi gond, nem bant senki
    bizonyara hianyoztal az isibol, amikor az olvasast tanitottak
    nem, nem gond :]]]]]]
    tanulmanyozgasd meg a faqt baratom, azt ajanlom.
  • mucsácsó
    #8478
    amúgy énis osztom a véleményt...
    nem szoktam írni, mielőtt leugatnátok (akinek nem inge...), inkább csak olvasok...
    habár az utóbbi időben nagyobb a "harmónia"...
  • Zzozzo
    #8477
    Most Én nem vitatkozni jöttem hanem segítséget kérni mert erre való a fórum. De Te meg mondod hogy a FAQ-ot olvassam el. De ezek szerint neked kéne elolvasni mert nincs benne a válasz amit keresek.
  • j0nNyKa
    #8476
  • jazzy
    #8475
    Ha nem talaltal a faqban valaszt, az nem a mi bajunk. Le van irva szorol szora.
  • Acidlich
    #8474
    vauvau
  • j0nNyKa
    #8473
    jolvan latom nem nagyon talalod fel magad
    legyen
    heroes V angol - pcdome
    heroes V angol - 576 shop
  • Cuchulainn
    #8472
    Akkor meg még vak is vagy. Szegény...
  • Acidlich
    #8471
    es a rangere h jott ki mikor alapbol tactics be van neki allitva, ami mar kizarja az attakbol szukseges masik 3 skill felvetelet?
  • Me Ga
    #8470
    A válaszom nem volt leugatás, a tiéd viszont igen. ennyit Rólad...
  • Zzozzo
    #8469
    A FAQ-AL KEZDTEM DE MIVEL NEM TALÁLTAM BENNE VÁLASZT A PROBLÉMÁRA EZÉRT KÉRTEM ITT SEGÍTSÉGET DE LÁTOM IDE AZ EMBEREK UGATNI JÖNNEK NEM PEDIG SEGÍTENI
  • Me Ga
    #8468
    Tudtommal a CE elfogyott. A másik három cég csak magyar verziót ír.
    Az sehol sincs leírva, hogy itthon csak magyar verzió lesz.
    Szóval akkor hol lehet kapni?
  • j0nNyKa
    #8467
    szia!
    most ugattal le 1 sracot, hogy nem kepes elolvasni a faq-t
    a te kerdesedre a valasz a faq 1. pontja
    van meg kerdes ?
  • jazzy
    #8466
    entudomhollehet!
  • j0nNyKa
    #8465
    miutan 3an felvilagositottak, hogy nincs agyad, en csak ennyit irnek: csezdmeghogyenelkeszitemafaqttemegelolvasnisemvagykepes
  • Me Ga
    #8464
    Sziasztok!
    Van valakinek infója arról, hogy Magyarországon hol vehetnék angol nyelvű verziót?
    Köszi.
  • jazzy
    #8463
    entudomhogykell!
  • Cuchulainn
    #8462
    Vegyél elő egy papírt, és írd le ötszázszor, hogy "Legközelebb elolvasom a F.A.Q-t mielőtt baromságokat kérdezek."
  • Me Ga
    #8461
    lásd fent: FAQ
  • Zzozzo
    #8460
    Hello!
    Kellen egy kis segítség!
    Az Első küldetésszorozat 5. küldetésénél elakadtam.
    Egy héten belül meg kellett szereznem a kastélyt de utána ha letellik a hét veszítek.
    Mit kell csinálnom?
    Előre is köszönöm!
  • Kandurex
    #8459
    Gondolom van róla mentésed, készítenél egy képet? Htxvm!
  • amano
    #8458
    Megoldottam!

    Letöltöttem egy metés filet és azzal most megy.

    Ha valakinek kellene: http://rapidshare.de/files/21583842/Campaign.sav.html
  • amano
    #8457
    Sziasztok!

    Valaki találtozott már olyannal, hogy a campaign-ból nemlátszik semmi?
    Tegnap megcsináltam a necro campaignt, utána elmentem aludni és ma, amikor folytatánm a campaign menüpont alatt, csak a back gomb látszik.

    Olvastam a fórumon, hogy van új patch, feltettem azt is, azzal se jó :-(

    Másnak is volt már ilyen ?
  • j0nNyKa
    #8456
    en szinte mindet kihagytam, kihasznalva a key tenteket, meg az alvilagot
  • Cassell
    #8455
    Na a Dungeon utolsó pályája elég kis necces lett nem spoilerezek de mire az összes kapun átmentem- illetve 1et ki tudtam hagyni ,hogy ne kelljen legyilkolni -na még a "meglepetés vendéget" mire levágtam maradt 1 sárkányom meg vagy 7 hydrám.
  • j0nNyKa
    #8454
    mar faqban is kintvan a patch readme
  • SaGa Jr
    #8453
    ráböksz a linkre és elolvasod mit írnak a patch readme részében.
    patch readme
  • Dant0r
    #8452
    NNa, kipróbáltam a patchet- és mondhatom, hogy nálam gyorsult a játék jól:)
    A konfigom: 3200+, 1280mega ram (eh?:D), 6600gt.
    Eddig csatáknál, egy-egy nagyobb varázslatnál (bár inkább kedvfüggő volt, lehetett egy sima ice boltnál is) pl. armageddon, meteor shower, mindig belassult a játék, fps csökkent.
    Na, most megy minden tökéletesen sooksok fps-sel:D
  • SaGa Jr
    #8451
    A térkép közepén van a kis szigetén. Oda átjutni a föld alatt tudsz. Ha ott vagy a szigeten, akkor már csak lefelé kell menni egy hídhoz és leverni pár barátságtalan dragont.
  • SaGa Jr
    #8450
    Nekem már sikerült az Urgash call, a nekró maxi skillje és a ranger skillje is maximálisra.
    De nem fogod összeszedni 20. szintre. Örülsz ha 27-28, vagy 30. szintre begyűjtöd a szükséges skillt. Nem fogna kegyszerűen a megfelelő sorrendben jönni a választható skilljeid. Ha egy witch hut a megfelelő skillt adja, az segíthet, de ez ritka. A pálya elején eldől, hogy melyik hut mit ad, szóval ha nem tetszik, akkor nem sima save, hanem restart kell.
  • j0nNyKa
    #8449
    - Fixed prerequisites for Urgash's Call, it was impossible to take it.

    azer ezek kemeny dolgok :D
  • scorpeeon
    #8448
    ja, és a patchből nekem melyiket kell leszednem, ha reloaded-em van, gondolom az us-t és nem az Europe verziót, ugye? És ha felteszem akkor még ugye csak miniimageel lehet nyomni, szal javít annyit a patch, hogy megérje feltenni? Miket is javít?