14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Tutilevi
    #8407
    a nekro még sétagalopp pl a sylvanhoz képest
  • wesker24
    #8406
    Jelentem végeztem az Inferno kampánnyal !!!!
    Nem is volt olyan nehéz csak 15 emerald sárkányt kellett legyözni hogy átmenjek a hidon nekem megvolt 30 Succubus Mistress-em meg 10 Pit Lordom !!!

    Úgy hogy jöhetnek a nekrók ez már nehezebb mint az Infernos- kampány ???
    Vagy ennek is a 3 pályája nehéz !!!!
  • mzprox
    #8405
    Én újabban normálon játszok, viszont pacifista módban: azaz nem ölhetek meg semmilyen lényt. Ha mégis megtörténik: restart. Még csak az első pályán vagyok, de sztem jók az esélyeim...
    (na kinek a ...nagyobb :-P)
  • uniu
    #8404
    jah:) Istenem.. milyen emberek vannak. En amugy tripla suicide fokozaton nyomom, kikapcsolt monitorral.
  • Cuchulainn
    #8403
    Szerintem csak ironikus :D
  • valaminick
    #8402
    hehe:P
  • dr Kotász
    #8401
    Tegyél egy tükröt a monitor mellé...
  • mzprox
    #8400
    He mi van??
    Akkor inkább azt mondja meg valaki, hogy hogyan lehet beállítani, hogy a katonák bal kézbe fogják a kardot. thx!
  • uniu
    #8399
    sztem meg csak szimplan kamuzol.
  • Mentol
    #8398
    Biztos cheat-eltem.
  • Mentol
    #8397
    Na, felébredtetek? Csak kicsit unalmas volt már egyfolytában azt olvasni, hogy: "Heroic-on végigvittem, és...."
  • uniu
    #8396
    Aha.. semmi esely, de te mar azt is befejezted...
  • Cuchulainn
    #8395
    Persze és ha azon négyszer végigjátszod, akkor megkapod az ultimate heroic szintet, ahol egy darab paraszttal indulsz, nem vehetsz lényeket, a hős nem tud varázsolni sem támadni, és ha a paraszt megsérül akkor buktad a pályát, sőt az egész kampányt újra kell kezdeni...
  • Mentol
    #8394
    Nem tudtátok? Ha végigviszed a játékot 2x heroic szinten, akkor lehet választani egy még durvább fokozatot, ahol abszolút semmi esélyed nincs...
  • Mentol
    #8393
    Mi az?
  • G_ArchAngel #8392
    kezdek kiborulni...
    custom pályákon vmi hihetelen seregei vannak az ellenfélnek:(
    több nap után enyém a pálya 80%-a, pénzem/forrásaim kimeríthetetlenek, de erre Ő a maradék váraiból olyan sereget állít elő, amivel szétveri az 50 angyalom, 100 championom, 28 lvl hero mellett, míg Ő lvl 14 necro...
  • mzprox
    #8391
    Milyen az a dupla heroic???
  • Acidlich
    #8390
  • Kandurex
    #8389
    Lények száma mód

    Nem a szokásos Several, Few, Lots... szövegeket kapjuk, hanem egy intervellum-értéket, pl 1-4 (az eddigi Few helyett)
  • Mentol
    #8388
    Én pénteken elkezdtem duplaheroic szinten, és tegnap fejeztem be...
  • Tutilevi
    #8387
    úgylácik általánosan a 3. pályákat csinálták a legnehezebbekre
    inferno 3-ról ugye említést sem kell tenni,dungeon 3(7vs0),és most a sylvan 3-n is majd behaltam nemegyszer...
  • j0nNyKa
    #8386
    az nagyon egyszeru lesz
  • Kandurex
    #8385
    Ez akkor kényelmes, ha az ellenfél egységei nem jutnak át az első körben a te térfeledre...ami elég jellemző. Nincs valami mód ami nagyobbítja a csata teret?
  • mzprox
    #8384
    én a 6. v. 7. napon :) (lehet, hogy érdemesebb lett volna várni, hátha jobban felfejlesztik nekem...)
  • mzprox
    #8383
    Érdekesség: a phantom force-al idézett lények képesek gating-elni, és az így érkezett lények nem szellemek, hanem valóságosak. A taktikám az, hogy a valódi egységek elbújnak egy sarokba és a terepet megtöltöm fantom force-os és summonált lényekkel azután csak előbb utúbb győzök veszteség nélkül :)
  • dr Kotász
    #8382
    Tökugyanígy csináltam. A 3. héten foglaltam el a 3. várat. Szerintem is az említett varázslat a kulcs.
  • valaminick
    #8381
    aham köszi, de félek nem fog menni:D de majd próbálkozom:)
  • valaminick
    #8380
    huu bazz... lehet nekem is ez a baj.. csomoszor nyomtam heteket hogy nőljön a seregem:) akkor lehet életbe nem fog sikerülni....
  • mzprox
    #8379
    Tegnapelőtt sikerült megszereznem a heroes-t és tegnap reggeltől ma hajnalig játszottam :), minden küldetést heroic fokozaton. A haven kampány sétagalopp volt, az inferno 3 volt igazán az első, ami komoly kihívást jelentett, de végül sikerült. Kiváncsi is lennék, hogy ki milyen taktikával győzött. Elég sokszor újrakezdtem általában valami meglepetés miatt (pl. hogy nem lehet megfelelően upgradelni a kezdetben kapott várakat.)
    Megcsinálta még valaki heroic-on?
    a kulcs, amivel én győztem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még az előző pályán bonusznak a phantom force-t választottam, és ez itt hozta meg igazán a hasznát.-enélkül talán úgy lehetett volna teljesíteni, hogy láttam van egy artifact valahol a pályán, ami pont ilyen varázslatot ad. A közeli elf vár elfoglalása után időt nem vesztegetve elindultam észak felé, legyőztem a varázslókat (kb itt volt az első elkerülhetetlen emberveszteség) majd jött a harc a földelementálok ellen- őket veszteség nélkül vertem meg. Innen szabad az út egy normálisabb elf városig. mire az elf ürge megjött nekem már sárkányaim voltak :)
  • Acidlich
    #8378
    azert ment ilyen nehezen a csata, mert minel kesobb mesz neki, annal nagyobb sereggel kell vegezned. bizonyos idokozonkent boostolja az ai sereget, mint azt megannyi palyan megteszi.
    az inf 5tel nem hiszem h barkinek gondja tamadna, egyszeru var nelkuli lotifuti az egesz...
  • wesker24
    #8377
    ez is eléggé jó hadsereg lett ezzel is megnéztem hogy el tudom e foglalni az utolsó elf várat és igen sikerült ebből is csak 10 emarald sárkány és 14 ent fa maradt !!!

  • wesker24
    #8376
    Unbeliavable !!!

    Na végre sikerült megcsinálnom nem kevés próbálkozás után az inferno 4 pályáját is már csak egy van hátra és kész van az Inferno is !!!!

    Az inferno utolsó pályáján mire lehet számitani ??

    Ezzel a hadsereggel indultam az utolsó elf vár ellen a 4. pályán mondanom se kell nem sok maradt belőle !!! Mindössze 6 Succubus Mistress és 8 Pit Lord maradt !!!


  • Tutilevi
    #8375
    phantom force ellen a legjobb védekezés egy területre ható varázslat
  • valaminick
    #8374
    Hali valami tipp a necro 2. pálya végére van valakinek? nemsikerul azt a "várat" bevenni sehogyse, bárhogy próbálom... (a teleport után ami van)
    folyton fantom force-t meg hasonlókat csinál.. pedig van 2k csonti ijjászom is meg hasonlóan egyéb lények:D
  • SaGa Jr
    #8373
    Próbáld újra a pálya elejéről.
    Emellett az egyik kimentett hőssel mentsd ki a másikat. Nea felvett egyéb heroval.
  • kutjus
    #8372
    Most látom, hogy nekem kihagyta a necropolis 3-at. :( Klassz
  • Dant0r
    #8371
    ^^
    hm nekem meg miért küldött kétszer.. biztos szmájlik helyett mehet-re nyomtam:P


    Amúgy a sylvan kettes mapja kicsit megfogott.. vááá
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szal alapfelállás, hogy 1 sylvan vár, de nincs sárkány- vs 3 inferno.
    najó, a földalatti úton felmegyek a legközelebbihez, el is foglalom. én hülye nem veszem észre hogy már lehetne sárkányt építeni, ugyan...
    úgyhogy terjeszkedek, építkezek szépen, már megvan a 2. vár is, amikor elindul a 3. vártól hajóval. na akkor most jött a taktikázás:D
    a középső vár felé tartott, ott bevásároltam, és gondoltam hogy el kéne pucolni valahogy- de neki logisticsos hőse volt, ráadásul pont week of flame, amikor +50% move point mindenkinek.
    huhh, mit tegyünk?
    főhősömet odaküldtem, de még nem tudtam volna leverni (~20 archdevil azért üt), úgyhogy elkezdtem csalogatni szépen:)
    lementettem, de ez nagyon jól is jött, mert:
    ha a várban maradok, akkor a főhőssel elfutván visszafordul, amint a hajóba érek.
    ha viszont megindulok, akkor visszafordul a hőse, és az inferno-s seregemet csépeli le.
    Visszatöltés után csak 5-6 kockányit mentem, ami pont elég volt ahhoz, hogy a hősömet üldözze, és el tudjak menekülni előle.
    Szóval mindkét hősöm be a hajóba, és húzás a 2. elfoglalt várhoz (a jobb szélső).
    Itt meg jól beraktam a két infernós sereget, és nyomás vissza megölni a vörös plájer hősét.
    És lényegében ennyi volt a pálya...:D
  • j0nNyKa
    #8370
    menuben is van? nem is neztem, ott automatice a single playerre megyek (fuggo vagyok, no) :D
  • Dant0r
    #8369
    Neked menüből nem elérhető, vagy mivan?
  • Dant0r
    #8368
    Neked menüből nem elérhető, vagy mivan?