14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • ulrik
    #8527
    üdv!

    kéne egy kis help
    necro campaign 3 rész és nem tom merre van a staff of netherworld, minden várost elfoglaltam, de nem találom:(
    Voltam abban a ziyad nevű városban is, de sehol semmi:(
    help pls.
  • Lobsterman
    #8526
    Kössz. Rögtön ki is próbálom.
    Jonnyka: Már régen néztem a FAQ-t nem gondoltam hogy ennyire ki lett bővítve.:)
  • Cuchulainn
    #8525
    Tippek:
    Csak ügyesen és bátran! Ne feledd, a necro lények beállnak hozzád, legyen a fő célod az ő beszervezésük. Persze csak a megfelelő sorrendben. Én speciel nem erőltettem különösebben a Haven vár fejlesztését, csak Markallal tápoltam.
    Habozás nélkül támadd meg Markallal a nagy létszámú, alacsony szintű egységeket, és taktikázz jól. Ezzel gyarapodnak a csontijaid.
    Ha ügyes vagy, akkor különösebb veszteségek nélkül leverheted a gigászokat a vár mellett, és magadhoz veheted azt a sok kedves lichet a kikötő mellől.
    Mikor a gép először kiszáll, ne menj nagyon elé, nekem egyszerűen visszaszállt a hajójába többször is.
  • j0nNyKa
    #8524
    necro 2hoz? ne mondd mar, azt talaltam meg eloszor a necro forumban ...
    http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=18023

    ---

    " posted May 19, 2006 03:29 PM
    For the Second mission, strong orange army comes at you fast.
    Build out the heaven town you have as much as you can.
    Head to the right-bottom corner and take out everything there building your skeleton army and grabbing necro reinforcements. In the right-bottom corner you can pick a few artifacts. "Helm Of Chaos" will come in handy because of the manna boost if gives.
    Outmanoeuvre the Orange army for a few turns and collect as many reinforcements as you can. Don't worry about town protection at all - Orange army will not attack it.
    If you can Outmanoeuvre the Orange army and pick up Magic Scroll of Netherworld from the left-bottom corner - do it.
    Your success depends on the artifacts. That's the bottom line.
    In battle abuse the "Raise Dead" spell.
    After you take out that Orange armie that landed on you, you'll be able to catch a breath. Finish the buildout of heaven town. Remember the "training" feature and get 200+ army of Marksman. With all heaven shooters the rest is easy."

    ---
  • Cuchulainn
    #8523
    Ehhez pont nincs :)
  • mucsácsó
    #8522
    mert a Clone verzió kell, RELOADED lekaparja a másolásvédelmet is, ráadásul még a crack mappa is bibit okoz, ezért nem megy...
    az *EMUDVD* -Unleashed
    ez kell neked! én is ezt szedem, mert szintén ugyanez a bajom, és már pedig aszonnyák, hogy nagyon nagyon ajánlott a patch felrakása...
  • j0nNyKa
    #8521
    faq - tippek - 1. link (TELIS TELE VAN tippekkel.)
  • Lacee
    #8520
    a patch után nem akar működni a game.. reloaded-os verzió van meg, de a patch után hiába mountolom a mini image-et, a program nem akar elindulni. hol a hiba?

    ha secuROM loaderrel megkeresem a h5_game.exét, ugyanez a bibi.
  • Lobsterman
    #8519
    Tudna valaki tippet adni a necro2 kezdéséhez? Elég csúnyán megakadtam az első partraszálló hősével. Ötödször gyak le, és nincs tippem sem hogyan tudnék eléggé megerősödni hogy legyen esélyem
  • Acidlich
    #8518
    ez igy van sajnos, raadasul ezeknek a lenyeknek a kinezetevel eleg nehezen tudok megbaratkozni(titant leszamitva, mer az kegyetlenul jol sikerult)
  • Acidlich
    #8517
    par restart utan sikerult a dungeon 3as palya is heroicon, bar majdnem feladtam, tenyleg kib..tt kemeny volt.
  • Acidlich
    #8516
    tessek:
  • Cuchulainn
    #8515
    Nem montam, hogy a lények rosszak, csak azt, hogy ahhoz képest milyen iszonyatosan drágák(főleg a dwellingek megépítése) nem annyira jók. A titán megépítése 50k arany!!! És a többiek se sokkal kedvezőbbek, ráadásul rengeteg nyersanyagot elvesz az artifact készítés is-ami nélkül pedig a lényeik igenis gyengék. Emiatt, különösen egy nyersanyagszegény pályán bizony labdába sem rúghatnak. (Pláne, hogy az alacsony HP és defense értékek miatt azok a lények amelyekkel támadni tudsz-mert nem csigalassúak- valószínűleg veszteségekkel végzik, különösen shooterekkel és casterekkel szemben)
  • dr Kotász
    #8514
    Hát a fűd álú' kéne kigyünni váláhú' középütt... :)
  • Kandurex
    #8513
    Hol mi? Mindent bejártam, de sehol nem találtam tovább vezető utat. Légyszíves linkelj már nekem pontos képet róla, hogy a gecába kell feljutni. Thx, Ma már nem reagálok rá, megyek szunya. Thx előre is !

    by
  • j0nNyKa
    #8512
    van arra htmlkod ? :DD
  • Acidlich
    #8511
    sztem is jol sikerult!
    bar megjegyzem lehet nem artana kiadni dombornyomasos verzioban is, a vakok es gyengenlatok kedveert
  • j0nNyKa
    #8510
    bal oldalt fentrol a 2. szigeten levo alvilagban kell eljutnod vmeik szigetre
  • Cuchulainn
    #8509
    A hősödtől délre levő szigeten épp látszik a kikötőhely, és egy lejáró. Ott szállj ki és menj le-ha az emlékeim nem csalnak.
  • Me Ga
    #8508
    1. Tudom.
    2. Pedant, nem téged kérdeztelek.
    3. Ha nem teszik, rúgass ki innen, tiltass ki vagy amit akarsz...
    4. Akadj már le rólam légyszi...
    Köszi

  • Kandurex
    #8507
    Elárulná valaki, hogy hova francba kell itt menni? Semmilyen lejárat nem vezet sehova! Sehol nem lehet kikötni!

  • j0nNyKa
    #8506
    nope, faqban nincs warez, nem is lesz.
  • Me Ga
    #8505
    Neked a Reloaded van meg? Melyik patch-et töltötted le? Vagy az mindegy (a méretük legalábbis egyforma)?
    Te jó ég, lehet, hogy ez is benne van a FAQ-ban??? :-)
  • j0nNyKa
    #8504
    koszonom, mar volt miert csinalni
  • dr Kotász
    #8503
    Egyébként már régóta nem néztem a faq-ot, k***a profi lett, gratula!
  • Cuchulainn
    #8502
    Nem is igazán a lustasággal van a gond, hanem a hülyeséggel. Elvégre ha megnézi a F.A.Q.-t akkor előbb választ is kap, mintha beírna egy kérdést, amire ki tudja mikor válaszolnak...(Jó persze ez a topik nagyon pörög, de nem mind ilyen)
  • mucsácsó
    #8501
    persze, ez is így van, jogos...
    énis mindig körülnézek, teljesen, akár órákat is, hogy megtudjak valamit, de ha valamit nem találok, akkor help...valahogy kb. így kéne, dehát a lustaság...azzzz.....
  • j0nNyKa
    #8500
    tudom h nem jo, csak annyit kuszkodtem vele... :[
  • j0nNyKa
    #8499
    mennyi nyersanyag van easyn ?
  • Cuchulainn
    #8498
    Tényleg nem rosszból mondom, de aki,tizenakárhány évesen nem képes rákattintani arra, hogy "Gyakran feltett kérdések"(Mert azt, hogy F.A.Q. nem mindenki érti) ami huszonvalahányas betűmérettel van írva, majd utána arra, hogy "Tippek" az nem tudom mit akar ezzel a játékkal.
    Mostanában a gamer társadalom soha nem látott szintre süllyedt, egyszerűen azért, mert az emberek nagy része ahelyett, hogy gondolkodna egy hangyányit, vagy körülnézne a neten pár percre egyből óbégatni kezd. És erre nem annak kéne a válasznak lennie, hogy "jólvan aranyoskisfiú, cukrotneki" hanem az, hogy valaki olyat kérdez ami a F.A.Q.-ban le van írva, pláne ha egynél többször akkor kapásból három-négy büntetőpont neki. Mindjárt megoldódna a problémák jó része.
    A fentiekhez még annyit, hogy akinek nem inge ne vegye magára, de Hofival szólva, akinek inge az öltözködjön már fel...
  • j0nNyKa
    #8497
    gondolom frenzyre gondoltak
  • mucsácsó
    #8496
    dehát látod hogy nem veszik észre...nem is érdeklik őket az a banner...SZAR BANNER, le van szarva, meg minden szar ami alatta van, olvasni meg én ugyan nem fogok, majd úgyis segítenek - felfogású 1-2...
    szóval ebben igazad van...
    de télleg, viszont azt beláthatod, (és elhiszem, hogy mérges vagy a FAQ miatt) de ahogy így olvasgattam elég sok hsz-t, meg úgy folyamatosan nagyjából a topicot, azért beláthatod, hogy ez nem jó, ahogy te lereagálod egy-két ember kérdését/kérését...nem születhet mindenki Heroes királyának...van aki most kezdte, van aki már régen, de hát hadd élvezze...nem kell basztatni, hogy milyen láma vagy, meg mittomén...szóval tudod mire gondolok én szerintem...és ezt még sokan is így gondolják szvsz...ha nem, hát kövezzetek meg, biztosan csak én látom rosszul a dolgokat......
  • V1P3R
    #8495
    Megnézve az Easy-t, hát ha valaki ezzel a rakat kezdő nyersanyaggal nem tud nyerni, az b*sszon lovat :D
  • jazzy
    #8494
    Ez egy nekem szolo ugymond privat beszolas volt mivel kozolte ventrilon, hogy beszoltam neked. Ennyi nem kell foglalkozni azzal a hsz-el.
  • V1P3R
    #8493
    Jo a patch nagyon, felmegy a warez verzióra, securom loaderrel és mini image-el is simán fut. Nálam is nagy teljesítménynövekedést hozott.
    Heroicon járok Ranger/3-nál, eddig a Dungeon/3 kivételével mindet Heroicon...
    Aki azt képes megcsinálni Heroicon, na az ember a talpán.
    Megcsináltam az Inf/3-at újra 1.1-en, de nem vettem rajta észre nagy változást, ha fürge az ember a 3. várig, akkor semmi gond a pálya.
  • Newfronter
    #8492
    Jó csak azért ne játsz rá ha valaki bemásolja a megoldást a srácnak! Ha nem érti akkor nem érti, ez van nem tehetsz ellene. Téma lezárva.../ON
  • dr Kotász
    #8491
    ATBBar refresh fixed - végre!
    Creatures under Berserk spell effect always attack now - nincs is ilyen nevű varázslat...
    Now after 'The Attack' campaign map loading right 'Invasion' map instead 'The Regicide' map - hát ez is nagyon kellett

    összességében egész jó kis első patch...
  • j0nNyKa
    #8490
    nincs sima angol MO-n. tema lezarva.
  • j0nNyKa
    #8489
    itt az igazi gondot az valtotta ki, hogy mindenki mas hulye volt, aki megtalalta a faq-ban, csak o volt az okos, mert o nem
    dehat ez felfogas kerdese, nekem bassza a csorom, hogy ha mar megirtam a faq-t, o legalabb elolvasni legyen kepes
    nem kerem azt, hogy o is irjon faqt, csak hogy tudja elolvasni, amit mas megirni tud
  • Me Ga
    #8488
    Köszönöm. A link szerint valóban lehet még CE-t kapni.
    Bár én normál angol verziót szeretnék, ezért azt kerestem, és azt nem találtam.
    Egyébként "irtó" vicces ez a "nem nagyon találod fel magad" dolog, de még mindig jobb, mint az előző "leugatós" válaszod. Részemről téma lezárva. Mégegyszer köszi.