14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Cobra.
    #8568
    Akinek nem megy fel a patch a CE-s tesztverzióra, az szedje le az EU CE patch-et.
  • Cobra.
    #8567
    Skill wheel
    Ezzel meg tudod nézi miket lehet fejleszteni és mi kell hozzá. Hogy mit érdemes, azt egyértelműen nem lehet megmondani, szerintem pályafüggő.
  • Lobsterman
    #8566
    Az tetszik hogy a szövegek felvétele után is változtattak a játékon, és pl a nekro kampányban amit össze kéne szedni az írott szövegben vampire's cowl, beszédben meg lich's valami :D
  • Petruska
    #8565
    Hello!
    Mielött rákérdeztek, igen, nőből...
    Mesélne nekem valaki arról h érdemes egy demon lord-ot fejlesztgetnni? Milyen ability-t v skillt érdemes tanulni? Beérem egy link-el is (angol/magyar mindegy),köszi!
  • uniu
    #8564
    Egy IP cimcsere sokat lendit a dolgon!:) Gyakorlatilag IP alapjan azonosit, ha letoltes utan ujrakapcsolodsz, mar el is felejti, hogy te az elobb letoltottel, es mar mehet is az ujabb!:)
  • b-type
    #8563
    rapishire: ..most nézem :DD
    rapidsire=rapidshare
  • Kandurex
    #8562
    Engem ledumáltál róla
  • b-type
    #8561
    off:
    persze így igaz :), csak rapidshire-n sűrűn belelehet futni akár 75perces várásba is :((
    főleg azzal szembeállítva hogy van ahol még fizetnek is érte ha sok letöltőt hozzol az oldalra..
    on:
  • 3P
    #8560
    Megnézem, hogy melyikre a legegyszerűbb és már megy is fel, persze csak valamikor este, mert jelenleg dolgozom... :(
  • Kandurex
    #8559
    Nekem száz, 3P dönt
  • b-type
    #8558
    Ha lehet szvsz inkább:
    http://depositfiles.com/en/
    http://www.easy-sharing.com/
    http://www.filefactory.com/
    http://www.oxyshare.com/
    http://up-file.com/

    rapidshire-t útálom, én már csak Univ. sharedownloader-rel töltök, Megaupload meg kickelt már :)
  • 3P
    #8557
    Megpróbálom.
  • 3P
    #8556
    Magyar nyelvű leírás a Heroes V-ről a heroes.hardwired.hu jóvoltából.

    Pl. Skillek, lények, várak, stb...
    Érdemes odalátogatni!!!
  • Kandurex
    #8555
    http://rapidshare.de/

    ??
  • uniu
    #8554
    Heaven kampany: Egy kiraly bukasa, egy kiralyne feltamadasa. Igencsak benne van a FAQ-ban. Ennel tobbet nem segitek. Amugy a demoban is ez a palya volt, es 10 emberbol 9 ezt kerdezi:)Tudom meg ajanlani az angol nyelv ertelmezeset, ugyanis az atvezeto animokban qvara benne van, hogy mi tortent vagy mit kene csinalni!!! Meg persze a questekben is. Amugy igazad volt abban, hogy sok torzsvendegnek elfogyott a turelme:))
  • 3P
    #8553
    Én bármire nyitott vagyok, de csak 1 feltőltés mellett... :)
    Az UW-vel meg az a baj, hogy hamar törlik onnan... :(
  • Kandurex
    #8552
    Húúhh...pedig az engem is nagyon érdekelne! Valami emgoldást, pls, asszem az UW -n darabolva elférne.
  • 3P
    #8551
    Hát amikor belinkeltem még élt, most már tényleg halott. :(
    Valamiért törölte a Seven M (hazai forgalmazó), vagy csak valami ideiglenes hiba lehet, mert hírként még mindig kint van a fő lapjukon.

    Végül is én leszedtem, ha kapok valami stabil tárhelyet este fel tudom oda tőlteni, de elküldeni, illetve egyesével átküldeni valakihez nem vagyok hajlandó, mert az ADSL kifelé nem túl gyors, hogy finom legyek és a térkép köteg 50 MB felett van.
  • Husimoto
    #8550
    Megjelent már amagyar nyelvű kiadás, mert az1.1 patch már magyar verzióhoz is letölthatő, de a GalaxisNeten csak junius 11.-re irja a megjelenést?
  • b-type
    #8549
    Én megtámadtam mindenkit, nagyon el akartam érni a 30-as szintet, de vhol bénázhattam, mert végül nem sikerült...asszem az ezt megelőző pályán nem tudtam elérni a szintmaximumot. :(
  • Me Ga
    #8548
    Sziasztok!
    A #8143-as hsz-ban van egy link a kampány letölthető térképeire. Sajnos HTTP 404.
    Valahonnan le lehet még tölteni?
    Előre is köszi.
  • Dant0r
    #8547
    Kicsit játszottunk haverokkal hot seat-ben h5-öt, és.. szerintem a Haven a Maeve nevű hőssel kicsit "easy" mód:D
    Az a hős kap a haste varázslatra minden szinten 1% bónuszt, ez még magában felejtős, de expert light magiccel és master of wrath-al megbolondítva...

    A paladinomnak 19-es, az arkangyalomnak 18-as initiative-je lett, közel 60-as attack mellett.. ami azé' nem pite.
  • dr Kotász
    #8546
    Az arkangyalnak nincs semmilyen immunitása...
  • Gecco21
    #8545
    A vakond megoldáson kívül ki is tudsz kötni a kérdéses szigeten. A belinkelt képen a hőstől két 'hősnyire' É, egy 'hősnyire' kelet. Az bizony beach. Én ott vetettem horgonyt, bár tény, vizes lett a lábam...
  • Dant0r
    #8544
    Miért ne hatna?
    Titan-ra ne hasson, neki van Immune to Mind Control tulajdonsága...
  • steweee
    #8543
    az hogy lehet hoyg mondjuk egy arkangyalra hat a fear effect? meg még van jópár hiba a játékban
  • j0nNyKa
    #8542
    van banne hiba vagy hianyossag ?
  • j0nNyKa
    #8541
    en irtam lentebb, hogy hogy jutottam be kozepre
    bal oldalt felulrol a 2. szigeten mentem le az alvilagba, oda pedig ha jol emlexem, felulrol-kozeprol jutottam
  • Methylisocloro
    #8540
    De melyik patch-et? US vagy EU?
  • SaGa Jr
    #8539
    A térkép jobb oldali szélén van egy nagy sziget. A tetején és az alján van lépcső. Na ide elkeveredsz, aztán az alsó lépcsőt használva lemész a föld alá. Ott meg csak el kell menni a nagyjából középtájon lévő feljáróig és ott is vagy. Erre a szigetre csak és kizárólag így fogsz átjutni. Föld alatt kell megtalálni a megfelelő feljárót. Ott meg elég egyszerű ráakadni, csak szépen végig kell járni sorban mindegyik szigetet.
  • SaGa Jr
    #8538
    Jogos, én kevertem. Sorry a félrevezetésért, nem szándékos volt, csak figyelmetlenségből adódhatott a dolog. :-(
    Szóval az Urgash Call (Inferno 5-ös pályán jött össze), a Howl of Terror (necro utolsó pályán sikerült összehozni) és a Varázsló (utolsó előtti pályán jött össze) fő skillje jött ki kampány keretek között. Kellett hozzá jó adag mázli is, meg rengeteg mentés hogy kisakkozzam, de meg lehet csinálni.

    Ezek közül igazándiból a legszükségesebb a wizard képessége volt, mert hősök közül mindenképpen ő a leggyengébb sajna. Viszont a végső skilljével nagyon tud aratni (megkap minden varázslatot és expert szinten ellőheti azokat).
  • Kandurex
    #8537
    Jaja, nekem is ez van, bár még viszonylag egyben van a sereg, sejtettem már a pálya felétől, hogy nem érdemes az útonálló lényeket megtámadni, mert semmiféle utánpótlásra nem számíthatok. Szóval ugyis 100k XP kell már szintlépéshez, értelmetlen a ládikókat összeszedni, mondjuk a craft kivételek.
  • b-type
    #8536
    Egyébként pont ennél a pályánál szívtam nagyot, leszedték a seregem egy jó kezdési sorsolással, és úgy gondoltam, hogy végig tudom vinni a maradék egységgel már nem lehet sok hátra, ...meg tök messze volt már a lénytermelő hely :),...aztán jól beleszaladtam egy nagy csapat druidába akik elállták az utat....sokáig próbáltam őket megverni de lehetetlen volt, visszafordultam, át a teleporton, le akarok szambázni a föld alá, erre közli a prog, hogy vmi hoki leomlott és elzárja az utat :DDD
    pfff :)
  • b-type
    #8535

    ..pont én is :)))
    végre van egy kis időm játszani a játékkal,..ma délelőtt ezt is teszem. :)
  • Kandurex
    #8534
    hm, htx, mondjuk azt sejtettem, hogy középen van, de a rákba kell lejutni, na mindegy, iszok egy kávét, aztán neki veselkedek átkutatom a mappot :/
  • Kandurex
    #8533
    lsd. FAQ teteje :)
  • The FlashBack
    #8532
    Sziasztok!
    Lehet, egy off kérdésem?
    Naj:]
    Ki csinálta a FAQ-t?
  • bazsi123
    #8531
    fórumkereső a barátod vazz
  • steweee
    #8530
    mivel van több a collector editionban mint az eddigi simában?
  • ulrik
    #8528
    ahhh Isabelnél volt, jah és teljesen más neve volt a botnak persze

    nem tom találkozott e más is azzal a buggal, ha az egyáltalán, hogy a necro campaign 2. részénél nekem egyből tudtam volna menni a 4. részhez és nem kellett volna megcsinálnom a 3. részt, de persze megcsináltam, mert érdekelt:)