14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • gomba001
    #8608
    Nem találom a hozzászólásomat! :))) Na akkor felteszem a kérdést mégegyszer hogy mivel csináltok képeket a heroesV.-ben???
  • Cuchulainn
    #8607
    Aha: "these are best played only with human players, the reason why they weren't enabled in the game originally is because they are unfinished (the AI is unfinished) so there will probably be bugs with the AI on them."
  • Cuchulainn
    #8606
    És nem bugosak? Vagy miért voltak elzárva?
  • kHares
    #8605
    Nyugodt vagyok és köszönöm. A modok között is vannak elég jók pl. a töltés csata közben tetszetősen hangzik, végre nem kell kilépni ha elhamarkodottan click-elek.
  • Acidlich
    #8604
    hu ezek jok koszi
  • Dant0r
    #8603
    Hja, és a linkek :P
    Alap-mapek
    ÚJ mapek
  • Dant0r
    #8602
    Vannak új pályák is, nyugi:D
    amit ThugEdge belinkelt, az egyfajta segítség a kampányhoz.

    Viszont a datafileokban van pár pálya, ami egyszerűen el van zárva a játékosok elől. Persze pár szemfüles kihalászta és megmodolta ezeket, úh mennek szépen jól:)

    Alapvetően kétfajta "új" map van:
    -az eddig mapek team-változatai (2v2, 4v4, 2v2v2v2)
    -teljesen új mapek (ezeknek is ott vannak a csapatos verziói)
  • hgerg
    #8601
  • valaminick
    #8600
    Hoppáré... valaki kicsit elvan tévedve:) szerintem a FAQ-t olvassd el ami sárga betükkel fenn fel van nagyítva;)
  • hgerg
    #8599
    Honnan töltötted a Gamet?
  • valaminick
    #8598
    szia:PP
  • hgerg
    #8597
    hali
  • Smoke
    #8596
    Köszi, pont ezt próbáltam, és semmi eredménye, szerintem én is megvárom a feltört patch-et.
  • valaminick
    #8595
    kezd újra a pályát
  • hammett
    #8594
    hi, necro első pályán nem tudok atmenni egy helyen mert egy Wizard elállja az utat és ha betáőmadom, mission failed....hiába várok nem megy arréb...mit kell tenni ilyenkor?:)pls help..
  • ThugEdge
    #8593
    szívesen
  • kHares
    #8592
    Köszi a térképeket, én valamiért azt gondoltam ezek skirmishben játszhatók lesznek és nem sima képek a pályákról. No mindegy. Kérdésedre a választ nem tudom, este kipróbálom de elvileg amit leírtál(eu patch föl nem crackelt verzióra, mini image meg loader) annak mennie kell
  • ThugEdge
    #8591
    már az orosz verzsön is kint van,már osztogatják is egymással meg a nyelvi fileokat
    ha jól olvasom ráadásul nekik 1.1-el kompatibilis
  • izsook
    #8590
    Szerintem Én megvárom amíg a peccset is megtörik...
  • Dant0r
    #8589
    Nálam:
    mini-image daemonba bemountol, RMPS és securom emulation bekapcsol, majd
    jobbklikk-exit a daemonból.
    Utána az asr.exe-t indítom, kiválasztom a h5_game.exe-t, és megy is szépen:)
  • izsook
    #8588
    Szívesen nekem még soha nem adta be a játék.
  • V1P3R
    #8587
    Miután kiszabadítod Freyda-t, menj a necro vár felé, út közben (Godrick vára fölött) megtámadnak angyalok, és kapsz egy tárgyat, amitől repülni tudsz.
    De azt még magyarázd már el, hogy erre magadtól hogy nem jöttél rá!
  • Mester01
    #8586
    Köszönöm!
  • Tutilevi
    #8585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elrabolod a lányát,mikor mész visszafele megtámadnak az angyalok azokból meg angyalszárnyat csinálsz és be tucc hozzá repülni
  • izsook
    #8584
    5. szintű varázslat!!! Light Magic
  • Mester01
    #8583
    Biztos de az a Light Magic hányadik szint 3.?
  • V1P3R
    #8582
    EU
  • atkaq
    #8581
    Segitsetek nekem légysives! Necromata champany 5. pályáján /The Lord of Heresh/ vagyok amikor GODRIC fellázad és le kell verni csak hogy a várat nem tudom megközeliteni.Merre lehet bejutni?
  • izsook
    #8580
    rezureksönre gondolsz?
  • Smoke
    #8579
    Hát ez a patch eléggé szétcseszte a játékomat. Nem nagyon indul, lehet mondjuk hogy rossz ez reloadedes verzió, kipróbáltam már a tanácsot, a securom-mal kapcsolatban és a mini image-el kapcsolatban is. (egyszerre a kettőt is próbáltam) Sajnos egyik se működik. A reloaded verzió van meg, vki tud adni tanácsot hogy mit tegyek?
  • Mester01
    #8578
    Egy kis segitség kéne még pedig az hogy ha az ArchAngel + életet add 1 kiválasztott egységnek hogy hivják azt a varázslatot?
  • ThugEdge
    #8577
    na ezt kerestétek?:
    elnézést ha nem sikerült a linkelés
    viszont akkor má a feltöltésért cserébe venném a bátorságot-mert úgy látom ez egy igen leugatós topik-hogy feltegyem kérdéseim:
    -reloadedhez us patch?tudom nem fog menni,de ha nem crackelem,pecs fel és securom loader akkor mehet nem?
    biztos írtátok már,de az üzlet az üzlet
    "nem személyes...":)
  • Husimoto
    #8576
    Elnézést, hoyg megkérdem még1x:

    Megjelent már amagyar nyelvű kiadás, mert az1.1 patch már magyar verzióhoz is letölthatő, de a GalaxisNeten csak junius 11.-re irja a megjelenést?

  • kHares
    #8575
    Wow, pár napra itt abbahagyom a game-t és kijön a patch ill. mapok? A térképek érdekelnének, nekem mindig bevált a rapidshare ami azon túl hogy gyors a várakozást egy egyszerű reconnectel orvosolni lehet. Persze nem cégnél vagy koliban, de 50 mega az 1 letöltés nem kell várni.
    Ha patch-et felrakom mission közben vajon kibírja a játék? Hegyesfülűekkel hagytam abba valahol a 3. küldetésnél, remélem nem hal bele
  • izsook
    #8574
    Most veszem csak észre, hogy tényleg ftp, akkor ez megmagyarázza, hogy a cégnél miért nem nyitja meg...
  • b-type
    #8573
    off:
    sajna kifelé közös ip-ről vagyok :(
    on:
  • Me Ga
    #8572
    Megnyitja , csak mivel ftp-s helyre mutat, egy kicsit lassabban...
  • Petruska
    #8571
    Köszi otthon meglesem:)
  • izsook
    #8570
    Szép az új Faq, de a Patch 1.1 fül olyan helyre mutat, amit nem nyit meg a böngésző!
  • Me Ga
    #8569
    Köszi előre is.