14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • djatb
    #8975
    Én úgy gondolom hogy a magyar verzsön csak azoknak érdemse megvenni akik nem tudnak/kevésbé tudnak angolul

    Azért nem kell hogy támogasd a további magyaritásokat!

    Szerintem
  • Acidlich
    #8974
    antiheroes tabletta segit
  • Subtitle
    #8973
    van reloadedes pecsXD ha vkit erdekel a tobbinek meg tilos..
  • Kandurex
    #8972
    Egyébként szvsz itt a fele topik letérdel és szeretni fog, ha holnap belinkeled valahova a text.pak -file -t

    Legalábbis 2m betűmérettel raklak a topik fejlécébe egy halom smiley -val!
  • 3P
    #8971
    Bízzunk benne, hogy te még menthető vagy... ;)

    Egyébként tiszteségesebb megoldás lett volna, ha úgy jött volna ki, hogy a nyelv választható lett volna angol/magyar/...
  • Kandurex
    #8970
    De had ne vegyem már meg 2x pls :)
  • zsolt11
    #8969
    thx.
    megcsináltam, sikerült csináltam 25 sárkányt és már a következő küldin vok.

  • 3P
    #8968
    Ez így ebbe a formában nem igaz. holnap veszem meg magyarul is...

    Tudom ez már elvakultáság, dehát rajtam már nem lehet segíteni a Heroes kapcsán.

    Csak még egy apróság. Több más szoftvert is azért veszek meg eredetibe, mert jön lokalizálva, pl. ilyen lesz a Gothic 3, vagy a hányadtatott sorsú The Fall: Last Day of Gaia.

    ps. Mielőtt valaki megvádolna, hogy biztos könnyen megengedhetem magamnak rögtön jelezném, hogy nagyon távol áll az sajna a valóságtól. Pl. a konfigom is már 5 éves és azóta csak 1 VGA upgrade volt, s ezek mellett is így döntök.
  • ThugEdge
    #8967
    sőt ez még jobb,megvette vki az angol verzsün-t,me má qrvára akarta tolni,de nem bizti,hogy meg akarja venni ezért a magyart is
    máskülönben meg:amíg a magyarításokat végző arcok totál ingyen,sőt még ők basszák el az idejüket,tán még pénzüket is,hogy lefordítsanak egy-egy gémet-és aszem nem akármilyen fordítások születtek már-hol nem szarják le szted az arcok,hogy egy kiadó mit fektet be,na hagyad má
  • ThugEdge
    #8965
    mondjuk ez is igaz
  • Kandurex
    #8964
    Azért azt tegyük hozzá, hogy téged abszolúte nem érdekel a magyar verzió. Viszont vannak hasonlóan hozzád akik megvették, és őket viszont érdekli a magyar verzió.
  • 3P
    #8963
    Lehet, hogy nem lesz szimpatikus amit írok, de hivatalosan honosított játékkal elvből nem warezelek, sőt erre biztatok másokat is. Ha a magyar kiadó felvállalja azt a kockázatot, hogy valami pluszt ad a pénzünkért a játékhoz, jelen esetben magyar nyelvű kiadást (vagy feliratot), akkor azzal tisztelem meg, hogy, ha így kell a termék akkor fizatek érte..
    Ha a lokalizált termékek esetén is ilyen kiugró marad a warez, akkor szép lassan el fognak hallni az ilyen jellegű kezdeményezések, mert hát ez is üzlet...

    Írom mindezt úgy, hogy a CE verziót már a megjelenés napján megvettem.
  • ThugEdge
    #8962
    szerintem,ha tényleg megvan vkinek a magyar,akkor az egyáltalán nem jófejség,hogy össze-vissza pofázik,ha meg van tegye fel vhova,ha nincs mondja meg, vagy mondja,hogy nem akarja.kurva érdekes,hogy a lengyel file egyenesen felment a gamecopyworld-re,azok az arcok lehet segítőkészebbek egymással
  • uv
    #8961
    nem küldöm el, mert genya vagyok, megtartom magamnak.
  • blackadder
    #8960
    nem az van hogy a mage várakat kell átváltoztatni nekropolisszá?
    ha igen akkor gondolom ott kell felépiteni a sárkéánycuccost és megvenni öket.!
    ha nem ez a pálya az akkor sory
  • belcure
    #8959
    a [email protected] plz
  • j0nNyKa
    #8958
    nekem is, nekem is :((
  • atkaq
    #8957
    Nekem is küldjetek magyaritást!!!!!Légyszi
    [email protected]
  • fleezeum
    #8956
    nekem például elküldhetnéd:) ( [email protected] ) jó volna magyarul játszani...
  • Kandurex
    #8955
    Ne oltogasd már az embereket
  • j0nNyKa
    #8954
    es hova kuldjuk?
  • belcure
    #8953
    kinek van meg a magyarosítás??? please küldje el!!! :(:(:(:(
  • z0ty #8952
    nah, ez a necro campaign is csodás volt. általában (főleg a Godric elleni uccsó csatában) a lightning boltot, mass decayt, meg a raise dead-et használtam (mindezt egy kis mass slow-val is fűszerezve az elején). amúgy ebben az említett utolsó csatában a végére kb 800 csontiíjászom maradt, és ammo cart nélkül kb az utolsó 10 körben csak menekültem velük végig a csatamezőn :D szerencsére a jó spellpoweremnek köszönhetően simán tudtam nyerni.
  • Smuge
    #8951
    köszi
  • bazsi123
    #8950
    c:/documents and settings/.../dokumentumok/my games
  • Smuge
    #8949
    Mentéseket hol tartja játék?
  • V1P3R
    #8948
    Mondjuk nyelvben?
    IGEN! :D
  • Ranger23
    #8947
    Sziasztok!

    A magyar verzió eltér valamiben az angoltol?
  • scorpeeon
    #8946
    Mármint az artifactekre gondolsz? Hát, nincs meg sablonban, hogy melyiknek milyet szoktam adni, függ attól is, hogy miből mennyi van éppen. Általában úgy adom nekik, hogy a gyengéjük (ha van) általa kiegyenlítődjenek, vagy ha nincs nagy gyengéjük, még brutálabbá teszem őket :D Én amúgy főleg az egységek miatt nyomom Academyvel, a Titán, Rakhasa, Archmage a kedvenceim, de a többi sem rossz :)
  • b-type
    #8945
    Markal bemegy a várba-kijön a várból, erre felugrik egy ablak: Háé Markal nem akarod-é hogy jól beátkozzuk ezeket a gyíkom várakat faja Necro váralappá'?
    itt lehet reagálni: há dehonnem, illetve há dehogyis. :)
  • V1P3R
    #8944
    1. nem venni kell a sárkányt, hanem összeszedni
    2. átkozás: megszerzed a staffot (jobb lenti vár védőhősénél), utána be a várba, ki a várból, és felajánlja 10000-ért
  • zsolt11
    #8943
    hogy kell elátkozni a várakat?
  • b-type
    #8942
    'átalakítottad' (elátkoztad) a várakat?
    Akkor simán lehet gyártani csontsárkányt..
  • V1P3R
    #8941
    Kezd újra a pályát
  • zsolt11
    #8940
    ha így lenne akkor valóban nem lenne bonylult,de nem így van sajnos,mert az egész pálya üres csak az én seregeim vannak, sehol egy teremtett lélek sehol legyőztem már mindenkit, szóval ilyenkor mi van?
    küldenék egy screenshotot de nem tudom hogyan kell ide beillleszteni.

    üdv
  • belcure
    #8939
    nem vagyok ideges...csak az baszott fel h nem mondta volna meg pontosan h hol keresem...
  • V1P3R
    #8938
    A pályán szétszórva van legalább 50. Odamész, csatlakoznak, mission completed.
    Mi ebben olyan bonyolult?
  • ThugEdge
    #8937
    sztem nyugizzál,mától lehet kapni vki csak feldobja vhová a vonatkozó filet/fileokat
  • b-type
    #8936
    Én pont ezen a pályán vagyok, beálltak hozzám a csontisárkányok, általában a partvonal mellől figyelik az eseményeket, mivel egész egyszerűen túl brutál a sereg, nem kell mellé a csontsárkány.

    Egyébként le lehet gyártani simán, csak nem tudom azt elfogadja-e,...mitha vki vmilyen bug-ot emlegetett volna itt..
  • belcure
    #8935
    Meg mondom mikell nekem! 1 magyaritás a Heroes V höz... jonny meg küldött egy képet...amit még megnezhettek mert benn van az üzenete...onnan kellene letöltenem a magyaritást...csak én ott nem találom...annak a linkje kellene ahonnan letölthetem...