14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Dant0r
    #8934
    Najó kicsit annyira utálom ezt a szar csalógeci AI-t..
    Cerberus-t támadok meg, megtámad, kap morált, megint rögtön ő jön, támad, kap morált, ISMÉT Ő JÖN, és 3x-ra is megkapja a morált, és utána jöhet kegyesen a 23-ból immáron 13-an maradt Blood Furym. Kurvajó.

    Annyira, de annyira imádom ezt.. Ha nem kap morált, meghal és nem vesztek embert. De kap persze, 3x.

    Ja, és HŐS NÉLKÜL, neutral stack volt, ráadásul egyedül.. Honnan van annak morálja, és főképpen ENNYI?!
  • zsolt11
    #8933
    mégegyszer hátha tud valaki segíteni,
    egy kérdés,elakadtam a " The necromancer" The invasion pályán ahol a következő feladatot nem tudom teljesíteni mivel minden várat elfoglaltam minden szörnyet megöltem és lekéne mennem szerintem a földalá,de nem enged le mert azt írja,hogy 20 csont sárkány segírségére volna szükség. "Raise 20 bone dragons" ,de honnan mert az egész pályán csak én vagyok és már mindent bányát ,pénzt , fát meg mindent felszedtem.
    ui. újra megcsináltam a küldit és sehol nem ajánlja fel a 20 csontsárkányt, hol merre keressem a ezeket?

  • ThugEdge
    #8932
    de belcure sztem a magyar megfelelőjét kereste,ami reméljük még ma felkerülődik:)
    de nem akarok belekotnyeleskedni,akkor valszeg félreértés lehett
  • gyick
    #8931
    szerintem erre gondolt...
  • b-type
    #8930
    Hej ember :)))
    Te a piacot a városképernyőn kattintod el?? :D
    van ikonja...de szólj ha direkt őszíted magad. :)))

    - az irányíthatóság az ja, többször volt már hogy qvára nem mindegy hogy hová áll majd az egység, de kézre tuti hogy a sz@r jön, ha reflexből kattintok nagyot szívhatok az ziher.
    - automata csata,..nem tom, sztem nagy luxus...sosem használtam, illetve néha a nagy előny volt és klotyóra mentem, de a H5-ben eddig még nem.
    - Skill...sztem az egyik nagy dobás, a repülő griff mellett. :)
    Nagyon jól lehet fejleszteni, vannak kedvencek,..ennyi játék után nekem pl. Logistic-Luck-Warmachines..a többi szabadon választott.
    ..és ne csalj, ne is bíztass rá másokat. :)
  • ThugEdge
    #8929
    szerintem az a gond,hogy még nincs feltéve sehova,lehet még nem vette meg senki,vagy lehet,hogy mégis csak nem találod,nemtom,de mindenesetre nem túlzottan jó fejség,ha szopatnak olyat,aki lehet,hogy annyira télleg nem ért hozzá,sztem le se szard biztos előbb-utóbb meglesz
  • belcure
    #8928
    jonny nem lehecc ennyire szemet...nem birnad megmondani?nehezedre esik?...
  • steweee
    #8927
    na pár észrevétel a játékról, ha esetleg még nem volt

    bár megvan a collector edition, egyenlőre még az alapverzióval játszom (reloaded féle) és az meglátásom szerint bővelkedik apróbb hibákban azért. nálam a belassulást nem produkálja, de valószínűleg az gépfüggő is

    ami irtó zavaró az az egységek rossz irányíthatósága, illetve van mikor a képernyő sarkán lévő egységek feliratozása nem látszik. kifejezett hiba hogy a várárokba előszeretettel bemennek és bennragadnak az egységek, ez előző részekben ilyen nem volt. az autocombat (quickcombat) sem mondhatni nagyszerűnek, soxor olyan csatákban veszít ahol manuálisan könnyedén lehet nyerni, modjuk ezzel még nincs baj hiszen ha olyan jó lenne mint maga az ember akkor nem kellene csatázni, viszont zavaró hogy pl a sárkány ha lenne bőven helye máshová helyezkedni is autocombatban akkor is úgy helyezkedik hogy lehetőleg a saját egységet is lefújja.

    bár ez a háromban is így volt.a legszörnyűbb hogy a városokban nem lehet eléggé kizoomolni, és ötpercig kell keresni a nyamvadék marketplacét ha néha úgy adódik hogy át kell vmit váltani és nincs a térképen marketplace

    összességében viszont jó a játék, kár hogy a fejlődési rendszert ilyen bénán oldották meg, úgy kellett volna hagyni ahogy a négyben volt kiegészítve újakkal, mert néhány skill igencsak erőltetett lett a felépítése miatt.

    ja, mi van azokkal a tárgyakkal amikhez nem ír infót ? pl: fleshbone armor,helm of chaos ? azoknál honnan tudom hogy mit módosítanak?

    a második kampányt fejeztem be éppen, most kezdem a necroval. a demon lort utolsó hajózgatós küldije elég elvetemült volt,a tengeren menve nem világosodott ki a belátható terület. a végén maréknyi sereggel 60 emerald dragon állta utamat. nem volt kedvem újrakezdeni, ezért egy link azoknak, akik egy pályával nem akarnak heteket eltölteni :

    http://gameguru.box.sk/cheat.php3?cheat=12662

    minden verzióval működik
  • belcure
    #8926
    :((( na mind 1...keresek valahol máshol..kösz...
  • j0nNyKa
    #8925
    elemezgesd a kepemet :]]
    jazzy: nagyon szivesen, remelem, maskor is segithetek !!4
  • belcure
    #8924
    nos az a gond h én nem vagyok csucs netes...és azt a linket beirnád ahonnan eltudom kezdeni a DOWNLOAD-ot? köszi ugyanis 3 hete van netem...eddig havernál neteztem..
  • jazzy
    #8923
    Koszi jonny mostmar nekem is magyar! kiraly!
  • j0nNyKa
    #8922
    aha, aha
  • belcure
    #8921
    nem vágom...ott a magyaritás__?
  • j0nNyKa
    #8920
    innen
  • belcure
    #8919
    hm...nekem sajnos angol verizom van és felét se értem...szoval ha van valakinek instalálható magyarositás az léci küldje el vagy a linket ahonnan lelehet szedni:D
  • j0nNyKa
    #8918
    honnan lenne angol verziom ? egyebkent felrakod es meglatod
  • gyick
    #8917
    Köszi szépen,de neked magyar verziód van?
  • mzprox
    #8916
    Pár észrevétel az AI-hoz:
    Hősöm egy sárkánnyal meg egy sánta goblinnal védett meg egyszer egy várat egy jóval nagyobb sereg ellen. Enemy hős kezdésnek megöli a sárkányt, én feltámasztom. vártornyok lőnek. ez ismétlődött kb 10-15 alkalommal. előbb utóbb elfogyott volna a mannám de szerencsére az ellennek nem volt expert sorceryje így én néha kétszer jöhettem... ha lelőtte volna a kis egységemet, azonnal vége a csatának. Ha átmászott volna a várfalon akkor is, de így én nyertem.
    Hasonló helyzetben, nyílt terepen, a nagy pusztítás után nekem maradt 6 minotaurom, neki 12 pit lord, mannám elfogyott. enemy hős lazán puppet master spellt lövöldözött a minotaurusomra míg az én hősöm szépen lelövöldözte a pit lordokat..
    lenne még mit javítani
  • RangeR
    #8915
    persze,alap csonti ellen igen, de általában archer van neki pár K az említett mapon, oda kellene több hellhound, hogy bírják, ha véletlen sorrakerülnek a csontik
  • belcure
    #8914
    Helló! Kösz...megy a game...és ha lenne valakinek magyarosítása elküldené a [email protected] cimre vagy icq-n a 292880500 as számra?

    Köszi
  • j0nNyKa
    #8913
    elkuldtem
  • gyick
    #8912
    Küldje el valaki nekem a texts.pak fájlt(pár mega) erre a mail címre please!!!!
    [email protected]
  • RangeR
    #8911
    Ment, remélem müxik, nézheted! 1.1-es.
    Academy-vel ilyen csontváz sereg ellen az elementálozás bejönne, de skirmish heroknál nemtom van-e és milyen erős, csak a küldetéses herot ismerem, annak brutál erős az elementálja.
  • mzprox
    #8910
    A warlockom le tudott volna győzni 2000 csontit 7 db helhounddal. (feltéve, hogy a csontik egy stack-ban állnak, a helhoudok szétszedve 7 felé-azok elég gyorsak is így jó eséllyel el tudnak fogócskázni a csontvázakkal)
  • j0nNyKa
    #8909
    de nem fog a jatek eledrakni olyan szituaciot, hogy MINDENKEPP meg kelljen olnod 2k csontit 50 imppel meg 50 hell hounddal...
  • Mentol
    #8908
    Akkor viszont nem értem azt a mondatod, hogy.. szóval az utolsó részét: "gondolja at, hogy...", mind1! Lehet, hogy ez a probléma is cak heroic-on fordul elő(eszembe se jutott azon a szinten indítani, mert még a normal fokozat is nagy kihívás nekem soxor - inf3)...

    OK. Legyen mondjuk 50 imp, 50 hell hound a seregben (a nagyságrend miatt). Hiába gate-elek, ha az a 2000 csonti egy ütéssel leveri őket, nem?!
  • j0nNyKa
    #8907
    alapsereget nem kapsz 2k csonti ellen, valami normalis sereged azert lesz
    warlockkal megolod pl. implosion-nel
    havennel resurrect, mindenfele aldasok, hogy meg tudd olni (illetve hat mindenfele anti-undead spell, van aza holy word vagy mi, ami minden undead-et sebez)
    necroval.. jo kerdes :D
    elffel ugye favoured enemy
    inferoval legateled
    academyvel nem tudom, utalom
  • Mentol
    #8906
    Elgondolkodtató amit írtál. Azonban újra megkérdezem(mert a múltkor sem volt értékelhető válasz):
    Mit teszel a lvl30-as hősöddel 2000 csonti ellen, ha neked egy alap(kezdő) sereged van?
    Ezt csak azért kérdezem, hogy esetleg legyen nekem is esélyem (duplatripla)heroic-on) végigvinni a játékot...
  • kicsirobi
    #8905
    Köszi szépen a megértésed.Csak tényleg felidegesített,nem szoktam ilyen lenni.Ne haragudjatok
  • Szaruman
    #8904
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nah, megöltem nicolait:) Normál fokozaton, nem okozott nehézséget, 72 spectr dragonja volt. Viszont elötte volt egy 9200+ csontis drága, ott már össze kellett magam szedni:D Most kiváncsi leszek a mage campaign-re, mert itt gyúrni fogok az ultimate képességre:)
  • Kodlovag
    #8903
    Nekem ilyen problémám nem volt. 26 spectre dragonom volt, mikor a küldetést adta. De el is fogadta rögtön késznek.
    Ezt máskor is észrevettem már, ha pl valamennyi egység összeszedése a cél, a játék nem tesz különbséget az egységek és a fejlesztett változataik között.
  • mzprox
    #8902
    Mikor olvastam a bugról, én úgy csináltam, hogy addig nem is vettem fel sárkányt, amíg meg nem kaptam a küldetést. Ez segített.
  • mzprox
    #8901
    Sikerült befejznem a dungeonos kampányt is :). Nagyon tetszik ,hogy eddig mindegyik hősöm más-más stílusban harcolt. A warlockom pl úgy, hogy a veszteség minimalizálásának érdekében az értékeebb egységeket gyakran le se rakta a csatamezőre, hanem egymaga megölt mindenkit empowered implosionökkel :).
    Arra sárkányos bugra kivácsi leszek, általában nagyon gyorsan szoktam megkezdeni a hódítást. Az inferno hármas pályán már az első héten három városom volt :).
  • j0nNyKa
    #8900
    egyebkent kulfoldi forumon azt irjak, hogy ne VEDD, hanem ALLJON HOZZAD
    lehet, hogy az a baj, hogy mar hozzadalltak regebben, csak elvesztetted oket
    ezesetben szopi
  • j0nNyKa
    #8899
    talan esetleg legyen nalad 20 bone dragon
    lehet necrovarakat csinalni.
  • zsolt11
    #8898
    hi,
    egy kérdés,elakadtam a " The necromancer" The invasion pályán ahol a következő feladatot nem tudom teljesíteni mivel minden várat elfoglaltam minden szörnyet megöltem és lekéne mennem szerintem a földalá,de nem enged le mert azt írja,hogy 20 csont sárkány segírségére volna szükség. "Raise 20 bone dragons" ,de honnan mert az egész pályán csak én vagyok és már mindent bányát ,pénzt , fát meg mindent felszedtem.
    ha valaki tudja a választ írja már le .

    thx
  • j0nNyKa
    #8897
    tisztazzunk mar valamit, mert kezd itt tetofokara hagni a szakertelem
    NEM letezik olyan, hogy a gep gondol egyet, es becsal maganak x egyseget
    ez nem egy profin megirt mesterseges intelligencia program, ami gondolkodik, es ha ugy latja, csal gyorsan 2ö93232ö323283 ijaszt (igen, az ijasz pontos j, akinek inge, az mossa ki)
    vannak elore megirt scriptek, illetve elore elkeszitett seregek a hosoknel, teszemazt te kezdesz 1 lofasz sereggel, o kezd 2k ijasszal, viszont onnantol ha semmi script nem szol bele, teljesen normalisan fejlodik, erosodik, sokasodik, csak ugy, mint Te, jatekos
    lehetseges persze, hogy valamilyen script beindulhat valamilyen esemenyre (bizonyos ido eltelte, egy szorny megolese, egy hely elerese a palyan, egy var elfoglalasa, stb.), ezek a scriptek erosithetik "csitgyanusan" az enemyt, de ismetlem, magatol NEM EROSODIK CSAK UGY
    akinek ezzel gondja van, az gondolja at, hogy egy 30as hiro ellen egy kampany utolso palyajan miert nem 20 skeletont indit a gep, hanem 2000et... aki nem jon ra az osszefuggesre, az torolje le a jatekot, es maradjon kevesbe gondolkodtato jatekoknal

    napi szakertelmemet lathattatok.
  • Tutilevi
    #8896
    a 7-8k csonti simán legyőzhető:be kell teni ugye favored enemynek,az elején a nyíleső miatt elhullik egy ezres,utána pedig be kell áldozni a dragont és odaszállni
    a veszteségekről pedig annyit,hogy ha master huntert phantom forceolod,akkor észrevételem szerint a hős mindig ráutazik a duplikációra egy sima attakkal,amit akár túl is élhet
    ha ő phantom forceol,akkor meg a druidával nyomsz egy területre ható varázslatot
    engem nem naon tudtak megizzasztani,pedig hát:uccsó csata
    (az unikornis és a hunter veszteségem csak a phantom force miatt ennyi)
  • blackadder
    #8895
    háth nemtudom inferno3-4en nekem sem volt semmi bajom,simán csináltam,ha nem lenne eza soksárkányos bug akkor szerintem ez is sima ügy lehetne,csak igy uyge lehetetlen...:(
    tökéletesen megfelelne az a mentés hogy ha ugy van hogy kezdhetem az utolso sorozatot,ugyis az a lényeg,hogy mi történt miután kinyirták nicolait azt majd kitalálom :D
    akkor ide küldd majd lécci:[email protected]
    kösszi!
    üDV!