14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #9015
    Pár leírási rész hiányzik, szvsz azok nem a texts.pak találhatók
  • j0nNyKa
    #9014
    endless sack of gold leírása magyarul: ???????? - ??? ??, ??? ???? ???????.

    hm :]]
  • j0nNyKa
    #9013
    tenyleg igenyes, eddig hibat sem talaltam benne, pedig nagyon agresszivan kerestem
  • uniu
    #9012
    Beleolvastam a magyaritasba..igenyesen forditott.. teccik!:)) pedig en angol parti vagyok.
  • TreDoR
    #9011
    10000000 köszönet a magyarításért!!!!! Istenkirályok vagytok!
  • Mayday
    #9010
  • Kandurex
    #9009
    MAGYARÍTÁS IMMÁRON TÖLTHETŐ!

    Have nice day!
  • Kandurex
    #9008
    Azonnal kész van, csak még teszteltem, kitűnően működik!
  • mukika
    #9007
  • IceTom
    #9006
    a türelem, magyarítást terem
  • Boroskóla
    #9005
    Not Found
    The requested URL /kandurex/text.zip was not found on this server.


    neműkszik.
  • Kandurex
    #9004
    Még nem raktam fel az FTP -re :) pillanat!
  • Petruska
    #9003
    Éljen:)
  • Boroskóla
    #9002
    Thank You !!!!!!
  • Kandurex
    #9001
    Nah, magyarítás lassan elérhető. A köszöneteket dobjátok Icetom -nak!
  • uniu
    #9000
    Jonnyka, jo nagy hevvel indultal neki, de neha azert az ilyen beszolasokat "hunpecsbazdmeg" melloz7ned... meg akkor is, ha netan igazad lenne.

    Ha jol lattam a patch-ekben, ha kitomorited, van egy konyvtar vmi txt szeru fajlal amiben egy sor van. Nos, ez a string alapjan keres a registeryben az install, hogy melyik heroes van fennt a gepen. Ezt sztem tetszes szerint at lehet irni a jelenlegi telepitett path-ra, es utana el kene indulnia az installnak.
  • Mayday
    #8999
    Sziasztok,

    Olvasgattam en, de nem teljesen ertem mar most, hogy mi az abra ezzel a magyar nyelvu dologgal. Arra van-e mar valasz, hogy az eredeti angol CE verzioba mukodokepesen bemasolhatoak-e a magyar nyelvu fajlok? Es valaki volt-e mar olyan nagylelku, hogy megosztotta a magyar verziobol a szukseges file-okat?

    (Nem teljesen ertem itt a peccsel kapcsolatos irasaitokat, hogy angol 1.1-et lehet magyar 1.1-re peccselni, vagy mivan? :) )
  • blackadder
    #8998
    nekem is ezt irja ki mindegy miylen verziora teszem!

  • j0nNyKa
    #8997
    nekem mer rakja fel englishre ? :[
  • Dant0r
    #8996
    Akár 1.1-re, akár 1.0-ra rakom:
    "A heroes of might and magic 5 nincs telepítve. A frissítés nem alkalmazható"

    Okoskodsz itt, pedig ezt tényleg csak a magyar alapra lehet feltenni.
    Ugyanúgy nem lehet felrakni ezt az EU verzióra, mint pl. az US patchet.
  • j0nNyKa
    #8995
    magyar patch magyar mirror
  • uniu
    #8994
    Minden patch 50 megas... (1.0 -> 1.1)
    Amugy az inferno: The Ship palyajan, a sarkanyos kuldinel irtatok, hogy nem ad semit... Dehogynem:) Elosszor is azt irja, h. 100 Huntert ha kap akkor SZABADDA TESZI AZ UTAT. Valoban igy is volt, es kozben fincsi 70k XP-t is kaptam.
  • Boroskóla
    #8993
    Ha fölrakod a Hun Patchet az angolra akkor is angolul fognak megjelenni a szövegek,vagyis abban nincs semmi magyarosítva még.
  • IceTom
    #8992
    Elvileg ma vagy holnap kapjuk meg ai megrendelte H5-t magyarul...háát kíváncsi vok:) remélem nem olyan szar lesz a hang mint a H4-ben.
  • j0nNyKa
    #8991
    lol :d
  • Dant0r
    #8990
    Ok, akkor mondok olyat, h #8446.
    Abban én már megtaláltam ezt a patchet, azért is akadtam ki annyira.
    (és annak a napján volt, mikor az EU és US 1.1-ek is kijöttek, ott volt a nival-os linkek között)

    Mellesleg a rendes patch 50 mega körül van szintén, hol a gond a mérettel?

    Meg a magyar patch leírásában máshogy is szerepelnek az egyes pályák nevei (pl. a Gilraen-e map nem The Conquest, hanem Elfs néven szerepel:))
  • j0nNyKa
    #8989
    1.0bol... :]
  • j0nNyKa
    #8988
    48 mega, tehat sztem 1.1bol csinal 1.1 magyart
  • Dant0r
    #8987
    Demost ez a magyar 1.0-hoz való 1.1-es patch, nem pedig az EU 1.1-eshez való magyarító 1.1 patch:)
    bár lehet hogy jó, francsetudja.
  • j0nNyKa
    #8986
    vagy innen egyszerubb
  • j0nNyKa
    #8985
    ahelyett hogy mindenki konyorog mint valami szar misen, nem lehetne beirni googleba, hogy heroes V hun patch ?
    istenem.
    hunpecsbazdmeg
  • TreDoR
    #8984
    Pls, akinek megvan a magyar text.pak az küldje el! Nagyon megköszönném! [email protected]
  • Lacee
    #8983
    nos befejeztem a campaignt, a második fele kimondottan élvezetes volt (dungeon vége, sylvan, academy).
    csak én gondolom úgy, hogy olcsó poén a vége? :)
  • Botond #8982
    SGn miért az amcsi patch van fent,miért nem az EUs? :S
  • Braveheart
    #8981
    Ez jó... újraraktam az egész gépet, mert már ráfért, új drivereket beszereztem, indítom a játékot, és menet közben kilépeget szabálytalan művelettel...
  • uv
    #8980
    sound felesleges, nem szinkronos a hun.
  • Lacee
    #8979
    ha úgyis két példányod lesz, 5k-ért megveszem az angol verziót :D
  • ThugEdge
    #8978
    nekem elég lenne a text is
  • Cobra.
    #8977
    Majd azt kellene kipróbálnia annak ,aki megvette a magyar kiadást, hogy a Reloaded-es verzió texts/sound.pak-jával megy-e rendesen.
  • 3P
    #8976
    Ez provokatív... :)