14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Cuchulainn
    #9135
    [SÓHAJT]
    1.:Ha akarnám se tudnám, mert kitöröltem a mentéseimet, hogy gyorsítsam a játékot.
    2.:És annak meg mi értelme lenne? Az utána következő pályák csak nehezebbek lesznek, ezentúl meg minden pálya után mentést kérsz valakitől? Próbálkozz inkább újra, megéri.


    Más: Amúgy nekem pl. a 4ben is a nekrók kampánya tetszett legjobban. Emlékszik rá vki? Egy ilyen elátkozott (fél-élőholt)csaávó volt a főhősöd. A sztori úgy indult, hogy elűzték a falujából a másmilyensége miatt, és ebből emelkedtél egy hatalmas csontváz légiókat uraló nekromatává. Nekem nagyon bejött.
  • Cuchulainn
    #9134
    Ajánlom a refugee nevű pályát, ha még nem próbáltad :) Az is nagyon ott van (És van benne egy kis Monty Python referencia is-nem tudom, hogy easter eggnek tekinthető-e)
  • zsolt11
    #9133
    ok! az nem fog menni, inkább küld már el a mentést priviben arról a pályáról ami ezután következik, oké?
  • j0nNyKa
    #9132
    jo majd bepakolom a warez/patch/crack temat nemsokara
  • Cuchulainn
    #9131
    Tanulj meg játszani...sry de ez van. Ha nem tudsz összeszedni akkora hadsereget amivel lazán kinyírod Godricot addigra amire kell hát akkor próbáld újra a pályát. Taktikázz jobban. Használj jó varázslatokat. Ennyi...
  • Cuchulainn
    #9130
    Sztem be kellene csak tenni a gamecopyworld linkjét, az bőven elég ott úgy is fenn lesz a többi törés is amint megjelennek...
  • zsolt11
    #9129
    inkább a kérdésemre válaszoltatok volna
  • Kandurex
    #9128
    De hogy kezdődik már?? Markal áll és dumál egy hullával, hogy tulajdonképpen szar az élet :DD
  • Cuchulainn
    #9127
    Egyetértek! Markal nagyon nagy arc :) Isabelle-t végig rühelltem, szal tetszik ahogy húzzák az agyát :D
  • Kandurex
    #9126
    Itt van leírás magyarul a kampányokról, de még sajna egyelőre csak a Haven küldetésekhez!
  • Kandurex
    #9125
    Hátőő...
    itt van az 1.1 crack, aztán a nival honlapján ott az EU -s patch ami a legelterjedtebb warez verzióhoz jó.

    kb. ennyi (nem?)
  • valaminick
    #9124
    ez hülyeség amit mondasz (már bocs) nem feltétlenül bénaságból lehet elakadni egy játékban, vagy mert nem tud vele játszani az illető:D erre élő példa én vagyok, aki érti is az angolt, meg valamennyire megy is a játék... "vakság" miatt akadtam el :DDD a 3d sűrűjében nem találtam meg amit kellett:D na várjááá csak lehet mégis béna voltam:DD
  • Kandurex
    #9123
    Szvsz eddig legjobban a nekromanta kampány tetszik. Mind játékmenetben, mind várilag, mind hangulatilag! Imádom a darkos feeling -et
  • j0nNyKa
    #9122
    rendben, viszont akkor ossze kene gyujteni az informaciokat, mivel bevallom, nem nagyon ertek a warezverziokhoz / patchekhez / crackekhez, meg miegymashoz
  • j0nNyKa
    #9121
    nem nagyon akarlak elkeseriteni, de a hiroz nem az a jatek, amihez vegigjatszas lenne szukseges
    egyreszt nem kalandjatek-kategoriaju feladvanyok vannak benne
    masreszt elakadast maximum az jelenthet, hogy valaki "benan" jatszik, erre pedig nem lehet vegigjatszast irni, gyakorolni kell
    harmadreszt itt az 5. reszben esetleg bug miatt el lehet akadni, viszont azok meg mar le vannak irva 42842x, csak ra kell keresni
  • Kandurex
    #9120
    Szerintem igen.
  • j0nNyKa
    #9119
    egyszeru.. kibovitsem ?
  • Holy75
    #9118
    Akkor először is köszönjuk szépen a támogatást. Most nem azért irtam hogy buzditsam az embereket hogy warez-eljenek, remélem nem értette félre senki.
    Én mivel uj tag vagyok és kb 1 hete olvasgattam először ezt a fórumot, de elég szinvonalas, és átekinthető.

    Ui: ha valaki tudna 1 magyar nyelvu oldalt ahol megvan minden végigjátszás "magyarul" és feltené a linket megköszöném.

    Holi
  • zsolt11
    #9117
    hi,
    kérdés,4.pálya "necro" utolsó fejezete, elértem godricot és nem lehet automatikusan lejátszani a csatát,miért?
    így állandóan kikapok,mert nem tudom használni pl, a gyógyító sátrat és a nyíllövőt se hogyan kell ezt az utolsó csatát megvívni?
    jó lenne ha valaki adna egy kis technikai információt.

    üdv.

  • valaminick
    #9116
    ..ez így korrekt, ahogy mondod szerintem
  • Kandurex
    #9115
    Más fórumokon a warez inkább tilva van és repülsz vele, egyelőre itt van a legnagyobb engedmény és támogatás. (ami annyiba kimerül, hogy sztem az egyetlen moderátor vagyok aki engedi és támogatja a warez -t, na nem kalózkodás anyagi, hanem megismerési vonzatát)

    Esetleg a FAQ -t kellene még kibővíteni,... fene tudja, de én már jobban szeretném, ha csak a játékról menne a téma :)
  • Holy75
    #9114
    Szerintem ez már politikai kérdés is lehetne, mert ki az a fiatal aki ki tud fizetni 12k 1 gamééert. Na persze nem azokrol beszélek akiknek van mit apritani a tejbe hanem arol akinek nincs... De ha lentebb megy az ára akkor beruházok 1 re. Ezt nem lehet megszüntetni, csak annyit ér el vele az ember hogy átmegy 1 csomó ember 1 másik fórumra. Vagy ha ez a cél akkor lehet jo megoldás a bunti is. Amugy ha a hozzászólásokat megfigyeled megnézhetnéd kinek van meg eredetibe és kinek nincs.:)Tisztelet a kivételnek...

    Holi
  • j0nNyKa
    #9113
    sztem ez a jatek megerdemli h legyen buntetve.
  • Kandurex
    #9112
    Itt van.

    Gyakorlati kérdés a topik lakókhoz:

    LEGYEN E BÜNTETVE A WAREZ?

    A játékot rég kiadták, aki akarta töltötte, illetve megvette stb.
  • dombi7
    #9111
    Hali! Segítségeteket szeretném kérni! A nekro/3. pályán elfoglaltam a fenti várakat, gyűjtöttem 1000 csontit, 20 sárkányt és nem pipálja ki h, teljesítettem a 20 sárkányt! Az lehetséges h, azért nem, mert csatlakoztak hozzám, és csak a várban kitermelt egység számít? Bocsi az össze-visszaságért :$
  • Magic Boy
    #9110
    Léhgyszives valaki tegye fel az 1.1-es Eu-s Patch crackjének a linkjét!
  • steweee
    #9109
    jaja, úgy értettem az már megvan, és így sincs a választható varázslatok között. pedig egy előző pályán volt. hogy lehetséges ez. bug?
  • Kandurex
    #9108
    Vedd meg a játékot!
  • Holy75
    #9107
    Az Ukrán tört pachen kivul van valami megoldás a (reloaded) pach-elésre????
  • Kandurex
    #9106
    Tégy egy szívességet, ne töltsd le a magyarítást.
  • Cuchulainn
    #9105
    Mass slowhoz-épp úgy mint a mass vulnerabilityhez külön abilityt kell felvenni-ha jól emlékszem master of mind a mass slowhoz és mass confusionhoz, master of curses a mass vulnerability és mass suffering a master of pain meg terültere hatóvá teszi a decayt meg még valamit
  • steweee
    #9104
    a mass slow-t külön meg kell tanulni? nem jár automatikusan ha az ember expert dark magicet szerez mint mondjuk a mass vulnerability? és az olyan tárgyak , amiknek nincs tulajdonság csak név kijelezve, az miért van? mert a statot változtatja különben
  • Holy75
    #9103
    Szerintem kinek , hogy de nekem a 4 abszululte nem jött be, játszottam vele vagy 2 hetet és vissza tettem a 3 at.:) De kinek , hogy.Az 5 szerintem nagyon jo, kiváncsi leszek az inf/3 pályát meg e tudom csinálni az 1.1 el vagy sem. Mert ha ezzel sem akkor....... nem tudom hol rontom el de mindig lesz...... a gép.:(
    Már olvasgattam itt visszafele de alig van akinek ez gondot okozott, vagy lehet hogy csak velem van a baj.:):(

    Holi
  • Cuchulainn
    #9102
    Vagy a 4ben pl. a varázslatok leírásánál is voltak ilyen kedves kis szösszenetek...
  • Cuchulainn
    #9101
    Így fejből nem nagyon tudom idézni-pl leprachunnál megverted kockajátékban a leprachunt és annyira szégyenli magát, hogy ezentúl minden héten küld neked egy kis pénzt, ilyesmik. Sokkal hangulatosabb volt, mint az, hogy befutok, neszeöccázarany csá...
  • j0nNyKa
    #9100
    mifele jopofa szovegek?
  • j0nNyKa
    #9099
    erre mar lett valaszolva, es nem.
  • Cuchulainn
    #9098
    Hát tekintve, hogy még az artifactok tulajdonságait is lusták voltak beletenni én ezen meg sem lepődöm...
    Tényleg, csak ez a kis szövegfájl a magyarítás? Nincs alászinkronizálva mint a 4? Mert akkor meg azt sem értem, mi a túrót késlekedtek eddig a magyar verzióval, amennyi szöveg van a játékban egy délután le lehet fordítani...(Az előzőekkel szemben)

    Amúgy nektek nem hiányoznak azok a jópofa kis szövegek amik az artifactfelszedésnél meg a pályán található épületeknél voltak? Én nagyon bírtam őket, bár nem sok minden változott rajtuk a részeken keresztül, most viszont abszolút eltűntek. Pedig még csak nem is kellett volna sokat vesződni velük, egy sima kopipészttel meg lett volna-esetleg néhány újat kitalálni.
    Lehet, hogy pont a könnyebb fordítás kedvéért tűntek el?
  • Ranger23
    #9097
    A pach sem javította ki helyi Lan ban a ghost modot?
  • j0nNyKa
    #9096
    ezzel teljesen egyetertek, de megoldhato, hogy megveszed a magyar valtozatot, es egy 4 megas file cserejevel "angolositod"